kmousetool - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
ca: El temps d'arrossegada ha de ser inferior o igual que el temps d'estancament.

en: Invalid Value
ca: Valor no vàlid

en: &Stop
ca: &Atura

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
ca: &Inicia

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
ca: Hi ha canvis sense desar en el mòdul actiu.
    Desitgeu aplicar-los abans de tancar la finestra de configuració o descartar-los?

en: Closing Configuration Window
ca: Tanca la finestra de configuració

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
ca: Hi ha canvis sense desar en el mòdul actiu.
    Desitgeu aplicar-los abans de sortir del KMousetool o descartar-los?

en: Quitting KMousetool
ca: Surt del KMouseTool

en: &Configure KMouseTool...
ca: &Configura el KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
ca: &Manual del KMouseTool

en: &About KMouseTool
ca: &Quant al KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
ca: Paràmetres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
ca: Temps d'&arrossegada (1/10 seg):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
ca: Moviment &mínim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
ca: Inicia amb la sessió &d'escriptori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
ca: Arrossegat &intel·ligent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
ca: &Habilita les pulsacions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
ca: Temps d'&estancament (1/10 seg):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
ca: Clic a&udible

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
ca: El KMouseTool s'executarà com una aplicació en segon pla després que tanqueu aquest diàleg. Per a canviar els paràmetres una altra vegada, reinicieu-lo o empreu la safata del sistema.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
ca: &Inicia

en: Current maintainer
ca: Mantenidor actual

en: Usability improvements
ca: Millores d'usabilitat

en: Original author
ca: Autor original
