kmplayer - en to nl translation catalogue (293 entries)

en: New window
nl: Nieuw venster

en: &Edit mode
nl: B&ewerkmodus

en: Pla&y List
nl: Afs&peellijst

en: P&lay
nl: Afspe&len

en: &Pause
nl: &Pauzeren

en: &Stop
nl: &Stoppen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Reload
nl: Herladen

en: Clear &History
nl: Gesc&hiedenis wissen

en: &Generators
nl: &Generatoren

note: i18n("New &Window"), 0, 0, this, SLOT(slotFileNewWindow()), ac, "new_window"); new KAction (i18n ("&Open DVD"), QString ("dvd_mount"), KShortcut (), this, SLOT(openDVD ()), ac, "opendvd"); new KAction (i18n ("&Open VCD"), QString ("cdrom_mount"), KShortcut (), this, SLOT(openVCD ()), ac, "openvcd");
en: Enables/disables the status bar
nl: Activeert/deactiveert de statusbalk

en: Enables/disables the menu bar
nl: Activeert/deactiveert de menubalk

en: Enables/disables the toolbar
nl: Activeert/deactiveert de werkbalk

en: Ready.
nl: Gereed.

en: &Bookmarks
nl: &Bladwijzers

en: &Add to list
nl: &Aan lijst toevoegen

en: Add in new &Group
nl: In nieuwe &groep toevoegen

en: &Copy here
nl: Hierheen &kopiëren

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: More...
nl: Meer...

en: Opening DVD...
nl: DVD wordt geopend...

en: Opening VCD...
nl: VCD wordt geopend...

en: Opening Audio CD...
nl: Audio-cd wordt geopend...

en: Opening pipe...
nl: Datastroom wordt geopend...

en: Read From Pipe
nl: Van datastroom lezen

en: Enter a command that will output an audio/video stream
    to the stdout. This will be piped to a player's stdin.
    
    Command:
nl: Voer een commando in dat een video/audio-stream zal
    uitvoeren naar stdout. Deze zal worden doorgesluisd 
    naar de stdin van de speler.
    Commando:

en: Opening file...
nl: Bestand wordt geopend...

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Opening a new application window...
nl: Een nieuw programmavenster wordt geopend...

en: Open File
nl: Bestand openen

en: Save File
nl: Bestand opslaan

en: Error
nl: Fout

en: Error opening file %1.
    %2.
nl: Fout bij openen van bestand %1.
    %2.

en: Closing file...
nl: Bestand wordt gesloten...

en: Ready
nl: Gereed

en: Show Menu Bar with %1
nl: Menubalk tonen met %1

en: Move here
nl: Hierheen verplaatsen

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: &Delete item
nl: Item verwij&deren

en: &Move up
nl: O&mhoog

en: Move &down
nl: Om&laag

en: Auto play after opening DVD
nl: Automatisch afspelen na het openen van dvd

en: Start playing DVD right after opening DVD
nl: Start onmiddellijk na het openen van een dvd met afspelen

en: DVD device:
nl: DVD-speler:

en: Path to your DVD device, you must have read rights to this device
nl: Pad naar uw dvd-speler. Hiervoor dient u leestoegang tot dit apparaat te hebben.

en: Optical Disks
nl: Optische schijven

en: CDROM - Audio Compact Disk
nl: CD-ROM - audio-compactdisk

en: VCD - Video Compact Disk
nl: VCD - videocompactdisk

en: DVD - Digital Video Disk
nl: DVD - digitale videodisk

en: Source
nl: Bron

en: Auto play after opening a VCD
nl: Automatisch afspelen na het openen van VCD

en: Start playing VCD right after opening VCD
nl: Start onmiddellijk met afspelen na het openen van een VCD

en: VCD (CDROM) device:
nl: VCD (cd-rom) speler:

en: Path to your CDROM/DVD device, you must have read rights to this device
nl: Pad naar uw cd-rom-/dvd-speler. Hiervoor hebt u leestoegang tot dit apparaat nodig.

