kmix - en to uk translation catalogue (191 entries)

en: kmixctrl - kmix volume save/restore utility
uk: kmixctrl - утиліта збереження/відновлення гучностей kmix

en: (c) 2000 by Stefan Schimanski
uk: © Stefan Schimanski, 2000

en: Save current volumes as default
uk: Записати поточні гучності як типові

en: Restore default volumes
uk: Повертає типові гучності

en: The soundcard containing the master device was unplugged. Changing to control %1 on card %2.
uk: Було від'єднано звукову плату головного пристрою. Змінюється керування %1 на платі %2.

en: The last soundcard was unplugged.
uk: Останню звукову плату було від'єднано.

en: Audio Setup...
uk: Налаштування звуку…

en: Hide Mixer Window
uk: Сховати вікно мікшера

en: Configure &Channels...
uk: Налаштувати &канали...

en: Select Master Channel...
uk: Вибрати головний канал...

en: Save volume profile 1
uk: Зберегти профіль звуку 1

en: Save volume profile 2
uk: Зберегти профіль звуку 2

en: Save volume profile 3
uk: Зберегти профіль звуку 3

en: Save volume profile 4
uk: Зберегти профіль звуку 4

en: Load volume profile 1
uk: Завантажити профіль звуку 1

en: Load volume profile 2
uk: Завантажити профіль звуку 2

en: Load volume profile 3
uk: Завантажити профіль звуку 3

en: Load volume profile 4
uk: Завантажити профіль звуку 4

en: Increase Volume
uk: Збільшити гучність

en: Decrease Volume
uk: Зменшити гучність

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Add new view
uk: Додати нову панель

en: Cannot add view - GUIProfile is invalid.
uk: Не вдалося додати панель: некоректний профіль графічного інтерфейсу.

en: Error
uk: Помилка

en: Cannot add view - View already exists.
uk: Не вдалося додати панель: панель вже існує.

en: The helper application is either not installed or not working.
    
    %1
uk: Допоміжну програму або не встановлено, або вона не є працездатною.
    
    %1

en: Mixer (%1)
uk: Мікшер (%1)

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
uk: KMix - повнофункціональний міні-мікшер KDE

en: (c) 1996-2013 The KMix Authors
uk: © Розробники KMix, 1996–2013

en: Original author and current maintainer
uk: Автор задуму і відповідальний за програму

en: PulseAudio support
uk: Підтримка PulseAudio

en: ALSA 0.9x port
uk: Портування на ALSA 0.9x

en: Solaris support
uk: Підтримка Solaris

en: Plasma Dataengine
uk: Рушій даних Плазми

en: Temporary maintainer
uk: Тимчасовий супровід

en: *BSD fixes
uk: Виправлення для *BSD

en: Mute and volume preview, other fixes
uk: Перегляд гучності та вимикання, інші виправлення

en: Improving support for emu10k1 based soundcards
uk: Вдосконалення підтримки для звукових плат на основі emu10k1

en: TerraTec DMX6Fire support
uk: Підтримка TerraTec DMX6Fire

en: Inhibits the unhiding of the KMix main window, if KMix is already running.
uk: Блокує не-приховування головного вікна KMix, якщо KMix вже запущено.

en: Starts KMix in failsafe mode.
uk: Запустити KMix у безпечному режимі.

en: Volume Control Feedback Sound
uk: Контрольний звук керування гучністю

en: You do not have permission to access the alsa mixer device.
    Please verify if all alsa devices are properly created.
uk: У вас відсутні права доступу до пристрою мікшера.
    Будь ласка, переконайтеся, що всі пристрої alsa встановлено вірно.

en: Alsa mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
uk: Не знайдено мікшер ALSA.
    Будь ласка перевірте, що звукову плату встановлено
    та що драйвер завантажений.

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
uk: kmix: У вас немає прав для доступу до пристрою мікшера.
    Будь ласка, перегляньте інструкцію по системі щодо прав доступу.

en: kmix: Could not write to mixer.
uk: kmix: помилка запису у мікшер.

en: kmix: Could not read from mixer.
uk: kmix: помилка читання з мікшера.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
uk: kmix: не знайдено мікшер.
    Будь ласка перевірте, що звукова плата встановлена
    та що драйвер завантажений.

