kmousetool - en to he translation catalogue (18 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
he: זמן הגרירה חייב להיות קטן או שווה לזמן השהייה.

en: Invalid Value
he: ערך לא תקף.

en: &Stop
he: &עצור

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
he: קיימים שינויים שלא נשמרו במודול הנוכחי. 
    האם ברצונך להחיל את השינויים לפני סגירת חלון ההגדרות, או להפטר מהשינויים?

en: Closing Configuration Window
he: סוגר את חלון ההגדרות

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
he: קיימים שינויים שלא נשמרו במודול הנוכחי. האם ברצונך להחיל את השינויים לפני היציאה מ-KMousetool , או להפטר מהשינויים?

en: Quitting KMousetool
he:  עוזב את KMouseTool

en: &Configure KMouseTool...
he: הג&דרת KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
he: &ספר ההדרכה של KMouseTool

en: &About KMouseTool
he: &אודות KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
he: הגדרות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
he: ת&נועה מנימלית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
he: גרירה &חכמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
he: אפ&שר משיכות עכבר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
he: הש&מע לחיצה

en: Current maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Usability improvements
he: שיפורים שימושיים

en: Original author
he: כותב מקורי
