kmldonkey - en to pl translation catalogue (302 entries)

en: Add Server
pl: Dodaj serwer

en: &Address:
pl: &Adres:

en: &Network:
pl: &Sieć:

en: Show
pl: Pokaz

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Size
pl: Rozmiar

en: Availability
pl: Dostępność

en: Network
pl: Sieć

en: File type
pl: Typ pliku

en: Comment
pl: Komentarz

en: Hash
pl: Skrót

en: Filter
pl: Filtr

en: Download As
pl: Pobierz jako

en: Choose a filename for the new download:
pl: Wybierz nazwę pliku dla nowego pobierania:

en: File Information
pl: Informacja o pliku

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Complete:
pl: Zakończono:

en: Downloaded:
pl: Pobrano:

en: Speed:
pl: Prędkość:

en: Hash:
pl: Skrót:

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Alt. names:
pl: Alter. nazwy:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Network:
pl: Sieć:

en: Sources
pl: Źródła

en: Preview
pl: Podgląd

en: Alternative Names
pl: Alternatywne nazwy

en: Use This &Name
pl: Użyj tej &nazwy

en: &Enable automatic renaming of downloading files
pl: Włącz automatyczną zmianę nazwy dla pobi&eranych plików

en: Should downloading files be automatically renamed according to the search and replace list?
pl: Czy automatycznie zmieniać nazwy dla pobieranych plików zgodnie z listą szukania z zastępowaniem?

en: &Colored list
pl: Lista &kolorowana

en: Colorize items in the lists according to their status
pl: Zmieniaj kolor pozycji na liście w zależności od jej statusu

en: Server
pl: Serwer

en: &Not connected:
pl: &Nie podłączony:

en: Color for disconnected servers
pl: Kolor dla rozłączonych serwerów

en: &Blacklisted:
pl: Za&blokowane:

en: Color for blacklisted servers
pl: Kolor dla zablokowanych serwerów

en: Connectin&g:
pl: Po&dłączanie:

en: Color for connecting or initiating servers
pl: Kolor dla podłączanych lub inicjalizowanych serwerów

en: C&onnected:
pl: P&odłączony:

en: Color for connected servers
pl: Kolor dla podłączonych serwerów

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:119 i18n: ectx: Menu (search_actions)
en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: &Few sources:
pl: &Nieliczne źródła:

en: The color indicating few sources
pl: Kolor wskazujący nieliczne źródła

en: &Many sources:
pl: &Wiele źródeł:

en: The color indicating many sources
pl: Kolor wskazujący wiele źródeł

en: &Already done:
pl: Z&akończono:

en: Color for already downloaded sources
pl: Kolor dla źródeł już pobranych

en: Threshold:
pl: Próg:

en: The number of sources that will produce the full 'many sources' color
pl: Liczba źródeł, które spowodują pełny kolor dla wielu źródeł

en: Downloaded
pl: Pobrano

en: &Downloading:
pl: P&obieranie:

en: Color for active downloads (receiving data)
pl: Kolor dla aktywnych pobierań (odbieranie danych)

en: Color for inactive downloads (looking for sources)
pl: Kolor dla nieaktywnych pobierań (szukanie źródeł)

en: Color for downloads that are not available
pl: Kolor dla pobierań, które nie są dostępne

en: Color for queued downloads
pl: Kolor dla pobierań w kolejce

en: &Paused:
pl: W&strzymano:

en: Color for paused downloads
pl: Kolor dla wstrzymanych pobierań

en: &Complete:
pl: &Zakończono:

en: The color indicating a complete chunk
pl: Kolor wskazujący kompletny kawałek

en: &No sources:
pl: &Brak źródeł:

en: The color indicating no sources found
pl: Kolor wskazujący brak znalezionych źródeł

en: Shaded availability display
pl: Cieniowane wyświetlanie dostępności

en: Draw a fancier looking shaded availability display bar.
pl: Rysuj wymyślny cieniowany pasek dostępności.

en: Shading depth:
pl: Głębokość cieniowania:

en: The depth of the availability bar shading - more is darker.
pl: Głębokość cieniowania paska dostępności - ciemniej oznacza więcej.

en: Color for disconnected sources
pl: Kolor dla rozłączonych źródeł

en: Color for blacklisted sources
pl: Kolor dla zablokowanych źródeł

en: Color for connecting or initiating sources
pl: Kolor dla podłączanych lub inicjalizowanych źródeł

en: Color for queued sources
pl: Kolor dla źródeł w kolejce

en: Color for sources being downloaded from
pl: Kolor dla źródeł, z których trwa pobieranie

en: Console font:
pl: Czcionka konsoli:

en: Font used for the console
pl: Czcionka używana dla konsoli

en: List font:
pl: Czcionka listy:

en: Font used for the lists
pl: Czcionka używana dla list

en: KMLDonkey Preferences
pl: Ustawienia KMLDonkey

en: General
pl: Ogólne

en: General Configuration
pl: Konfiguracja ogólna

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefListsPage)
en: List Configuration
pl: Konfiguracja list

