kmousetool - en to he translation catalogue (29 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
he: זמן הגרירה חייב להיות קטן או שווה לזמן ההשהיה.

en: Invalid Value
he: ערך שגוי

en: &Stop
he: &עצירה

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
he: ה&תחלה

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
he: קיימים שינויים שלא נשמרו במודול הנוכחי. 
    להחיל את השינויים לפני סגירת חלון ההגדרות או להיפטר מהשינויים?

en: Closing Configuration Window
he: סוגר את חלון ההגדרות

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
he: קיימים שינויים שלא נשמרו במודול הנוכחי. להחיל את השינויים לפני היציאה מ־KMousetool או להיפטר מהשינויים?

en: Quitting KMousetool
he: KMouseTool נסגר

en: &Configure KMouseTool...
he: הג&דרת KMouseTool…

en: KMousetool &Handbook
he: &ספרון ההדרכה של KMouseTool

en: &About KMouseTool
he: &על KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
he: הגדרות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
he: &זמן גרירה (בעשיריות שנייה):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
he: ת&נועה מזערית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
he: התחלה עם הפעלת &שולחן העבודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
he: גרירה &חכמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
he: הפ&עלת משיכות עכבר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
he: זמן ה&שהיה (בעשיריות שנייה):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
he: &צליל בלחיצה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
he: היישום KMouseTool יופעל ברקע לאחר סגירת החלונית הזאת. כדי לשנות את ההגדרות שוב, יש להפעיל את KMouseTool מחדש או להשתמש במגש המערכת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
he: ה&תחלה

en: (c) 2002-2003, Jeff Roush
    (c) 2003 Gunnar Schmidt
he: (c) 2002-2003, ג׳ף ראוש
    (c) 2003 גונאר שמידט

en: Gunnar Schmidt
he: גונאר שמידט

en: Current maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Olaf Schmidt
he: אולף שמידט

en: Usability improvements
he: שיפורי שימושיות

en: Jeff Roush
he: ג׳ף ראוש

en: Original author
he: יוצר מקורי

en: Joe Betts
he: ג׳ו בטס
