kmix - en to lv translation catalogue (108 entries)

en: kmixctrl - kmix volume save/restore utility
lv: kmixctrl - kmix skaļuma saglabāšanas/atjaunošanas utilīta

en: (c) 2000 by Stefan Schimanski
lv: (c) 2000 Stefan Schimanski

en: Save current volumes as default
lv: Saglabāt pašreizējo skaļumu kā noklusējuma

en: Restore default volumes
lv: Atjaunot noklusējuma skaļumu

en: The soundcard containing the master device was unplugged. Changing to control %1 on card %2.
lv: Galveno skaņas ierīci saturošā skaņas karte tika atvienota. Vadība tiek nodota %1 uz kartes %2.

en: The last soundcard was unplugged.
lv: Pēdējā skaņas karte tika atvienota.

en: Hide Mixer Window
lv: Slēpt miksera logu

en: Configure &Channels...
lv: Konfigurēt &kanālus...

en: Select Master Channel...
lv: Izvēlēties galveno kanālu...

en: Save volume profile 1
lv: Saglabāt skaļuma profilu 1

en: Save volume profile 2
lv: Saglabāt skaļuma profilu 2

en: Save volume profile 3
lv: Saglabāt skaļuma profilu 3

en: Save volume profile 4
lv: Saglabāt skaļuma profilu 4

en: Load volume profile 1
lv: Ielādēt skaļuma profilu 1

en: Load volume profile 2
lv: Ielādēt skaļuma profilu 2

en: Load volume profile 3
lv: Ielādēt skaļuma profilu 3

en: Load volume profile 4
lv: Ielādēt skaļuma profilu 4

en: Increase Volume
lv: Palielināt skaļumu

en: Decrease Volume
lv: Samazināt skaļumu

en: Mute
lv: Apklusināt

en: Cannot add view - GUIProfile is invalid.
lv: Nevar pievienot skatu - GUIProfile nav derīgs.

en: Error
lv: Kļūda

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
lv: KMix - KDE pilnvērtīgais mini mikseris

en: Original author and current maintainer
lv: Sākotnējais autors un pašreizējais uzturētājs

en: PulseAudio support
lv: PulseAudio atbalsts

en: ALSA 0.9x port
lv: ALSA 0.9x ports

en: Solaris support
lv: Solaris atbalsts

en: Plasma Dataengine
lv: Plasma datu dzinis

en: Temporary maintainer
lv: Pagaidu uzturētājs

en: *BSD fixes
lv: *BSD labojumi

en: Mute and volume preview, other fixes
lv: Apklusināšanas un skaļuma priekšskate, citi labojumi

en: Improving support for emu10k1 based soundcards
lv: Uzlabots emu10k1 bāzēto skaņas karšu atbalsts

en: TerraTec DMX6Fire support
lv: TerraTec DMX6Fire atbalsts

en: Inhibits the unhiding of the KMix main window, if KMix is already running.
lv: Parāda KMix galveno logu, ja KMix jau darbojas.

en: You do not have permission to access the alsa mixer device.
    Please verify if all alsa devices are properly created.
lv: Jums nav atļaujas piekļuvei pie alsa miksera ierīces.
    Lūdzu pārbaudiet, vai visas alsa ierīces ir pareizi izveidotas.

en: Alsa mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
lv: Alsa mikseris nav atrasts.
    Lūdzu pārbaudiet, ka skaņas karte ir instalēta un ka 
    skaņas kartes draiveris ir ielādēts.

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
lv: kmix: Jums nav tiesību izmantot miksera iekārtu.
    Lūdzu pārbaudiet piekļuves tiesības miksera iekārtai.

en: kmix: Could not write to mixer.
lv: kmix: Nebija iespējams rakstīt mikserī.

en: kmix: Could not read from mixer.
lv: kmix: Nebija iespējams nolasīt no miksera.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
lv: kmix: Mikseris netika atrasts.
    Lūdzu pārbaudiet vai skaņas karte ir pareizi instalēta un
    vai ir ielādēti tās draiveri.

