kmousetool - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
bg: Времето за влачене трябва да е по-малко или равно на времето за задържане.

en: Invalid Value
bg: Невалидна стойност

en: &Stop
bg: &Стоп

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
bg: С&тарт

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
bg: Настройките за този модул са променени.
    
    Искате ли промените да бъдат приложени?

en: Closing Configuration Window
bg: Затваряне на диалога за настройване

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
bg: Настройките за този модул са променени.
    
    Искате ли промените да бъдат приложени?

en: Quitting KMousetool
bg: Изход от диалог за настройване

en: &Configure KMouseTool...
bg: &Настройване на KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
bg: &Ръководство за KMouseTool

en: &About KMouseTool
bg: &Относно KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
bg: Настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
bg: В&реме за влачене (1/10 сек):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
bg: &Минимално преместване:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
bg: Стартиране със &започване на работната сесия

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
bg: &Интелигентно влачене

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
bg: Вкл&ючване на ударите

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
bg: Вр&еме за задържане (1/10 сек):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
bg: Звук при щр&акване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
bg: KMousetool ще се изпълнява във фонов режим, след като затворите този диалог. За да промените настройките отново, рестартирайте kmousetool или използвайте системната област.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
bg: &Старт

en: Current maintainer
bg: Текуща поддръжка

en: Usability improvements
bg: Подобрения по ползваемостта

en: Original author
bg: Първоначален автор
