kmldonkey - en to et translation catalogue (410 entries)

en: Add Server
et: Lisa server

en: &Address:
et: &Aadress:

en: &Network:
et: &Võrk:

en: Show
et: Näita

en: File name
et: Faili nimi

en: Size
et: Suurus

en: Availability
et: Kättesaadavus

en: Network
et: Võrk

en: File type
et: Faili tüüp

en: Format
et: Vorming

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hash
et: Kontrollsumma

en: Download As
et: Allalaadimine kui

en: Choose a filename for the new download:
et: Vali uue allalaetava faili nimi:

en: File Information
et: Faili info

en: File
et: Fail

en: Name:
et: Nimi:

en: Complete:
et: Valmis:

en: Downloaded:
et: Alla laaditud:

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Hash:
et: Kontrollsumma:

en: Format:
et: Vorming:

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Alt. names:
et: Altern. nimed:

en: Size:
et: Suurus:

en: Network:
et: Võrk:

en: Sources
et: Allikad

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Alternative Names
et: Alternatiivsed nimed

en: Use This &Name
et: Selle &nime kasutamine

en: &Enable automatic renaming of downloading files
et: Allalaaditavad failid nimetatakse automaats&elt ümber

en: Should downloading files be automatically renamed according to the search and replace list?
et: Kas allalaaditavad failid tuleks automaatselt ümber nimetada vastavalt otsimise ja asendamise nimekirjale?

en: &Colored list
et: &Värviline nimekiri

en: Colorize items in the lists according to their status
et: Nimekirjas olevate elementide värvimine vastavalt nende staatusele

en: &Not connected:
et: &Pole ühendatud:

en: Color for disconnected servers
et: Lahutatud serverite värv

en: &Blacklisted:
et: &Mustas nimekirjas:

en: Color for blacklisted servers
et: Mustas nimekirjas olevate serverite värv

en: Connectin&g:
et: Ü&hendumine:

en: Color for connecting or initiating servers
et: Serverite värv, millega võetakse ühendust

en: C&onnected:
et: Ühen&datud:

en: Color for connected servers
et: Ühendatud serverite värv

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:119 i18n: ectx: Menu (search_actions)
en: Search
et: Otsimine

en: &Few sources:
et: Vähe &allikaid:

en: The color indicating few sources
et: Värv, mis osutab allikate vähesusele

en: &Many sources:
et: Pal&ju allikaid:

en: The color indicating many sources
et: Värv, mis osutab allikate paljususele

en: &Already done:
et: Ju&ba tehtud:

en: Color for already downloaded sources
et: Juba alla laaditud allikate värv

en: Threshold:
et: Lävi:

en: The number of sources that will produce the full 'many sources' color
et: Allikate arv, millest suurem omandab värvi 'palju allikaid'

en: Downloaded
et: Alla laaditud

en: &Downloading:
et: Allalaadi&mine:

en: Color for active downloads (receiving data)
et: Aktiivsete allalaadimiste (millelt saabuvad andmed) värv

en: &Looking:
et: &Otsimine:

en: Color for inactive downloads (looking for sources)
et: Mitteaktiivsete allalaadimiste (millele otsitakse allikaid) värv

en: Not &available:
et: Pole s&aadaval:

en: Color for downloads that are not available
et: Värv, kui tõmmatavad faili pole saadaval

en: &Queued:
et: &Järjekorras:

en: Color for queued downloads
et: Järjekorras allalaadimiste värv

en: &Paused:
et: &Paus:

en: Color for paused downloads
et: Värv, kui allalaadimisel on tehtud paus

en: &Complete:
et: &Valmis:

en: The color indicating a complete chunk
et: Lõpuni allalaaditud failide värv

en: &No sources:
et: Alli&kad puuduvad:

en: The color indicating no sources found
et: Värv, mis osutab allikate puudumisele

en: Shaded availability display
et: Varjutus

en: Draw a fancier looking shaded availability display bar.
et: Joonistab laheda varjutatud tulba.

en: Shading depth:
et: Varjutuse tugevus:

en: The depth of the availability bar shading - more is darker.
et: Varjutuse tugevus - mida enam, seda tumedam.

