kmousetool - en to be translation catalogue (5 entries)

en: &Stop
be: &Спыніць

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
be: Настаўленні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
be: &Стартаваць

en: Current maintainer
be: Адказны за выпуск

en: Original author
be: Аўтар ідэі