en: Audio CD
nl: Audio-cd

en: Pipe
nl: Datastroom

en: Pipe - %1
nl: Datastroom - %1

en: Most Recent
nl: Meest recent

en: Persistent Playlists
nl: Blijvende afspeellijsten

en: Bind address:
nl: Bind-adres:

en: If you have multiple network devices, you can limit access
nl: Als u meerdere netwerkapparaten hebt kunt u de toegang beperken

en: Listen port:
nl: Poort om op te luisteren:

en: Maximum connections:
nl: Maximum aantal verbindingen:

en: Maximum bandwidth (kbit):
nl: Maximum bandbreedte (kbit):

en: Temporary feed file:
nl: Tijdelijk feed-bestand:

en: Feed file size (kB):
nl: Grootte van feed-bestand (kB):

en: Format:
nl: Formaat:

en: Only avi, mpeg and rm work for mplayer playback
nl: Alleen het afspelen van avi, mpeg en rm is mogelijk met MPlayer

en: Audio codec:
nl: Audio-codec:

en: Audio bit rate (kbit):
nl: Audio-bitsnelheid (kbit):

en: Video codec:
nl: Videocodec:

en: Video bit rate (kbit):
nl: Video-bitsnelheid (kbit):

en: Quality (1-31):
nl: Kwaliteit (1-31):

en: Frame rate (Hz):
nl: Frame-rate (Hz):

en: Gop size:
nl: Gop-grootte:

en: Width (pixels):
nl: Breedte (pixels):

en: Height (pixels):
nl: Hoogte (pixels):

en: Allow access from:
nl: Toegang toestaan van:

en: 'Single IP' or 'start-IP end-IP' for IP ranges
nl: 'Los IP-adres of 'begin-IP-adres eind-IP-adres' voor IP-bereiken

en: Host/IP or IP Range
nl: Host/IP of IP-bereik

en: Load
nl: Lading

en: Save
nl: Opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Start
nl: Starten

en: Broadcasting
nl: Uitzending

en: Profiles
nl: Profielen

en: Stop
nl: Stoppen

en: Failed to end ffserver process.
nl: ffserver kon niet worden afgesloten.

en: Failed to start ffserver.
nl: ffserver kon niet worden opgestart.

en: Failed to start ffmpeg.
nl: ffmpeg kon niet worden opgestart.

en: Video device:
nl: Video-apparaat:

en: Audio device:
nl: Audio-apparaat:

en: Name:
nl: Naam:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Do not immediately play
nl: Niet onmiddellijk afspelen

en: Only start playing after clicking the play button
nl: Begin alleen met afspelen als er op de afspeelknop is gedrukt

en: Channel
nl: Kanaal

en: Frequency (MHz)
nl: Frequentie (MHz)

en: You are about to delete this device from the Source menu.
    Continue?
nl: U staat op het punt om dit apparaat uit het bronmenu te verwijderen.
    Wilt u doorgaan?

en: Confirm
nl: Bevestiging vereist

en: Driver:
nl: Stuurprogramma:

en: dummy, v4l or bsdbt848
nl: dummy, v4l of bsdbt848

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Path to your video device, eg. /dev/video0
nl: Pad naar uw videospeler, bijv. /dev/video0

en: Scan...
nl: Scannen...

en: General
nl: Algemeen

en: tv device
nl: tv-apparaat

en: Television
nl: Televisie

en: Device already present.
nl: Apparaat reeds aanwezig.

en: No device found.
nl: Geen apparaat gevonden.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: B&eeld

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

en: XVideo port
nl: XVideo-poort

en: Port base of the X Video extension.
    If left to default (0), the first available port will be used. However if you have multiple XVideo instances, you might have to provide the port to use here.
    See the output from 'xvinfo' for more information
nl: Poort voor de X Video-extensie.
    Indien op 0 gelaten (standaard) wordt de eerst beschikbare poort gebruikt. Echter, als u meerdere X-video exemplaren tegelijk draait, dan kunt u beter hier een te gebruiken poort opgeven.
    Zie de uitvoer van het commando 'xvinfo' voor meer informatie.

en: Communication port:
nl: Communicatiepoort:

en: Communication port with VDR. Default is port 2001.
    If you use another port, with the '-p' option of 'vdr', you must set it here too.
nl: Communicatiepoort voor VDR. Standaard is poort 2001.
    Als u een andere poort, met de optie '-p' of '-vdr', gebruikt, geef deze dan ook hier op.

