kmldonkey - en to nl translation catalogue (390 entries)

en: Add Server
nl: Server toevoegen

en: &Address:
nl: &Adres:

en: &Port:
nl: &Poort:

en: &Network:
nl: &Netwerk:

en: Show
nl: Tonen

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Size
nl: Grootte

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Network
nl: Netwerk

en: File type
nl: Bestandstype

en: Format
nl: Opmaak

en: Comment
nl: Toelichting

en: Download As
nl: Downloaden als

en: Choose a filename for the new download:
nl: Kies een bestandsnaam voor de nieuwe download:

en: File Information
nl: Bestandinformatie

en: File
nl: Bestand

en: Name:
nl: Naam:

en: Complete:
nl: Voltooid:

en: Downloaded:
nl: Gedownload:

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Format:
nl: Opmaak:

en: Comment:
nl: Toelichting:

en: Alt. names:
nl: Alt. namen:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Network:
nl: Netwerk:

en: Sources
nl: Bronnen

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Alternative Names
nl: Alternatieve namen

en: Use This &Name
nl: Deze &naam gebruiken

en: &Enable automatic renaming of downloading files
nl: Schakel automatisch hernoemen &in van gedownloade bestanden

en: Should downloading files be automatically renamed according to the search and replace list?
nl: Moeten gedownloade bestanden automatisch hernoemd worden volgens de zoeken-en-vervangenlijst

en: &Colored list
nl: Ge&kleurde lijst

en: Colorize items in the lists according to their status
nl: Geef items in de lijst een kleur volgens hun status

en: &Not connected:
nl: &Niet verbonden

en: Color for disconnected servers
nl: Kleur voor niet-verbonden servers

en: &Blacklisted:
nl: Op &zwarte lijst

en: Color for blacklisted servers
nl: Kleur voor servers op de zwarte lijst

en: Connectin&g:
nl: Ver&binden:

en: Color for connecting or initiating servers
nl: Kleur voor servers waarmee verbonden of geïnitialiseerd wordt

en: C&onnected:
nl: Verb&onden:

en: Color for connected servers
nl: Kleur voor verbonden servers

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:119 i18n: ectx: Menu (search_actions)
en: Search
nl: Zoeken

en: &Few sources:
nl: &Weinig bronnen

en: The color indicating few sources
nl: Kleur voor het aangeven van weinig bronnen

en: &Many sources:
nl: &Veel bronnen

en: The color indicating many sources
nl: Kleur voor het aangeven van veel bronnen

en: &Already done:
nl: &Reeds klaar:

en: Color for already downloaded sources
nl: Kleur voor reeds gedownloade bronnen

en: Threshold:
nl: Drempel:

en: The number of sources that will produce the full 'many sources' color
nl: Het aantal bronnen dat de volledige 'vele bronnen' aangeeft

en: Downloaded
nl: Gedownload

en: &Downloading:
nl: &Downloaden:

en: Color for active downloads (receiving data)
nl: Kleur voor actieve downloads (ontvangen van gegevens)

en: &Looking:
nl: &Zoekend:

en: Color for inactive downloads (looking for sources)
nl: Kleur voor inactieve downloads (zoekend naar bronnen)

en: Not &available:
nl: Niet &beschikbaar:

en: Color for downloads that are not available
nl: Kleur voor downloads die niet beschikbaar zijn

en: &Queued:
nl: &In wachtrij:

en: Color for queued downloads
nl: Kleur voor downloads in de wachtrij

en: &Paused:
nl: Ge&pauzeerd:

en: Color for paused downloads
nl: Kleur voor gepauzeerde downloads

en: &Complete:
nl: &Voltooid:

en: The color indicating a complete chunk
nl: Kleur voor voltooide chunk

en: &No sources:
nl: Gee&n bronnen:

en: The color indicating no sources found
nl: Kleur voor niet gevonden bronnen

en: Shaded availability display
nl: Beschikbaarheidsscherm met schaduw

en: Draw a fancier looking shaded availability display bar.
nl: Toon een fraaier uitziende beschikbaarheidsschermbalk met schaduw

en: Shading depth:
nl: Schaduwdiepte:

en: The depth of the availability bar shading - more is darker.
nl: De diepte van de beschikbaarheidsbalkschaduw - meer is donkerder

en: Color for disconnected sources
nl: Kleur voor verbroken servers

en: Color for blacklisted sources
nl: Kleur voor bronnen op de zwarte lijst

en: Color for connecting or initiating sources
nl: Kleur voor verbinden of bronnen initiëren

