kmousetool - en to et translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
et: Lohistamisaeg peab olema väiksem või võrdne ooteajaga.

en: Invalid Value
et: Vigane väärtus

en: &Stop
et: &Peata

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
et: &Käivita

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
et: Aktiivses moodulis on salvestamata muudatusi.
    Kas rakendada need enne seadistustedialoogi sulgemist või unustada?

en: Closing Configuration Window
et: Seadistustedialoogi sulgemine

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
et: Aktiivses moodulis on salvestamata muudatusi.
    Kas rakendada need enne KMousetoolist väljumist või unustada?

en: Quitting KMousetool
et: KMousetooli sulgemine

en: &Configure KMouseTool...
et: KMouseTooli &seadistamine...

en: KMousetool &Handbook
et: KMouseTooli &käsiraamat

en: &About KMouseTool
et: KMouseTooli &info

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
et: Seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
et: Lo&histamisaeg (1/10 sek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
et: &Minimaalne liikumine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
et: Käi&vitamine koos töölauaseansiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
et: &Nutikas lohistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
et: Hiirežestide lu&bamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
et: Ooteae&g (1/10 sek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
et: K&uuldav klõps

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
et: KMouseTool hakkab pärast selle dialoogi sulgemist tööle taustarakendusena. Kui soovid seadistusi taas muuta, käivita uuesti KMouseTool või kasuta KDE süsteemse salve dokki.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
et: &Käivita

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Usability improvements
et: Kasutamise hõlbustamine

en: Original author
et: Algupärandi autor
