kmousetool - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: &Stop
lt: &Sustabdyti

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
lt: &Pradėti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
lt: &Pradėti

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Original author
lt: Originalo autorius