en: Color for queued sources
nl: Kleur voor bronnen in de wachtrij

en: Color for sources being downloaded from
nl: Kleur voor bronnen waar vanaf wordt gedownload

en: Console font:
nl: Lettertype voor console:

en: Font used for the console
nl: Gebruikt lettertype voor de console

en: List font:
nl: Lettertype voor lijst:

en: Font used for the lists
nl: Lettertype gebruikt voor lijsten

en: KMLDonkey Preferences
nl: KMLDonkey-voorkeuren

en: General
nl: Algemeen

en: General Configuration
nl: Algemene configuratie

en: Lists
nl: Lijsten

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefListsPage)
en: List Configuration
nl: Lijstinstellingen

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefSearchPage)
en: Search Configuration
nl: Zoekinstellingen

en: Autorename
nl: Automatisch hernoemen

en: Autorename Configuration
nl: Configuratie voor automatisch hernoemen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Color Configuration
nl: Configuratie voor kleuren

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Font Configuration
nl: Configuratie voor lettertypen

en: Choose...
nl: Kiezen...

en: Move backward through the page history
nl: Ga terug in de paginageschiedenis

en: Move forward through the page history
nl: Ga verder in de paginageschiedenis

en: Go to the original page
nl: Ga naar de originele pagina

en: &Refresh Shared File List
nl: Lijst met gedeelde bestanden ve&rversen

en: Refresh U&ploaders List
nl: Lijst met u&ploads verversen

en: &Shared Folders...
nl: Ge&deelde mappen...

en: Activate Uploads Page
nl: Uploads-pagina activeren

en: Messages from core about applied changes.
nl: Bericht van kern over de toegepaste wijzigingen.

en: Shared Folders
nl: Gedeelde mappen

en: Folder
nl: Map

en: Priority
nl: Prioriteit

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: Add shared folder
nl: Gedeelde map toevoegen

en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

en: Remove shared folder
nl: Gedeelde map verwijderen

en: Folder:
nl: Map:

en: Browse folders
nl: Mappen doorbladeren

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Select Folder
nl: Map selecteren

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Normal
nl: Normaal

en: Friend
nl: Vriend

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Connecting
nl: Verbinden

en: Initiating
nl: Initiëren

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Connected
nl: Verbonden

en: Queued: %1
nl: In wachtrij: %1

en: New host
nl: Nieuwe host

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Blacklisted
nl: Op zwarte lijst

en: Unknown: %1
nl: Onbekend: %1

en: Name
nl: Naam

en: Location
nl: Locatie

en: State
nl: Status

en: Currently downloading
nl: Momenteel aan het downloaden

en: &Add to Friends
nl: Toevoegen &aan vrienden

[ctx: Core version string not (yet) available]
en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Server connected/total
nl: Server verbonden/totaal

en: Files downloading/finished
nl: Bestanden downloaden/voltooid

en: Shared files total
nl: Gedeelde bestanden totaal

en: Transfer down/up
nl: Transmissie down/up

en: Speed down/up
nl: Snelheid down/up

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:211 i18n: ectx: Menu (friend_actions)
en: Friends
nl: Vrienden

en: Statistics
nl: Statistieken

en: &Show Toolbar
nl: Werkbalk &tonen

en: Connections...
nl: Verbindingen...

en: Connections
nl: Verbindingen

en: &Connect to Core
nl: &Verbinden met de kern

en: Connect
nl: Verbinden

en: &Disconnect From Core
nl: Verbinding met &de kern verbreken

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: &Kill Core
nl: &Kern beëindigen

en: Kill
nl: Beëindigen

en: &Submit URLs...
nl: URL-adre&ssen indienen...

en: Submit
nl: URL-adressen indienen

en: Submit Collection File...
nl: Verzamelingbestand wordt ingediend...

en: Collection
nl: Verzameling

en: Submit Torrent File...
nl: Torrentbestand ingedienen...

en: Configure MLDonkey...
nl: MLDonkey instellen...

en: Activate Page %1
nl: Pagina %1 activeren

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Next
nl: Volgende

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: Prev
nl: Vorige

en: Copy to Clipboard as &URL
nl: Kopiëren naar klembord als &URL-adres

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy to Clipboard as HTML
nl: Kopiëren naar klembord als HTML

en: Copy to Clipboard as Hash
nl: Kopiëren naar klembord als Hash

en: Force Download
nl: Download forceren

en: Force
nl: Forceren

en: Download As...
nl: Downloaden als...

en: File Information...
nl: Bestandsinformatie...

en: Really kill the MLDonkey-Core?
    
    Be warned, that you cannot restart the core with KMLDonkey.
nl: Wilt u de MLDonkey-kern afbreken?
    
    Wees gewaarschuwd, u kunt de kern niet met KMLDonkey herstarten.

en: Kill Core
nl: Kern beëindigen

en: Open Collection File
nl: Open verzamelingbestand

en: Failed to open collection file %1.
nl: Openen van verzamelingbestand %1 is mislukt.

en: Open Torrent File
nl: Torrentbestand openen

en: You must connect to a running MLDonkey core before you can configure it.
nl: Om de MLDonkey-kern te kunnen instellen dient deze te draaien.

en: Connecting with %1 ...
nl: Verbinden met %1 ...

en: <b>Disconnected.</b>
nl: <b>Niet verbonden.</b>

en: Authentication error. Incorrect name or password.
nl: Authenticatiefout. Onjuiste gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Connection to the core was refused. Are you sure it is running?
nl: Verbinding met de kern is geweigerd. Weet u zeker dat deze draait?

en: Host '%1' not found.
nl: Host '%1' is niet gevonden.

en: No Host defined.
nl: Geen host opgegeven.

en: A read error occurred when communicating with the core. The connection has been terminated.
nl: Er deed zich een leesfout voor tijdens de communicatie met de kern. De verbinding is verbroken.

en: Your mldonkey core uses an obsolete communication protocol. Please upgrade it to a more recent version.
nl: Uw mldonkey-kern gebruikt een verouderd communicatieprotocol. Installeer a.u.b. een nieuwere versie.

en: Hostname: <b>%1</b><br>Host Address: <b>%2</b><br>Host Port: <b>%3</b><br>Username: <b>%4</b><br>Core Version: <b>%7</b><br>Current GUI Protocol: <b>%5</b><br>Core's GUI Protocol: <b>%6</b>
nl: Hostnaam: <b>%1</b><br>Hostadres: <b>%2</b><br>Hostpoort: <b>%3</b> <br>Gebruikersnaam: <b>%4</b><br>Kernversie: <b>%7</b><br>Huidig GUI-protocol: <b>%5</b> <br>GUI-protocol van kern: <b>%6</b>

en: Connected %1
nl: Verbonden %1

en: Files %1
nl: Bestanden %1

en: Shared %1
nl: Gedeeld %1

en: Transfer %1
nl: Overdracht %1

en: Speed %1
nl: Snelheid %1

en: Unable to construct a GUI element. Your KMLDonkey installation is incomplete.
nl: Een van de beeldelementen kon niet worden aangemaakt. Uw installatie van KMLDonkey is niet compleet.

en: Unable to construct a requested GUI element. This is most likely because the GUI specification data file (kmldonkeyui.rc) has been installed in the wrong location, or has not been installed at all. If you installed KMLDonkey from a binary package, please report this to the packager at once. If you installed from source, check that you configured KMLDonkey to use the same install prefix as your KDE installation (see the README file accompanying the KMLDonkey source for details), and that your system does not keep KDE files in non-standard locations (Mandriva Linux systems, in particular, are known to do this).
nl: Een van de beeldelementen kon niet worden aangemaakt. Dit wordt mogelijk veroorzaakt doordat het bestand kmldonkeyui.rc, waarin de beeldelementen worden gespecificeerd, op een verkeerde plek of helemaal niet is geïnstalleerd. Als u KMLDonkey vanuit een kant-en-klaar pakket hebt geïnstalleerd, neem dan onmiddellijk contact op met de maker van dat pakket. Als u het programma zelf hebt gecompileerd, controleer dan of u bij het configureren dezelfde prefix hebt gebruikt als voor uw KDE-installatie (lees het README-bestand in de broncode van KMLDonkey voor meer informatie). Controleer ook of uw systeem de KDE-bestanden op een ongebruikelijke plek installeert (Mandriva Linux staat hier bijv. bekend om).

en: MLDonkey Configuration
nl: MLDonkey instellen

[ctx: mldonkey config: network options page]
en: Networks
nl: Netwerken

en: Select File Name
nl: Bestandsnaam selecteren

en: &Preview
nl: &Voorbeeld

en: New name:
nl: Nieuwe naam:

en: An MLDonkey frontend for the KDE desktop.
nl: Een MLDonkey-schil voor de KDE-desktop.

en: Copyright (C) 2003 - 2008 The KMLDonkey Authors
nl: Copyright (C) 2003 - 2008 De auteurs van  KMLDonkey

en: Maintainer & Developer
nl: Onderhouder & ontwikkelaar

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Developer & Project Founder
nl: Ontwikkelaar en projectstichter

[ctx: not connected to host]
en: Not connected
nl: Niet verbonden

[ctx: connecting to host]
en: Connecting
nl: Verbinding maken

[ctx: initiating connection to host]
en: Initiating
nl: Initiëren

[ctx: downloading from host]
en: Downloading
nl: Downloaden

[ctx: connected to host]
en: Connected
nl: Verbonden

[ctx: we're at this position in client's queue]
en: Queued: %1
nl: In wachtrij: %1

[ctx: new host added to list]
en: New host
nl: Nieuwe host

[ctx: host has been removed]
en: Removed
nl: Verwijderd

[ctx: host is blacklisted]
en: Blacklisted
nl: Op zwarte lijst

[ctx: unknown host state (unknown ID code)]
en: Unknown (%1)
nl: Onbekend (%1)

en: Rating
nl: Classificatie

en: Time
nl: Tijd

en: Unknown file
nl: Onbekend bestand

[ctx: looking for file sources]
en: Looking
nl: Zoekend

[ctx: file is being downloaded]
en: Downloading
nl: Downloaden

[ctx: file is paused]
en: Paused
nl: Gepauzeerd

[ctx: file is complete]
en: Complete
nl: Voltooid

[ctx: file is being shared]
en: Shared
nl: Gedeeld

[ctx: file has been canceled]
en: Canceled
nl: Geannuleerd

[ctx: new file added to list]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: file has been aborted with a reason]
en: Aborted: %1
nl: Afgebroken: %1

[ctx: file has been queued]
en: Queued
nl: In wachtrij

[ctx: unknown file state]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown server
nl: Onbekende server

en: high
nl: hoog

en: normal
nl: normaal

en: low
nl: laag

en: Yes
nl: Ja

en: Unknown client
nl: Onbekende client

[ctx: a normal client]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: a client on the friend list]
en: Friend
nl: Vriend

[ctx: client type is unknown]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: this friend's file list is present]
en: Files listed
nl: Getoonde bestanden

en: Do you want to rename "%1" to "%2"?
nl: Wilt u "%1" hernoemen naar "%2"?

en: Rename download
nl: Download hernoemen

en: Max hits:
nl: Max. aantal hits:

[ctx: remote search]
en: Remote
nl: Op afstand

[ctx: local search]
en: Local
nl: Lokaal

[ctx: subscription search]
en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: All Networks
nl: Alle netwerken

[ctx: start a search]
en: Search
nl: Zoeken

en: Rates
nl: Classificaties

en: Unknown file.
nl: Onbekend bestand.

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:5 i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:18 i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:77 i18n: ectx: Menu (friends)
en: Fr&iends
nl: Vr&ienden

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:87 i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:161 i18n: ectx: Menu (downloaded_actions)
en: Completed Files
nl: Voltooide bestanden

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:173 i18n: ectx: Menu (upload_actions)
en: Shared Files
nl: Gedeelde bestanden

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:221 i18n: ectx: Menu (friend_share_actions)
en: Friend Shares
nl: Gedeelde items van vriend

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox1)
en: Server List
nl: Serverlijst

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:25 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideDisconnectedServersCheckbox)
en: If you turn this on, disconnected servers will be hidden in the server list.
nl: Schakel deze optie in als u niet-verbonden servers wilt verbergen in de lijst.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideDisconnectedServersCheckbox)
en: Hide disconnected servers
nl: Niet-verbonden servers verbergen

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:38 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideBlacklistedServersCheckbox)
en: If you turn this on, blacklisted servers will be hidden in the server list.
nl: Schakel deze optie in als u wilt dat servers die op de zwarte lijst staan worden verborgen.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideBlacklistedServersCheckbox)
en: Hide blacklisted servers
nl: Servers op zwarte lijst verbergen

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoServerResortCheckbox)
en: Automatically re-sort server list:
nl: Serverlijst automatisch opnieuw sorteren:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:66 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, serverResortEntry) i18n: file: prefs/listspage.ui:149 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, downloadResortEntry) i18n: file: prefs/listspage.ui:191 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInpu
en:  seconds
nl:  seconden

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:81 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox4)
en: Download List
nl: Downloadlijst

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:87 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, progressbarCheckBox)
en: Display progress bar in percentage column
nl: Voortgangsbalk in percentagekolom tonen

