kmousetool - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
ka: გადათრევის დრო დაჭერის დროზე ნაკლები ან ტოლი უნდა იყოს.

en: Invalid Value
ka: არასწორი მნიშვნელობა

en: &Stop
ka: გაჩერება

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
ka: &გაშვება

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
ka: შეუნახავი ცვლილებები აქტიურ მოდულში.
    გნებავთ ცვლილებების გადატარება დახურვამდე თუ უბრალოდ მოვაცილო ცვლილებები?

en: Closing Configuration Window
ka: მორგების ფანჯრის დახურვა

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
ka: შეუნახავი ცვლილებები აქტიურ მოდულში.
    გნებავთ ცვლილებების გადატარება KMousetool-დან გასვლამდე თუ მოვაცილო ცვლილებები?

en: Quitting KMousetool
ka: KMouseTool-ის დახურვა

en: &Configure KMouseTool...
ka: &KMouseTool-ის მორგება...

en: KMousetool &Handbook
ka: KMouseTool-ის &სახელმძღვანელო

en: &About KMouseTool
ka: KMouseTool-ის &შესახებ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
ka: მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
ka: &გადათრევის დრო (1/10 წმ):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
ka: &მინიმალური გადაადგილება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
ka: სამუშაო მაგიდის &სესიით დაწყება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
ka: ჭკვიანური &გადათრევა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
ka: &ჩარტყმების ჩართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
ka: დაჭერის &დრო (1/10 წმ):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
ka: &წკაპის ხმა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
ka: KMouseTool -ი ამ ფანჯრის დახურვის შემდეგ როგორც ფონური პროგრამა, ისე იმუშავებს. პარამეტრების თავიდან შესაცვლელად თავიდან გაუშვით ის ან გამოიყენეთ სისტემური კუთხე საათთან.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
ka: &გაშვება

en: Current maintainer
ka: პროექტის მიმდინარე ხელმძღვანელი

en: Usability improvements
ka: გამოყენებადობის გაუმჯობესებები

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი
