kmix - en to be translation catalogue (38 entries)

en: kmixctrl - kmix volume save/restore utility
be: kmixctrl - службовая праграма для захавання і аднаўлення роўня гучнасці

en: Save current volumes as default
be: Зрабіць цяперашні ровень гучнасці прадвызначаным

en: Restore default volumes
be: Аднавіць прадвызначаны ровень гучнасці

en: Hide Mixer Window
be: Схаваць акно міксера

en: Select Master Channel...
be: Выбар галоўнага каналу...

en: Increase Volume
be: Гучней

en: Decrease Volume
be: Цішэй

en: Mute
be: Сцішыць

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
be: KMix - Мініміксер KDE

en: *BSD fixes
be: Паляпшэнне працы з *BSD

en: Mute and volume preview, other fixes
be: Прагляд гучнасці, сцішанасці, іншыя паляпшэнні

en: Volume
be: Гучнасць

en: Bass
be: Бас

en: Speaker
be: Дынамік

en: Microphone
be: Мікрафон

en: Line
be: Лінейны

en: Video
be: Відэа

en: Radio
be: Радыё

en: Monitor
be: Манітор

en: 3D-depth
be: Глыбіня 3D

en: 3D-center
be: Цэнтр 3D

en: unknown
be: невядомы

en: unused
be: не ўжыты

en: Master Volume
be: Асноўная гучнасць

en: Internal Speaker
be: Унутраны дынамік

en: Headphone
be: Навушнікі

en: Line Out
be: Лінейны выхад

en: Record Monitor
be: Манітор запісу

en: Line In
be: Лінейны ўваход

en: Current mixer
be: Актыўны міксер

en: Select Master Channel
be: Выберыце галоўны канал

en: Current mixer:
be: Актыўны міксер:

en: M&ute
be: Сцішы&ць

en: Volume at %1%
be: Гучнасць %1%

en: Configure
be: Настаўленне

en: &Horizontal
be: &Гарызантальна

en: &Vertical
be: &Вертыкальна

en: Device Settings
be: Настаўленні прылады