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefSearchPage)
en: Search Configuration
pl: Konfiguracja wyszukiwania

en: Autorename
pl: Automat. zmiana nazwy

en: Autorename Configuration
pl: Konfiguracja automatycznej zmiany nazwy

en: Colors
pl: Kolory

en: Color Configuration
pl: Konfiguracja kolorów

en: Font Configuration
pl: Konfiguracja czcionek

en: Choose...
pl: Wybierz...

en: Move backward through the page history
pl: Przesuń do tyłu na stronie historii

en: Move forward through the page history
pl: Przesuń do przodu na stronie historii

en: Go to the original page
pl: Idź do strony początkowej

en: &Refresh Shared File List
pl: &Odśwież listę udostępnionych plików

en: Refresh U&ploaders List
pl: Odśwież listę &wysyłających

en: &Shared Folders...
pl: &Udostępnione katalogi...

en: Activate Uploads Page
pl: Aktywuj stronę wysyłanych

en: Uploads
pl: Wysyłania

en: Messages from core about applied changes.
pl: Wiadomości z rdzenia o zastosowanych zmianach.

en: Shared Folders
pl: Udostępnione katalogi

en: Folder
pl: Katalog

en: Priority
pl: Priorytet

en: &Add
pl: Dod&aj

en: Add shared folder
pl: Dodaj współdzielony katalog

en: Remove shared folder
pl: Usuń współdzielony katalog

en: Folder:
pl: Katalog:

en: Browse folders
pl: Przeglądaj katalogi

en: Priority:
pl: Priorytet:

en: Select Folder
pl: Wybierz katalog

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Normal
pl: Normalny

en: Friend
pl: Przyjaciel

en: Contact
pl: Kontakt

en: Not connected
pl: Nie podłączony

en: Connecting
pl: Podłączanie

en: Initiating
pl: Inicjalizacja

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Connected
pl: Podłączony

en: Queued: %1
pl: W kolejce: %1

en: New host
pl: Nowy komputer

en: Removed
pl: Usunięto

en: Blacklisted
pl: Zablokowany

en: Unknown: %1
pl: Nieznany: %1

en: Name
pl: Nazwa

en: Type
pl: Typ

en: Location
pl: Lokalizacja

en: State
pl: Stan

en: Software
pl: Oprogramowanie

en: Currently downloading
pl: Aktualnie pobierane

en: &Add to Friends
pl: Dod&aj to przyjaciół

en: Server connected/total
pl: Serwer połączony/ogółem

en: Shared files total
pl: Udostępnione pliki ogółem

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:100 i18n: ectx: Menu (server_actions)
en: Servers
pl: Serwery

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:134 i18n: ectx: Menu (download_actions)
en: Downloads
pl: Pobierania

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:211 i18n: ectx: Menu (friend_actions)
en: Friends
pl: Przyjaciele

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Console
pl: Konsola

en: &Connect to Core
pl: Podłą&cz do rdzenia

en: &Disconnect From Core
pl: O&dłącz od rdzenia

en: &Kill Core
pl: Zabij &rdzeń

en: &Submit URLs...
pl: &Zgłoś URL-e...

en: Activate Page %1
pl: Aktywuj stronę %1

en: Next Page
pl: Następna strona

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: Copy to Clipboard as &URL
pl: Kopiuj do schowka jako &URL

en: Download
pl: Pobieranie

en: Kill Core
pl: Zabij rdzeń

en: Authentication error. Incorrect name or password.
pl: Błąd uwierzytelniania. Nieprawidłowa nazwa lub hasło.

en: Connection to the core was refused. Are you sure it is running?
pl: Połączenie do rdzenia zostało odrzucone. Czy jesteś pewny, że jest ono uruchomione?

en: A read error occurred when communicating with the core. The connection has been terminated.
pl: Wystąpił błąd odczytu podczas komunikowania się ze źródłem. Połączenie zostało przerwane.

en: Shared %1
pl: Udostępnione %1

en: Unable to construct a GUI element. Your KMLDonkey installation is incomplete.
pl: Nie udało się zbudować elementu GUI. Twoja instalacja KMLDonkey jest niekompletna.

