kmix - en to kk translation catalogue (111 entries)

en: (c) 2000 by Stefan Schimanski
kk: (c) 2000, Stefan Schimanski

en: Save current volumes as default
kk: Қазіргі к деңгейлерін әдетті қылу

en: Restore default volumes
kk: Әдеттегі үнділіктеріне ауысу

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
kk: KMix - KDE-нің қасиеттрі толық мини микшері

en: Original author and current maintainer
kk: Бастапқы авторы мен қазіргі жетілдірушісі

en: PulseAudio support
kk: PulseAudio қолдауы

en: ALSA 0.9x port
kk: ALSA 0.9x порты

en: Solaris support
kk: Solaris қолдауы

en: Plasma Dataengine
kk: Plasma ДерекТетігі

en: Temporary maintainer
kk: Уақытша жетілдірушісі

en: *BSD fixes
kk: *BSD қателерін түзеу

en: Mute and volume preview, other fixes
kk: Үнін өшіру, үнділік деңгейін көру және түрлі қателерді түзеу

en: Improving support for emu10k1 based soundcards
kk: emu10k1 негіздегі дыбыс тақшаның қолдауын жақсарту

en: TerraTec DMX6Fire support
kk: TerraTec DMX6Fire қолдауы

en: Hide Mixer Window
kk: Микшер терезесін жасыру

en: Configure &Channels...
kk: &Арналарды баптау

en: Select Master Channel...
kk: Басшы арнаны таңдау...

en: Save volume profile 1
kk: Дыбыс деңгейінің 1-сұлбасын сақтау

en: Save volume profile 2
kk: Дыбыс деңгейінің 2-сұлбасын сақтау

en: Save volume profile 3
kk: Дыбыс деңгейінің 3-сұлбасын сақтау

en: Save volume profile 4
kk: Дыбыс деңгейінің 4-сұлбасын сақтау

en: Load volume profile 1
kk: Дыбыс деңгейінің 1-сұлбасын жүктеу

en: Load volume profile 2
kk: Дыбыс деңгейінің 2-сұлбасын жүктеу

en: Load volume profile 3
kk: Дыбыс деңгейінің 3-сұлбасын жүктеу

en: Load volume profile 4
kk: Дыбыс деңгейінің 4-сұлбасын жүктеу

en: Increase Volume
kk: Үнділігін көтеру

en: Decrease Volume
kk: Үнділігін төмендету

en: Mute
kk: Үнін өшіру

en: Cannot add view - GUIProfile is invalid.
kk: Көрініс қосылмады - графикалық интерфейстің профилі жарамсыз.

en: Error
kk: Қате

en: Volume Control Feedback Sound
kk: Дыбыс деңгейін орнату дыбысы

en: You do not have permission to access the alsa mixer device.
    Please verify if all alsa devices are properly created.
kk: Alsa микшеріне қатынау рұқсатыңыз жоқ.
    Барлық alsa құрылғылары дұрыс құрылғанын тексеріңіз.

en: Alsa mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
kk: Alsa микшері табылған жоқ.
    Дыбыс тақшасы дұрыс орнатылғанын және
    оның драйвері жүктелгенін тексеріңіз.

en: Volume
kk: Үнділігі

en: Bass
kk: Төмен

en: Treble
kk: Жіңішке

en: Synth
kk: Синтезатор

en: Speaker
kk: Динамик

en: Microphone
kk: Микрофон

en: Line
kk: Линия

en: RecMon
kk: ЖазБақ

en: Line1
kk: Линия1

en: Line2
kk: Линия2

en: Line3
kk: Линия3

en: Digital1
kk: Цифрлық1

en: Digital2
kk: Цифрлық2

en: Digital3
kk: Цифрлық3

en: PhoneIn
kk: Телефон кірісі

en: PhoneOut
kk: Телефон шығысы

en: Video
kk: Бейне

en: Radio
kk: Радио

en: Monitor
kk: Монитор

en: 3D-depth
kk: 3D-тереңдігі

en: 3D-center
kk: 3D-ортасы

en: unknown
kk: беймәлім

en: unused
kk: қолданылмайды

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
kk: kmix:Сізде бұл микшерге қатынау рұқсаты жоқ.
    Рұқсатты алу үшін root болыңыз да 'chmod a+rw /dev/mixer*' команданы беріңіз.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
kk: kmix: Микшер табылған жоқ.
    Дыбыс тақшасы дұрыс орнатылғанын және
    оның драйвері жүктелгенін тексеріңіз.
    Linux-та драйверді жүктеу үшін 'insmod' қомандасын қолданады. Коммерциялық OSS-терді қолдансаңыз 'soundon' командасы пайдалы болар.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using OSS4 from 4front.
kk: kmix: Микшер табылған жоқ.
    Дыбыс тақшасы дұрыс орнатылғанын және
    оның драйвері жүктелгенін тексеріңіз.
    Linux-та драйверді жүктеу үшін 'insmod' қомандасын қолданады.
    4front-тағы OSS4-те 'soundon' командасын қолданыңыз.