en: Scale
nl: Schaal

en: Aspects to use when viewing VDR
nl: Verhoudingen om te gebruiken met VDR

en: Dis&connect
nl: Ve&rbinding verbreken

en: VDR Key Up
nl: VDR Key omhoog

en: VDR Key Down
nl: VDR Key omlaag

en: VDR Key Back
nl: VDR Key terug

en: VDR Key Setup
nl: VDR Key instellen

en: VDR Key Channels
nl: VDR Key kanalen

en: VDR Key Menu
nl: VDR Key menu

en: VDR Key Red
nl: VDR Key rood

en: VDR Key Green
nl: VDR Key groen

en: VDR Key Yellow
nl: VDR Key geel

en: VDR Key Blue
nl: VDR Key blauw

en: &Connect
nl: &Verbinden

en: Host not found
nl: Host niet gevonden

en: Connection refused
nl: Verbinding is geweigerd

en: Custom VDR command
nl: Aangepast VDR-commando

en: You can pass commands to VDR.
    Enter 'HELP' to see a list of available commands.
    You can see VDR response in the console window.
    
    VDR Command:
nl: U kunt commando's doorgeven aan VDR.
    Voer 'HELP' in voor een lijst met beschikbare commando's. U kunt het VDR-antwoord bekijken in het consolevenster.
    
    VDR-commando:

en: Port
nl: Poort

en: Media player
nl: Mediaspeler

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: file to open
nl: te openen bestand

en: +[File]
nl: +[Bestand]

en: Analog Real-Time Synthesizer
nl: Analog Real-time Synthesizer

en: Use back-end defaults
nl: Standaardwaarden van backend gebruiken

en: Video Decode and Presentation API for Unix
nl: Video-decoderen en presentatie API voor Unix

en: Playlist background
nl: Achtergrond van afspeellijst

en: Playlist foreground
nl: Voorgrond van afspeellijst

en: Console background
nl: Achtergrond van console

en: Playlist active item
nl: Actief item in afspeellijst

en: Console foreground
nl: Voorgrond van console

en: Video background
nl: Achtergrond van video

en: Viewing area background
nl: Achtergrond van weergavegebied

en: Info window background
nl: Achtergrond van informatievenster

en: Info window foreground
nl: Voorgrond van informatievenster

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Info window
nl: Informatievenster

en: File %1 does not exist.
nl: Bestand %1 bestaat niet.

en: Sub title file %1 does not exist.
nl: Ondertitelingbestand %1 bestaat niet.

en: &Play with
nl: Afs&pelen met

en: Play&list
nl: Afspee&llijst

en: &Full Screen
nl: &Volledig scherm

en: Co&lors
nl: K&leuren

en: &Audio languages
nl: Talen voor &audio

en: &Subtitles
nl: On&dertiteling

en: Scale:
nl: Schaal:

en: &Configure KMPlayer...
nl: KMPlayer instellen...

en: Unknown
nl: Onbekend

en: URL
nl: URL-adres

en: URL -
nl: URL-adres -

en: Failed to end player process.
nl: De speler kon niet worden afgesloten.

en: Size pattern
nl: Groottepatroon

en: Cache pattern
nl: Cachepatroon

en: Position pattern
nl: Positiepatroon

en: Index pattern
nl: Indexpatroon

en: Reference URL pattern
nl: Referentieadrespatroon

en: Reference pattern
nl: Referentiepatroon

en: Start pattern
nl: Startpatroon

en: VCD track pattern
nl: VCD-trackpatroon

en: Audio CD tracks pattern
nl: Patroon audio-cd-tracks

en: MPlayer command:
nl: MPlayer-commando:

en: Additional command line arguments:
nl: Additionele commandopromptargumenten:

en: Cache size:
nl: Cachegrootte:

en: Build new index when possible
nl: Nieuwe index bouwen wanneer mogelijk

en: Allows seeking in indexed files (AVIs)
nl: Maakt het mogelijk om te zoeken in geïndexeerde bestanden (AVI's)

en: General Options
nl: Algemene opties

en: &MPlayerDumpstream
nl: &MPlayer-dumpstream

en: Information
nl: Informatie

en: Not Running
nl: Draait niet

en: Buffering
nl: Buffert

en: Playing
nl: Afspelen

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Player %1 %2
nl: Afspeler %1 %2

en: Edit &item
nl: &Item bewerken

en: &Copy to Clipboard
nl: Naar klembord &kopieren

en: &Add Bookmark
nl: Bladwijzer &toevoegen

en: &Show all
nl: Alles &tonen

en: unnamed
nl: naamloos

en: none
nl: geen

en: [attributes]
nl: [attributen]

