kmplayer - en to lt translation catalogue (304 entries)

en: New window
lt: Naujas langas

en: &Edit mode
lt: &Keitimo režimas

en: Pla&y List
lt: &Grojaraštis

en: P&lay
lt: &Groti

en: &Pause
lt: &Pristabdyti

en: &Stop
lt: &Stabdyti

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: C&onsole
lt: &Konsolė

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Clear &History
lt: &Išvalyti istoriją

en: &Generators
lt: &Generatoriai

note: i18n("New &Window"), 0, 0, this, SLOT(slotFileNewWindow()), ac, "new_window"); new KAction (i18n ("&Open DVD"), QString ("dvd_mount"), KShortcut (), this, SLOT(openDVD ()), ac, "opendvd"); new KAction (i18n ("&Open VCD"), QString ("cdrom_mount"), KShortcut (), this, SLOT(openVCD ()), ac, "openvcd");
en: Enables/disables the status bar
lt: Įjungia/išjungia būsenos juostą

en: Enables/disables the menu bar
lt: Įjungia/išjungia meniu juostą

en: Enables/disables the toolbar
lt: Įjungia/išjungia įrankinę

en: Ready.
lt: Pasiruošęs.

en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

en: &Add to list
lt: &Pridėti į sąrašą

en: Add in new &Group
lt: Pridėti naujoje &grupėje

en: &Copy here
lt: &Kopijuoti čia

en: &Delete
lt: &Trinti

en: More...
lt: Daugiau...

en: Opening DVD...
lt: Atveriamas DVD...

en: Opening VCD...
lt: Atveriamas VCD...

en: Opening Audio CD...
lt: Atveriamas Audio CD...

en: Opening pipe...
lt: Atveriamas kanalas...

en: Read From Pipe
lt: Skaityti iš kanalo

en: Enter a command that will output an audio/video stream
    to the stdout. This will be piped to a player's stdin.
    
    Command:
lt: Įveskite komandą, kuri išves garso/vaizdo srautą
    į standartinę išvestį. Tai bus perduota grotuvui.
    
    Komanda:

en: Intro
lt: Įvadas

en: Opening file...
lt: Atveriamas failas...

en: Exit
lt: Išeiti

en: Opening a new application window...
lt: Atveriamas naujas programos langas...

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Save File
lt: Įrašyti failą

en: Error
lt: Klaida

en: Error opening file %1.
    %2.
lt: Klaida atidarant failą %1.
    %2.

en: Closing file...
lt: Uždaromas failas...

en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Show Menu Bar with %1
lt: Rodyti meniu juostą su %1

en: Move here
lt: Perkelti čia

en: New group
lt: Nauja grupė

en: &Delete item
lt: &Trinti objektą

en: &Move up
lt: Perkelti &aukštyn

en: Move &down
lt: Perkelti ž&emyn

en: Auto play after opening DVD
lt: Automatiškai groti atidarius DVD

en: Start playing DVD right after opening DVD
lt: Pradėti groti DVD iš karto po DVD atidarymo

en: DVD device:
lt: DVD įrenginys:

en: Path to your DVD device, you must have read rights to this device
lt: Kelias iki jūsų DVD įrenginio. Jūs privalote turėti šio įrenginio skaitymo teises

en: Optical Disks
lt: Optiniai diskai

en: CDROM - Audio Compact Disk
lt: CDROM – garso kompaktinė plokštelė

en: VCD - Video Compact Disk
lt: VCD – vaizdo kompaktinė plokštelė

en: DVD - Digital Video Disk
lt: DVD – skaitmeninis vaizdo diskas

en: Track %1
lt: Takelis %1

en: Source
lt: Šaltinis

en: Auto play after opening a VCD
lt: Automatiškai groti atidarius VCD

en: Start playing VCD right after opening VCD
lt: Pradėti groti VCD iš karto po jo atidarymo

en: VCD (CDROM) device:
lt: VCD (CDROM) įrenginys:

en: Path to your CDROM/DVD device, you must have read rights to this device
lt: Kelias iki jūsų CDROM/DVD įrenginio. Jūs privalote turėti šio įrenginio skaitymo teises

en: Track
lt: Takelis

en: Pipe
lt: Kanalas

en: Pipe - %1
lt: Kanalas – %1

en: Most Recent
lt: Vėliausias

en: Persistent Playlists
lt: Pastovūs grojaraščiai

en: Bind address:
lt: Susietas adresas:

en: If you have multiple network devices, you can limit access
lt: Jei turite kelis tinklo įrenginius, galite riboti prieigą

en: Listen port:
lt: Klausymosi prievadas:

en: Maximum connections:
lt: Maksimalus jungčių skaičius:

en: Maximum bandwidth (kbit):
lt: Maksimalus pralaidumas (kbit):

en: Temporary feed file:
lt: Laikinas padavimo failas:

en: Feed file size (kB):
lt: Padavimo failo dydis (kB):

en: Format:
lt: Formatas:

en: Only avi, mpeg and rm work for mplayer playback
lt: Mplayer groja tik avi, mpeg ir rm.