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
uk: kmix: невідома помилка. Будь ласка, надішліть звіт про те, як ви потрапили у таку халепу.

en: Recording level of the microphone input.
uk: Рівень гучності запису на вхідному каналі мікрофона.

en: Controls the volume of the front speakers or all speakers (depending on your soundcard model). If you use a digital output, you might need to also use other controls like ADC or DAC. For headphones, soundcards often supply a Headphone control.
uk: Керує гучністю передніх гучномовців або всіх гучномовців (залежно від моделі звукової картки). Якщо ви користуєтеся цифровим виводом даних, ймовірно, вам також варто скористатися іншими регуляторами, зокрема ADC або DAC. Для звукових карток з виходом для навушників часто передбачено регулятор гучності для навушників (Headphone).

en: Most media, such as MP3s or Videos, are played back using the PCM channel. As such, the playback volume of such media is controlled by both this and the Master or Headphone channels.
uk: Більшість мультимедійних даних, зокрема дані у форматі MP3 або відео, відтворюються за допомогою каналу PCM. Отже, гучність відтворення таких даних керується одразу цим каналом і головним каналом або каналом навушників.

en: Controls the headphone volume. Some soundcards include a switch that must be manually activated to enable the headphone output.
uk: Керує гучністю каналу навушників. На деяких звукових картках передбачено окремий перемикач, який слід перемкнути вручну, щоб уможливити вивід даних на канал навушників.

en: Playback Streams
uk: Потоки відтворення даних

en: Volume
uk: Гучність

en: Bass
uk: Нижні частоти

en: Treble
uk: Верхні частоти

en: Synth
uk: Синт.

en: Speaker
uk: Гучномовець

en: Microphone
uk: Мікрофон

en: CD
uk: КД

en: Line
uk: Лінійний вх

en: RecMon
uk: ІндЗап

en: IGain
uk: ВхПс

en: OGain
uk: ВихПс

en: Line1
uk: Лінійний вх 1

en: Line2
uk: Лінійний вх 2

en: Line3
uk: Лінійний вх 3

en: Digital1
uk: Цифровий 1

en: Digital2
uk: Цифровий 2

en: Digital3
uk: Цифровий 3

en: PhoneIn
uk: Телеф. вх

en: PhoneOut
uk: Телеф. вих

en: Video
uk: Відео

en: Radio
uk: Радіо

en: Monitor
uk: Монітор

en: 3D-depth
uk: Тривимірна глибина

en: 3D-center
uk: Тривимірний центр

en: unknown
uk: невідомий

en: unused
uk: не використовується

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
uk: kmix: у вас немає прав для доступу до пристрою мікшера.
    Зареєструйтеся як root та запустіть «chmod a+rw /dev/mixer*» для відкриття доступу.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
uk: kmix: Не знайдено мікшер.
    Будь ласка перевірте, що звукова плата встановлена та драйвер
    завантажений.
    Для Linux, можливо, вам потрібно завантажити драйвер за допомогою «insmod».
    Використовуйте «soundon», якщо у вас комерційна версія OSS.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using OSS4 from 4front.
uk: kmix: Не знайдено мікшер.
    Будь ласка перевірте, що звукова плата встановлена та драйвер
    завантажений.
    Для Linux, можливо, вам потрібно завантажити драйвер за допомогою «insmod».
    Використовуйте «soundon», якщо у вас версія OSS4 від 4front.

en: Unknown Application
uk: Невідома програма

en: Event Sounds
uk: Звуки подій

en: Playback Devices
uk: Пристрої відтворення

en: Capture Devices
uk: Пристрої захоплення

en: Capture Streams
uk: Потоки захоплення даних

en: Master Volume
uk: Головна гучність

en: Internal Speaker
uk: Внутрішній гучномовець

en: Headphone
uk: Навушники

en: Line Out
uk: Лінійний вихід

en: Record Monitor
uk: Індикатор запису

en: Line In
uk: Лінійний вхід

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
uk: kmix: У вас не вистачає прав для доступу до пристрою мікшера.
    Зверніться до системного адміністратора, щоб виправити /dev/audioctl для надання доступу.