en: Color for disconnected sources
et: Ühenduseta allikate värv

en: Color for blacklisted sources
et: Mustas nimekirjas olevate allikate värv

en: Color for connecting or initiating sources
et: Värv allikatele, millega võetakse ühendust

en: Color for queued sources
et: Järjekorras allikate värv

en: Color for sources being downloaded from
et: Värv allalaaditavate allikate jaoks

en: Console font:
et: Konsooli font:

en: Font used for the console
et: Konsoolis kasutatav font

en: List font:
et: Nimekirja font:

en: Font used for the lists
et: Nimekirjades kasutatav font

en: KMLDonkey Preferences
et: KMLDonkey seadistused

en: General
et: Üldine

en: General Configuration
et: Üldised seadistused

en: Lists
et: Nimekirjad

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefListsPage)
en: List Configuration
et: Nimekirjade seadistused

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefSearchPage)
en: Search Configuration
et: Otsimise seadistused

en: Autorename
et: Automaatne ümbernimetamine

en: Autorename Configuration
et: Automaatse ümbernimetamine seadistused

en: Colors
et: Värvid

en: Color Configuration
et: Värviseadistused

en: Fonts
et: Fondid

en: Font Configuration
et: Fontide seadistused

en: Choose...
et: Vali...

en: Move backward through the page history
et: Liigu lehekülje ajaloos tagasi

en: Move forward through the page history
et: Liigu lehekülje ajaloos edasi

en: Go to the original page
et: Liigu esialgsele leheküljele

en: &Refresh Shared File List
et: Vä&rskenda jagatud failide nimekirja

en: Refresh U&ploaders List
et: &Värskenda üleslaadijate nimekirja

en: &Shared Folders...
et: &Jagatud kataloogid...

en: Activate Uploads Page
et: Aktiveeri üleslaadimiste lehekülg

en: Uploads
et: Üleslaadimised

en: Messages from core about applied changes.
et: Teated tuumalt rakendatud muudatuste kohta.

en: Shared Folders
et: Jagatud kataloogid

en: Folder
et: Kataloog

en: Priority
et: Prioriteet

en: &Add
et: &Lisa

en: Add shared folder
et: Lisa jagatud kataloog

en: &Remove
et: &Eemalda

en: Remove shared folder
et: Eemalda jagatud kataloog

en: Folder:
et: Kataloog:

en: Browse folders
et: Lehitse katalooge

en: Priority:
et: Prioriteet:

en: Select Folder
et: Kataloogi valimine

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Normal
et: Normaalne

en: Friend
et: Sõber

en: Contact
et: Kontakt

en: Not connected
et: Ei ole ühendatud

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Initiating
et: Initsialiseerimine

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Connected
et: Ühendatud

en: Queued: %1
et: Järjekorras: %1

en: New host
et: Uus masin

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Blacklisted
et: Mustas nimekirjas

en: Unknown: %1
et: Tundmatu: %1

en: Name
et: Nimi

en: Type
et: Tüüp

en: Location
et: Asukoht

en: State
et: Staatus

en: Software
et: Tarkvara

en: Currently downloading
et: Praegu allalaadimisel

en: &Add to Friends
et: Lis&a sõprade hulka

[ctx: Core version string not (yet) available]
en: Not Available
et: Pole saadaval

en: Server connected/total
et: Server ühendatud/kokku

en: Files downloading/finished
et: Faile allalaadimisel/lõpetatud

en: Shared files total
et: Jagatud failid kokku

en: Transfer down/up
et: Edastus sisse/välja

en: Speed down/up
et: Kiirus sisse/välja

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:100 i18n: ectx: Menu (server_actions)
en: Servers
et: Serverid

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:134 i18n: ectx: Menu (download_actions)
en: Downloads
et: Allalaadimised

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:211 i18n: ectx: Menu (friend_actions)
en: Friends
et: Sõbrad

en: Statistics
et: Statistika

en: Console
et: Konsool

en: &Show Toolbar
et: Tööriistariba näi&tamine

en: Connections...
et: Ühendused...

en: Connections
et: Ühendused

en: &Connect to Core
et: Ü&hendus tuumaga

en: Connect
et: Ühenda

en: &Disconnect From Core
et: Ühen&duse katkestamine tuumaga

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: &Kill Core
et: Tapa tuu&m

en: Kill
et: Tapa

en: &Submit URLs...
et: &Saada URL...

en: Submit
et: Saada

en: Submit Collection File...
et: Saada kogu fail...

en: Collection
et: Kogu

en: Submit Torrent File...
et: Saada torrent-fail...

en: Configure MLDonkey...
et: MLDonkey seadistamine...

en: Activate Page %1
et: Aktiveeri lehekülg %1

en: Next Page
et: Järgmine lehekülg

en: Next
et: Järgmine

en: Previous Page
et: Eelmine lehekülg

en: Prev
et: Eelmine

en: Copy to Clipboard as &URL
et: Kopeeri lõikepuhvrisse &URL-ina

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy to Clipboard as HTML
et: Kopeeri lõikepuhvrisse HTML-ina

en: Copy to Clipboard as Hash
et: Kopeeri lõikepuhvrisse kontrollsummana

en: Download
et: Allalaadimine

en: Force Download
et: Sunni alla laadima

en: Force
et: Jõuga

en: Download As...
et: Laadi alla kui...

en: File Information...
et: Faili info...

en: Really kill the MLDonkey-Core?
    
