kmix - en to xh translation catalogue (34 entries)

en: Save current volumes as default
xh: Gcina imiqulu yangoku njengokungagqibekanga

en: Restore default volumes
xh: Buyisela imiqulu njengokungagqibekanga

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
xh: KMix - KDE's umsebenzi opheleleyo osemqoka womxhubi onciphisiweyo

en: *BSD fixes
xh: *BSD ilungisa

en: Hide Mixer Window
xh: Fihla i Window Yokuxuba

en: Volume
xh: Umqulu

en: Line
xh: Ilayini

en: Mix
xh: Xhuba

en: Line1
xh: Ilayini 1

en: Line2
xh: Ilayini 2

en: Line3
xh: Ilayini 3

en: Digital1
xh: Eyamanani 1

en: Digital2
xh: Eyamanani 2

en: Digital3
xh: Eyamanani 3

en: PhoneIn
xh: Ifowuni Ngaphakathi

en: PhoneOut
xh: Ifowuni Ngaphandle

en: 3D-depth
xh: 3D-ububanzi

en: 3D-center
xh: 3D-embindini

en: unknown
xh: ayaziwa

en: unused
xh: engasebenziswanga

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
xh: kmix: Awunamvume yokunikezela icebo lokuxhuba.
    Igama lokungenisa njenge root kwaye wenze i 'chmod a+rw /dev/umxhubi*' ukuvumela unikezelo.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
xh: kmix: Umxhubi akafumaneki.
    Nceda khangela ukuba ikhadi lesandi lifakelelwe ne
    nomqhubi wekhadi lesandi lilayishiwe.
    Kwi Linux kungafuneka usebenzise i 'insmod' ukulayisha umqhubi.
    Sebenzisa i 'soundon' xa usebenzisa i OSS yorhwebo.

en: Master Volume
xh: Umphathi Womqulu

en: Internal Speaker
xh: Speaker Sangaphakathi

en: Line Out
xh: Ilayini Yangaphandle

en: Record Monitor
xh: Bhala phantsi Umphathi

en: Line In
xh: Ilayini Yangaphakathi

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
xh: kmix: Awunamvumelwano yonikezelo icebo lokuxhuba.
    Buza umphathi wendlela yokusebeza xa ulingisa /dev/audioctl ukuvumela unikezelo.

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
xh: kmix:Awunayo imvume yokunikezela icebo lokuxhuba.
    Nceda khangela incwadi yesandla yendlela yokusebenza ukuvumela unikezelo.

en: kmix: Could not write to mixer.
xh: kmix: Ayikwazanga ukubhala kumxhubi.

en: kmix: Could not read from mixer.
xh: kmix: Ayikwazanga ukufunda ukusuka kumxhubi.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
xh: kmix: Umxhubi akafumaneki.
    Nceda khangela ukuba ikhadi lesandi lifakwe kakuhle nokuba
    umqhubi wekhadi lesandi ulayishiwe.

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
xh: kmix: Imposiso engaziwayo. Nceda chaza indlela eyenziwe ngayo lemposiso.

en: M&ute
xh: C&ima
