kmldonkey - en to uk translation catalogue (421 entries)

en: Add Server
uk: Додати сервер

en: &Address:
uk: Адрес&а:

en: &Port:
uk: &Порт:

en: &Network:
uk: &Мережа:

en: Show
uk: Показати

en: File name
uk: Назва файла

en: Size
uk: Розмір

en: Availability
uk: Наявність

en: Network
uk: Мережа

en: File type
uk: Тип файла

en: Format
uk: Формат

en: Comment
uk: Коментар

en: Hash
uk: Хеш

en: Filter
uk: Фільтр

en: Download As
uk: Звантажити як

en: Choose a filename for the new download:
uk: Виберіть назву файла нового звантаження:

en: File Information
uk: Інформація про файл

en: File
uk: Файл

en: Name:
uk: Назва:

en: Complete:
uk: Ступінь завершення:

en: Downloaded:
uk: Звантажено:

en: Speed:
uk: Швидкість:

en: Hash:
uk: Хеш:

en: Format:
uk: Формат:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Alt. names:
uk: Інші назви:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Network:
uk: Мережа:

en: ETA:
uk: Час на завершення:

en: Sources
uk: Джерела

en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: download speed in bytes per second]
en: %1b/s
uk: %1б/с

en: Alternative Names
uk: Інші назви

en: Use This &Name
uk: Використовувати цю &назву

en: &Enable automatic renaming of downloading files
uk: &Увімкнути автоматичне перейменування звантажених файлів

en: Should downloading files be automatically renamed according to the search and replace list?
uk: Чи слід автоматично перейменовувати звантажені файли відповідно до списку пошуку і заміни?

en: &Colored list
uk: &Розфарбований список

en: Colorize items in the lists according to their status
uk: Розфарбовувати пункти списку відповідно до їх стану

en: Server
uk: Сервер

en: &Not connected:
uk: &Не з’єднано:

en: Color for disconnected servers
uk: Колір пунктів від’єднаних серверів

en: &Blacklisted:
uk: За&боронені:

en: Color for blacklisted servers
uk: Колір для пунктів заборонених серверів

en: Connectin&g:
uk: Йде з'є&днання:

en: Color for connecting or initiating servers
uk: Колір для серверів у стані з’єднання або ініціалізації

en: C&onnected:
uk: З'&єднано:

en: Color for connected servers
uk: Колір пунктів з’єднаних серверів

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:119 i18n: ectx: Menu (search_actions)
en: Search
uk: Пошук

en: &Few sources:
uk: &Небагато джерел:

en: The color indicating few sources
uk: Колір для позначення декількох джерел

en: &Many sources:
uk: &Багато джерел:

en: The color indicating many sources
uk: Колі для позначення пунктів з багатьма джерелами.

en: &Already done:
uk: В&же виконано:

en: Color for already downloaded sources
uk: Колір для позначення вже звантажених джерел

en: Threshold:
uk: Поріг:

en: The number of sources that will produce the full 'many sources' color
uk: Кількість джерел для визначення пункту за критерієм «багато джерел»

en: Downloaded
uk: Звантажено

en: &Downloading:
uk: Званта&ження:

en: Color for active downloads (receiving data)
uk: Колір для пунктів активних звантажень (отримання даних)

en: &Looking:
uk: По&шук:

en: Color for inactive downloads (looking for sources)
uk: Колір для пунктів неактивних звантажень (пошук джерел)

en: Not &available:
uk: Не&доступне:

en: Color for downloads that are not available
uk: Колір для пунктів, звантаження яких недоступне

en: &Queued:
uk: &У черзі:

en: Color for queued downloads
uk: Колір для пунктів звантажень з черги

en: &Paused:
uk: Пр&изупинено:

en: Color for paused downloads
uk: Колір для пунктів призупинених звантажень

en: &Complete:
uk: &Завершено:

en: The color indicating a complete chunk
uk: Колір для позначення завершеного шматка

en: &No sources:
uk: &Без джерел:

en: The color indicating no sources found
uk: Колір для позначення пунктів, для яких не знайдено джерел

en: Shaded availability display
uk: Відтінений показ доступності

en: Draw a fancier looking shaded availability display bar.
uk: Показувати красивішу панель доступності з тінями.

en: Shading depth:
uk: Глибина тіні:

en: The depth of the availability bar shading - more is darker.
uk: Глибина тіні панелі доступності (більша глибина — темніша тінь).