    Be warned, that you cannot restart the core with KMLDonkey.
et: Kas tõesti tappa MLDonkey tuum?
    
    Arvesta, et KMLDonkeyga ei saa tuuma taaskäivitada.

en: Kill Core
et: Tapa tuum

en: Open Collection File
et: Kogufaili avamine

en: Failed to open collection file %1.
et: Kogufaili %1 avamine nurjus.

en: Open Torrent File
et: Torrent-faili avamine

en: You must connect to a running MLDonkey core before you can configure it.
et: Kõigepealt tuleb ühenduda töötava MLDonkey tuumaga, alles siis saab midagi seadistada.

en: Connecting with %1 ...
et: Ühendumine %1-ga...

en: <b>Disconnected.</b>
et: <b>Ühendus katkestatud.</b>

en: Authentication error. Incorrect name or password.
et: Autentimisviga, vale nimi või parool.

en: Connection to the core was refused. Are you sure it is running?
et: Ühendusest tuumaga keelduti. Oled ikka kindel, et see töötab?

en: Host '%1' not found.
et: Masinat '%1' ei leitud.

en: No Host defined.
et: Masinat pole määratud.

en: A read error occurred when communicating with the core. The connection has been terminated.
et: Tuumaga suhtlemisel tekkis lugemise viga. Ühendus lõpetati.

en: Your mldonkey core uses an obsolete communication protocol. Please upgrade it to a more recent version.
et: Sinu mldonkey tuum kasutab iganenud kommunikatsiooniprotokolli. Palun uuenda selle versiooni.

en: Hostname: <b>%1</b><br>Host Address: <b>%2</b><br>Host Port: <b>%3</b><br>Username: <b>%4</b><br>Core Version: <b>%7</b><br>Current GUI Protocol: <b>%5</b><br>Core's GUI Protocol: <b>%6</b>
et: Masinanimi: <b>%1</b><br>Masina aadress: <b>%2</b><br>Masina port: <b>%3</b><br>Kasutajanimi: <b>%4</b><br>Tuuma versioon: <b>%7</b><br>GUI protokoll: <b>%5</b><br>Tuuma GUI protokoll: <b>%6</b>

en: Connected %1
et: Ühendatud: %1

en: Files %1
et: Failid %1

en: Shared %1
et: Jagatud %1

en: Transfer %1
et: Ülekanne %1

en: Speed %1
et: Kiirus %1

en: Unable to construct a GUI element. Your KMLDonkey installation is incomplete.
et: GUI elemendi konstrueerimine nurjus. KMLDonkey paigaldus on poolik.

en: Unable to construct a requested GUI element. This is most likely because the GUI specification data file (kmldonkeyui.rc) has been installed in the wrong location, or has not been installed at all. If you installed KMLDonkey from a binary package, please report this to the packager at once. If you installed from source, check that you configured KMLDonkey to use the same install prefix as your KDE installation (see the README file accompanying the KMLDonkey source for details), and that your system does not keep KDE files in non-standard locations (Mandriva Linux systems, in particular, are known to do this).
et: Soovitud GUI elemendi konstrueerimine nurjus. Ilmselt on GUI spetsifikatsiooni andmefail (kmldonkeyui.rc) paigaldatud valesse kohta või ei ole seda üldse paigaldatud. Kui paigaldasid KMLDonkey binaarpaketist, anna sellest kohe teada paketi valmistajale. Kui paigaldasid ise lähtetekstist, kontrolli, et konfigureerisid KMLDonkey ikka sama paigaldusprefiksiga nagu KDE (vaata selle kohta täpsemalt KMLDonkey lähtepaketis olevat faili README) ja et süsteem ei ole paigutanud KDE faile kuhugi ebaharilikku kohta (seda teeb eriti sageli Mandriva Linux).