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Looks
nl: Uiterlijk

en: Output
nl: Uitvoer

en: Recording
nl: Opname

en: Output Plugins
nl: Uitvoerplugins

en: Postprocessing
nl: Naverwerking

en: Window
nl: Venster

en: Keep size ratio
nl: Verhoudingen behouden

en: When checked, the movie will keep its aspect ratio
    when the window is resized.
nl: Als u deze optie selecteert zullen de beeldverhoudingen
    van de film worden behouden bij het wijzigen van de venstergrootte.

en: Dock in system tray
nl: In systeemvak plaatsen

en: When checked, an icon for KMPlayer will be added to the system tray.
    When clicked, it will hide KMPlayer's main window and remove KMPlayer's task bar button.
nl: Wanneer ingeschakeld zal een pictogram van KMPlayer in het systeemvak worden geplaatst.
    Wanneer deze wordt aangeklikt zal het hoofdvenster van KMPlayer worden gesloten.

en: Auto resize to video sizes
nl: Grootte aanpassen op video-afmetingen

en: When checked, KMPlayer will resize to movie sizes
    when video starts.
nl: Wanneer ingeschakeld zal KMPlayer haar venster aanpassen aan
    de afmetingen van de film als de video begint.

en: Remember window size on exit
nl: Vensterafmetingen onthouden bij afsluiten

en: Always start with fixed size
nl: Altijd met vaste grootte starten

en: Loop
nl: Herhalen

en: Makes current movie loop
nl: Herhaalt de huidige film continu

en: Allow frame drops
nl: Framedrops toestaan

en: Allow dropping frames for better audio and video synchronization
nl: Sta toe dat er frames worden verwijderd voor betere synchronisatie tussen beeld en geluid

en: Auto set volume on start
nl: Volume automatisch instellen bij start

en: When a new source is selected, the volume will be set according the volume control
nl: Als er een nieuwe bron is geselecteerd, dan zal het volume worden ingesteld aan de hand van de volumeregeling

en: Auto set colors on start
nl: Kleuren automatisch instellen bij start

en: When a movie starts, the colors will be set according the sliders for colors
nl: Als een film start zullen de kleuren worden ingesteld aan de hand van de schuifregelaars

en: Control Panel
nl: Bedieningspaneel

en: Show config button
nl: Configuratieknop tonen

en: Add a button that will popup a config menu
nl: Voeg een knop toe die het configuratiemenu opent

en: Show playlist button
nl: Afspeellijstknop tonen

en: Add a playlist button to the control buttons
nl: Voeg een afspeellijstknop toe aan de bedieningsknoppen

en: Show record button
nl: Opnameknop tonen

en: Add a record button to the control buttons
nl: Voeg een opnameknop toe aan de bedieningsknoppen

en: Show broadcast button
nl: Uitzendknop tonen

en: Add a broadcast button to the control buttons
nl: Voeg een uitzendknop toe aan de bedieningsknoppen

en: Forward/backward seek time:
nl: Zoektijd voorwaarts/achterwaarts:

en:  second |  seconds
nl[0]:  seconde
nl[1]: seconden

en: Colors
nl: Kleuren

en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Location:
nl: Locatie:

en: Location of the playable item
nl: Locatie van het afspeelbare item

en: Sub title:
nl: Ondertiteling:

en: Optional location of a file containing the subtitles of the URL above
nl: Optionele locatie van een bestand dat de ondertiteling van bovenstaand URL-adres bevat.

en: Load on demand
nl: Op afroep laden

en: When enabled, all embedded movies will start with a image that needs to be clicked to start the video playback
nl: Indien ingeschakeld zullen ingebedde films starten met een afbeelding die eerst moet worden aangeklikt voordat het afspelen van de video wordt gestart.

en: Grab image when 'Click to Play' detected
nl: Afbeelding aanmaken als 'Klikken om af te spelen' is gedetecteerd

en: When enabled and a HTML object has a HREF attribute, grab and save an image of the first frame of initial link. This image will be shown instead of a default picture.
nl: Wanneer ingeschakeld en een HTML-object bevat het atribuut HREF, dan zal een afbeelding van het eerste frame van de link worden aangemaakt. Deze afbeelding zal worden weergegeven in plaats van de standaardafbeelding.

en: Use movie player:
nl: Movie-speler gebruiken:

en: Network bandwidth
nl: Netwerkbandbreedte

en: Sometimes it is possible to choose between various streams given a particular bitrate.
    This option sets how much bandwidth you would prefer to allocate to video.
nl: Soms is het mogelijk om tussen verschillende streams met elk een andere bitsnelheid te kiezen.
    Deze optie bepaalt hoeveel bandbreedte u wilt gebruiken voor video.

en: Sometimes it is possible to choose between various streams given a particular bitrate.
    This option sets the maximum bandwidth you have available for video.
nl: Soms is het mogelijk om tussen verschillende streams met elk een andere bitsnelheid te kiezen.
    Deze optie bepaalt hoeveel bandbreedte u maximaal kunt gebruiken voor video.

en: Preferred bitrate:
nl: Geprefereerde bitsnelheid:

en: Maximum bitrate:
nl: Maximum bitsnelheid:

en: Output file:
nl: Uitvoerbestand:

en: Current source:
nl: Huidige bron:

en: Auto Playback
nl: Auto-afspelen

en: &No
nl: &Nee

en: &When recording finished
nl: Als de opn&ame is voltooid

en: A&fter
nl: N&a

en: Time:
nl: Tijd:

en: Start &Recording
nl: Opname sta&rten

en: Stop &Recording
nl: &Stoppen met opnemen

en: Current Source:
nl: Huidige bron:

en: Format
nl: Opmaak

en: Same as source
nl: Zelfde als bron

en: Custom
nl: Aangepast

en: Mencoder arguments:
nl: Mencoder-argumenten:

en: FFMpeg arguments:
nl: FFMpeg-argumenten:

en: Sets video driver. Recommended is XVideo, or, if it is not supported, X11, which is slower.
nl: Stelt het videostuurprogramma in. XVideo wordt aanbevolen, of, indien dit niet wordt ondersteund, X11. X11 is trager.

en: Enable use of postprocessing filters
nl: Activeer het gebruik van naverwerkingsfilters

en: Disable use of postprocessing when watching TV/DVD
nl: Deactiveer het gebruik van naverwerking bij het kijken naar tv/dvd

en: Default
nl: Standaard

en: Fast
nl: Snel

en: Horizontal deblocking
nl: Horizontale deblokkering

en: Auto quality
nl: Autokwaliteit

en: Chrominance filtering
nl: Chrominantiefiltering

en: Vertical deblocking
nl: Verticale deblokkering

en: Dering filter
nl: Deringfilter

en: Auto brightness/contrast
nl: Auto helderheid/contrast

en: Stretch luminance to full range
nl: Helderheid uitstrekken tot het volledige bereik

en: Temporal noise reducer
nl: Tijdelijke noise-reducering

en: Custom Preset
nl: Aangepaste voorinstelling

en: Linear blend deinterlacer
nl: Lineaire blend deinterlacer

en: Linear interpolating deinterlacer
nl: Lineair geïnterpoleerde deinterlacer

en: Cubic interpolating deinterlacer
nl: Kubisch geïnterpoleerde deinterlacer

en: Median deinterlacer
nl: Mediaan deinterlacer

en: Deinterlacing
nl: De-interlacing

en: Enable mplayer's default postprocessing filters
nl: Activeer de standaard naverwerkingfilters van MPlayer

en: Enable custom postprocessing filters (See: Custom preset -tab)
nl: Aangepaste naverwerkingfilters activeren (zie tabblad "Aangepaste voorinstelling")

en: Enable mplayer's fast postprocessing filters
nl: Snelle naverwerkingsfilters van MPlayer activeren

en: Filter is used if there is enough CPU
nl: Filter wordt gebruikt als er voldoende processortijd beschikbaar is

note: i18n( "Strength of the noise reducer" ) );
en: Stretches luminance to full range (0..255)
nl: Strekt de helderheid uit tot het volledige bereik (0...255)

en: You are about to have all your settings overwritten with defaults.
    Please confirm.
nl: U staat op het punt al uw eigen instellingen te vervangen met de standaardinstellingen.
    Wilt u doorgaan?.

en: Reset Settings?
nl: Instellingen terugzetten?

en: Embedded MPlayer by KDE
nl: Ingebedde MPlayer door KDE

en: % Cache fill
nl: % cache gevuld

en: KMPlayer: Playing
nl: KMPlayer: speelt af

en: KMPlayer: Stop Playing
nl: KMPlayer: stoppen met afspelen