[ctx: Channel name]
en: Left
uk: Лівий

[ctx: Channel name]
en: Right
uk: Правий

[ctx: Channel name]
en: Center
uk: Центральний

[ctx: Channel name]
en: Subwoofer
uk: Сабвуфер

[ctx: Channel name]
en: Surround Left
uk: Об’ємний лівий

[ctx: Channel name]
en: Surround Right
uk: Об’ємний правий

[ctx: Channel name]
en: Side Left
uk: Бічний лівий

[ctx: Channel name]
en: Side Right
uk: Бічний правий

[ctx: Channel name]
en: Rear Center
uk: Задній центральний

[ctx: Channel name]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: All controls
uk: Всі елементи керування

en: Only playback controls
uk: Лише керування відтворенням

en: Only capture controls
uk: Лише керування захопленням

en: Add View
uk: Додати панель

en: Select mixer:
uk: Виберіть мікшер:

en: Current mixer
uk: Поточний мікшер

en: Select the design for the new view:
uk: Виберіть компонування нової панелі:

en: Mixers to show in the popup volume control:
uk: Мікшери, які слід показувати на контекстній панелі гучності:

en: Select Mixers
uk: Вибір мікшерів

en: Select Master Channel
uk: Виберіть головний канал

en: Current mixer:
uk: Поточний мікшер:

[ctx: @info]
en: Select the <link url="i">master volume</link> channel:
uk: Виберіть канал, який відповідає <link url="i">головній гучності</link>:

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>Here you can select the master sound device (if there is more than one) and its master channel.</para><para>The master channel is the one that is affected by the system tray volume control, the volume up/down and mute global shortcut keys, and the <interface>Mute</interface> action in the system tray popup menu.</para>
uk: <para>Тут ви можете вибрати основний звуковий пристрій (якщо таких пристроїв декілька) та його головний канал.</para><para>Головним є той канал, яким керує віджет гучності системного лотка, клавіатурні скорочення для збільшення і зменшення гучності та вимикання звуку, а також кнопка <interface>Вимкнути звук</interface> у контекстному меню системного лотка.</para>

en: Automatic (%1 recommendation)
uk: Автоматично (рекомендовано %1)

en: Configure Channels
uk: Налаштування каналів

en: Configure the visible channels. Drag icons between the lists to update.
uk: Налаштовування видимих каналів. Перетягніть піктограми між списками для оновлення.

en: Visible channels:
uk: Видимі канали:

en: Available channels:
uk: Доступні канали:

en: Move the selected channel to the visible list
uk: Пересунути позначений канал до списку видимих

en: Move the selected channel to the available (hidden) list
uk: Пересунути позначений канал до списку доступних (прихованих)

en: Show the selected channel
uk: Показати вибраний канал

en: Hide the selected channel
uk: Приховати вибраний канал

en: Visible channels
uk: Видимі канали

en: Available channels
uk: Доступні канали

en: Volume Control
uk: Регулятор гучності

en: M&ute
uk: В&имкнути

en: No mixer devices available
uk: Немає доступних пристроїв мікшування

en: Volume muted
uk: Звук вимкнено

en: Volume at %1%
uk: Гучність на %1%

en: %1 - %2
uk: %1 — %2

en: Configure
uk: Налаштувати

en: General
uk: Загальне

en: Startup
uk: Запуск

en: Start KMix on desktop startup
uk: Запускати KMix під час запуску стільниці

en: Start KMix automatically when the desktop starts
uk: Автоматично запускати KMix при запуску стільниці

en: Autostart will not work, because the autostart file kmix_autostart.desktop is missing. Check that KMix is installed correctly.
uk: Автозапуск не працюватиме, оскільки не знайдено файла автоматичного запуску kmix_autostart.desktop. Перевірте, чи належним чином встановлено KMix.

en: Restore previous volume settings on desktop startup
uk: Відновлювати попередні параметри гучності при запуску стільниці

en: Restore all mixer volume levels and switches to their last used settings when the desktop starts
uk: Відновлювати значення всіх рівнів гучності та перемикачів мікшера до останнього використаного значення при запуску стільничного середовища

en: The volume of PulseAudio or MPRIS2 dynamic controls will not be restored.
uk: Гучність для динамічних засобів керування звуком PulseAudio або MPRIS2 відновлено не буде.

en: &Horizontal
uk: &Горизонтально

en: &Vertical
uk: &Вертикально

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Volume overdrive
uk: Перевантаження гучності

[ctx: @info:tooltip]
en: Allow the volume to be raised above the recommended maximum (typically to 150%)
uk: Дозволити збільшення гучності понад рекомендований максимум (типово, до 150%)

en: Volume overdrive is only available for PulseAudio.
uk: Перевантаженням гучності можна скористатися лише з PulseAudio.

en: %1 must be restarted for the volume overdrive setting to take effect.
uk: Щоб зміни щодо перевантаження гучності набули чинності, слід перезапустити %1.

en: Volume feedback
uk: Відгук керування гучністю

[ctx: @info:tooltip]
en: Play a sample sound when the volume changes
uk: Відтворювати зразок звуку при зміні гучності

en: Volume feedback is only available when configured with Canberra.
uk: Супровід зміни гучності можливий, лише якщо програму налаштовано на роботу за допомогою Canberra.