en: MLDonkey Configuration
et: MLDonkey seadistused

[ctx: mldonkey config: network options page]
en: Networks
et: Võrgud

en: Select File Name
et: Failinime valimine

en: &Preview
et: &Eelvaatlus

en: New name:
et: Uus nimi:

en: An MLDonkey frontend for the KDE desktop.
et: MLDonkey kasutajaliides KDE töölauale.

en: Copyright (C) 2003 - 2008 The KMLDonkey Authors
et: Autoriõigus (C) 2003 - 2008: KMLDonkey autorid

en: Maintainer & Developer
et: Hooldaja ja arendaja

en: Developer
et: Arendaja

en: Developer & Project Founder
et: Arendaja ja projekti rajaja

[ctx: not connected to host]
en: Not connected
et: Ei ole ühendatud

[ctx: connecting to host]
en: Connecting
et: Ühendumine

[ctx: initiating connection to host]
en: Initiating
et: Initsialiseerimine

[ctx: downloading from host]
en: Downloading
et: Allalaadimine

[ctx: connected to host]
en: Connected
et: Ühendatud

[ctx: we're at this position in client's queue]
en: Queued: %1
et: Järjekorras: %1

[ctx: new host added to list]
en: New host
et: Uus masin

[ctx: host has been removed]
en: Removed
et: Eemaldatud

[ctx: host is blacklisted]
en: Blacklisted
et: Mustas nimekirjas

[ctx: unknown host state (unknown ID code)]
en: Unknown (%1)
et: Tundmatu (%1)

en: Uploaded
et: Üles laaditud

en: Status
et: Staatus

en: Rating
et: Hinnang

en: Time
et: Aeg

en: Unknown file
et: Tundmatu fail

[ctx: looking for file sources]
en: Looking
et: Otsimine

[ctx: file is being downloaded]
en: Downloading
et: Allalaadimine

[ctx: file is paused]
en: Paused
et: Paus

[ctx: file is complete]
en: Complete
et: Valmis

[ctx: file is being shared]
en: Shared
et: Jagatud

[ctx: file has been canceled]
en: Canceled
et: Katkestatud

[ctx: new file added to list]
en: New
et: Uus

[ctx: file has been aborted with a reason]
en: Aborted: %1
et: Loobutud: %1

[ctx: file has been queued]
en: Queued
et: Järjekorras:

[ctx: unknown file state]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown server
et: Tundmatu server

en: high
et: suur

en: normal
et: normaalne

en: low
et: väike

en: Yes
et: Jah

en: Unknown client
et: Tundmatu klient

[ctx: a normal client]
en: Normal
et: Tavaline

[ctx: a client on the friend list]
en: Friend
et: Sõber

[ctx: a client on the contact list]
en: Contact
et: Kontakt

[ctx: client type is unknown]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: this friend's file list is present]
en: Files listed
et: Failid teada

en: Do you want to rename "%1" to "%2"?
et: Kas nimetada ümber "%1" -> "%2"?

en: Rename download
et: Nimeta ümber

en: Max hits:
et: Maks. tabamusi:

[ctx: search type]
en: Type:
et: Tüüp:

[ctx: remote search]
en: Remote
et: Võrgus

[ctx: local search]
en: Local
et: Kohalik

[ctx: subscription search]
en: Subscribe
et: Tellimine

en: All Networks
et: Kõik võrgud

[ctx: start a search]
en: Search
et: Otsi

en: Rates
et: Kiirused

en: Clients
et: Kliendid

en: Unknown file.
et: Tundmatu fail.

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:5 i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:18 i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:24 i18n: ectx: Menu (servers)
en: Se&rvers
et: Se&rverid

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:40 i18n: ectx: Menu (downloads)
en: &Downloads
et: Allalaadimise&d

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:70 i18n: ectx: Menu (uploads)
en: Sh&ares
et: &Jagatud

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:77 i18n: ectx: Menu (friends)
en: Fr&iends
et: Sõ&brad

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:87 i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:161 i18n: ectx: Menu (downloaded_actions)
en: Completed Files
et: Lõpetatud failid

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:173 i18n: ectx: Menu (upload_actions)
en: Shared Files
et: Jagatud failid

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:184 i18n: ectx: Menu (uploaders_actions)
en: Uploaders
et: Üleslaadijad

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:221 i18n: ectx: Menu (friend_share_actions)
en: Friend Shares
et: Sõprade jagatud failid

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox1)
en: Server List
et: Serverite nimekiri

