kmousetool - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
sl: Čas vlečenja mora biti enak ali manjši času zadrževanja.

en: Invalid Value
sl: Neveljavna vrednost

en: &Stop
sl: Zau&stavi

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
sl: &Začni

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
sl: V dejavnem modulu so neshranjene spremembe.
    Ali želite uveljaviti spremembe pred zaprtjem nastavitvenega okna ali jih zavreči?

en: Closing Configuration Window
sl: Zapiranje nastavitvenega okna

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
sl: V dejavnem modulu so neshranjene spremembe.
    Ali želite uveljaviti spremembe pred zaprtjem KMousetool ali jih zavreči?

en: Quitting KMousetool
sl: Zapiranje KMouseTool

en: &Configure KMouseTool...
sl: &Nastavi KMouseTool ...

en: KMousetool &Handbook
sl: &Priročnik za KMouseTool

en: &About KMouseTool
sl: &O programu KMouseTool

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
sl: Nastavitve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
sl: Čas &vlečenja (1/10 sek.):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
sl: &Najmanjši premik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
sl: Zaženi z n&amizno sejo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
sl: Pame&tno vlečenje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
sl: Omogoči udarc&e

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
sl: Čas zad&rževanja (1/10 sek.):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
sl: &Slišen klik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
sl: KMouseTool bo tekel kot program v ozadju po zaprtju tega pogovornega okna. Da bi spet spremenili nastavitve, znova zaženite KMouseTool ali uporabite sistemsko vrstico.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
sl: &Začni

en: Current maintainer
sl: Trenutni vzdrževalec

en: Usability improvements
sl: Izboljšave uporabnosti

en: Original author
sl: Prvotni avtor
