kmousetool - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
nl: De duur van de sleeptijd dient korter dan of gelijk aan de de duur van het verblijf te zijn.

en: Invalid Value
nl: Ongeldige waarde

en: &Stop
nl: &Stoppen

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
nl: &Starten

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
nl: Er zijn niet-opgeslagen gegevens in de actieve module.
    Wilt u de wijzigingen opslaan of verwerpen voordat u het venster sluit?

en: Closing Configuration Window
nl: Het configuratievenster wordt gesloten

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
nl: Er zijn niet-opgeslagen gegevens in de actieve module.
    Wilt u de wijzigingen opslaan of verwerpen voordat u KMouseTool?

en: Quitting KMousetool
nl: KMouseTool wordt afgesloten

en: &Configure KMouseTool...
nl: KMouseTool &instellen...

en: KMousetool &Handbook
nl: KMouseTool-&handboek

en: &About KMouseTool
nl: Info over &KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
nl: Instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
nl: &Sleeptijdsduur (1/10 sec):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
nl: &Minimum beweging:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
nl: Start met &bureaubladsessie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
nl: In&telligent slepen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
nl: Lijnen &inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
nl: Verblijf&tijdsduur (1/10 sec):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
nl: &Hoorbare klik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
nl: Nadat u deze dialoog hebt gesloten zal KMouseTool als achtergrondproces actief blijven. Om instellingen opnieuw te wijzigen kunt u KMouseTool herstarten of op het pictogram in het systeemvak klikken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
nl: &Starten

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Usability improvements
nl: Bruikbaarheidsverbeteringen

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur
