kmix - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Mute
oc: Mut

en: Volume
oc: Volum

en: Treble
oc: Agut

en: Line
oc: Linha

en: Video
oc: Vidèo

en: unknown
oc: desconegut

en: unused
oc: pas utilisada

en: Configure
oc: Configurar

en: &Horizontal
oc: &Orizontal

en: Device Settings
oc: Paramètres del periferic
