kmix-1.1 - en to br translation catalogue (29 entries)

en: Hide Mixer Window
br: Diskouez prenestr ar mesker

en: Select Master Channel...
br: Dibabit ar c'hanol mestr ...

en: Increase Volume
br: Kreskiñ an nerzh

en: Decrease Volume
br: Izelaat an nerzh

en: Mute
br: Mut

en: kmix: Could not write to mixer.
br: kmix : Ne m'eus ket skrivan ar mesketa.

en: kmix: Could not read from mixer.
br: kmix : Ne m'eus ket lenn eus ar mesker.

en: Volume
br: Tolzennad

en: Bass
br: Bas

en: Synth
br: Kenaozer

en: Line
br: Linenn

en: Line1
br: Linenn1

en: Line2
br: Linenn2

en: Line3
br: Linenn3

en: Monitor
br: Skramm

en: 3D-depth
br: Donder 3D

en: 3D-center
br: Kreiz 3D

en: unknown
br: dianavez

en: unused
br: dizimplij

en: Master Volume
br: Nerzh kentañ

en: Current mixer
br: Mesker red

en: Select Master Channel
br: Dibabit ar c'hanol mestr

en: Current mixer:
br: Mesker red :

en: M&ute
br: M&ut

en: Volume at %1%
br: Nerzh ouzh %1%

en: Configure
br: Kefluniañ

en: &Horizontal
br: &A-blaen

en: &Vertical
br: &A-blomm

en: Device Settings
br: Kefluniadur loc'hañ