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:94 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hidePausedCheckbox)
en: If you turn this on, paused downloads will be hidden in the download list.
nl: Schakel deze optie in als u gepauzeerde downloads wilt verbergen in de downloadlijst.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:97 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hidePausedCheckbox)
en: Hide &paused downloads
nl: Gepauzeerde downloads ver&bergen

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:104 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideUnpausedCheckbox)
en: If you turn this on, only paused downloads will be shown in the download list - unless you also turn on "Hide paused downloads," which will give you an empty list.
nl: Schakel deze optie in als u alleen gepauzeerde downloads wilt laten weergeven in de downloadlijst. Let op: als u ook de optie "Gepauzeerde downloads verbergen" inschakelt zal de lijst leeg zijn.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:107 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideUnpausedCheckbox)
en: Show only paused downloads
nl: Alleen gepauzeerde downloads tonen

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortDownloadingFirstCheckBox)
en: Sort downloading files first
nl: Bestanden die worden gedownload eerst sorteren

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:124 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortPausedLastCheckBox)
en: Sort paused files last
nl: Gepauzeerde bestanden laatst sorteren

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:133 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoDownloadResortCheckbox)
en: Automatically re-sort download list:
nl: Downloadlijst automatisch opnieuw sorteren:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:164 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox2)
en: Upload Lists
nl: Uploadlijsten

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:172 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, autoUpdateCheckbox)
en: The lists on the upload page can be updated manually (to save bandwidth) or automatically.
nl: De lijsten op de uploadpagina kunnen handmatig worden bijgewerkt (scheelt bandbreedte) of automatisch.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:175 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdateCheckbox)
en: Automatically &update upload lists:
nl: &Uploadlijsten automatisch opnieuw sorteren:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:185 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, updateFrequencyEntry)
en: How often the upload lists should be updated.
nl: Hoe vaak de uploadlijsten dienen te worden bijgewerkt.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox3)
en: Search Settings
nl: Zoekinstellingen

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:25 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, activateNewTabsCheckbox)
en: When a new search is started, open the search page in front of any other pages.
nl: Als er een nieuwe zoekopdracht is gestart, dan zal de zoekpagina voor alle andere pagina's worden weergegeven.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activateNewTabsCheckbox)
en: Open new search pages in &front
nl: Nieuwe zoekpagina's op de &voorgrond openen

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:35 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, closeTabsOnDisconnectCheckbox)
en: Close all open searches if KMLDonkey is disconnected from the core.
nl: Sluit alle open zoekopdrachten als de verbinding tussen KMLDonkey en de kern wordt verbroken.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:38 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeTabsOnDisconnectCheckbox)
en: &Close search pages on disconnect
nl: Zoekpagina's &sluiten als de verbinding wordt verbroken

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showNumbersOnTabsCheckbox)
en: Show number of search &results in tab title
nl: Het aantal zoek&resultaten tonen in tabbladtitel

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubmitURLCheckbox)
en: Show the "Submit &URL" entry box
nl: Het invoerveld "&URL-adres indienen" tonen

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:19 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefGeneralPage)
en: General Preferences
nl: Algemene voorkeuren

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:27 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox1)
en: Interface Settings
nl: Interface-voorkeuren

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:35 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showToolbarCheckbox)
en: Show the &toolbar
nl: Werkbalk &tonen

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showStatusbarCheckbox)
en: Show the &status bar
nl: &Statusbalk tonen

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:49 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, statusbarLabelsCheckbox)
en: Show &labels in the status bar
nl: &Labels in de statusbalk tonen

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTrayiconCheckBox)
en: Show tray icon
nl: Systeemvakpictogram tonen

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTrayOnCloseCheckBox)
en: Minimize to tray icon on close
nl: Minimaliseren naar systeemvak bij sluiten

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:70 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, persistentReconnectCheckbox)
en: If connection to the core fails or is lost, should KMLDonkey keep trying to reestablish contact until it succeeds?
nl: Als de verbinding met de kern mislukt of wordt beëindigd, wilt u dat KMLDonkey zal blijven proberen om de verbinding te herstellen totdat dit is gelukt?

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:73 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentReconnectCheckbox)
en: Always stay &connected
nl: Verbinding altijd be&houden

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Page View Mode:
nl: Modus voor paginaweergave:

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:102 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: List
nl: Lijst

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:107 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: Tree
nl: Boomstructuur

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:112 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: Tabbed
nl: Tabblad

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:127 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox2)
en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:143 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Text &encoding:
nl: Tekens&et:

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:156 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, encodingSelector)
en: The character set to use to decode the strings sent by the core.
nl: De tekenset die zal worden gebruikt om de tekenreeksen die de kern naar het programma stuurt te decoderen.