en: Color for disconnected sources
uk: Колір для пунктів від’єднаних джерел

en: Color for blacklisted sources
uk: Колір для пунктів заборонених джерел

en: Color for connecting or initiating sources
uk: Колір для пунктів джерел у стані з’єднання або ініціалізації

en: Color for queued sources
uk: Колір джерел у черзі

en: Color for sources being downloaded from
uk: Колір для джерел, які звантажуються

en: Console font:
uk: Шрифт консолі:

en: Font used for the console
uk: Шрифт, який буде використано для повідомлень консолі.

en: List font:
uk: Шрифт списку:

en: Font used for the lists
uk: Шрифт, який буде використано для списків

en: KMLDonkey Preferences
uk: Параметри KMLDonkey

en: General
uk: Загальне

en: General Configuration
uk: Загальне налаштування

en: Lists
uk: Списки

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefListsPage)
en: List Configuration
uk: Налаштування списку

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefSearchPage)
en: Search Configuration
uk: Налаштування пошуку

en: Autorename
uk: Автоперейменування

en: Autorename Configuration
uk: Налаштування автоперейменування

en: Colors
uk: Кольори

en: Color Configuration
uk: Налаштування кольорів.

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Font Configuration
uk: Налаштування шрифтів

en: Choose...
uk: Вибрати...

en: Move backward through the page history
uk: Повернутися назад у журналі сторінок

en: Move forward through the page history
uk: Пересунутися вперед у журналі сторінок

en: Go to the original page
uk: Перейти до початкової сторінки

en: &Refresh Shared File List
uk: &Оновити список спільних файлів

en: Refresh U&ploaders List
uk: Оновити список в&ивантажувачів

en: &Shared Folders...
uk: &Спільні теки...

en: Activate Uploads Page
uk: Активувати сторінку вивантажень

en: Uploads
uk: Вивантаження

en: Messages from core about applied changes.
uk: Повідомлення від ядра щодо виконаних змін.

en: Shared Folders
uk: Спільні теки

en: Folder
uk: Тека

en: Priority
uk: Пріоритет

en: &Add
uk: &Додати

en: Add shared folder
uk: Додати спільну теку

en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: Remove shared folder
uk: Вилучити спільну теку

en: Folder:
uk: Тека:

en: Browse folders
uk: Навігація тек

en: Priority:
uk: Пріоритет:

en: Select Folder
uk: Виберіть теку

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Normal
uk: Звичайний

en: Friend
uk: Друг

en: Contact
uk: Контакт

en: Not connected
uk: Не з’єднано

en: Connecting
uk: Йде з'єднання

en: Initiating
uk: Започаткування

en: Downloading
uk: Звантаження

en: Connected
uk: З'єднано

en: Queued: %1
uk: В черзі: %1

en: New host
uk: Новий вузол

en: Removed
uk: Вилучений

en: Blacklisted
uk: Заборонений

en: Unknown: %1
uk: Невідомий: %1

en: Name
uk: Назва

en: Type
uk: Тип

en: Location
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Software
uk: Програми

en: Currently downloading
uk: Звантажується

en: &Add to Friends
uk: &Додати до друзів

[ctx: Core version string not (yet) available]
en: Not Available
uk: Недоступна

en: Server connected/total
uk: Серверів з’єднано/загалом

en: Files downloading/finished
uk: Файлів завантажується/завершено

en: Shared files total
uk: Загалом поширюваних файлів

en: Transfer down/up
uk: Об’єм з-/вивантаження

en: Speed down/up
uk: Швидкість з-/вивантаження

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:100 i18n: ectx: Menu (server_actions)
en: Servers
uk: Сервери

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:134 i18n: ectx: Menu (download_actions)
en: Downloads
uk: Звантаження

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:211 i18n: ectx: Menu (friend_actions)
en: Friends
uk: Друзі

en: Statistics
uk: Статистика

en: Console
uk: Консоль

en: &Show Toolbar
uk: &Показати панель інструментів

en: Connections...
uk: З’єднання...

en: Connections
uk: З'єднання

en: &Connect to Core
uk: &З’єднатися з ядром

en: Connect
uk: З'єднатися

en: &Disconnect From Core
uk: &Від’єднатися від ядра

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: &Kill Core
uk: &Припинити роботу ядра

en: Kill
uk: Вбити

en: &Submit URLs...
uk: &Надіслати адреси URL...

en: Submit
uk: Надіслати

en: Submit Collection File...
uk: Надати файл збірки...

en: Collection
uk: Збірка

en: Submit Torrent File...
uk: Надати файл торента...

en: Torrent
uk: Торент

en: Configure MLDonkey...
uk: Налаштувати MLDonkey...

en: Activate Page %1
uk: Активувати сторінку %1

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Next
uk: Наст.

