kmousetool - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
eu: Arrastatze-denbora atzerapen-denbora baina txikiagoa izan behar da.

en: Invalid Value
eu: Balio okerra

en: &Stop
eu: &Gelditu

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
eu: &Hasi

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
eu: Aldatu gabeko aldaketak daude modulu aktiboan.
    Konfigurazio lehioa itxi baina lehen aldaketak aplikatu edo bertan behera utzi nahi dituzu?

en: Closing Configuration Window
eu: Konfigurazio-lehioa ixten

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
eu: Gorde gabeko aldaketak daude lehio aktiboan.
    KMousetool itxi aurretik aldaketak aplikatu edo bertan behera utzi nahi dituzu?

en: Quitting KMousetool
eu: KMousetool ixten

en: &Configure KMouseTool...
eu: KMouseTool &konfiguratzen...

en: KMousetool &Handbook
eu: KMousetool-en &eskuliburua

en: &About KMouseTool
eu: KMouseTool-i &buruz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
eu: Ezarpenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
eu: Arrastatze-&denbora (1/10 seg):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
eu: Mugimendu &minimoa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
eu: Abiatu mahai&gain saioarekin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
eu: Arrastatze &azkarra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
eu: &Gaitu traza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
eu: I&txarote-denbora (1/10 seg):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
eu: Klik &entzungarria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
eu: KMousetool atzeko planoko aplikazio bat bezala exekutatuko da elkarrizketa hau ixten duzunean. Ezarpenak berriz aldatzeko, berrabiarazi KMouseTool edo erabili sistemako erretilua.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
eu: &Hasi

en: Current maintainer
eu: Uneko mantentzailea

en: Usability improvements
eu: Erabilerraztasun hobekuntzak

en: Original author
eu: Jatorrizko egilea
