kmplayer - en to et translation catalogue (296 entries)

en: New window
et: Uus aken

en: &Edit mode
et: &Redigeerimisrežiim

en: Pla&y List
et: Es&itusnimekiri

en: P&lay
et: Esitus

en: &Pause
et: &Paus

en: &Stop
et: &Stopp

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: C&onsole
et: K&onsool

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Clear &History
et: Pu&hasta ajalugu

en: &Generators
et: &Genereerijad

note: i18n("New &Window"), 0, 0, this, SLOT(slotFileNewWindow()), ac, "new_window"); new KAction (i18n ("&Open DVD"), QString ("dvd_mount"), KShortcut (), this, SLOT(openDVD ()), ac, "opendvd"); new KAction (i18n ("&Open VCD"), QString ("cdrom_mount"), KShortcut (), this, SLOT(openVCD ()), ac, "openvcd");
en: Enables/disables the status bar
et: Lülitab olekuriba sisse/välja

en: Enables/disables the menu bar
et: Lülitab menüüriba sisse/välja

en: Enables/disables the toolbar
et: Lülitab tööriistariba sisse/välja

en: Ready.
et: Valmis.

en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: &Add to list
et: Lis&a nimekirja

en: Add in new &Group
et: Lisa uude &gruppi

en: &Copy here
et: &Kopeeri siia

en: &Delete
et: K&ustuta

en: More...
et: Rohkem...

en: Opening DVD...
et: DVD avamine...

en: Opening VCD...
et: VCD avamine...

en: Opening Audio CD...
et: Audio CD avamine...

en: Opening pipe...
et: Toru avamine...

en: Read From Pipe
et: Torust lugemine

en: Enter a command that will output an audio/video stream
    to the stdout. This will be piped to a player's stdin.
    
    Command:
et: Kirjuta käsk, millega audio/videovoog saadetakse standardväljundisse (stdout).
    Sealt suunatakse see edasi mängija standardsisendisse.
    
    Käsk:

en: Intro
et: Sissejuhatus

en: Opening file...
et: Faili avamine...

en: Exit
et: Välju

en: Opening a new application window...
et: Uue akna avamine...

en: Open File
et: Faili avamine

en: Save File
et: Faili salvestamine

en: Error
et: Viga

en: Error opening file %1.
    %2.
et: Viga faili %1 avamisel.
    %2.

en: Closing file...
et: Faili sulgemine...

en: Ready
et: Valmis

en: Show Menu Bar with %1
et: Näita %1 menüüriba

en: Move here
et: Liiguta siia

en: New group
et: Uus grupp

en: &Delete item
et: &Kustuta element

en: &Move up
et: &Liiguta üles

en: Move &down
et: L&iiguta alla

en: Auto play after opening DVD
et: Automaatne esitus pärast DVD avamist

en: Start playing DVD right after opening DVD
et: DVD esitus algab kohe pärast DVD avamist

en: DVD device:
et: DVD seade:

en: Path to your DVD device, you must have read rights to this device
et: DVD seadme asukoht, sul peab olema õigus seadet kasutada (lugeda)

en: Optical Disks
et: Optilised plaadid

en: CDROM - Audio Compact Disk
et: CDROM - kompaktaudioplaat

en: VCD - Video Compact Disk
et: VCD - kompaktvideoplaat

en: DVD - Digital Video Disk
et: DVD - digitaalvideoplaat

en: Track %1
et: Rada %1

en: Source
et: Allikas

en: Auto play after opening a VCD
et: Automaatne esitus pärast VCD avamist

en: Start playing VCD right after opening VCD
et: VCD esitus algab kohe pärast VCD avamist

en: VCD (CDROM) device:
et: VCD (CDROM) seade:

en: Path to your CDROM/DVD device, you must have read rights to this device
et: CD-ROM/DVD seadme asukoht, sul peab olema õigus seda kasutada (lugeda)

en: Track
et: Rada

en: Pipe
et: Toru

en: Pipe - %1
et: Toru - %1

en: Most Recent
et: Kõige viimane

en: Persistent Playlists
et: Püsivad esitusnimekirjad

en: Bind address:
et: Bind aadress:

en: If you have multiple network devices, you can limit access
et: Kui sul on mitu võrguseadet, võid piirata ligipääsu

en: Listen port:
et: Jälgitav port:

en: Maximum connections:
et: Maks. ühendusi:

en: Maximum bandwidth (kbit):
et: Maks. koormus (kbit):

en: Temporary feed file:
et: Ajutine kanalifail:

en: Feed file size (kB):
et: Kanalifaili suurus (kB):

en: Format:
et: Vorming:

en: Only avi, mpeg and rm work for mplayer playback
et: Mplayeri taasesituseks sobib ainult avi, mpeg ja rm

en: Audio codec:
et: Audiokoodek:

en: Audio bit rate (kbit):
et: Audio bitikiirus (kbit):

en: Audio sample rate (Hz):
et: Audio diskreetimissagedus (Hz):

en: Video codec:
et: Videokoodek:

en: Video bit rate (kbit):
et: Video bitikiirus (kbit):

en: Quality (1-31):
et: Kvaliteet (1-31):

en: Frame rate (Hz):
et: Kaadrisagedus (Hz):

en: Gop size:
et: Pildigrupi (gop) suurus:

en: Width (pixels):
et: Laius (pikslit):

en: Height (pixels):
et: Kõrgus (pikslit):

en: Allow access from:
et: Ligipääs on lubatud:

en: 'Single IP' or 'start-IP end-IP' for IP ranges
et: 'Üksik IP' või 'algus-IP lõpp-IP' IP vahemike puhul

en: Host/IP or IP Range
et: Masin/IP või IP vahemik

en: Load
et: Laadi

en: Save
et: Salvesta

en: Delete
et: Kustuta

en: Start
et: Käivita

en: Broadcasting
et: Teler

en: Profiles
et: Profiilid

en: Stop
et: Stopp

en: Failed to end ffserver process.
et: Protsessi ffserver lõpetamine nurjus.

en: Failed to start ffserver.
et: Ffserveri käivitamine nurjus.

en: Failed to start ffmpeg.
et: Ffmpegi käivitamine nurjus.

en: Video device:
et: Videoseade:

en: Audio device:
et: Heliseade:

en: Name:
et: Nimi:

en: Width:
et: Laius:

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Do not immediately play
et: Ei käivitata kohe

en: Only start playing after clicking the play button
et: Mängima hakatakse alles pärast nupule vajutamist

en: Norm:
et: Suhe:

en: Channel
et: Kanal

en: Frequency (MHz)
et: Sagedus (MHz)

en: Confirm
et: Kinnitus

en: Driver:
et: Draiver:

en: dummy, v4l or bsdbt848
et: fiktiivne: v4l või bsdbt848

en: Device:
et: Seade:

en: Path to your video device, eg. /dev/video0
et: Videoseadme asukoht, nt. /dev/video0

en: Scan...
et: Otsi...

en: General
et: Üldine

en: tv device
et: TV-seade

en: Television
et: Televisioon

en: Device already present.
et: Seade on juba olemas.

en: No device found.
et: Seadet ei leitud.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

en: Port base of the X Video extension.
    If left to default (0), the first available port will be used. However if you have multiple XVideo instances, you might have to provide the port to use here.
    See the output from 'xvinfo' for more information
et: X Video laiendi põhiport.
    Kui jätta kehtima vaikeväärtus (0), kasutatakse esimest kättesaadavat porti. Kui sul töötab aga mitu XVideo protsessi, tuleks siin anda kasutatav port.
    Vaata täpsemat infot käsu 'xvinfo' väljundist.

en: Communication port:
et: Kommunikatsiooniport:

en: Communication port with VDR. Default is port 2001.
    If you use another port, with the '-p' option of 'vdr', you must set it here too.
et: VDR-iga suhtlemise port. Vaikimisi 2001.
    Kui kasutad muud porti käsu 'vdr' võtmega '-p', tuleb see samuti siin anda.

en: Scale
et: Mastaap

en: Aspects to use when viewing VDR
et: VDR-i vaatamisel kasutatav mastaap

en: Dis&connect
et: La&huta

en: VDR Key Menu
et: VDR Key Setup

en: &Connect
et: Ü&henda

en: Host not found
et: Masinat ei leitud

en: Connection refused
et: Ühendusest keelduti

en: Custom VDR command
et: Kohandatud VDR käsk

en: You can pass commands to VDR.
    Enter 'HELP' to see a list of available commands.
    You can see VDR response in the console window.
    