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Prev
uk: Поперд.

en: Copy to Clipboard as &URL
uk: Копіювати до буфера як адрес&у URL

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy to Clipboard as HTML
uk: Копіювати до буфера як HTML

en: Copy to Clipboard as Hash
uk: Копіювати до буфера як хеш

en: Download
uk: Звантажити

en: Force Download
uk: Примусово звантажити

en: Force
uk: Примусити

en: Download As...
uk: Звантажити як...

en: File Information...
uk: Інформація про файл...

en: Info
uk: Інформація

en: Really kill the MLDonkey-Core?
    
    Be warned, that you cannot restart the core with KMLDonkey.
uk: Справді припинити роботу ядра MLDonkey?
    
    Пам’ятайте, ви не зможете повторно запустити ядро за допомогою KMLDonkey.

en: Kill Core
uk: Припинити роботу ядра

en: Open Collection File
uk: Відкрити файл збірки

en: Failed to open collection file %1.
uk: Спроба відкрити файл збірки %1 завершилася невдало.

en: Open Torrent File
uk: Відкрити файл торента

en: You must connect to a running MLDonkey core before you can configure it.
uk: Перш ніж налаштовувати запущене ядро MLDonkey вам слід з ним з’єднатися.

en: Connecting with %1 ...
uk: З’єднання з %1 ...

en: <b>Disconnected.</b>
uk: <b>Від’єднано.</b>

en: Authentication error. Incorrect name or password.
uk: Помилка автентифікації. Неправильне ім’я або пароль.

en: Connection to the core was refused. Are you sure it is running?
uk: У спробі з’єднання з ядром було відмовлено. Ви впевнені, що його запущено?

en: Host '%1' not found.
uk: Не знайдено вузол «%1».

en: No Host defined.
uk: Не вказано вузла.

en: A read error occurred when communicating with the core. The connection has been terminated.
uk: Під час обміну інформацією з ядром сталася помилка читання. З’єднання було перервано.

en: Your mldonkey core uses an obsolete communication protocol. Please upgrade it to a more recent version.
uk: Ваше ядро mldonkey використовує застарілий протокол обміну інформацією. Будь ласка, встановіть новішу його версію.

en: Hostname: <b>%1</b><br>Host Address: <b>%2</b><br>Host Port: <b>%3</b><br>Username: <b>%4</b><br>Core Version: <b>%7</b><br>Current GUI Protocol: <b>%5</b><br>Core's GUI Protocol: <b>%6</b>
uk: Назва вузла: <b>%1</b><br>Адреса вузла: <b>%2</b><br>Порт вузла: <b>%3</b><br>Користувач: <b>%4</b><br>Версія ядра: <b>%7</b><br>Поточний графічний протокол: <b>%5</b><br>Графічний протокол ядра: <b>%6</b>

en: Connected %1
uk: З’єднано %1

en: Server %1
uk: Сервер %1

en: Files %1
uk: Файлів %1

en: Shared %1
uk: Спільних %1

en: Transfer %1
uk: Перенесено %1

en: Speed %1
uk: Швидкість %1

en: Unable to construct a GUI element. Your KMLDonkey installation is incomplete.
uk: Не вдалося побудувати елемент графічного інтерфейсу. Ви встановили не всі компоненти KMLDonkey.

en: Unable to construct a requested GUI element. This is most likely because the GUI specification data file (kmldonkeyui.rc) has been installed in the wrong location, or has not been installed at all. If you installed KMLDonkey from a binary package, please report this to the packager at once. If you installed from source, check that you configured KMLDonkey to use the same install prefix as your KDE installation (see the README file accompanying the KMLDonkey source for details), and that your system does not keep KDE files in non-standard locations (Mandriva Linux systems, in particular, are known to do this).
uk: Не вдалося побудувати потрібний елемент графічного інтерфейсу користувача. Це, скоріше за все, спричинено тим, що файл даних специфікацій графічного інтерфейсу (kmldonkeyui.rc) було встановлено не у належному місці або взагалі не встановлено. Якщо ви встановлювали KMLDonkey з готового пакунка, будь ласка, одразу ж повідомте про це особу, яка збирала цей пакунок. Якщо ж ви самі збирали програму, перевірте, що ви визначили ту саму теку для встановлення (prefix) KMLDonkey, що і та, у яку встановлено KDE (докладніше про все можна дізнатися з файла README, який входить до складу вихідних кодів KMLDonkey), і що ваша система зберігає файли KDE у стандартних місцях (зокрема, системи Mandriva Linux цього не роблять).