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:25 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideDisconnectedServersCheckbox)
en: If you turn this on, disconnected servers will be hidden in the server list.
et: Sisselülitamisel ei näidata serverite nimekirjas servereid, millega pole ühendust.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideDisconnectedServersCheckbox)
en: Hide disconnected servers
et: Lahtiühendatud serverid peidetakse

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:38 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideBlacklistedServersCheckbox)
en: If you turn this on, blacklisted servers will be hidden in the server list.
et: Sisselülitamisel ei näidata serverite nimekirjas mustas nimekirjas olevaid servereid.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideBlacklistedServersCheckbox)
en: Hide blacklisted servers
et: Mustas nimekirjas olevad serverid peidetakse

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoServerResortCheckbox)
en: Automatically re-sort server list:
et: Serverite nimekirja automaatne uuendamine:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:66 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, serverResortEntry) i18n: file: prefs/listspage.ui:149 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, downloadResortEntry) i18n: file: prefs/listspage.ui:191 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInpu
en:  seconds
et:  sek

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:81 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox4)
en: Download List
et: Allalaadimiste loend

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:87 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, progressbarCheckBox)
en: Display progress bar in percentage column
et: Näidatakse edenemisriba (protsentides)

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:94 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hidePausedCheckbox)
en: If you turn this on, paused downloads will be hidden in the download list.
et: Sisselülitamisel ei näidata allalaadimiste nimekirjas peatatud allalaadimisi.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:97 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hidePausedCheckbox)
en: Hide &paused downloads
et: Peatatud allalaadimised &peidetakse

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:104 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideUnpausedCheckbox)
en: If you turn this on, only paused downloads will be shown in the download list - unless you also turn on "Hide paused downloads," which will give you an empty list.
et: Sisselülitamisel näidatakse allalaadimiste nimekirjas ainult peatatud allalaadimisi - kui sa ei lülita just sisse ka võimalust "Peatatud allalaadimised peidetakse", mis annab tulemuseks tühja nimekirja.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:107 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideUnpausedCheckbox)
en: Show only paused downloads
et: Näidatakse ainult peatatud allalaadimisi

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortDownloadingFirstCheckBox)
en: Sort downloading files first
et: Tõmmatavad failid algusesse

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:124 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortPausedLastCheckBox)
en: Sort paused files last
et: Peatatud failid lõppu

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:133 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoDownloadResortCheckbox)
en: Automatically re-sort download list:
et: Allalaadimiste nimekirjade automaatne uuendamine:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:164 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox2)
en: Upload Lists
et: Üleslaadimiste nimekirjad

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:172 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, autoUpdateCheckbox)
en: The lists on the upload page can be updated manually (to save bandwidth) or automatically.
et: Nimekirju üleslaadimiste leheküljel saab uuendada käsitsi (vähendab võrgukoormust) või automaatselt.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:175 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdateCheckbox)
en: Automatically &update upload lists:
et: Üleslaadimiste nimekirjade a&utomaatne uuendamine:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:185 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, updateFrequencyEntry)
en: How often the upload lists should be updated.
et: Kui sageli uuendada üleslaadimiste nimekirju.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox3)
en: Search Settings
et: Otsingu seadistused

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:25 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, activateNewTabsCheckbox)
en: When a new search is started, open the search page in front of any other pages.
et: Uue otsimise alustamisel tuuakse otsimise lehekülg teiste lehekülgede peale.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activateNewTabsCheckbox)
en: Open new search pages in &front
et: Uued otsimise lehekül&jed avatakse esiplaanil

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:35 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, closeTabsOnDisconnectCheckbox)
en: Close all open searches if KMLDonkey is disconnected from the core.
et: Kui KMLDonkey kaotab ühenduse tuumaga, suletakse kõik avatud otsimised.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:38 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeTabsOnDisconnectCheckbox)
en: &Close search pages on disconnect
et: Ü&henduse katkestamisel otsimise leheküljed suletakse

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showNumbersOnTabsCheckbox)
en: Show number of search &results in tab title
et: Otsimise tulemusi näidatakse kaa&rdi tiitlil

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubmitURLCheckbox)
en: Show the "Submit &URL" entry box
et: Näidatakse "&URL saatmise" dialoogi

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:19 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefGeneralPage)
en: General Preferences
et: Üldised seadistused

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:27 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox1)
en: Interface Settings
et: Töökeskkonna seadistused

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:35 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showToolbarCheckbox)
en: Show the &toolbar
et: &Tööriistariba näitamine

