kmousetool - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
sk: Čas ťahania musí byť menší alebo rovný zdržania.

en: Invalid Value
sk: Zlá hodnota

en: &Stop
sk: Za&staviť

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
sk: &Spustiť

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
sk: Aktívny modul obsahuje neuložené zmeny.
    Chcete pred zatvorením okna nastavenia zmeny použiť alebo sa majú zahodiť?

en: Closing Configuration Window
sk: Zatvorenie okna nastavenia

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
sk: Aktívny modul obsahuje neuložené zmeny.
    Chcete pred ukončením KMousetool zmeny použiť alebo sa majú zahodiť?

en: Quitting KMousetool
sk: Ukončujem KMouseTool

en: &Configure KMouseTool...
sk: Nas&taviť KMouseTool...

en: KMousetool &Handbook
sk: P&ríručka KMouseTool

en: &About KMouseTool
sk: &O KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
sk: Nastavenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
sk: Čas ťa&hania (1/10 sek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
sk: &Minimálny posun:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
sk: Spustiť so sedením plochy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
sk: &Inteligentné ťahanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
sk: &Povoliť ťahy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
sk: Čas &zdržania (1/10 sek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
sk: &Počuteľné klikanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
sk: KMouseTool bude po zatvorení tohto dialógu bežať na pozadí. Ak budete chcieť zmeniť nastavenie, použite systémovú lištu KDE alebo znovu spustite KMouseTool.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
sk: &Spustiť

en: Current maintainer
sk: Aktuálny správca

en: Usability improvements
sk: Vylepšenia použiteľnosti

en: Original author
sk: Pôvodný autor