en: MLDonkey Configuration
uk: Налаштування MLDonkey

[ctx: mldonkey config: network options page]
en: Networks
uk: Мережі

en: Select File Name
uk: Виберіть назву файла

en: &Preview
uk: &Перегляд

en: New name:
uk: Нова назва:

en: An MLDonkey frontend for the KDE desktop.
uk: Графічний інтерфейс до MLDonkey для стільниці KDE.

en: Copyright (C) 2003 - 2008 The KMLDonkey Authors
uk: © 2003 - 2008 Автори KMLDonkey

en: Maintainer & Developer
uk: Супроводжувач і розробник

en: Developer
uk: Розробник

en: Developer & Project Founder
uk: Розробник і засновник проекту

[ctx: not connected to host]
en: Not connected
uk: Не з’єднано

[ctx: connecting to host]
en: Connecting
uk: Йде з'єднання

[ctx: initiating connection to host]
en: Initiating
uk: Ініціалізація

[ctx: downloading from host]
en: Downloading
uk: Звантаження

[ctx: connected to host]
en: Connected
uk: З'єднано

[ctx: we're at this position in client's queue]
en: Queued: %1
uk: В черзі: %1

[ctx: new host added to list]
en: New host
uk: Новий вузол

[ctx: host has been removed]
en: Removed
uk: Вилучений

[ctx: host is blacklisted]
en: Blacklisted
uk: Заборонений

[ctx: unknown host state (unknown ID code)]
en: Unknown (%1)
uk: Невідомий (%1)

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: Status
uk: Стан

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Time
uk: Час

en: Unknown file
uk: Невідомий файл

[ctx: looking for file sources]
en: Looking
uk: Пошук

[ctx: file is being downloaded]
en: Downloading
uk: Звантаження

[ctx: file is paused]
en: Paused
uk: Пауза

[ctx: file is complete]
en: Complete
uk: Виконано

[ctx: file is being shared]
en: Shared
uk: Спільний

[ctx: file has been canceled]
en: Canceled
uk: Припинено

[ctx: new file added to list]
en: New
uk: Новий

[ctx: file has been aborted with a reason]
en: Aborted: %1
uk: Перервано: %1

[ctx: file has been queued]
en: Queued
uk: У черзі

[ctx: unknown file state]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown server
uk: Невідомий сервер

en: high
uk: високий

en: normal
uk: звичайний

en: low
uk: низький

en: Yes
uk: Так

en: Unknown client
uk: Невідомий клієнт

[ctx: a normal client]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: a client on the friend list]
en: Friend
uk: Друг

[ctx: a client on the contact list]
en: Contact
uk: Контакт

[ctx: client type is unknown]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: this friend's file list is present]
en: Files listed
uk: Список файлів

en: Do you want to rename "%1" to "%2"?
uk: Перейменувати «%1» на «%2»?

en: Rename download
uk: Перейменувати звантаження

en: Max hits:
uk: Макс. к-ть збігів:

[ctx: search type]
en: Type:
uk: Тип:

[ctx: remote search]
en: Remote
uk: Віддалений

[ctx: local search]
en: Local
uk: Локальний

[ctx: subscription search]
en: Subscribe
uk: Підписатись

en: All Networks
uk: Всі мережі

[ctx: start a search]
en: Search
uk: Пошук

en: Rates
uk: Швидкості

en: Clients
uk: Клієнти

en: Unknown file.
uk: Невідомий файл.

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:5 i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:18 i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: &Правка

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:24 i18n: ectx: Menu (servers)
en: Se&rvers
uk: Се&рвери

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:40 i18n: ectx: Menu (downloads)
en: &Downloads
uk: Зван&таження

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:70 i18n: ectx: Menu (uploads)
en: Sh&ares
uk: &Спільні дані

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:77 i18n: ectx: Menu (friends)
en: Fr&iends
uk: &Друзі

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:87 i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:161 i18n: ectx: Menu (downloaded_actions)
en: Completed Files
uk: Завершені файли

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:173 i18n: ectx: Menu (upload_actions)
en: Shared Files
uk: Спільні файли