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showStatusbarCheckbox)
en: Show the &status bar
et: Olekuri&ba näitamine

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:49 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, statusbarLabelsCheckbox)
en: Show &labels in the status bar
et: O&lekuribal näidatakse pealdisi

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTrayiconCheckBox)
en: Show tray icon
et: Näidatakse ikooni süsteemses salves

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTrayOnCloseCheckBox)
en: Minimize to tray icon on close
et: Sulgemisel minimeeritakse süsteemsesse salve

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:70 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, persistentReconnectCheckbox)
en: If connection to the core fails or is lost, should KMLDonkey keep trying to reestablish contact until it succeeds?
et: Kas KMLDonkey peaks ühenduse kadumisel tuumaga püüdma ühendust taastada, kuni teda saadab edu?

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:73 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentReconnectCheckbox)
en: Always stay &connected
et: Alati ü&hendatud

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Page View Mode:
et: Leheküljevaate režiim:

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:102 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: List
et: Loend

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:107 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: Tree
et: Puu

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:112 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: Tabbed
et: Kaartidega

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:127 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox2)
en: Advanced Settings
et: Muud seadistused

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:143 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Text &encoding:
et: T&ekstikodeering:

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:156 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, encodingSelector)
en: The character set to use to decode the strings sent by the core.
et: Kooditabel, mida kasutada tuuma saadetud stringide dekodeerimisel.

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:161 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, encodingSelector)
en: <p>Although MLDonkey does not understand about character encodings, you may well encounter text on the Donkey network that has been encoded in various national character sets. While you should, in general, use the ISO 8859-1 encoding - the de-facto network standard - you can choose a different character encoding here if you expect most of the text you encounter to be encoded in a certain national character set.</p>
    <p><b>Note:</b> Changing this causes KMLDonkey to reconnect to the core. Changing it to something incompatible with the ISO 8859-1 character set <em>may</em> cause unpredictable behavior.</p>
et: <p>Kuigi MLDonkey ise ei tunne üldse huvi mingite kodeeringute ja sellise vastu, on Donkey võrgus täiesti usutav kohata teksti, mis on kodeeritud mõnes arvukatest rahvuslikest kodeeringutest. Kuigi üldiselt tasuks kasutada kodeeringut ISO 8859-1, millest on sisuliselt saanud võrgustandard, võid siin valida ka muu kodeeringu, kui arvad, et sul tuleb väga sageli tegemist teha mõne kindla rahvusliku kodeeringuga.</p>
    <p><b>Märkus:</b> selle muutmisel võtab KMLDonkey uuesti ühendust tuumaga. Kui valitud kodeering ei ole ISO 8859-1 ühilduv, <em>võib</em> juhtuda koledaid asju.</p>

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:170 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableStatsCheckbox)
en: Enable the statistics page
et: Statistikalehekülje lubamine

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:173 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableStatsCheckbox)
en: Enable st&atistics
et: St&atistika lubamine

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:180 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, advancedConfigCheckbox)
en: Enable the advanced MLDonkey configuration dialog that lets you configure more MLDonkey options.
et: Lülitab sisse MLDonkey muude seadistuste dialoogi, kus saab kõike veel täpsemalt seadistada.

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:183 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedConfigCheckbox)
en: Enable &advanced configuration options
et: Muude seadistusvalikute lub&amine

en: Submit URL:
et: URL-i saatmine:

en: Activate Search Page
et: Aktiveeri otsingute lehekülg

en: Close Current Search
et: Sulge aktiivne otsing

en: Close
et: Sulge

en: Close All Searches
et: Sulge kõik otsingud

en: Close All
et: Sulge kõik

en: Option
et: Valik

en: Value
et: Väärtus

en: Speed
et: Kiirus

en: Received
et: Saadud

en: Last seen
et: Viimati nähtud

en: Age
et: Vanus

en: &Pause
et: &Paus

en: &Resume
et: &Jätka

en: &Cancel
et: &Loobu

en: Re&name
et: &Nimeta ümber

en: Ren&ame To...
et: Nimet&a ümber...

