kmousetool - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
cs: Čas tahu musí být kratší nebo roven času stisknutí.

en: Invalid Value
cs: Neplatná hodnota

en: &Stop
cs: Za&stavit

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
cs: V aktivním modulu jsou neuložené změny.
    Přejete si aplikovat změny dřív, než uzavřete okno nastavení, nebo je zrušit?

en: Closing Configuration Window
cs: Zavírá se okno nastavení

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
cs: V aktivním modulu jsou neuložené změny.
    Přejete si je aplikovat před tím, než ukončíte KMousetool, nebo jsi e přejete zrušit?

en: Quitting KMousetool
cs: Ukončuje se KMousetool

en: &Configure KMouseTool...
cs: &Nastavit KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
cs: &Příručka KMousetool

en: &About KMouseTool
cs: Inform&ace o aplikaci

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
cs: Nastavení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
cs: Č&as tahu (1/10 s):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
cs: &Minimální pohyb:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
cs: Chy&tré táhnutí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
cs: &Povolit úhozy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
cs: D&oba stisknutí (1/10 s):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
cs: Slyšitelné klikn&utí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
cs: KMouseTool poběží jako aplikace na pozadí poté, co tento dialog zavřete. Pokud budete chtít toto nastavení změnit, restartujte KMouseTool nebo použijte systémovou část panelu.

en: Current maintainer
cs: Současný správce

en: Usability improvements
cs: Vylepšení použitelnosti

en: Original author
cs: Původní autor