    VDR Command:
et: VDR-ile on võimalik edastada käske.
    Kirjuta 'HELP', kui soovid näha kõiki võimalikke käske.
    VDR-i reageerimist näeb konsooliaknas.
    
    VDR käsk:

en: Media player
et: Meediafailide mängija

en: (c) 2002-2016, Koos Vriezen
et: (c) 2002-2016: Koos Vriezen

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: file to open
et: avatav fail

en: +[File]
et: +[Fail]

en: Auto
et: Automaatne

en: Open Sound System
et: OSS (Open Sound System)

en: Advanced Linux Sound Architecture
et: ALSA (Advanced Linux Sound Architecture)

en: Analog Real-Time Synthesizer
et: Analoogreaalajasüntesaator (aRts)

en: Enlightened Sound Daemon
et: ESD (Enlightened Sound Daemon)

en: Advanced Linux Sound Architecture v0.5
et: ALSA (Advanced Linux Sound Architecture) v0.5

en: Advanced Linux Sound Architecture v0.9
et: ALSA (Advanced Linux Sound Architecture) v0.9

en: Use back-end defaults
et: Taustaprogrammi vaikeväärtuse kasutamine

en: Video Decode and Presentation API for Unix
et: Video dekodeerimine ja esitamine API UNIX-ile

en: Playlist background
et: Esitusnimekirja taust

en: Playlist foreground
et: Esitusnimekirja esiplaan

en: Console background
et: Konsooli taust

en: Playlist active item
et: Esitusnimekirja aktiivne element

en: Console foreground
et: Konsooli esiplaan

en: Video background
et: Video taust

en: Viewing area background
et: Vaateala taust

en: Info window background
et: Infoakna taust

en: Info window foreground
et: Infoakna esiplaan

en: Playlist
et: Esitusnimekiri

en: Info window
et: Infoaken

en: File %1 does not exist.
et: Faili %1 ei ole olemas.

en: Sub title file %1 does not exist.
et: Subtiitrifaili %1 ei ole olemas.

en: Volume is
et: Helitugevus on

en: &Play with
et: &Mängi kasutades

en: Con&sole
et: Kon&sool

en: Play&list
et: &Esitusnimekiri

en: &Zoom
et: &Suurendus

en: &Full Screen
et: &Täisekraan

en: Co&lors
et: Vä&rvid

en: &Audio languages
et: Audio&keeled

en: &Subtitles
et: &Subtiitrid

en: Scale:
et: Mastaap:

en: &Configure KMPlayer...
et: &KMPlayeri seadistamine...

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Failed to end player process.
et: Mängija protsessi lõpetamine nurjus.

en: &MPlayer
et: M&Player

en: Size pattern
et: Suuruse muster

en: Cache pattern
et: Puhvri muster

en: Position pattern
et: Asukoha muster

en: Index pattern
et: Indeksi muster

en: Reference URL pattern
et: Viite URL-i muster

en: Reference pattern
et: Viite muster

en: Start pattern
et: Alguse muster

en: VCD track pattern
et: VCD raja muster

en: Audio CD tracks pattern
et: Audio CD raja muster

en: MPlayer command:
et: MPlayeri käsk:

en: Additional command line arguments:
et: Täiendavad käsurea argumendid:

en: Cache size:
et: Puhvri suurus:

en: Build new index when possible
et: Uue indeksi loomine, kui võimalik

en: Allows seeking in indexed files (AVIs)
et: Lubab otsida indekseeritud failides (AVI)

en: General Options
et: Üldised valikud

en: Information
et: Info

en: Not Running
et: Ei tööta

en: Buffering
et: Puhverdamine

en: Playing
et: Esitus

en: Paused
et: Peatatud

en: Player %1 %2
et: Mängija %1 %2

en: Edit &item
et: &Muuda kirjet

en: &Copy to Clipboard
et: &Kopeeri lõikepuhvrisse

en: &Add Bookmark
et: Lis&a järjehoidja

en: &Show all
et: &Näita kõiki

en: unnamed
et: nimetu

en: none
et: puudub

en: [attributes]
et: [atribuudid]

en: Preferences
et: Seadistused

en: Looks
et: Vaated

en: Output
et: Väljund

en: Recording
et: Salvestamine

en: Output Plugins
et: Väljundpluginad

en: Postprocessing
et: Järeltöötlus

en: Window
et: Aken

en: Keep size ratio
et: Formaat säilitatakse

en: When checked, the movie will keep its aspect ratio
    when the window is resized.
et: Sisselülitamisel säilitatakse akna suuruse
    muutmisel filmi formaat

en: Dock in system tray
et: Dokkimine süsteemsesse salve

en: When checked, an icon for KMPlayer will be added to the system tray.
    When clicked, it will hide KMPlayer's main window and remove KMPlayer's task bar button.
et: Sisselülitamisel lisatakse süsteemsesse salve KMPlayeri ikoon.
    Sellel klõpsates peidetakse KMPlayeri peaaken ja eemaldatakse rakenduse ikoon tegumiribalt.

en: Auto resize to video sizes
et: Suuruse automaatne muutmine video põhjal

en: When checked, KMPlayer will resize to movie sizes
    when video starts.
et: Sisselülitamisel muudab KMPlayer video käivitamisel
    vajaduse korral filmi suurust.

en: Remember window size on exit
et: Akna suuruse meeldejätmine väljumisel

en: Always start with fixed size
et: Alati käivitatakse kindla suurusega

en: Loop
et: Kordus

en: Makes current movie loop
et: Sisselülitamisel korratakse käesolevat filmi

en: Allow frame drops
et: Kaadrite vahelejätu lubamine

en: Allow dropping frames for better audio and video synchronization
et: Lubab kaadreid vahele jätta audio ja video paremaks sünkroniseerimiseks

en: Auto set volume on start
et: Helitugevuse automaatne määramine käivitamisel

en: When a new source is selected, the volume will be set according the volume control
et: Uue allika valimisel määratakse helitugevus automaatselt vastavalt helitugevuse määrangule

en: Auto set colors on start
et: Värvide automaatne määramine käivitamisel

en: When a movie starts, the colors will be set according the sliders for colors
et: Filmi alustamisel määratakse värvid vastavalt värviliuguritele

en: Control Panel
et: Juhtimispaneel

en: Show config button
et: Seadistamisnupu näitamine

en: Add a button that will popup a config menu
et: Lisatakse nupp, mis avab seadistusmenüü

en: Show playlist button
et: Esitusnimekirja nupu näitamine

en: Add a playlist button to the control buttons
et: Juhtnuppudele lisatakse esitusnimekirja nupp

en: Show record button
et: Salvestamisnupu näitamine

en: Add a record button to the control buttons
et: Juhtnuppudele lisatakse salvestamisnupp

en: Show broadcast button
et: Telerinupu näitamine

en: Add a broadcast button to the control buttons
et: Juhtnuppudele lisatakse telerinupp

en: Forward/backward seek time:
et: Edasi/tagasiotsingu aeg:

en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

en: Colors
et: Värvid

en: Fonts
et: Fondid

en: Location:
et: Asukoht:

en: Location of the playable item
et: Esitatava elemendi asukoht

en: Sub title:
et: Subtiitrid:

en: Optional location of a file containing the subtitles of the URL above
et: Lisavõimalusena faili asukoht, mis sisaldab ülaltoodud URL-i subtiitreid

en: Load on demand
et: Laadimine nõudmisel

en: When enabled, all embedded movies will start with a image that needs to be clicked to start the video playback
et: Sisselülitamisel käivitatakse kõik põimitud filmid pildiga, millele tuleb esituse alustamiseks klõpsata

en: Grab image when 'Click to Play' detected
et: 'Märke 'klõpsa esitamiseks' tuvastamisel kasutatakse avakaadri pilti

en: When enabled and a HTML object has a HREF attribute, grab and save an image of the first frame of initial link. This image will be shown instead of a default picture.
et: Sisselülitamisel hangitakse ja salvestatakse juhul, kui HTML-objektil on HREF-atribuut, algse lingi esimene kaader, mida näidatakse vaikepildi asemel.

en: Use movie player:
et: Kasutatakse filmimängijat:

en: Network bandwidth
et: Võrgu ribalaius

en: Sometimes it is possible to choose between various streams given a particular bitrate.
    This option sets how much bandwidth you would prefer to allocate to video.
et: Mõnikord on võimalik vastavalt bitikiirusele valida erinevate voogude vahel.
    Siin saab määrata, kui palju ribalaiust soovid videole eraldada.