en: Re&try Connect
et: Proovi uues&ti ühenduda

en: Pre&view
et: Eel&vaatlus

en: Verify Chunks
et: Kontrolli tükke

en: Get &Format Info
et: Tõmba vorminguin&fo

en: &Hide Paused Downloads
et: Peida pausi&ga allalaadimised

en: Show Only Paused Downloads
et: Näita ainult peatatud allalaadimisi

en: Sort Downloading Files First
et: Tõmmatavad failid algusesse

en: Sort Paused Files Last
et: Peatatud failid lõppu

en: Priorit&y
et: Pr&ioriteet

en: Very L&ow Priority
et: Väga madal pri&oriteet

en: &Low Priority
et: Mada&l prioriteet

en: &Normal Priority
et: &Normaalne prioriteet

en: &High Priority
et: &Kõrge prioriteet

en: &Very High Priority
et: &Väga kõrge prioriteet

en: &Open
et: &Ava

en: &Commit
et: Sal&vesta

en: Commit &As...
et: Salvesta &kui...

en: Activate Downloads Page
et: Aktiveeri allalaadimiste lehekülg

en: Are you sure you want to cancel these files?
et: Kas tõesti katkestada nende failide allalaadimine?

en: Cancel Downloads
et: Katkesta

en: Download completed: %1
et: Tõmbamisi lõpetatud: %1

en: Download added: %1
et: Tõmbamisi lisatud: %1

en: Server name
et: Serveri nimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Files
et: Failid

en: Description
et: Kirjeldus

en: Address
et: Aadress

en: Port
et: Port:

en: Score
et: Hinne

en: Preferred
et: Eelistatud

en: &Connect to Server
et: Ühendu serveri&ga

en: &Disconnect From Server
et: Katkesta ühen&dus serveriga

en: &Add Server...
et: Lis&a server...

en: &Remove Server
et: &Eemalda server

en: Remove &Old Servers
et: &Eemalda vanad serverid

en: &Blacklist Server
et: &Musta nimekirja

en: Re&name Server
et: &Nimeta server ümber

en: Toggle &Preferred
et: Lülita &eelistatud

en: &Hide Disconnected Servers
et: Peida lahtiühen&datud serverid

en: Hide B&lacklisted Servers
et: Pe&ida mustas nimekirjas olevad serverid

en: Activate Servers Page
et: Aktiveeri serverite lehekülg

en: &Search for Friend...
et: Ot&si sõpra...

en: C&onnect to Friend
et: Ü&hendu sõbraga

en: Open Friend &Chat
et: Ava sõbra&ga vestlus

en: &Remove Friend
et: Eemalda sõbe&r

en: Remove All Friends
et: Eemalda kõik sõbrad

en: Activate Friends Page
et: Aktiveeri sõprade lehekülg

en: Filename
et: Faili nimi

en: Search for Friend
et: Sõbra otsimine

en: Enter the name of the friend you are searching for:
et: Sisesta otsitava sõbra nimi:

en: Should all friends be removed?
et: Kas eemaldada kõik sõbrad?

en: Remove all Friends
et: Eemalda kõik sõbrad

en: Requests
et: Soovitud

en: Keywords:
et: Võtmesõnad:

en: Min size:
et: Min. suurus:

en: Max size:
et: Maks. suurus:

en: Media:
et: Meedia:

en: Artist:
et: Esitaja:

en: Title:
et: Tiitel:

