kmix - en to uz@cyrillic translation catalogue (13 entries)

en: Hide Mixer Window
uz@cyrillic: Миксернинг ойнасини бекитиш

en: Mute
uz@cyrillic: Товушсиз

en: Volume
uz@cyrillic: Товуш

en: Microphone
uz@cyrillic: Микрофон

en: Video
uz@cyrillic: Видео

en: Radio
uz@cyrillic: Радио

en: unknown
uz@cyrillic: номаълум

en: unused
uz@cyrillic: ишлатилмаган

en: M&ute
uz@cyrillic: Товушси&з

en: Volume at %1%
uz@cyrillic: Товуш %1%

en: &Horizontal
uz@cyrillic: &Энига

en: &Vertical
uz@cyrillic: Бўйи&га

en: Device Settings
uz@cyrillic: Ускунанинг мосламалари