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
lv: kmix: Nezināma kļūda. Lūdzu ziņojiet par to, kā jums izdevās iegūt šo kļūdu.

en: Recording level of the microphone input.
lv: Mikrofona ievades ierakstīšanas skaļums.

en: Controls the volume of the front speakers or all speakers (depending on your soundcard model). If you use a digital output, you might need to also use other controls like ADC or DAC. For headphones, soundcards often supply a Headphone control.
lv: Vada skaļumu priekšējajos skaļruņos vai visos skaļruņos (atkarībā no skaņu kartes modeļa). Ja izmantojat digitālo izvadu, jums varētu noderēt arī citi kanāli kā ADC vai DAC. Austiņām parasti ir atsevišķs austiņu kanāls.

en: Most media, such as MP3s or Videos, are played back using the PCM channel. As such, the playback volume of such media is controlled by both this and the Master or Headphone channels.
lv: Vairums multivides — MP3 un video — tiek atskaņoti PCM kanālā. Tāpēc šo darbu atskaņošanas skaļumu nosaka gan šis an Galvenais vai Austiņu kanāls.

en: Controls the headphone volume. Some soundcards include a switch that must be manually activated to enable the headphone output.
lv: Kontrolē skaļumu austiņās. Dažām skaņas kartēm ir slēdzis, kas ir jāpārslēdz, lai ieslēgtu austiņu izvadu.

en: Playback Streams
lv: Atskaņošanas plūsmas

en: Volume
lv: Skaļums

en: Bass
lv: Basi

en: Treble
lv: Augstie toņi

en: Synth
lv: Sint

en: Speaker
lv: Skaļrunis

en: Microphone
lv: Mikrofons

en: Line
lv: Līnija

en: Mix
lv: Mikseris

en: RecMon
lv: IerakstaMonitors

en: IGain
lv: IePast

en: OGain
lv: IzPast

en: Line1
lv: 1. līnija

en: Line2
lv: 2. līnija

en: Line3
lv: 3. līnija

en: Digital1
lv: 1. digitālais

en: Digital2
lv: 2. digitālais

en: Digital3
lv: 3. digitālais

en: PhoneIn
lv: Tālruņa ieeja

en: PhoneOut
lv: Tālruņa izeja

en: Radio
lv: Rādio

en: Monitor
lv: Monitors

en: 3D-depth
lv: 3D dziļums

en: 3D-center
lv: 3D centrs

en: unknown
lv: nezināms

en: unused
lv: neizmantots

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
lv: kmix: Jums nav tiesību piekļūt miksera iekārtai.
    Pieslēdzieties kā root un atļaujiet visiem piekļūt iekārtai
    ar 'chmod a+rw /dev/mixer*' palīdzību.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
lv: kmix: Neizdevās atrast miskeri.
    Lūdzu pārbaudiet vai jums ir skaņas karte un
    ka tās draiveris ir ielādēts.
    Uz Linux draivera ielādēšanai lieto 'insmod' komandu.
    Lietojot komerciālu OSS, lietojiet 'soundon' komandu.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using OSS4 from 4front.
lv: kmix: Neizdevās atrast miskeri.
    Lūdzu pārbaudiet vai jums ir skaņas karte un
    ka tās draiveris ir ielādēts.
    Uz Linux draivera ielādēšanai lieto 'insmod' komandu.
    Lietojot OSS4 no 4front, lietojiet 'soundon' komandu.

en: Unknown Application
lv: Nezināma lietotne

en: Event Sounds
lv: Notikumu skaņas

en: Playback Devices
lv: Atskaņošanas ierīces

en: Capture Devices
lv: Tveršanas ierīces

en: Capture Streams
lv: Tveršanas plūsmas

en: Master Volume
lv: Galvenais skaļums

en: Internal Speaker
lv: Iekšējais skaļrunis

en: Headphone
lv: Austiņas

en: Line Out
lv: Izvades līnija

en: Record Monitor
lv: Ieraksta monitors

en: Line In
lv: Ievades līnija

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
lv: kmix: Jums nav tiesību piekļūt miksera iekārtai.
    Palūdziet savas sistēmas administratoram pamainīt /dev/audioctl pieejas tiesības.

en: All controls
lv: Visas vadīklas

en: Only playback controls
lv: Tikai atskaņošanas vadīklas

en: Only capture controls
lv: Tikai tveršanas vadīklas

en: Add View
lv: Pievienot skatu

en: Select mixer:
lv: Izvēlieties mikseri:

en: Current mixer
lv: Aktīvais mikseris

en: Select the design for the new view:
lv: Izvēlieties dizainu jaunajam skatam:

en: Select Master Channel
lv: Izvēlieties galveno kanālu

en: Current mixer:
lv: Aktīvais mikseris:

en: Visible channels
lv: Redzamie kanāli

en: Available channels
lv: Pieejamie kanāli

en: Volume Control
lv: Skaļuma vadīkla

en: M&ute
lv: Apkl&usināt

en: Volume at %1%
lv: Skaļums %1%

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: &Horizontal
lv: &Horizontāls

en: &Vertical
lv: &Vertikāls

en: Behavior
lv: Izturēšanās

en: Visual
lv: Vizuāli

en: Capture
lv: Tvert

en: %1 (capture)
lv: %1 (tvert)

en: Device Settings
lv: Ierīces iestatījumi