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:184 i18n: ectx: Menu (uploaders_actions)
en: Uploaders
uk: Вивантажувачі

note: i18n: file: kmldonkeyui.rc:221 i18n: ectx: Menu (friend_share_actions)
en: Friend Shares
uk: Спільні дані друзів

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox1)
en: Server List
uk: Список серверів

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:25 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideDisconnectedServersCheckbox)
en: If you turn this on, disconnected servers will be hidden in the server list.
uk: Якщо ви увімкнете цю можливість, сервери, з’єднання з якими відсутнє, буде сховано у списку.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideDisconnectedServersCheckbox)
en: Hide disconnected servers
uk: Сховати від’єднані сервери

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:38 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideBlacklistedServersCheckbox)
en: If you turn this on, blacklisted servers will be hidden in the server list.
uk: Якщо ви увімкнете цей параметр, заборонені сервери буде приховано у списку серверів.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideBlacklistedServersCheckbox)
en: Hide blacklisted servers
uk: Сховати заборонені сервери

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoServerResortCheckbox)
en: Automatically re-sort server list:
uk: Автоматично перевпорядковувати список серверів:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:66 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, serverResortEntry) i18n: file: prefs/listspage.ui:149 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, downloadResortEntry) i18n: file: prefs/listspage.ui:191 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInpu
en:  seconds
uk:  секунд

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:81 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox4)
en: Download List
uk: Список звантажень

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:87 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, progressbarCheckBox)
en: Display progress bar in percentage column
uk: Відображати смужку поступу у стовпчику відсотку

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:94 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hidePausedCheckbox)
en: If you turn this on, paused downloads will be hidden in the download list.
uk: Якщо ви увімкнете цей параметр, призупинені звантаження буде приховано у списку звантажень.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:97 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hidePausedCheckbox)
en: Hide &paused downloads
uk: &Ховати призупинені звантаження

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:104 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, hideUnpausedCheckbox)
en: If you turn this on, only paused downloads will be shown in the download list - unless you also turn on "Hide paused downloads," which will give you an empty list.
uk: Якщо ви увімкнете цей параметр, у списку звантажень буде показано лише призупинені звантаження. Якщо ж ви до цього ще у увімкнете «Ховати призупинені звантаження», список стане взагалі порожнім.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:107 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideUnpausedCheckbox)
en: Show only paused downloads
uk: Показувати лише призупинені звантаження

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortDownloadingFirstCheckBox)
en: Sort downloading files first
uk: Розташувати першими файли, що звантажуються

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:124 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortPausedLastCheckBox)
en: Sort paused files last
uk: Розташувати призупинені звантаження останніми

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:133 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoDownloadResortCheckbox)
en: Automatically re-sort download list:
uk: Автоматично перевпорядковувати список звантажень:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:164 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox2)
en: Upload Lists
uk: Списки вивантаження

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:172 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, autoUpdateCheckbox)
en: The lists on the upload page can be updated manually (to save bandwidth) or automatically.
uk: Списки на сторінці вивантажень можна оновлювати вручну (щоб заощаджувати пропускні можливості) або автоматично.

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:175 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdateCheckbox)
en: Automatically &update upload lists:
uk: Автоматично &оновлювати списки вивантажень:

note: i18n: file: prefs/listspage.ui:185 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, updateFrequencyEntry)
en: How often the upload lists should be updated.
uk: Інтервал між оновленнями списку вивантажень.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox3)
en: Search Settings
uk: Параметри пошуку

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:25 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, activateNewTabsCheckbox)
en: When a new search is started, open the search page in front of any other pages.
uk: Під час створення нової сторінки пошуку показувати її над усіма іншими сторінками.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activateNewTabsCheckbox)
en: Open new search pages in &front
uk: Відкривати нові сторінки пошуку &згори

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:35 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, closeTabsOnDisconnectCheckbox)
en: Close all open searches if KMLDonkey is disconnected from the core.
uk: Закривати всі відкрити пошуки, якщо KMLDonkey втратить зв’язок з ядром.

