kmousetool - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
lv: Vilkšanas laikam jābūt ne lielākam par uzturēšanās laiku.

en: Invalid Value
lv: Nederīga vērtība

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
lv: &Sākt

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
lv: Aktīvajā modulī ir nesaglabātas izmaiņas.
    Vai vēlaties tās pielietot pirms konfigurācijas loga aizvēršanas?

en: Closing Configuration Window
lv: Aizver konfigurācijas logu

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
lv: Aktīvajā modulī ir nesaglabātas izmaiņas.
    Vai vēlaties tās pielietot pirms iziet no KMousetool?

en: Quitting KMousetool
lv: Iziet no KMousetool

en: &Configure KMouseTool...
lv: &Konfigurēt KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
lv: KMousetool &Rokasgrāmata

en: &About KMouseTool
lv: &Par KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
lv: Iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
lv: &Minimālā kustība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
lv: &Gurdā vilkšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
lv: &Ieslēgt vilkšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
lv: &Dzirdams klikšķis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
lv: Palai&st

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Usability improvements
lv: Lietošanas uzlabojumi

en: Original author
lv: Sākotnējais autors