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>Set the volume step as a percentage of the volume range.</para><para>This affects changing the volume via hot keys, with the mouse wheel over the system tray icon, or moving sliders by a page step.</para><para>%1 must be restarted for this change to take effect.</para>
uk: <para>Встановити кроки зміни гучності у відсотках до діапазону гучності.</para><para>Зміна цього параметра стосуватиметься зміни гучності за допомогою клавіатурних скорочень, прокручування коліщатка миші, коли вказівник перебуває над піктограмою у системному лотку, та пересування повзунків на крок.</para><para>Щоб зміни набули чинності, %1 слід перезапустити.</para>

en: Volume step:
uk: Крок гучності:

en: Visual
uk: Візуалізація

en: Show slider &tickmarks
uk: Показувати &поділки на повзунку

en: Show tick mark scales on sliders
uk: Показувати шкалу на повзунках

en: Show control &labels
uk: Показувати &написи на засобах керування

en: Show description labels for sliders
uk: Показувати описові мітки для повзунків

en: Show On Screen Display (&OSD)
uk: Показувати &екранну панель (OSD)

en: Show an on-screen indicator when changing the volume via hotkeys
uk: Показувати екранний індикатор при зміні гучності за допомогою клавіатури

en: Slider orientation (main window):
uk: Орієнтація повзунка (головне вікно):

en: Slider orientation (system tray popup):
uk: Орієнтація повзунка (контекстна панель системного лотка):

en: Set the orientation of the main window control sliders
uk: Встановити орієнтацію повзунків керування у головному вікні

en: Set the orientation of the system tray volume control sliders
uk: Встановити орієнтацію повзунків керування гучністю у системному лотку

en: Dock in system tray
uk: Додати у системний лоток

en: Dock the mixer into the system tray. Click on it to open the popup volume control.
uk: Швартувати мікшер до системного лотка. Натисніть піктограму у системному лотку, щоб відкрити контекстну панель керування гучністю.

en: The mixers that are checked here will be shown in the popup volume control.
uk: Позначені тут мікшери буде показано на контекстній панелі керування гучністю.

en: No sound devices are installed or are currently available.
uk: Не встановлено жодного звукового пристрою або жоден зі звукових пристроїв не є доступним.

en: Split Channels
uk: Розділити канали

en: Capture
uk: Захоплення

en: Use Device
uk: Використати пристрій

[ctx: 1=device name, 2=control name]
en: Mute %2 on %1
uk: Вимкнути звук %2 на %1

[ctx: 1=device name, 2=control name]
en: Increase volume of %2 on %1
uk: Збільшити гучність %2 на %1

[ctx: 1=device name, 2=control name]
en: Decrease volume of %2 on %1
uk: Зменшити гучність %2 на %1

[ctx: %1=channel]
en: Capture/Uncapture %1
uk: Захоплення/Незахоплення %1

[ctx: %1=channel]
en: Mute/Unmute %1
uk: Вимкнути/Увімкнути %1

en: %1 (capture)
uk: %1 (захоплення)

en: Automatic (according to category)
uk: Автоматично, відповідно до категорії

en: Channel Shortcuts...
uk: Клавіатурні комбінації каналу…

en: Configure this view
uk: Налаштувати цю панель

en: Configure Channels...
uk: Налаштувати канали…

en: Device Settings
uk: Параметри пристрою

en: Show the full mixer window
uk: Показати повноцінне вікно мікшера

en: Load volume profile %1
uk: Завантажити профіль звуку %1

en: Nothing is playing audio.
uk: Жодна з програм не відтворює звукових даних.

en: Nothing is capturing audio.
uk: Жодна з програм не виконує захоплення звуку.

en: There are no capture devices.
uk: Немає пристроїв захоплення.

en: There are no playback devices.
uk: Немає пристроїв відтворення.
