kmousetool - en to sr@ijekavian translation catalogue (30 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
sr@ijekavian: Време превлачења мора бити мање или једнако времену пребивања.

en: Invalid Value
sr@ijekavian: Лоша вриједност

en: &Stop
sr@ijekavian: Зау&стави

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
sr@ijekavian: &Покрени

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
sr@ijekavian: <p>Има несачуваних измијена у активном модулу.</p><p>Желите ли да примијените измјене прије затварања прозора за подешавање, или да их одбаците?</p>

en: Closing Configuration Window
sr@ijekavian: Затварање прозора за подешавање

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
sr@ijekavian: <p>Има несачуваних измијена у активном модулу.</p><p>Желите ли да примијените измјене прије напуштања К‑мишоклика, или да их одбаците?</p>

en: Quitting KMousetool
sr@ijekavian: Напуштање К‑мишоклика

en: &Configure KMouseTool...
sr@ijekavian: &Подеси К‑мишоклик...

en: KMousetool &Handbook
sr@ijekavian: &Приручник за К‑мишоклик

en: &About KMouseTool
sr@ijekavian: &О К‑мишоклику

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMouseToolUI)
en: KMouseTool
sr@ijekavian: К‑мишоклик

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
sr@ijekavian: Поставке

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dragTimeLabel)
en: &Drag time (1/10 sec):
sr@ijekavian: Вријеме п&ревлачења (десетинки):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
sr@ijekavian: &Најмањи помјерај:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStart)
en: Start with &desktop session
sr@ijekavian: Покрени са &сесијом површи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
sr@ijekavian: Паме&тно превлачење

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
sr@ijekavian: &Исцртавај потезе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dwellTimeLabel)
en: Dwell &time (1/10 sec):
sr@ijekavian: Вријеме пре&бивања (десетинки):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
sr@ijekavian: Ч&ујни клик

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: KMouseTool will run as a background application after you close this dialog. To change the settings again, restart KMouseTool or use the system tray.
sr@ijekavian: К‑мишоклик ће радити у позадини пошто затворите овај дијалог. Поставке можете накнадно промијенити или поновним покретањем К‑мишоклика или преко системске касете.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
sr@ijekavian: &Покрени

en: (c) 2002-2003, Jeff Roush
    (c) 2003, Gunnar Schmidt
sr@ijekavian: © 2002–2003, Џеф Роуш
    © 2003, Гунар Шмит

en: Gunnar Schmidt
sr@ijekavian: Гунар Шмит

en: Current maintainer
sr@ijekavian: Тренутни одржавалац

en: Olaf Schmidt
sr@ijekavian: Олаф Јан Шмит

en: Usability improvements
sr@ijekavian: Побољшања употребљивости

en: Jeff Roush
sr@ijekavian: Џеф Роуш

en: Original author
sr@ijekavian: Првобитни аутор

en: Joe Betts
sr@ijekavian: Џо Бетс