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:38 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeTabsOnDisconnectCheckbox)
en: &Close search pages on disconnect
uk: &Закривати сторінки пошуку після роз’єднання

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showNumbersOnTabsCheckbox)
en: Show number of search &results in tab title
uk: Показувати кількість &результатів у заголовку вкладки

note: i18n: file: prefs/searchpage.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubmitURLCheckbox)
en: Show the "Submit &URL" entry box
uk: Показувати поле введення "Надіслати &URL"

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:19 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMLDonkeyPrefGeneralPage)
en: General Preferences
uk: Загальні параметри

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:27 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox1)
en: Interface Settings
uk: Параметри інтерфейсу

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:35 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showToolbarCheckbox)
en: Show the &toolbar
uk: &Показувати панель інструментів

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showStatusbarCheckbox)
en: Show the &status bar
uk: Показувати панель &стану

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:49 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, statusbarLabelsCheckbox)
en: Show &labels in the status bar
uk: Показувати &мітки у панелі стану

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTrayiconCheckBox)
en: Show tray icon
uk: Показувати піктограму у лотку

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTrayOnCloseCheckBox)
en: Minimize to tray icon on close
uk: Мінімізувати у лоток при закритті

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:70 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, persistentReconnectCheckbox)
en: If connection to the core fails or is lost, should KMLDonkey keep trying to reestablish contact until it succeeds?
uk: Якщо спроба з’єднатися з ядром зазнала невдачі або з’єднання було втрачено, чи слід KMLDonkey намагатися відновити з’єднання до того часу, коли з’єднання буде успішним?

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:73 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentReconnectCheckbox)
en: Always stay &connected
uk: Підтримувати &з’єднання

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Page View Mode:
uk: Режим перегляду сторінки:

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:102 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: List
uk: Список

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:107 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: Tree
uk: Дерево

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:112 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, pageViewModeComboBox)
en: Tabbed
uk: З вкладками

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:127 i18n: ectx: property (title), widget (Q3GroupBox, groupBox2)
en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:143 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Text &encoding:
uk: Ко&дування тексту:

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:156 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, encodingSelector)
en: The character set to use to decode the strings sent by the core.
uk: Набір символів, який слід використовувати для декодування рядків, які надсилає ядро.

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:161 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, encodingSelector)
en: <p>Although MLDonkey does not understand about character encodings, you may well encounter text on the Donkey network that has been encoded in various national character sets. While you should, in general, use the ISO 8859-1 encoding - the de-facto network standard - you can choose a different character encoding here if you expect most of the text you encounter to be encoded in a certain national character set.</p>
    <p><b>Note:</b> Changing this causes KMLDonkey to reconnect to the core. Changing it to something incompatible with the ISO 8859-1 character set <em>may</em> cause unpredictable behavior.</p>
uk: <p>Хоча MLDonkey нічого не відомо про кодування символів, у мережах Donkey ви можете зіткнутися з ситуацією, коли текст буде надіслано у якомусь з національних кодувань. Хоча слід завжди використовувати кодування ISO 8859-1 — фактичний мережевий стандарт — тут ви можете обрати інше кодування, якщо знаєте, що більша частина текстових повідомлень буде закодовано саме у цьому кодуванні.</p>
    <p><b>Зауваження:</b> зміна цього параметра змусить KMLDonkey повторно з’єднатися з ядром. Якщо ви зміните кодування на кодування не сумісне з набором символів ISO 8859-1, програма <em>може</em> поводитися непередбачувано.</p>

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:170 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableStatsCheckbox)
en: Enable the statistics page
uk: Увімкнути показ сторінок статистичних даних

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:173 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableStatsCheckbox)
en: Enable st&atistics
uk: Увімкнути показ с&татистики

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:180 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, advancedConfigCheckbox)
en: Enable the advanced MLDonkey configuration dialog that lets you configure more MLDonkey options.
uk: Увімкнути показ діалогового вікна додаткових налаштувань MLDonkey, яке надасть вам доступ до більшої кількості параметрів MLDonkey.

note: i18n: file: prefs/generalpage.ui:183 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedConfigCheckbox)
en: Enable &advanced configuration options
uk: Увімкнути &додаткові параметри налаштування

en: Submit URL:
uk: Надіслати URL:

en: Activate Search Page
uk: Активувати сторінку пошуку

en: Close Current Search
uk: Закрити поточний пошук

en: Close
uk: Закрити

en: Close All Searches
uk: Закрити всі пошуки

en: Close All
uk: Закрити всі

en: Option
uk: Параметр

en: Value
uk: Значення

en: Speed
uk: Швидкість

en: Received
uk: Отримано

en: ETA
uk: Час отримання

en: Last seen
uk: Востаннє переглянуто

en: Age
uk: Вік

en: &Pause
uk: &Пауза

en: &Resume
uk: &Продовжити

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Re&name
uk: Пере&йменувати

en: Ren&ame To...
uk: Пере&йменувати на...

