kmousetool - en to sa translation catalogue (28 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
sa: कर्षणसमयः निवाससमयात् न्यूनः वा समानः वा भवितुमर्हति ।

en: Invalid Value
sa: अमान्य मूल्यम्

en: &Stop
sa: &विरमतु

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
sa: &प्रारंभः

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
sa: सक्रियमॉड्यूले अरक्षिताः परिवर्तनाः सन्ति ।
    किं भवान् विन्यासविण्डो पिधातुं पूर्वं परिवर्तनं प्रयोक्तुं इच्छति अथवा परिवर्तनं परित्यक्तुं इच्छति?

en: Closing Configuration Window
sa: विन्यासविण्डो बन्दं कुर्वन्

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
sa: सक्रियमॉड्यूले अरक्षिताः परिवर्तनाः सन्ति ।
    किं भवान् KMousetool त्यक्त्वा पूर्वं परिवर्तनं प्रयोक्तुं इच्छति अथवा परिवर्तनं परित्यक्तुं इच्छति?

en: Quitting KMousetool
sa: KMousetool त्यक्त्वा

en: &Configure KMouseTool...
sa: &KMouseTool विन्यस्तं कुर्वन्तु...

en: &About KMouseTool
sa: &KMouseTool इत्यस्य विषये

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMouseToolUI)
en: KMouseTool
sa: KMouseTool इति

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
sa: सेटिंग्स्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
sa: &कर्षण समय (1/10 सेक): .

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
sa: &न्यूनतम गतिः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
sa: &desktop सत्रेण आरभ्यताम्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
sa: &आघातं सक्षमं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
sa: निवास एवं समय (1/10 सेक): .

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
sa: A&श्रव्य क्लिक्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
sa: भवता एतत् संवादं बन्दं कृत्वा KMouseTool पृष्ठभूमि-अनुप्रयोगरूपेण चालितं भविष्यति । पुनः सेटिङ्ग्स् परिवर्तयितुं, KMouseTool पुनः आरभत अथवा सिस्टम् ट्रे इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
sa: &प्रारंभः

en: (c) 2002-2003, Jeff Roush
    (c) 2003 Gunnar Schmidt
sa: (ग) 2002-2003, जेफ रौश
    (ग) 2003 गुन्नर श्मिट

en: Gunnar Schmidt
sa: गुन्नर श्मिट

en: Current maintainer
sa: वर्तमान परिपालक

en: Olaf Schmidt
sa: ओलाफ श्मिट

en: Usability improvements
sa: उपयोगितासुधाराः

en: Jeff Roush
sa: जेफ् रौश

en: Original author
sa: मूल लेखक

en: Joe Betts
sa: जो बेट्स्