en: Sometimes it is possible to choose between various streams given a particular bitrate.
    This option sets the maximum bandwidth you have available for video.
et: Mõnikord on võimalik vastavalt bitikiirusele valida erinevate voogude vahel.
    Siin saab määrata maksimaalse videole eraldatava ribalaiuse.

en: Preferred bitrate:
et: Eelistatud bitikiirus:

en: Maximum bitrate:
et: Maks. bitikiirus:

en: Output file:
et: Väljundfail:

en: Current source:
et: Käesolev allikas:

en: Recorder
et: Salvestaja

en: Auto Playback
et: Automaatne taasesitus

en: &No
et: &Ei

en: &When recording finished
et: &Kui salvestamine on lõpetatud

en: A&fter
et: &Pärast

en: Time:
et: Aeg:

en: Start &Recording
et: Alusta &salvestamist

en: Stop &Recording
et: &Peata salvestamine

en: Current Source:
et: Käesolev allikas:

en: Format
et: Vorming

en: Same as source
et: Sama mis allikal

en: Custom
et: Kohandatud

en: Mencoder arguments:
et: Mencoderi argumendid:

en: FFMpeg arguments:
et: FFMpeg argumendid:

en: Sets video driver. Recommended is XVideo, or, if it is not supported, X11, which is slower.
et: Määrab videodraiveri. Soovitatav on XVideo või kui see ei ole toetatud, siis X11, mis on aeglasem.

en: Enable use of postprocessing filters
et: Järeltöötluse filtrid on lubatud

en: Disable use of postprocessing when watching TV/DVD
et: Järeltöötlus on keelatud TV/DVD vaatamisel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Fast
et: Kiire

en: Horizontal deblocking
et: Blokieemaldus (horisontaalne)

en: Auto quality
et: Automaatne kvaliteet

en: Chrominance filtering
et: Värvuse filtreerimine

en: Vertical deblocking
et: Blokieemaldus (vertikaalne)

en: Dering filter
et: Nurgapuhastusfilter

en: Auto brightness/contrast
et: Automaatne heledus/kontrast

en: Stretch luminance to full range
et: Heledus täisulatuses

en: Temporal noise reducer
et: Ajutise müra taandamine

en: Custom Preset
et: Kohandamisvalikud

en: Linear blend deinterlacer
et: Ülerealaotuse eemaldaja (lineaarne blending)

en: Linear interpolating deinterlacer
et: Ülerealaotuse eemaldaja (lineaarne interpolatsioon)

en: Cubic interpolating deinterlacer
et: Ülerealaotuse eemaldaja (kolmanda astme interpolatsioon)

en: Median deinterlacer
et: Ülerealaotuse eemaldaja (mediaan)

en: FFmpeg deinterlacer
et: Ülerealaotuse eemaldaja (FFmpeg)

en: Deinterlacing
et: Kihilisuse eemaldamine

en: Enable mplayer's default postprocessing filters
et: Mplayeri järeltöötluse vaikefiltrite lubamine

en: Enable custom postprocessing filters (See: Custom preset -tab)
et: Kohandatud järeltöötluse filtrite lubamine (vaata kaarti 'Kohandatud')

en: Enable mplayer's fast postprocessing filters
et: Mplayeri kiire järeltöötluse filtrite lubamine

en: Filter is used if there is enough CPU
et: Filtrit kasutatakse, kui CPU-l võhma jätkub

note: i18n( "Strength of the noise reducer" ) );
en: Stretches luminance to full range (0..255)
et: Heledust kasutatakse täisulatuses (0...255)

en: You are about to have all your settings overwritten with defaults.
    Please confirm.
et: Soovisid anda kõigile oma seadistusele vaikeväärtused.
    Palun kinnita oma siirast soovi.

en: Reset Settings?
et: Kas lähtestada seadistused?

en: Embedded MPlayer by KDE
et: KDE põimitud MPlayer

en: % Cache fill
et: % puhvrist täidetud

en: KMPlayer: Playing
et: KMPlayer: mängib

en: KMPlayer: Stop Playing
et: KMPlayer: mängimine peatatud