en: Re&try Connect
uk: Повтори&ти спробу з’єднання

en: Pre&view
uk: &Переглянути

en: Verify Chunks
uk: Перевіряти шматки

en: Get &Format Info
uk: Отримати &формат

en: &Hide Paused Downloads
uk: &Ховати призупинені звантаження

en: Show Only Paused Downloads
uk: Показувати лише призупинені звантаження

en: Sort Downloading Files First
uk: Розташувати першими звантажені файли

en: Sort Paused Files Last
uk: Розташувати першими призупинені звантаження

en: Priorit&y
uk: Пр&іоритет

en: Very L&ow Priority
uk: Дуже н&изький пріоритет

en: &Low Priority
uk: &Низький пріоритет

en: &Normal Priority
uk: &Звичайний пріоритет

en: &High Priority
uk: &Високий пріоритет

en: &Very High Priority
uk: &Дуже високий пріоритет

en: &Open
uk: &Відкрити

en: &Commit
uk: &Передати

en: Commit &As...
uk: Передати &як...

en: Activate Downloads Page
uk: Активувати сторінку звантажень

en: Are you sure you want to cancel these files?
uk: Ви справді бажаєте скасувати звантаження цих файлів?

en: Cancel Downloads
uk: Скасувати звантаження

en: Download completed: %1
uk: Звантаження завершено: %1

en: Download added: %1
uk: Додано звантаження: %1

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Users
uk: Користувачі

en: Files
uk: Файли

en: Description
uk: Опис

en: Address
uk: Адреса

en: Port
uk: Порт

en: Score
uk: Рахунок

en: ID
uk: ІД

en: Preferred
uk: Бажаний

en: &Connect to Server
uk: &З’єднатися з сервером

en: &Disconnect From Server
uk: &Від’єднатися від сервера

en: &Add Server...
uk: &Додати сервер...

en: &Remove Server
uk: Ви&лучити сервер

en: Remove &Old Servers
uk: Вилучити &застарілі сервери

en: &Blacklist Server
uk: &Заборонити сервер

en: Re&name Server
uk: Пе&рейменувати сервер

en: Toggle &Preferred
uk: Перемкнути &бажані

en: &Hide Disconnected Servers
uk: &Сховати від’єднані сервери

en: Hide B&lacklisted Servers
uk: Сховати &заборонені сервери

en: Activate Servers Page
uk: Активувати сторінку серверів

en: &Search for Friend...
uk: &Шукати друга...

en: C&onnect to Friend
uk: З’&єднатися з другом

en: Open Friend &Chat
uk: Відкрити &балачку з другом

en: &Remove Friend
uk: &Вилучити друга

en: Remove All Friends
uk: Вилучити всіх друзів

en: Activate Friends Page
uk: Активувати сторінку друзів

en: Filename
uk: Назва файла

en: Search for Friend
uk: Шукати друга

en: Enter the name of the friend you are searching for:
uk: Введіть ім’я друга, якого ви шукаєте:

en: Should all friends be removed?
uk: Чи слід вилучити всіх друзів?

en: Remove all Friends
uk: Вилучити всіх друзів

en: Requests
uk: Запитів

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: Min size:
uk: Мін. розмір:

en: Max size:
uk: Макс. розмір:

en: Media:
uk: Носій:

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Album:
uk: Альбом:

en: Bitrate:
uk: Бітова частота:

