kmousetool - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
ku: Demê kişandinê divê hindiktir an jî wekheviyê an demê bicihkirinê be.

en: Invalid Value
ku: Nirxa Ne-derbasdar

en: &Stop
ku: &Raweste

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
ku: Li vir di modûla çalak de guherandinê ne-tomarkirî hene.
    Tu dixwazî wan guherandinan berî ya girtina paceyê bisepînî an wan guherandinan jê bavêjî?

en: Closing Configuration Window
ku: Girtina Paceya Veavakirinê

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
ku: Li vir di modûla çalak de guherandinên ne-tomarkirî hene.
    Tu dixwazî wan guherandinan berî ya derketina KMousetool bisepînî an guherandinan jê bavêjî?

en: Quitting KMousetool
ku: Di KMousetool de derdikeve

en: &Configure KMouseTool...
ku: &Veavakirina KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
ku: &Rêberê KMousetool

en: &About KMouseTool
ku: &Der barê KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
ku: Mîheng

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
ku: Cih Guhastina &Kêmtirîn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
ku: Kişandina jî&r

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
ku: Xêzkirinê &çalak bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
ku: Tikandina b&idengî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
ku: &Dest pê bike

en: Current maintainer
ku: Pêşvebirên niha

en: Usability improvements
ku: Pêşketinên bikêrhatinê

en: Original author
ku: Nivîskarê nûser
