kmplayer - en to lv translation catalogue (137 entries)

en: &Edit mode
lv: R&ediģēšanas režīms

en: Pla&y List
lv: At&skaņot repertuāru

en: P&lay
lv: Ats&kaņot

en: &Pause
lv: &Pauze

en: &Stop
lv: A&pturēt

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāns

en: C&onsole
lv: K&onsole

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Enables/disables the toolbar
lv: Ieslēdz/izslēdz rīkjoslu

en: Ready.
lv: Gatavs.

en: &Bookmarks
lv: &Grāmatzīmes

en: &Add to list
lv: &Pievienot repertuāram

en: More...
lv: Vairāk...

en: Opening DVD...
lv: Atver DVD...

en: Opening VCD...
lv: Atver VCD...

en: Opening Audio CD...
lv: Atver audio CD...

en: Opening pipe...
lv: Atver cauruli...

en: Read From Pipe
lv: Lasīt no kanāla

en: Enter a command that will output an audio/video stream
    to the stdout. This will be piped to a player's stdin.
    
    Command:
lv: Ievadiet komandu, kas izvadīs audio/video straumi
    uz stdout. Tās izvads tiks pāvadīts uz atskaņotāja stdin.
    
    Komanda:

en: Intro
lv: Ievads

en: Opening file...
lv: Atver failu...

en: Exit
lv: Iziet

en: Opening a new application window...
lv: Atver jaunu logu...

en: Open File
lv: Atvērt failu

en: Save File
lv: Saglabāt failu

en: Error
lv: Kļūda

en: Error opening file %1.
    %2.
lv: Kļūda atverot failu %1.
    %2.

en: Closing file...
lv: Aizver failu...

en: Ready
lv: Gatavs

en: Move here
lv: Pārvietot šeit

en: New group
lv: Jauna grupa

en: &Delete item
lv: &Dzēst ierakstu

en: &Move up
lv: Pārvietot uz &augšu

en: Move &down
lv: Pārvietot uz &leju

en: Auto play after opening DVD
lv: Automātiski sākt atskaņošanu pēc DVD atvēršanas

en: Start playing DVD right after opening DVD
lv: Sākt atskaņot pēc DVD atvēršanas

en: DVD device:
lv: DVD ierīce:

en: Path to your DVD device, you must have read rights to this device
lv: Ceļš uz jūsu DVD ierīci, jums jābūt lasīšanas atļaujām šajā ierīcē

en: Optical Disks
lv: Optiskie diski

en: Track %1
lv: %1. celiņš

en: Source
lv: Avots

en: Auto play after opening a VCD
lv: Atomātiski atskaņot pēc VCD atvēršanas

en: Start playing VCD right after opening VCD
lv: Sākt atskaņot pēc VCD atvēršanas

en: VCD (CDROM) device:
lv: VCD (CDROM) ierīce:

en: Path to your CDROM/DVD device, you must have read rights to this device
lv: Ceļš uz jūsu CDROM/DVD ierīci, jums jābūt lasīšanas atļaujām šajā ierīcē

en: Track
lv: Celiņš

en: Pipe
lv: Truba

en: Pipe - %1
lv: Truba - %1

en: Most Recent
lv: Nesenie

en: Persistent Playlists
lv: Paliekoši repertuāri

en: Bind address:
lv: Piesaistīt adresi

en: If you have multiple network devices, you can limit access
lv: Ja jums ir vairākas tīkla ierīces, šeit varat ierobežot piekļuvi

en: Listen port:
lv: Klausīties portu:

en: Maximum connections:
lv: Maksimums savienojumu:

en: Maximum bandwidth (kbit):
lv: Maksimālā plūsma (kbit):

en: Temporary feed file:
lv: Pagaidu barotnes fails:

en: Feed file size (kB):
lv: Barotnes faila izmērs (kB):

en: Format:
lv: Formāts:

en: Only avi, mpeg and rm work for mplayer playback
lv: Mplayer spēj atskaņot tikai avi, mpeg un rn

en: Audio codec:
lv: Audio kodeks:

en: Audio bit rate (kbit):
lv: Audio bitātrums (kbit):

en: Audio sample rate (Hz):
lv: Audio biežums (Hz):

en: Video codec:
lv: Video kodeks:

en: Video bit rate (kbit):
lv: Video bitātrums (kbit):

en: Quality (1-31):
lv: Kvalitāte (1-31):

en: Frame rate (Hz):
lv: Kadru ātrums (Hz):

en: Width (pixels):
lv: Platums (pikseļi):

en: Height (pixels):
lv: Augstums (pikseļi):

en: Allow access from:
lv: Atļaut piekļūt no:

en: 'Single IP' or 'start-IP end-IP' for IP ranges
lv: 'Viens IP' vai 'sākuma-IP beigu-IP' IP diapazonam

en: Host/IP or IP Range
lv: Dators/IP vai IP diapazons

en: Load
lv: Ielādēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Start
lv: Sākt

en: Broadcasting
lv: Apraide

en: Profiles
lv: Profili

en: Stop
lv: Apturēt

en: Failed to end ffserver process.
lv: Neizdevās apturēt ffserver procesu.

en: Failed to start ffserver.
lv: Neizdevās palaist ffserver.

en: Failed to start ffmpeg.
lv: Neizdevās palaist ffmpeg.

en: Video device:
lv: Video ierīce:

en: Audio device:
lv: Audio ierīce:

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Do not immediately play
lv: Neatskaņot uzreiz

en: Only start playing after clicking the play button
lv: Sākt atskaņošanu tikai pēc atskaņošanas pogas nospiešanas

en: Channel
lv: Kanāls

en: Frequency (MHz)
lv: Frekvence (MHz)

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Driver:
lv: Draiveris:

en: Device:
lv: Ierīce:

en: Path to your video device, eg. /dev/video0
lv: Ceļš uz video ierīci, piem. /dev/video0

en: Scan...
lv: Skenēt...

en: General
lv: Pamata

en: tv device
lv: tv ierīce

en: Television
lv: Televīzija

en: Device already present.
lv: Ierīce jau ir

en: No device found.
lv: Ierīces nav atrasta.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: S&kats

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

en: XVideo port
lv: XVideo ports

en: Auto
lv: Automātiski

en: Simple DirectMedia Layer
lv: Vienkāršs DirectMedia slānis

en: Use back-end defaults
lv: Lietot aizmugures noklusējumus

en: Playlist background
lv: Repertuāra fons

en: Playlist foreground
lv: Repertuāra priekšplāns

en: Console background
lv: Konsoles fons

en: Playlist active item
lv: Repertuāra aktīvais ieraksts

en: Console foreground
lv: Konsoles priekšplāns

en: Video background
lv: Video fons

en: Viewing area background
lv: Skatīšanās laukuma fons

en: Info window background
lv: Inofrmācijas loga fons

en: Info window foreground
lv: Inofrmācijas loga priekšplāns

en: Playlist
lv: Repertuārs

en: Info window
lv: Informācijas logs

en: File %1 does not exist.
lv: Fails %1 neeksistē.

en: Sub title file %1 does not exist.
lv: Titru fails %1 neeksistē.

en: Volume is
lv: Skaļums ir

en: &Play with
lv: &Atskaņot ar

en: Con&sole
lv: &Konsole

en: Play&list
lv: &Repertuārs

en: &Zoom
lv: I&zmērs

en: &Full Screen
lv: &Pilnekrāna režīms

en: Co&lors
lv: K&rāsas

en: &Audio languages
lv: &Audio valodas

en: &Subtitles
lv: &Subtitri

en: &Configure KMPlayer...
lv: &Konfigurēt KMPlayer..

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Failed to end player process.
lv: Neizdevās apturēt atskaņošanas procesu.

en: MPlayer command:
lv: MPlayer komanda:

en: Additional command line arguments:
lv: Papildus komandrindas argumenti:

en: Cache size:
lv: Keša izmērs:

en: KMPlayer: Playing
lv: KMPlayer: Atskaņo

en: KMPlayer: Stop Playing
lv: KMPlayer: Aptur atksaņošanu