en: MLDonkey Configuration
pl: Konfiguracja MLDonkey

en: Select File Name
pl: Wybierz nazwę pliku

en: &Preview
pl: &Podgląd

en: New name:
pl: Nowa nazwa:

en: An MLDonkey frontend for the KDE desktop.
pl: Panel MLDonkey dla środowiska KDE.

en: Developer
pl: Programista

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: Status
pl: Stan

en: Rating
pl: Ocena

en: Time
pl: Czas

en: Unknown file
pl: Nieznany plik

en: Unknown server
pl: Nieznany serwer

en: high
pl: wysoki

en: normal
pl: normalny

en: low
pl: niski

en: Unknown client
pl: Nieznany klient

en: Do you want to rename "%1" to "%2"?
pl: Chcesz zmienić nazwę "%1" na "%2"?

en: Rename download
pl: Zmień nazwę pobierania

en: Max hits:
pl: Maksymalne trafienia:

en: All Networks
pl: Wszystkie sieci

en: Rates
pl: Współczynniki

en: Clients
pl: Klienci

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:24 i18n: ectx: Menu (servers)
en: Se&rvers
pl: Se&rwery

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:40 i18n: ectx: Menu (downloads)
en: &Downloads
pl: &Pobierania

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:70 i18n: ectx: Menu (uploads)
en: Sh&ares
pl: Udostępni&ane

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:77 i18n: ectx: Menu (friends)
en: Fr&iends
pl: Przyjac&iele

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:161 i18n: ectx: Menu (downloaded_actions)
en: Completed Files
pl: Zakończone pliki

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:173 i18n: ectx: Menu (upload_actions)
en: Shared Files
pl: Udostępnione pliki

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:184 i18n: ectx: Menu (uploaders_actions)
en: Uploaders
pl: Wysyłający

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:221 i18n: ectx: Menu (friend_share_actions)
en: Friend Shares
pl: Udostępnione u przyjaciela

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox1)
en: Server List
pl: Lista serwerów

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:25 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideDisconnectedServersCheckbox)
en: If you turn this on, disconnected servers will be hidden in the server list.
pl: Jeżeli to włączysz to rozłączone serwery będą ukryte na liście serwerów.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideDisconnectedServersCheckbox)
en: Hide disconnected servers
pl: Ukryj rozłączone serwery

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:38 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideBlacklistedServersCheckbox)
en: If you turn this on, blacklisted servers will be hidden in the server list.
pl: Jeżeli to włączysz to zablokowane serwery będą ukryte na liście serwerów.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideBlacklistedServersCheckbox)
en: Hide blacklisted servers
pl: Ukryj zablokowane serwery

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:66 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, serverResortEntry) i18n: file: prefs/listspage.ui:149 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, downloadResortEntry) i18n: file: prefs/listspage.ui:191 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInpu
en:  seconds
pl:  sekundy

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:81 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox4)
en: Download List
pl: Lista pobierań

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:87 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, progressbarCheckBox)
en: Display progress bar in percentage column
pl: Wyświetl pasek postępu w kolumnie procentów

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:94 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hidePausedCheckbox)
en: If you turn this on, paused downloads will be hidden in the download list.
pl: Jeżeli to włączysz to wstrzymane pobierania będą ukryte na liście pobierań.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:97 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hidePausedCheckbox)
en: Hide &paused downloads
pl: Ukryj wstrzymane &pobierania

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:104 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideUnpausedCheckbox)
en: If you turn this on, only paused downloads will be shown in the download list - unless you also turn on "Hide paused downloads," which will give you an empty list.
pl: Jeżeli to włączysz to tylko wstrzymane pobierania będą pokazywane na liście pobierań - dopóki nie włączysz także "Ukryj wstrzymane pobierania," co spowoduje opróżnienie listy.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:107 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideUnpausedCheckbox)
en: Show only paused downloads
pl: Pokaż tylko wstrzymane pobierania

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortDownloadingFirstCheckBox)
en: Sort downloading files first
pl: Pokaż pobierane pliki jako pierwsze

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:124 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortPausedLastCheckBox)
en: Sort paused files last
pl: Pokaż zatrzymane pliki jako ostatnie

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:164 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox2)
en: Upload Lists
pl: Listy wysyłania

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:172 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, autoUpdateCheckbox)
en: The lists on the upload page can be updated manually (to save bandwidth) or automatically.
pl: Listy na stronie wysyłania mogą być aktualizowane ręcznie (aby oszczędzić pasmo) lub automatycznie.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:175 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdateCheckbox)
en: Automatically &update upload lists:
pl: A&utomatycznie odśwież listy wysyłania:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:185 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, updateFrequencyEntry)
en: How often the upload lists should be updated.
pl: Jak często lista wysyłania ma być odświeżana.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox3)
en: Search Settings
pl: Ustawienia wyszukiwania

