kmousetool - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Invalid Value
pa: ਗਲਤ ਮੁੱਲ

en: &Stop
pa: ਰੋਕੋ(&S)

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
pa: ਸ਼ੁਰੂ(&S)

en: Closing Configuration Window
pa: ਸੰਰਚਨਾ ਝਰੋਖਾ ਬੰਦ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Quitting KMousetool
pa: ਕੇਮਾਊਸਸੰਦ ਨੂੰ ਬੰਦ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: &Configure KMouseTool...
pa: ਕੇਮਾਊਸ ਸੰਰਚਨਾ ਸੰਦ(&C)...

en: KMousetool &Handbook
pa: ਕੇਮਾਊਸ ਹੱਥਲੀ ਕਿਤਾਬ(&H)

en: &About KMouseTool
pa: ਕੇਮਾਊਸ ਸੰਦ ਬਾਰੇ(&A)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMouseToolUI)
en: KMouseTool
pa: ਕੇਮਾਊਸ ਸੰਦ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
pa: ਸੈਟਿੰਗ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
pa: ਘੱਟੋ-ਘੱਟ ਚਾਲ(&M):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
pa: ਸਟਰੋਕ ਯੋਗ(&E)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
pa: ਸੁਣਨਯੋਗ ਕਲਿੱਕ(&u)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
pa: ਸ਼ੁਰੂ(&S)

en: Current maintainer
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਪ੍ਰਬੰਧਕ

en: Usability improvements
pa: ਲਾਭਦਾਇਕ ਸੁਧਾਰ

en: Original author
pa: ਅਸਲੀ ਲੇਖਕ