en: Audio codec:
lt: Audio kodekas:

en: Audio bit rate (kbit):
lt: Garso bitų dažnis (kbit):

en: Audio sample rate (Hz):
lt: Garso gabalų dažnis (Hz):

en: Video codec:
lt: Video kodekas:

en: Video bit rate (kbit):
lt: Vaizdo bitų dažnis (kbit):

en: Quality (1-31):
lt: Kokybė (1-31):

en: Frame rate (Hz):
lt: Kadrų dažnis (Hz):

en: Gop size:
lt: Gop dydis:

en: Width (pixels):
lt: Plotis (pikseliais):

en: Height (pixels):
lt: Aukštis (pikseliais):

en: Allow access from:
lt: Leisti prieigą iš:

en: 'Single IP' or 'start-IP end-IP' for IP ranges
lt: „Vienas IP“ arba „pirmas-IP paskutinis-IP“ intervalams

en: Host/IP or IP Range
lt: Stotis/IP arba IP intervalas

en: Load
lt: Įkelti

en: Save
lt: Įrašyti

en: Delete
lt: Trinti

en: Start
lt: Pradėti

en: Broadcasting
lt: Transliavimas

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Failed to end ffserver process.
lt: Nepavyko baigti ffserver proceso.

en: Failed to start ffserver.
lt: Nepavyko paleisti ffserver.

en: Failed to start ffmpeg.
lt: Nepavyko paleisti ffmpeg.

en: Video device:
lt: Video įrenginys:

en: Audio device:
lt: Audio įrenginys:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Do not immediately play
lt: Nepradėti groti iš karto

en: Only start playing after clicking the play button
lt: Pradėti groti tik paspaudus grojimo mygtuką

en: Channel
lt: Kanalas

en: Frequency (MHz)
lt: Dažnis (MHz)

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Driver:
lt: Tvarkyklė:

en: dummy, v4l or bsdbt848
lt: dummy, v4l arba bsdbt848

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Path to your video device, eg. /dev/video0
lt: Kelias iki jūsų vaizdo įrenginio. Pvz.: /dev/video0

en: Scan...
lt: Skanuoti...

en: General
lt: Bendra

en: tv device
lt: tv įrenginys

en: Television
lt: Televizija

en: Device already present.
lt: Įrenginys jau yra.

en: No device found.
lt: Įrenginys nerastas.

en: TVScanner
lt: TVSkeneris

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: XVideo port
lt: XVideo prievadas

en: Port base of the X Video extension.
    If left to default (0), the first available port will be used. However if you have multiple XVideo instances, you might have to provide the port to use here.
    See the output from 'xvinfo' for more information
lt: X Video plėtinio prievado bazė.
    Jei paliktas pradinė reikšmė (0), bus naudojamas pirmas laisvas prievadas. Jei turite kelis XVideo egzempliorius, jums gali tekti nurodyti konkretų prievadą.
    Daugiau informacijos rasite įvykdę „xvinfo“

en: Communication port:
lt: Ryšio prievadas:

en: Communication port with VDR. Default is port 2001.
    If you use another port, with the '-p' option of 'vdr', you must set it here too.
lt: Ryšio su VDR prievadas. Numatytasis prievadas yra 2001.
    Jei programos „vdr“ parinkties „-p“ komandos pagalba naudojate kitą prievadą, turite jį čia nurodyti.

