kmousetool - en to tg translation catalogue (19 entries)

en: The drag time must be less than or equal to the dwell time.
tg: Давомдиҳандаи боздоштан бояд зиёд бошад аз вақти ҳаракаткунӣ.

en: Invalid Value
tg: Аҳамияти нодуруст

en: &Stop
tg: Ис&т

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before closing the configuration window or discard the changes?
tg: Дар модули фаъол дигаргуниҳои нигоҳ надошта мавҷуд аст
    Шумо мехоҳед пеш аз пӯшидани ин тиреза дигаргуниҳоро иҷро кунед, ё ки шумо мехоҳед ҳамаи дигаргуниҳоро рад кунед?

en: Closing Configuration Window
tg: Пӯшидани тирезаи танзимот

en: There are unsaved changes in the active module.
    Do you want to apply the changes before quitting KMousetool or discard the changes?
tg: Дар модули фаъол дигаргуниҳои нигоҳ надошта мавҷуд аст
    Шумо мехоҳед пеш аз куштани ин тиреза дигаргуниҳоро иҷро кунед, ё ки шумо мехоҳед ҳамаи дигаргуниҳоро рад кунед?

en: Quitting KMousetool
tg: Хомӯши АсбобиКМуш

en: &Configure KMouseTool...
tg: &Танзими АсбобиКМуш...

en: KMousetool &Handbook
tg: &Дастур дар бораи АсбобиКМуш

en: &About KMouseTool
tg: &Дар бораи АсбобиКМуш

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMouseToolUI)
en: KMouseTool
tg: KАсбоби Муш

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
tg: Танзимотҳо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, movementLabel)
en: &Minimum movement:
tg: &Минимум ҳаракат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDrag)
en: Smar&t drag
tg: &Аз ҷое ба ҷое гузарондан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStroke)
en: &Enable strokes
tg: &Хатҳо фаъол созед

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbClick)
en: A&udible click
tg: &Сигнали овозӣ

en: Current maintainer
tg: Пуштибони равон

en: Usability improvements
tg: Беҳтаркунӣ дар истифодабарии ин барноми

en: Original author
tg: Муаллифи ҳақиқӣ