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:161 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, encodingSelector)
en: <p>Although MLDonkey does not understand about character encodings, you may well encounter text on the Donkey network that has been encoded in various national character sets. While you should, in general, use the ISO 8859-1 encoding - the de-facto network standard - you can choose a different character encoding here if you expect most of the text you encounter to be encoded in a certain national character set.</p>
    <p><b>Note:</b> Changing this causes KMLDonkey to reconnect to the core. Changing it to something incompatible with the ISO 8859-1 character set <em>may</em> cause unpredictable behavior.</p>
nl: <p>Alhoewel MLDonkey verder geen gebruik maakt van tekensets kan het gebeuren dat u tekst tegenkomt op het Donkey-netwerk dat een andere tekenset gebruikt dan gebruikelijk. In principe dient u de codering in te stellen op ISO 8859-1, maar u kunt een andere tekenset invullen als u verwacht dat de meeste tekst die u ontvangt een andere tekenset gebruikt.</p>
    <p><b>Opmerking</b>: na het wijzigen van deze instelling zal KMLDonkey de verbinding met de kern opnieuw opbouwen. Het veranderen van de tekenset in eentje die niet compatible is met ISO 8859-1 <em>kan</em> leiden tot onvoorspelbaar gedrag.</p>

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:170 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableStatsCheckbox)
en: Enable the statistics page
nl: Activeer de statistiekenpagina

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:173 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableStatsCheckbox)
en: Enable st&atistics
nl: Statistieken &activeren

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:180 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, advancedConfigCheckbox)
en: Enable the advanced MLDonkey configuration dialog that lets you configure more MLDonkey options.
nl: Activeer de geavanceerde MLDonkey-configuratiedialoog waarin u meer MLDonkey-opties kunt instellen.

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:183 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedConfigCheckbox)
en: Enable &advanced configuration options
nl: Ge&avanceerde configuratieopties activeren

en: Submit URL:
nl: URL-adressen indienen:

en: Activate Search Page
nl: Zoekpagina activeren

en: Close Current Search
nl: Huidige zoekopdracht sluiten

en: Close
nl: Sluiten

en: Close All Searches
nl: Alle zoekopdrachten sluiten

en: Close All
nl: Alles sluiten

en: Option
nl: Optie

en: Value
nl: Waarde

en: Speed
nl: Snelheid

en: Received
nl: Ontvangen

en: Last seen
nl: Laatst gezien

en: Age
nl: Leeftijd

en: &Pause
nl: &Pauzeren

en: &Resume
nl: He&rvatten

en: &Cancel
nl: Ann&uleren

en: Re&name
nl: Her&noemen

en: Ren&ame To...
nl: Her&noemen naar...

en: Re&try Connect
nl: Opnieu&w verbinden

en: Pre&view
nl: &Voorbeeld

en: Verify Chunks
nl: Chunks verifiëren

en: Get &Format Info
nl: Opmaak&informatie ophalen

en: &Hide Paused Downloads
nl: Gepauzeerde downloads ver&bergen

en: Show Only Paused Downloads
nl: Alleen gepauzeerde downloads tonen

en: Sort Downloading Files First
nl: Bestanden die worden gedownload eerst sorteren

en: Sort Paused Files Last
nl: Gepauzeerde bestanden laatst sorteren

en: Priorit&y
nl: Priorite&it

en: Very L&ow Priority
nl: Heel lage pri&oriteit

en: &Low Priority
nl: &Lage prioriteit

en: &Normal Priority
nl: &Normale prioriteit

en: &High Priority
nl: &Hoge prioriteit

en: &Very High Priority
nl: Heel ho&ge prioriteit

en: &Open
nl: &Openen

en: &Commit
nl: &Vastleggen

en: Commit &As...
nl: Vastleggen &als...

en: Activate Downloads Page
nl: Downloadpagina activeren

en: Are you sure you want to cancel these files?
nl: Wilt u deze bestanden annuleren?

en: Cancel Downloads
nl: Downloads annuleren

en: Download completed: %1
nl: Download voltooid: %1

en: Download added: %1
nl: Download toegevoegd: %1

en: Server name
nl: Servernaam

en: Users
nl: Gebruikers

en: Files
nl: Bestanden

en: Description
nl: Beschrijving

en: Address
nl: Adres

en: Port
nl: Poort

en: Preferred
nl: Voorkeur

en: &Connect to Server
nl: Met server &verbinden

en: &Disconnect From Server
nl: Verbin&ding met server verbreken

en: &Add Server...
nl: Server &toevoegen...

en: &Remove Server
nl: Server ve&rwijderen

en: Remove &Old Servers
nl: &Oude servers verwijderen

en: &Blacklist Server
nl: Server op &zwarte lijst plaatsen

en: Re&name Server
nl: Server her&noemen

en: Toggle &Preferred
nl: Voorkeur &aan/uit

en: &Hide Disconnected Servers
nl: Niet-verbonden servers verber&gen

en: Hide B&lacklisted Servers
nl: Servers op zwarte &lijst verbergen

en: Activate Servers Page
nl: Servers-pagina activeren

en: &Search for Friend...
nl: Naar vriend &zoeken...

en: C&onnect to Friend
nl: Met vriend ver&binden

en: Open Friend &Chat
nl: &Conversatie met vriend openen

en: &Remove Friend
nl: Vriend ve&rwijderen

en: Remove All Friends
nl: Alle vrienden verwijderen

en: Activate Friends Page
nl: Vriendenpagina activeren

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Search for Friend
nl: Naar vriend zoeken

en: Enter the name of the friend you are searching for:
nl: Voer de naam in van de vriend waarnaar u wilt zoeken:

en: Should all friends be removed?
nl: Wilt u alle vrienden verwijderen?

en: Remove all Friends
nl: Alle vrienden verwijderen

en: Requests
nl: Verzoeken

en: Keywords:
nl: Trefwoorden:

en: Min size:
nl: Min. grootte:

en: Max size:
nl: Max. grootte:

en: Media:
nl: Medium:

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Title:
nl: Titel:

en: <h2>WARNING</h2>
    <p>Peer-to-peer networks, particularly those accessible via KMLDonkey, may contain material which you may be legally prohibited from downloading or redistributing. It is your responsibility to verify that any material you download from any peer-to-peer network is being made available to you lawfully. It is also your responsibility to verify that you have the legal right to redistribute any material which you make available to others via any peer-to-peer networks. In short, it is your responsibility to use this software in accordance with applicable laws where you live, including copyright law.</p>
    <h3>RESTRICTIONS</h3>
    <p>The authors of this software intend it to be used for the lawful exchange of data, art, software and other documents or works which may be lawfully distributed to third parties. The authors will not support, and strongly discourage, any use of this software to violate copyright or other intellectual property laws. In particular, the authors discourage any transmission of any material in violation of any applicable intellectual property law or regulation. Each user is assumed to comply with such rules and restrictions as well as the rules and restrictions applicable to the P2P networks or services connected directly or indirectly to this software.</p>
    <h3>DISCLAIMER OF LIABILITY</h3>
    <p>The authors of this software do not and cannot exercise any control whatsoever over the content of the information exchanged using this software. The authors make no warranties of any kind, whether expressed or implied, for the service this software is providing or for the data exchanged with the assistance of this software. The authors cannot be held responsible for any claims resulting from the user's conduct and/or use of the software which is in any manner unlawful or which damages such user or any other party.</p>
nl: <h2>WAARSCHUWING</h2>
    <p>Peer-to-peer-netwerken, in het bijzonder de netwerken die via KMLDonkey zijn te benaderen, kunnen materiaal bevatten die auteursrechtelijk beschermd zijn en dus niet mogen worden gedownload of verspreid. Het is uw verantwoordelijkheid om te verifiëren of het materiaal dat u op een van de netwerken downloadt volgens de voor u geldende wetten beschikbaar is gesteld. Het is ook uw eigen verantwoordelijkheid om na te gaan of u het wettelijke recht hebt om materiaal te verspreiden via een van de peer-to-peer-netwerken. Kortom, het is uw persoonlijke verantwoordelijkheid dat u nagaat of u deze software gebruikt volgens de voor u geldende auteursrechten en andere wetten en regels die van toepassing zijn op intellectueel eigendom.</p>
    <h3>BEPERKINGEN</h3>
    <p> De auteurs van deze software hebben deze software bedoeld om het te gebruiken voor legale uitwisseling van gegevens, kunst, software en andere documenten en werken die volgens de wet mogen worden gedistribueerd naar derde partijen. De auteurs bieden geen ondersteuning voor, en ontmoedigen met kracht elk gebruik van deze software voor het verspreiden van enig materiaal welke in strijd is met enige toepasbare wet op intellectueel eigendom of bepaling. Van elke gebruiker wordt verwacht dat ze zich zullen houden aan dergelijke regels en restricties, als ook aan de regels en restricties die gelden voor de P2P-netwerken en diensten die direct of indirect zijn verbonden met deze software.</p>
    <h3>Afstand van aansprakelijkheid</h3>
    <p>De auteurs van deze software hebben en kunnen geen enkele controle hebben over de inhoud van de informatie die met deze software wordt uitgewisseld. De auteurs bieden geen enkele garantie, impliciet of expliciet, voor de dienst die deze software levert of voor de data die met behulp van deze software wordt uitgewisseld. De auteurs kunnen niet aansprakelijk worden gesteld voor welke claims dan ook die resulteren uit het toepassen/gebruiken van de software op een wijze die om welke reden dan ook illegaal is of uit schade door de gebruiker of een andere partij is toegebracht. 
    </p><h2>WARNING</h2>
    <p>Peer-to-peer networks, particularly those accessible via KMLDonkey, may contain material which you may be legally prohibited from downloading or redistributing. It is your responsibility to verify that any material you download from any peer-to-peer network is being made available to you lawfully. It is also your responsibility to verify that you have the legal right to redistribute any material which you make available to others via any peer-to-peer networks. In short, it is your responsibility to use this software in accordance with applicable laws where you live, including copyright law.</p>
    <h3>RESTRICTIONS</h3>
    <p>The authors of this software intend it to be used for the lawful exchange of data, art, software and other documents or works which may be lawfully distributed to third parties. The authors will not support, and strongly discourage, any use of this software to violate copyright or other intellectual property laws. In particular, the authors discourage any transmission of any material in violation of any applicable intellectual property law or regulation. Each user is assumed to comply with such rules and restrictions as well as the rules and restrictions applicable to the P2P networks or services connected directly or indirectly to this software.</p>
    <h3>DISCLAIMER OF LIABILITY</h3>
    <p>The authors of this software do not and cannot exercise any control whatsoever over the content of the information exchanged using this software. The authors make no warranties of any kind, whether expressed or implied, for the service this software is providing or for the data exchanged with the assistance of this software. The authors cannot be held responsible for any claims resulting from the user's conduct and/or use of the software which is in any manner unlawful or which damages such user or any other party.</p>

