kmix - en to uz translation catalogue (10 entries)

en: Hide Mixer Window
uz: Mikserning oynasini bekitish

en: Mute
uz: Tovushsiz

en: Volume
uz: Tovush

en: Microphone
uz: Mikrofon

en: unknown
uz: nomaʼlum

en: unused
uz: ishlatilmagan

en: M&ute
uz: Tovushsi&z

en: Volume at %1%
uz: Tovush %1%

en: &Horizontal
uz: &Eniga

en: &Vertical
uz: Boʻyi&ga
