kmix - en to ne translation catalogue (61 entries)

en: kmixctrl - kmix volume save/restore utility
ne: kmixctrl - kmix भोल्युमले युटिलिटी बचत गर्यो/पूर्वावस्थामा ल्यायो

en: Save current volumes as default
ne: पूर्वानिर्धारित रूपमा हालको भोल्युम बचत गर्नुहोस्

en: Restore default volumes
ne: पूर्वानिर्धारित भोल्युम पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: Hide Mixer Window
ne: मिक्सर सञ्झ्याल लुकाउनुहोस्

en: Select Master Channel...
ne: मास्टर च्यानल चयन गर्नुहोस्...

en: KMix
ne: केडीई मिक्स

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
ne: केडीई मिक्स - केडीई को पूर्ण विशेषतायुक्त मिनी मिक्सर

en: *BSD fixes
ne: *BSD फिक्सेस

en: Mute and volume preview, other fixes
ne: मौन र भोल्युम पूर्वावलोकन, अन्य फिक्सेस

en: You do not have permission to access the alsa mixer device.
    Please verify if all alsa devices are properly created.
ne: तपाईँलाई अल्सा मिक्सर यन्त्र पहुँच गर्ने अनुमति छैन ।
    यदि सबै अल्सा यन्त्र सही तरिकाले सिर्जना गरिएको छ भने कृपया रूजू गर्नुहोस् ।

en: Alsa mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
ne: अल्सा मिक्सर फेला पार्न सकिएन ।
    कृपया त्यो ध्वानिकार्ड स्थापना गरिएको छ छैन र
    ध्वनिकार्ड ड्राइभर लोड गरिएको छ छैन जाँच्नुहोस् ।

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
ne: केडीई मिक्स: तपाईँसँग मिक्सर यन्त्र पहुँच गर्ने अनुमति छैन ।
    पहुँच अनुमति गर्न कृपया तपाईँको सञ्चालन प्रणाली म्यानुअल जाँच्नुहोस् ।

en: kmix: Could not write to mixer.
ne: केडीई मिक्स: मिक्सरमा लेख्न सकेन ।

en: kmix: Could not read from mixer.
ne: केडिइ मिक्स: मिक्सरबाट पढ्न सकेन ।

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
ne: केडीई मिक्स: मिक्सर फेला पार्न सकिँदैन ।
    कृपया त्यो ध्वानिकार्ड स्थापना गरिएको छ छैन र
    ध्वनिकार्ड ड्राइभर लोड गरिएको छ छैन जाँच्नुहोस् ।

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
ne: केडीई मिक्स: अज्ञात त्रुटि । कृपया कसरी यो त्रुटि उत्पन्न भयो प्रतिवेदन गर्नुहोस् ।

en: Volume
ne: भोल्युम

en: Bass
ne: मधुरो

en: Treble
ne: तीन गुणा

en: Synth
ne: सिन्थ

en: Pcm
ne: पी सी एम

en: Speaker
ne: स्पिकर

en: Microphone
ne: माइक्रोफोन

en: CD
ne: सीडी

en: Line
ne: रेखा

en: Mix
ne: मिक्स

en: Pcm2
ne: पी सी एम २

en: RecMon
ne: रेकमन

en: IGain
ne: आइगेन

en: OGain
ne: ओगेन

en: Line1
ne: रेखा१

en: Line2
ne: रेखा२

en: Line3
ne: रेखा३

en: Digital1
ne: डिजिटल१

en: Digital2
ne: डिजिटल२

en: Digital3
ne: डिजिटल३

en: PhoneIn
ne: फोन भित्र

en: PhoneOut
ne: फोन बाहिर

en: Video
ne: भिडियो

en: Radio
ne: रेडियो

en: Monitor
ne: मोनिटर

en: 3D-depth
ne: त्रि-आयमिक गहिराइ

en: 3D-center
ne: त्रि-आयमिक केन्द्र

en: unknown
ne: अज्ञात

en: unused
ne: प्रयोग नगरिएको

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
ne: केडीई मिक्स: तपाईँसँग मिक्सर यन्त्र पहुँच गर्न अनुमति छैन ।
    मूलको रूपमा लगइन गर्नुहोस् र पहुँच अनुमति दिन 'chmod a+rw /dev/mixer*' गर्नुहोस् ।

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
ne: केडीई मिक्स: मिक्सर फेला पार्न सकिँदैन ।
    कृपया ध्वनिकार्ड स्थापना भएको छ छैन
    र ध्वनिकार्ड ड्राइभर लोड गरिएको छ छैन जाँच गर्नुहोस् ।
    लिनक्समा तपाईँले ड्राइभर लोड गर्न 'insmod' प्रयोग गर्न आवश्यक छ ।
    व्यावसायिक ओएस एस प्रयोग गर्दा 'soundon' प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Master Volume
ne: मास्टर भोल्युम

en: Internal Speaker
ne: आन्तरीक स्पिकर

en: Headphone
ne: हेडफोन

en: Line Out
ne: रेखा बाहिर

en: Record Monitor
ne: रेकर्ड मनिटर

en: Line In
ne: रेखा भित्र

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
ne: केडीई मिक्स: तपाईँसँग मिक्सर यन्त्र पहुँच गर्ने अनुमति छैन ।
    पहुँच अनुमति दिन /dev/audioctl फिक्स गर्न तपाईँको प्रणाली प्रशासकलाई सोध्नुहोस् ।

en: Current mixer
ne: हालको मिक्सर

en: Select Master Channel
ne: मास्टर च्यानल चयन गर्नुहोस्

en: M&ute
ne: मौन गर्नुहोस्

en: Volume at %1%
ne: %1% मा भोल्युम

en: &Horizontal
ne: तेर्सो

en: &Vertical
ne: ठाडो

en: Device Settings
ne: यन्त्र सेटिङ