en: <p><b>KMLDonkey</b>, Copyright 2003-2009 Petter Stokke, Sebastian Sauer, Gioacchino Mazzurco and Christian Muehlhaeuser</p>
nl: <p><b>KMLDonkey %1</b>, copyright 2003-2009 Petter Stokke, Sebastian Sauer, Gioacchino Mazzurco en Christian Muehlhaeuser</p>

en: <p>This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.</p><p>This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.</p><p>You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA</p>
nl: <p>Dit programma is vrije software; u kunt het opnieuw verspreiden en/of veranderen onder de voorwaarden van versie 2 (of een latere versie; naar keuze) van de GNU General Public License, zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation. </p> <p>Dit programma is gedistribueerd in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE VORM VAN GARANTIE; zelfs zonder enige blijk te willen geven dat het product VERKOOPBAAR IS of GESCHIKT IS VOOR EEN SPECIFIEKE TAAK. Kijk in de GNU General Public Licence voor meer details hierover.</p> <p>U dient een kopie van de GNU General Public License te hebben ontvangen bij dit programma. Zo niet, schrijf dan naar: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Steet, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA</p>

en: Activate Console Page
nl: Console-pagina activeren

en: Add a new item to the list
nl: Voeg een nieuw item toe aan de lijst

en: Remove selected item from list
nl: Geselecteerd item uit lijst verwijderen

en: &Up
nl: &Omhoog

en: Move selected item up
nl: Geselecteerd item omhoog verplaatsen

en: &Down
nl: Om&laag

en: Move selected item down
nl: Geselecteerd item omlaag verplaatsen

en: Search for
nl: Zoeken naar

en: Search for regular expression...
nl: Naar reguliere expressie zoeken...

en: Replace with
nl: Vervangen door

en: Replace searched regular expression with...
nl: Gezochte reguliere expressie vervangen door...

en: Search filehash
nl: Filehash zoeken

en: Search keyword
nl: Zoekterm zoeken

en: Search hits: %1
nl: Gevonden: %1

en: Source hits: %1
nl: Bronnen: %1

en: Size: %1
nl: Grootte: %1

en: Max size: %1
nl: Max. grootte %1

en: Submit URLs
nl: URL-adressen indienen