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:25 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, activateNewTabsCheckbox)
en: When a new search is started, open the search page in front of any other pages.
pl: Otwórz stronę wyszukiwania na wierzchu kiedy rozpoczęte jest nowe wyszukiwanie.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activateNewTabsCheckbox)
en: Open new search pages in &front
pl: Otwórz nowe strony wyszukiwania na &wierzchu

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:35 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, closeTabsOnDisconnectCheckbox)
en: Close all open searches if KMLDonkey is disconnected from the core.
pl: Zamknij wszystkie otwarte wyszukiwania jeżeli KMLDonkey jest odłączony od rdzenia.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:38 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeTabsOnDisconnectCheckbox)
en: &Close search pages on disconnect
pl: &Zamknij strony wyszukiwania przy rozłączeniu

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showNumbersOnTabsCheckbox)
en: Show number of search &results in tab title
pl: Pokaż liczbę &rezultatów wyszukiwania w tytule

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubmitURLCheckbox)
en: Show the "Submit &URL" entry box
pl: Pokaż pole "Zgłoś &URL"

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:19 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefGeneralPage)
en: General Preferences
pl: Ustawienia ogólne

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:27 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox1)
en: Interface Settings
pl: Ustawienia interfejsu

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:35 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showToolbarCheckbox)
en: Show the &toolbar
pl: Pokaż pasek &narzędziowy

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showStatusbarCheckbox)
en: Show the &status bar
pl: Pokaż pasek &statusu

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:49 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, statusbarLabelsCheckbox)
en: Show &labels in the status bar
pl: Pokaż &etykiety w pasku statusu

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTrayiconCheckBox)
en: Show tray icon
pl: Pokaż ikonę na tacce systemowej

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTrayOnCloseCheckBox)
en: Minimize to tray icon on close
pl: Przy zamknięciu minimalizuj do ikony na tacce systemowej

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:70 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, persistentReconnectCheckbox)
en: If connection to the core fails or is lost, should KMLDonkey keep trying to reestablish contact until it succeeds?
pl: Jeżeli nastąpi błąd w połączeniu do rdzenia lub zostanie ono utracone, to KMLDonkey ma próbować nawiązać połączenie do skutku?

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:73 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentReconnectCheckbox)
en: Always stay &connected
pl: Pozostań zawsze &podłączony

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:127 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox2)
en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:143 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Text &encoding:
pl: Kodowani&e tekstu:

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:161 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, encodingSelector)
en: <p>Although MLDonkey does not understand about character encodings, you may well encounter text on the Donkey network that has been encoded in various national character sets. While you should, in general, use the ISO 8859-1 encoding - the de-facto network standard - you can choose a different character encoding here if you expect most of the text you encounter to be encoded in a certain national character set.</p>
    <p><b>Note:</b> Changing this causes KMLDonkey to reconnect to the core. Changing it to something incompatible with the ISO 8859-1 character set <em>may</em> cause unpredictable behavior.</p>
pl: <p>Mimo że MLDonkey nie rozumie kodowania tekstów, możesz napotkać w sieci Donkey tekst, który jest zakodowany w różnych narodowych zestawach znaków. Generalnie powinno się używać kodowania ISO 8859-1 (to jest tak naprawdę standard sieciowy), możesz jednak wybrać inne kodowanie znaków, jeśli oczekujesz, że większość tekstu będzie kodowana w określonym narodowym zestawie znaków.</p>
    <p><b>Uwaga:</b> Zmiana spowoduje ponowne połączenie KMLDonkey z rdzeniem. Zmiana kodowania na niezgodne z zestawem znaków ISO 8859-1 <em>może</em> spowodować nieprzewidywalne zachowanie.</p>

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:170 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableStatsCheckbox)
en: Enable the statistics page
pl: Włącz stronę statystyk

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:173 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableStatsCheckbox)
en: Enable st&atistics
pl: Włącz st&atystyki

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:180 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, advancedConfigCheckbox)
en: Enable the advanced MLDonkey configuration dialog that lets you configure more MLDonkey options.
pl: Włącz okno zaawansowanej konfiguracji MLDonkey aby skonfigurować więcej opcji MLDonkey.