en: Unknown Application
kk: Беймәлім қолданба

en: Event Sounds
kk: Оқиға дыбыстары

en: Playback Devices
kk: Орындайтын құрылғылары

en: Capture Devices
kk: Қармау құрылғылар

en: Playback Streams
kk: Ағындарды орындау

en: Capture Streams
kk: Ағындарды қармау

en: Master Volume
kk: Басшы үнділігі

en: Internal Speaker
kk: Құрамындағы динамик

en: Headphone
kk: Құлағылық

en: Line Out
kk: Шығыс линия

en: Record Monitor
kk: Жазып алу мониторы

en: Line In
kk: Кіріс линия

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
kk: kmix: Бұл микшер құрылғысына қатынауға рұқсатыңыз жоқ.
    Жүйе әкімшісінен /dev/audioctl дегенге қатынау рұқсатын беруін сұраңыз.

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
kk: kmix:Сізде бұл микшерге қатынау рұқсаты жоқ.
    Қатынау рұқсатын алу жолын операциялық жүйесінің құжаттамасынан қараңыз.

en: kmix: Could not write to mixer.
kk: kmix: Микшерге жазуға болмайды.

en: kmix: Could not read from mixer.
kk: kmix: Микшерден оқуға болмайды.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
kk: kmix: Микшер табылған жоқ.
    Дыбыс тақшасы дұрыс орнатылғанын және
    оның драйвері жүктелгенін тексеріңіз.

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
kk: kmix: Беймәлім қате. Пайда болу жағдайын хабарлаңыз.

en: Recording level of the microphone input.
kk: Микрофонның сезімділігі.

en: Controls the volume of the front speakers or all speakers (depending on your soundcard model). If you use a digital output, you might need to also use other controls like ADC or DAC. For headphones, soundcards often supply a Headphone control.
kk: Қарсы алдыңғы не барлық (дыбыстық тақшаңызға тәуелді) динамиктердің үнділігін басқару. Егер цифрлық шығысты қолдансаңыз, оған қоса АЦТ мен ЦАТ басқаруы керек болар. Құлаққаптар дыбыстық тақшаларда, әдетте, бөлек басқарылады.

en: Most media, such as MP3s or Videos, are played back using the PCM channel. As such, the playback volume of such media is controlled by both this and the Master or Headphone channels.
kk: MP3s не Video медиафайлдар PCM арна арқылы орындалады. Бұндайда, үнділігі осы арнасы және Басшы не Құлаққап арнасы арқылы басқарылады.

en: Controls the headphone volume. Some soundcards include a switch that must be manually activated to enable the headphone output.
kk: Құлаққап үнділігін басқаруы. Кейбір дыбыстық тақшаларда, құлаққап шығысын рұқсат ететін арнаулы қосқышы болады.

en: All controls
kk: Барлық тұтқалар

en: Only playback controls
kk: Ойнату тұтқалары ғана

en: Only capture controls
kk: Түсіріп алу тұтқалар ғана

en: Add View
kk: Көруді қосу

en: Select mixer:
kk: Микшерді таңдау:

en: Current mixer
kk: Колданыстағы микшер

en: Select the design for the new view:
kk: Жаңа көріністің келбеті:

en: Select Master Channel
kk: Басшы арнаны таңдау

en: Current mixer:
kk: Колданыстағы микшері:

en: Configure Channels
kk: Арналарды баптау

en: Show the selected channel
kk: Таңдалған арнаны көрсету

en: Hide the selected channel
kk: Таңдалған арнаны жасыру

en: Visible channels
kk: Көрінетін арналар

en: Available channels
kk: Бар арналар:

en: Volume Control
kk: Дыбыс деңгейі

en: M&ute
kk: Үнін ө&шіру

en: Volume at %1%
kk: Үнділік деңгейі - %1%

en: Configure
kk: Баптау

en: Startup
kk: Бастау

en: &Horizontal
kk: &Жатық

en: &Vertical
kk: &Тік

en: Behavior
kk: Тәртібі

en: Visual
kk: Көрнектілік

en: Show On Screen Display (&OSD)
kk: Экрандағы панелін (&OSD) көрсету

en: Select Mixers
kk: Микшерлерді таңдау

en: Capture
kk: Қармау

en: %1 (capture)
kk: %1 (қармау)

en: Load volume profile %1
kk: Дыбыс деңгейінің %1 сұлбасын жүктеу

en: Nothing is playing audio.
kk: Ештеңе дыбысты орындап жатқан жоқ.

en: Nothing is capturing audio.
kk: Ештеңе дыбысты қармап жатқан жоқ.
