kmousetool - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
pl: Czas do rozpoczęcia przeciągania musi być mniejszy lub równy opóźnieniu  kliknięcia.

en: Invalid Value
pl: Niewłaściwa wartość

en: &Stop
pl: &Zatrzymaj

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
pl: &Uruchom

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
pl: Istnieją niezapisane zmiany w aktywnym module.
    Zastosować czy porzucić zmiany przed zamknięciem okna ustawień?

en: Closing Configuration Window
pl: Zamykanie okna ustawień

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
pl: Istnieją niezapisane zmiany w aktywnym module.
    Zastosować czy porzucić zmiany przed wyjściem z KMouseTool?

en: Quitting KMousetool
pl: Kończenie KMouseTool

en: &Configure KMouseTool...
pl: U&stawienia KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
pl: &Podręcznik KMouseTool

en: &About KMouseTool
pl: &O KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
pl: Ustawienia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
pl: Czas przec&iągania (1/10 sek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
pl: &Minimalne przesunięcie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
pl: Rozpocznij z sesją &pulpitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
pl: Spry&tne przeciągnięcie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
pl: Włącz ud&erzenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
pl: Czas k&liknięcia (1/10 sek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
pl: &Głośne kliknięcie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
pl: Po zamknięciu tego okna KMouseTool będzie działało w tle. Aby ponownie zmienić ustawienia, uruchom KMouseTool ponownie, bądź użyj tacki systemowej KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
pl: &Uruchom

en: Current maintainer
pl: Obecny opiekun

en: Usability improvements
pl: Usprawnienia

en: Original author
pl: Pierwotny autor