en: Scale
lt: Skalė

en: Aspects to use when viewing VDR
lt: VDR rodymo metu naudojamos proporcijos

en: Dis&connect
lt: &Atsijungti

en: VDR Key Up
lt: VDR mygtukas aukštyn

en: VDR Key Down
lt: VDR mygtukas žemyn

en: VDR Key Back
lt: VDR mygtukas atgal

en: VDR Key Ok
lt: VDR mygtukas gerai

en: VDR Key Setup
lt: VDR mygtukas nuostatos

en: VDR Key Channels
lt: VDR mygtukas kanalai

en: VDR Key Menu
lt: VDR mygtukas meniu

en: VDR Key Red
lt: VDR raudonas mygtukas

en: VDR Key Green
lt: VDR žalias mygtukas

en: VDR Key Yellow
lt: VDR geltonas mygtukas

en: VDR Key Blue
lt: VDR mėlynas mygtukas

en: VDR Key 0
lt: VDR mygtukas 0

en: VDR Key 1
lt: VDR mygtukas 1

en: VDR Key 2
lt: VDR mygtukas 2

en: VDR Key 3
lt: VDR mygtukas 3

en: VDR Key 4
lt: VDR mygtukas 4

en: VDR Key 5
lt: VDR mygtukas 5

en: VDR Key 6
lt: VDR mygtukas 6

en: VDR Key 7
lt: VDR mygtukas 7

en: VDR Key 8
lt: VDR mygtukas 8

en: VDR Key 9
lt: VDR mygtukas 9

en: &Connect
lt: &Prisijungti

en: Host not found
lt: Nerasta stotis

en: Connection refused
lt: Prisijungimas atmestas

en: Custom VDR command
lt: Sava VDR komanda

en: You can pass commands to VDR.
    Enter 'HELP' to see a list of available commands.
    You can see VDR response in the console window.
    
    VDR Command:
lt: Jūs galite perduoti komandas į VDR.
    Norėdami gauti komandų sąrašą įveskite „HELP“.
    VDR atsakymą matysite konsolės lange.
    
    VDR komanda:

en: Port
lt: Prievadas

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: file to open
lt: atvertinas failas

en: Auto
lt: Automatinis

en: Open Sound System
lt: Atvira garso sistema (OSS)

en: Simple DirectMedia Layer
lt: Paprastas DirectMedia sluoksnis

en: Advanced Linux Sound Architecture
lt: Sudėtinga Linux Garso Architektūra (ALSA)

en: Analog Real-Time Synthesizer
lt: Analoginis realaus laiko sintezatorius

en: JACK Audio Connection Kit
lt: Garso kištuko prijungimo komplektas

en: Enlightened Sound Daemon
lt: Enlightened garso demonas

en: Advanced Linux Sound Architecture v0.5
lt: Sudėtinga Linux Garso Architektūra v0.5 (ALSA)

en: Advanced Linux Sound Architecture v0.9
lt: Sudėtinga Linux Garso Architektūra v0.9 (ALSA)

en: Use back-end defaults
lt: Naudoti foninės paslaugos numatytas parinktis

en: Video Decode and Presentation API for Unix
lt: Vaizdo iškodavimo ir pristatymo Unix API

en: Playlist background
lt: Grojaraščio fonas

en: Playlist foreground
lt: Grojaraščio priekinis planas

en: Console background
lt: Konsolės fonas

en: Playlist active item
lt: Aktyvus grojaraščio elementas

en: Console foreground
lt: Konsolės priekinis planas

en: Video background
lt: Video fonas

en: Viewing area background
lt: Rodymo zonos fonas

en: Info window background
lt: Informacijos lango fonas

en: Info window foreground
lt: Informacijos lango priekinis planas

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Info window
lt: Informacijos langas

en: File %1 does not exist.
lt: Failas %1 neegzistuoja.

en: Sub title file %1 does not exist.
lt: Subtitrų failas %1 neegzistuoja.

en: Volume is
lt: Garsumas yra

en: &Play with
lt: &Groti su

en: Con&sole
lt: &Konsolė

en: Play&list
lt: &Grojaraštis

en: &Zoom
lt: &Mastelis

en: &Full Screen
lt: &Viso ekrano plotas

en: Co&lors
lt: &Spalvos

en: &Audio languages
lt: &Garso kalbos

en: &Subtitles
lt: &Subtitrai

en: Scale:
lt: Skalė:

en: &Configure KMPlayer...
lt: &Konfigūruoti KMPlayer...

