kmousetool - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: &Stop
ug: توختا(&S)

[ctx: Start tracking the mouse]
en: &Start
ug: باشلا(&S)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMouseToolUI)
en: KMouseTool
ug: K چاشقىنەك قورالى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonStartStop)
en: &Start
ug: باشلا(&S)

en: Current maintainer
ug: نۆۋەتتىكى مەسئۇلى

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور
