kmousetool - en to km translation catalogue (20 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
km: ពេល​វេលា​អូស​ត្រូវ​តែ​តិច​ជាង ឬ​ស្មើ​ពេល​វេលា​ស្នាក់​អាស្រ័យ ។

en: Invalid Value
km: តម្លៃ​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: &Stop
km: បញ្ឈប់

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
km: ចាប់ផ្ដើម

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
km: មានការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដែល​មិនបាន​រក្សាទុក​នៅ​ក្នុង​ម៉ូឌុល​សកម្ម ។
    តើអ្នក​ចង់​អនុវត្ត​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​មុន​នឹង​បិទ​បង្អួច​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ ឬ​បោះបង់​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ?

en: Closing Configuration Window
km: បិទ​បង្អួច​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
km: មានការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដែល​មិន​បាន​រក្សាទុក​នៅ​ក្នុង​ម៉ូឌុល​សកម្ម ។
    តើអ្នក​ចង់​អនុវត្ត​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​មុននឹង​បិទ​ KMousetool ឬ​បោះបង់​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ?

en: Quitting KMousetool
km: បិទ KMousetool

en: &Configure KMouseTool...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
km: សៀវភៅ​ដៃ KMousetool

en: &About KMouseTool
km: អំពី KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
km: ការ​កំណត់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
km: ការ​ផ្លាស់ទី​អប្បបរមា ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
km: ការ​អូស​វៃឆ្លាត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
km: បើក​ខ្វាច់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
km: ការ​ចុច​អាច​ស្ដាំ​ឮ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
km: ចាប់ផ្ដើម

en: Current maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: Usability improvements
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​ភាព​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម