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Failed to end player process.
lt: Nepavyko baigti grotuvo proceso.

en: Size pattern
lt: Dydžio šablonas

en: Cache pattern
lt: Dėklo šablonas

en: Position pattern
lt: Vietos šablonas

en: Index pattern
lt: Indekso šablonas

en: Reference URL pattern
lt: Nuorodos URL šablonas

en: Reference pattern
lt: Nuorodos šablonas

en: Start pattern
lt: Pradžios šablonas

en: VCD track pattern
lt: VCD takelio šablonas

en: Audio CD tracks pattern
lt: Garso CD dainos šablonas

en: MPlayer command:
lt: MPlayer komanda:

en: Additional command line arguments:
lt: Papildoma komandinės eilutės parametrai:

en: Cache size:
lt: Podėlio dydis:

en: Build new index when possible
lt: Jei įmanoma, kurti naują indeksą

en: Allows seeking in indexed files (AVIs)
lt: Leidžia paiešką indeksuotuose failuose (AVI)

en: General Options
lt: Bendrosios nuostatos

en: Information
lt: Informacija

en: Not Running
lt: Neįjungtas

en: Buffering
lt: Kraunama į buferį

en: Playing
lt: Grojama

en: Player %1 %2
lt: Grotuvas %1 %2

en: Edit &item
lt: &Keisti elementą

en: &Copy to Clipboard
lt: &Kuopijuoti į iškarpinę

en: &Add Bookmark
lt: &Pridėti žymelę

en: &Show all
lt: &Rodyti viską

en: unnamed
lt: bevardis

en: none
lt: jokio

en: [attributes]
lt: [atributai]

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Looks
lt: Išvaizda

en: Output
lt: Išvestis

en: Recording
lt: Įrašymas

en: Output Plugins
lt: Išvesties priedai

en: Postprocessing
lt: Papildomas apdorojimas

en: Window
lt: Langas

en: Keep size ratio
lt: Išlaikyti dydžio proporcijas

en: When checked, the movie will keep its aspect ratio
    when the window is resized.
lt: Įjungus šią parinktį, pakeitus lango dydį
    filmas išlaikys proporcijas

en: Dock in system tray
lt: Įkelti į sistemos dėklą

en: When checked, an icon for KMPlayer will be added to the system tray.
    When clicked, it will hide KMPlayer's main window and remove KMPlayer's task bar button.
lt: Įjungus šią parinktį, KMplayer ženkliukas bus pridėtas į sistemos dėklą.
    Paspaudus, KMplayer pagrindinis langas bus paslėptas ir bus pašalintas KMplayer užduočių juostos mygtukas.

en: Auto resize to video sizes
lt: Automatiškai keisti dydį pagal vaizdo matmenis

en: When checked, KMPlayer will resize to movie sizes
    when video starts.
lt: Įjungus šią parinktį, KMPlayeris pradėjus žiūrėti filmą
    pakeis lango dydį.

en: Remember window size on exit
lt: Išeinant atsiminti lango dydį

en: Always start with fixed size
lt: Visada pasileisti fiksuotu dydžiu

en: Loop
lt: Kartoti

en: Makes current movie loop
lt: Groja dabartinį filmą iš naujo be galo

en: Allow frame drops
lt: Leisti išmesti kadrus

en: Allow dropping frames for better audio and video synchronization
lt: Leisti išmesti kadrus geresniam garso ir vaizdo sinchronizavimui

en: Auto set volume on start
lt: Pradedant automatiškai nustatyti garsumą

en: When a new source is selected, the volume will be set according the volume control
lt: Parinkus naują šaltinį, garsumas bus sureguliuotas pagal garso valdymą

en: Auto set colors on start
lt: Pradedant automatiškai nustatyti spalvas

en: When a movie starts, the colors will be set according the sliders for colors
lt: Pradedant rodyti filmą, spalvos nustatomos automatiškai pagal spalvų slankiklius

en: Control Panel
lt: Valdymo skydelis

en: Show config button
lt: Rodyti konfigūravimo mygtuką

en: Add a button that will popup a config menu
lt: Pridėti mygtuką, kuris rodys konfigūravimo meniu

en: Show playlist button
lt: Rodyti grojaraščio mygtuką

en: Add a playlist button to the control buttons
lt: Pridėti grojaraščio mygtuką prie valdymo mygtukų

en: Show record button
lt: Rodyti įrašymo mygtuką

en: Add a record button to the control buttons
lt: Pridėti įrašymo mygtuką prie valdymo mygtukų

en: Show broadcast button
lt: Rodyti transliavimo mygtuką

en: Add a broadcast button to the control buttons
lt: Pridėti transliavimo mygtuką prie valdymo mygtukų

en: Forward/backward seek time:
lt: Pirmyn/atgal paieškos laikas:

en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundė
lt[1]:  sekundės
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundė

en: Colors
lt: Spalvos

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Location:
lt: Vieta:

en: Location of the playable item
lt: Grojamo elemento vieta

en: Sub title:
lt: Subtitras:

en: Optional location of a file containing the subtitles of the URL above
lt: Neprivaloma aukščiau esančio URL subtitrų failo vieta

en: Load on demand
lt: Įkrauti, kai prireiks

en: When enabled, all embedded movies will start with a image that needs to be clicked to start the video playback
lt: Įjungus šią parinktį, visi vidiniai filmai prasidės piešinuku, kurį reikės paspausti tam, kad būtų pradėtas filmo rodymas

en: Grab image when 'Click to Play' detected
lt: Užfiksuoti vaizdą aptikus „Paspausti peržiūrai“

en: When enabled and a HTML object has a HREF attribute, grab and save an image of the first frame of initial link. This image will be shown instead of a default picture.
lt: Įjungus šią parinktį, jei HTML objektas turi HREF atributą, užfiksuoti ir įrašyti pradinės nuorodos pirmo kadro vaizdą. Šis vaizdas bus rodomas vietoje numatytojo piešinuko.

en: Use movie player:
lt: Naudoti filmų grotuvą:

en: Network bandwidth
lt: Tinklo pralaidumas

en: Sometimes it is possible to choose between various streams given a particular bitrate.
    This option sets how much bandwidth you would prefer to allocate to video.
lt: Kartais galima pasirinkti iš kelių srautų priklausomai nuo konkretaus bitų dažnio.
    Šioje parinktyje nurodoma, kiek pralaidumo norite skirti vaizdui.

en: Sometimes it is possible to choose between various streams given a particular bitrate.
    This option sets the maximum bandwidth you have available for video.
lt: Kartais galima pasirinkti iš kelių srautų priklausomai nuo konkretaus bitų dažnio.
    Šioje parinktyje nurodomas didžiausias pralaidumas, kurį sutinkate skirti vaizdui.

en: Preferred bitrate:
lt: Pageidaujamas bitų dažnis:

en: Maximum bitrate:
lt: Maksimalus bitų dažnis:

en: Output file:
lt: Išvesties failas:

en: Current source:
lt: Dabartinis šaltinis:

en: Recorder
lt: Įrašinėtojas

en: Auto Playback
lt: Automatinis grojimas

en: &No
lt: &Ne

en: &When recording finished
lt: &Baigus įrašinėjimą

en: A&fter
lt: &Po

en: Time:
lt: Laikas:

en: Start &Recording
lt: &Pradėti įrašinėjimą

en: Stop &Recording
lt: &Stabdyti įrašinėjimą

en: Current Source:
lt: Dabartinis šaltinis:

en: Format
lt: Formatas

en: Same as source
lt: Toks pat, kaip šaltinis

en: Custom
lt: Adaptuotas

en: Mencoder arguments:
lt: Mencoder argumentai:

en: FFMpeg arguments:
lt: FFMpeg argumentai:

en: Sets video driver. Recommended is XVideo, or, if it is not supported, X11, which is slower.
lt: Nustato vaizdo tvarkyklę. Rekomenduojama XVideo arba, jei palaikoma, X11, kuris yra lėtesnis.

en: Enable use of postprocessing filters
lt: Įgalinti filtrų naudojimą po apdorojimo

en: Disable use of postprocessing when watching TV/DVD
lt: Išjungti veiksmus po apdorojimo žiūrint TV/DVD

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fast
lt: Greitas

en: Horizontal deblocking
lt: Horizontalus atblokavimas

en: Auto quality
lt: Automatinė kokybė

en: Chrominance filtering
lt: Vektorių filtravimas

en: Vertical deblocking
lt: Vertikalus atblokavimas

en: Dering filter
lt: Dering filtras

en: Auto brightness/contrast
lt: Automatinis ryškumas ir kontrastas

en: Stretch luminance to full range
lt: Ištempti švytėjimą iki pilno intervalo

en: Temporal noise reducer
lt: Laikinas triukšmo sumažintojas

en: Custom Preset
lt: Adaptuotas išankstinis nustatymų rinkinys

en: Filter is used if there is enough CPU
lt: Filtras naudojamas tada, kai užtenka CPU pajėgumo

en: You are about to have all your settings overwritten with defaults.
    Please confirm.
lt: Jūs ruošiatės perrašyti jūsų nustatymus pradinėmis reikšmėmis.
    Prašome patvirtinti.

en: Reset Settings?
lt: Atstatyti nustatymus?

en: % Cache fill
lt: % dėklo užpildymas

en: KMPlayer: Playing
lt: KMPlayer: Grojama

en: KMPlayer: Stop Playing
lt: KMPlayer: Stabdyti grojimą
