kmousetool - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
gl: O tempo de arrastre ten que ser menor ou igual que o tempo de demora.

en: Invalid Value
gl: O valor é incorrecto

en: &Stop
gl: &Deter

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
gl: &Comezar

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
gl: Hai cambios sen gardar no módulo activo.
    Quere aplicar os cambios antes de pechar a xanela de configuración ou prefire descartalos?

en: Closing Configuration Window
gl: Peche da xanela de configuración

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
gl: Hai cambios sen gardar no módulo activo.
    Quere aplicar os cambios antes de saír de KMousetool ou prefire descartalos?

en: Quitting KMousetool
gl: Vaise a saír de KMousetool

en: &Configure KMouseTool...
gl: &Configurar KMouseTool…

en: KMousetool &Handbook
gl: &Manual de KMouseTool

en: &About KMouseTool
gl: &Sobre KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
gl: Configuración

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
gl: T&empo de arrastre (1/10 seg):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
gl: &Movemento mínimo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
gl: Iniciar coa sesión &de escritorio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
gl: Arrastre intelixen&te

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
gl: &Activar as pegadas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
gl: &Tempo de demora (1/10 seg):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
gl: Clic a&udíbel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
gl: KMouseTool executarase como unha aplicación en segundo plano cando peche este diálogo. Para cambiar de novo a configuración, volva iniciar KMouseTool ou empregue a área de notificación.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
gl: &Comezar

en: Current maintainer
gl: Mantedor actual

en: Usability improvements
gl: Melloras na usabilidade

en: Original author
gl: Autor orixinal