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: <h2>WARNING</h2>
    <p>Peer-to-peer networks, particularly those accessible via KMLDonkey, may contain material which you may be legally prohibited from downloading or redistributing. It is your responsibility to verify that any material you download from any peer-to-peer network is being made available to you lawfully. It is also your responsibility to verify that you have the legal right to redistribute any material which you make available to others via any peer-to-peer networks. In short, it is your responsibility to use this software in accordance with applicable laws where you live, including copyright law.</p>
    <h3>RESTRICTIONS</h3>
    <p>The authors of this software intend it to be used for the lawful exchange of data, art, software and other documents or works which may be lawfully distributed to third parties. The authors will not support, and strongly discourage, any use of this software to violate copyright or other intellectual property laws. In particular, the authors discourage any transmission of any material in violation of any applicable intellectual property law or regulation. Each user is assumed to comply with such rules and restrictions as well as the rules and restrictions applicable to the P2P networks or services connected directly or indirectly to this software.</p>
    <h3>DISCLAIMER OF LIABILITY</h3>
    <p>The authors of this software do not and cannot exercise any control whatsoever over the content of the information exchanged using this software. The authors make no warranties of any kind, whether expressed or implied, for the service this software is providing or for the data exchanged with the assistance of this software. The authors cannot be held responsible for any claims resulting from the user's conduct and/or use of the software which is in any manner unlawful or which damages such user or any other party.</p>
et: <h2>HOIATUS</h2>
    <p>Võrdõigusvõrgud (peer-to-peer), eriti need, mida võimaldab kasutada KMLDonkey, võivad sisaldada materjale, mida sul ei ole juriidiliselt õigus alla tõmmata või levitada. Sinu kohus on kontrollida, et sul on seaduslik õigus alla laadida materjale mis tahes võrdõigusvõrgust. Samuti lasub sul kohustus kontrollida, et sul on seaduslik õigus jagada materjale, mida oled teinud võrdõigusvõrgus teistele kättesaadavaks. Lühidalt öeldes on sinu ja ainult sinu kohus tagada, et käesoleva tarkvara kasutamine vastab kehtivatele autoriõiguse ja muudele intellektuaalse omandi seadustele.</p>
    <h3>PIIRANGUD</h3>
    <p>Käesoleva tarkvara autorite soovi kohaselt on see mõeldud selliste andmete, kunstiteoste, tarkvara ja muude dokumentide või teoste seaduslikuks levitamiseks, mida seadused võimaldavad levitada. Autorid ei toeta ja mõistavad kindlalt hukka käesoleva tarkvara kasutamise moel, mis rikub autoriõiguse või muid intellektuaalse omandi seadusi. Eriti mõistavad aga autorid hukka kõigi materjalide levitamise, mida kehtivad intellektuaalse omandi seadused sõnaselgelt keelavad levitada. Me eeldame, et kõik kasutajad täidavad nii mainitud seadusi kui ka reegleid ja piiranguid, mis kehtivad P2P võrkudele ja teenustele, mida antud tarkvaraga otseselt või kaudselt kasutatakse.</p>
    <h3>KOHUSTUSTEST LAHTIÜTLEMINE</h3>
    <p>Käesoleva tarkvara autorid ei saa kontrollida ega kontrolli mingil moel, millist infot käesolevat tarkvara kasutades levitatakse. Autorid ei anna ei sõnaselgelt ega eeldatavalt mingil moel garantiid teenustele, mida käesolev tarkvaraga kasutatakse, ega andmetele, mida käesoleva tarkvara kasutades levitatakse. Autorid ei vastuta tarkvara mis tahes kasutajate käitumise ega/või tarkvara kasutamise eest, mis on mis tahes moel seadustega vastuolus või tekitab kahju kasutajale või kellelegi muule.</p>

en: <p><b>KMLDonkey</b>, Copyright 2003-2009 Petter Stokke, Sebastian Sauer, Gioacchino Mazzurco and Christian Muehlhaeuser</p>
et: <p><b>KMLDonkey</b>. Autoriõigus 2003-2009: Petter Stokke, Sebastian Sauer, Gioacchino Mazzurco ja Christian Muehlhaeuser</p>

en: <p>This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.</p><p>This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.</p><p>You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA</p>
et: <p>See rakendus on vabavara; seda võib levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on avaldanud Vaba Tarkvara Fondi poolt, olgu see siis Litsentsi versioon 2 või (Teie valikul) mõni hilisem versioon.</p><p>Rakendust levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ilma IGASUGUSE GARANTIITA, isegi ilma garantiita TAVALISE KVALITEEDI või TEATUD EESMÄRGIKS SOBIVUSE kohta.  Täpsemat infot vaata GNU Üldisest Avalikust Litsentsist.</p><p>GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia peaks olema rakendusega kaasas; kui see nii ei ole, kirjuta aadressil: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Steet, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.</p>

en: Activate Console Page
et: Aktiveeri konsooli lehekülg

en: Add a new item to the list
et: Lisa uus element nimekirja

en: Remove selected item from list
et: Eemalda valitud element nimekirjast

en: &Up
et: Ü&les

en: Move selected item up
et: Liiguta valitud element ülespoole

en: &Down
et: &Alla

en: Move selected item down
et: Liiguta valitud element allapoole

en: Search for
et: Otsitakse

en: Search for regular expression...
et: Otsi regulaaravaldist...

en: Replace with
et: Asendamine

en: Replace searched regular expression with...
et: Asenda regulaaravaldis...

en: Search filehash
et: Otsingu kontrollsumma

en: Search keyword
et: Otsingu võtmesõna

en: Search hits: %1
et: Otsingutabamusi: %1

en: Source hits: %1
et: Allikatabamusi: %1

en: Size: %1
et: Suurus: %1

en: Max size: %1
et: Maks. suurus: %1

en: Submit URLs
et: URL-i saatmine