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:183 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedConfigCheckbox)
en: Enable &advanced configuration options
pl: Włącz opcje &zaawansowanej konfiguracji

en: Activate Search Page
pl: Aktywuj stronę wyszukiwania

en: Option
pl: Opcja

en: Value
pl: Wartość

en: Speed
pl: Prędkość

en: Last seen
pl: Ostatnio widziany

en: Age
pl: Wiek

en: &Pause
pl: &Pauza

en: &Resume
pl: &Wznów

en: Re&name
pl: Zmień &nazwę

en: Ren&ame To...
pl: Zmień n&azwę na...

en: Re&try Connect
pl: Połącz ponown&ie

en: Pre&view
pl: P&odgląd

en: Verify Chunks
pl: Zweryfikuj kawałki

en: Get &Format Info
pl: Pobierz informację o &formacie

en: &Hide Paused Downloads
pl: &Ukryj wstrzymane pobrania

en: Show Only Paused Downloads
pl: Pokaż tylko wstrzymane pobierania

en: Sort Downloading Files First
pl: Pokaż pobierane pliki jako pierwsze

en: Sort Paused Files Last
pl: Pokaż wstrzymane pliki jako ostatnie

en: Priorit&y
pl: Prior&ytet

en: Very L&ow Priority
pl: Bardz&o niski priorytet

en: &Low Priority
pl: N&iski priorytet

en: &Normal Priority
pl: &Normalny priorytet

en: &High Priority
pl: W&ysoki priorytet

en: &Very High Priority
pl: Bardzo wy&soki priorytet

en: &Commit
pl: &Zatwierdź

en: Commit &As...
pl: Zatwierdź &jako...

en: Are you sure you want to cancel these files?
pl: Na pewno chcesz anulować te pliki?

en: Cancel Downloads
pl: Anuluj pobrania

en: Download completed: %1
pl: Pobieranie zakończone: %1

en: Download added: %1
pl: Pobieranie dodane: %1

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Description
pl: Opis

en: Address
pl: Adres

en: Score
pl: Wynik

en: Preferred
pl: Preferowany

en: &Connect to Server
pl: &Podłącz do serwera

en: &Disconnect From Server
pl: &Odłącz od serwera

en: &Add Server...
pl: Dod&aj serwer...

en: &Remove Server
pl: &Usuń serwer

en: Remove &Old Servers
pl: Usuń s&tare serwery

en: &Blacklist Server
pl: Za&blokowany serwer

en: Re&name Server
pl: Zmień &nazwę serwera

en: Toggle &Preferred
pl: Przełącz p&referowany

en: &Hide Disconnected Servers
pl: U&kryj rozłączone serwery

en: Hide B&lacklisted Servers
pl: Ukryj za&blokowane serwery

en: Activate Servers Page
pl: Aktywuj stronę serwerów

en: &Search for Friend...
pl: &Szukaj przyjaciół...

en: C&onnect to Friend
pl: P&odłącz do przyjaciela

en: Open Friend &Chat
pl: Otwórz &czat z przyjacielem

en: &Remove Friend
pl: &Usuń przyjaciela

en: Remove All Friends
pl: Usuń wszystkich przyjaciół

en: Activate Friends Page
pl: Aktywuj stronę przyjaciół

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Search for Friend
pl: Szukaj przyjaciela

en: Enter the name of the friend you are searching for:
pl: Podaj nazwę szukanego przez Ciebie przyjaciela:

en: Should all friends be removed?
pl: Usunąć wszystkich przyjaciół?

en: Remove all Friends
pl: Usuń wszystkich przyjaciół

en: Requests
pl: Żądania

en: Keywords:
pl: Słowa kluczowe:

en: Min size:
pl: Min. rozmiar:

en: Max size:
pl: Maks. rozmiar:

en: Media:
pl: Nośnik:

en: Artist:
pl: Artysta:

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Activate Console Page
pl: Aktywuj stronę konsoli

en: Add a new item to the list
pl: Dodaj nową pozycję do listy

en: Remove selected item from list
pl: Usuń wybraną pozycję z listy

en: &Up
pl: Do &góry

en: Move selected item up
pl: Przesuń wybraną pozycję w górę

en: &Down
pl: W &dół

en: Move selected item down
pl: Przesuń wybraną pozycję w dół

en: Search for
pl: Szukaj

en: Search for regular expression...
pl: Wyszukaj wyrażenie regularne...

en: Replace with
pl: Zastąp przez

en: Replace searched regular expression with...
pl: Zastąp wyszukiwane wyrażenie regularne przez...

en: Search filehash
pl: Szukaj skrótu pliku

en: Search keyword
pl: Wyszukaj słowo kluczowe

en: Search hits: %1
pl: Trafienia wyszukiwania: %1

en: Source hits: %1
pl: Trafienia źródeł: %1

en: Size: %1
pl: Rozmiar: %1

en: Max size: %1
pl: Maks. rozmiar: %1

en: Submit URLs
pl: Zgłoś URL-e