en: <h2>WARNING</h2>
    <p>Peer-to-peer networks, particularly those accessible via KMLDonkey, may contain material which you may be legally prohibited from downloading or redistributing. It is your responsibility to verify that any material you download from any peer-to-peer network is being made available to you lawfully. It is also your responsibility to verify that you have the legal right to redistribute any material which you make available to others via any peer-to-peer networks. In short, it is your responsibility to use this software in accordance with applicable laws where you live, including copyright law.</p>
    <h3>RESTRICTIONS</h3>
    <p>The authors of this software intend it to be used for the lawful exchange of data, art, software and other documents or works which may be lawfully distributed to third parties. The authors will not support, and strongly discourage, any use of this software to violate copyright or other intellectual property laws. In particular, the authors discourage any transmission of any material in violation of any applicable intellectual property law or regulation. Each user is assumed to comply with such rules and restrictions as well as the rules and restrictions applicable to the P2P networks or services connected directly or indirectly to this software.</p>
    <h3>DISCLAIMER OF LIABILITY</h3>
    <p>The authors of this software do not and cannot exercise any control whatsoever over the content of the information exchanged using this software. The authors make no warranties of any kind, whether expressed or implied, for the service this software is providing or for the data exchanged with the assistance of this software. The authors cannot be held responsible for any claims resulting from the user's conduct and/or use of the software which is in any manner unlawful or which damages such user or any other party.</p>
uk: <h2>ПОПЕРЕДЖЕННЯ</h2>
    <p>Пірингові мережі, зокрема ті, доступ до яких можна отримати за допомогою KMLDonkey, можуть містити матеріали, які законодавчо заборонено звантажувати і поширювати. Вся відповідальність щодо перевірки законності звантаження будь-якого матеріалу за допомогою пірингової мережі лягає на вас. Ви також повинні самостійно перевірити, що ви маєте право поширювати будь-які дані, які ви робите доступними для інших користувачів за посередництвом пірингової мережі. Коротше кажучи, ви несете відповідальність за використання цього програмного забезпечення у межах законодавства з авторського права вашої країни.</p>
    <h3>ОБМЕЖЕННЯ</h3>
    <p>Автори цього програмного забезпечення створили його з метою законного обміну даними, творами мистецтва, програмним забезпеченням та іншими документами або роботами, які можна законним чином передавати третім особам. Автори не підтримують і наполегливо не радять користувачам будь-які дії з використання цього програмного забезпечення з метою порушення законодавства з авторських та суміжних прав. Зокрема, автори не радять вам будь-яку передачу матеріалів, що порушує будь-які закони і постанови з прав на інтелектуальну власність. Автори мають на увазі, що кожен користувач програми виконує ці закони і приписи, а також закони і приписи, що стосуються P2P-мереж або служб, безпосередньо або за посередництвом пов’язаних з цим програмним забезпеченням.</p>
    <h3>ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ</h3>
    <p>Автори цього програмного забезпечення не контролюють і не можуть контролювати у будь-який спосіб вміст даних, якими обмінюються користувачі за допомогою цієї програми. Автори не дають ніяких прямих або непрямих гарантій щодо використання цього програмного забезпечення або обміну даних за допомогою цього програмного забезпечення. Автори не несуть відповідальності за будь-які наслідки дій користувачів цього програмного забезпечення або використання цього програмного забезпечення, яке порушило закони або нашкодило цьому користувачеві або будь-якій іншій стороні.</p>

en: <p><b>KMLDonkey</b>, Copyright 2003-2009 Petter Stokke, Sebastian Sauer, Gioacchino Mazzurco and Christian Muehlhaeuser</p>
uk: <p><b>KMLDonkey</b>, © 2003-2007 Petter Stokke, Sebastian Sauer, Gioacchino Mazzurco і Christian Muehlhaeuser</p>

en: <p>This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.</p><p>This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.</p><p>You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA</p>
uk: <p>Ця програма є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати її і/або змінювати її за умов дотримання GNU General Public License у тому вигляді, у якому її оприлюднено Free Software Foundation; версії 2 цієї ліцензії, або (за потреби) будь-якої пізнішої версії.</p><p>Ця програма поширюється у сподіванні, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без очевидної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ або ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ЯКОЇСЬ МЕТИ.  Докладніше про це ви можете дізнатися з GNU General Public License.</p><p>Разом з цією програмою ви маєте отримати копію GNU General Public License; якщо ви її не отримали, повідомте про це за адресою Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA</p>

en: Activate Console Page
uk: Активувати сторінку консолі

en: Add a new item to the list
uk: Додати новий елемент до списку

en: Remove selected item from list
uk: Вилучити вибраний елемент зі списку

en: &Up
uk: &Вгору

en: Move selected item up
uk: Пересунути вибраний елемент вгору

en: &Down
uk: &Вниз

en: Move selected item down
uk: Пересунути вибраний елемент вниз

en: Search for
uk: Шукати за

en: Search for regular expression...
uk: Пошук за формальним виразом...

en: Replace with
uk: Замінити на

en: Replace searched regular expression with...
uk: Замінити шуканий формальний вираз на...

en: Search filehash
uk: Шукати файл за хешем

en: Search keyword
uk: Ключове слово пошуку

en: Search hits: %1
uk: Знайдено результатів: %1

en: Source hits: %1
uk: Збігів джерела: %1

en: Size: %1
uk: Розмір: %1

en: Max size: %1
uk: Макс. розмір: %1

en: Submit URLs
uk: Надіслати адреси URL
