kmousetool - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
nn: Dra-tida kan ikkje vera større enn kviletida.

en: Invalid Value
nn: Ugyldig verdi

en: &Stop
nn: &Stopp

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
nn: Sta&rt

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
nn: Det er ulagra endringar i denne modulen.
    Vil du ta i bruk endringane før oppsettsvindauget vert lukka, eller vil du forkasta endringane?

en: Closing Configuration Window
nn: Lukkar oppsettsvinduet

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
nn: Det er ulagra endringer i denne modulen.
    Vil du ta i bruk endringane før programmet vert avslutta, eller vil du forkasta endringane?

en: Quitting KMousetool
nn: Avsluttar musverktøy

en: &Configure KMouseTool...
nn: &Set opp musverktøy …

en: KMousetool &Handbook
nn: Musverktøy-&handbok

en: &About KMouseTool
nn: &Om Musverkøy

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMouseToolUI)
en: KMouseTool
nn: Musverktøy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
nn: Innstillingar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
nn: &Dra-tid (⅟₁₀ sekund):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
nn: &Minste rørsle:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
nn: Start med &skrivebordsøkt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
nn: S&mart dra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
nn: S&lå på muserørsler

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
nn: &Kviletid (⅟₁₀ sekund):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
nn: &Høyrbart klikk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
nn: Programmet held fram med å køyra i bakgrunnen etter at du lukkar dette vindauget. For å endra innstillingar, kan du starta programmet om att eller bruka systemtrauet.

en: (c) 2002-2003, Jeff Roush
    (c) 2003 Gunnar Schmidt
nn: © 2002–2003 Jeff Roush
    © 2003 Gunnar Schmidt

en: Current maintainer
nn: Noverande vedlikehaldar

en: Usability improvements
nn: Forbetringar i grensesnittet

en: Original author
nn: Opphavsperson
