kmplayer - en to uk translation catalogue (328 entries)

en: New window
uk: Нове вікно

en: &Edit mode
uk: &Режим редагування

en: Pla&y List
uk: Ві&дтворити список

en: P&lay
uk: В&ідтворити

en: &Pause
uk: &Призупинити

en: &Stop
uk: &Зупинити

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: C&onsole
uk: К&онсоль

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Clear &History
uk: Спорожнити &журнал

en: &Generators
uk: &Засоби створення

note: i18n("New &Window"), 0, 0, this, SLOT(slotFileNewWindow()), ac, "new_window"); new KAction (i18n ("&Open DVD"), QString ("dvd_mount"), KShortcut (), this, SLOT(openDVD ()), ac, "opendvd"); new KAction (i18n ("&Open VCD"), QString ("cdrom_mount"), KShortcut (), this, SLOT(openVCD ()), ac, "openvcd");
en: Enables/disables the status bar
uk: Вмикає або вимикає показ рядка стану

en: Enables/disables the menu bar
uk: Вмикає або вимикає показ смужки меню

en: Enables/disables the toolbar
uk: Вмикає або вимикає панель інструментів

en: Ready.
uk: Готово.

en: &Bookmarks
uk: &Закладки

en: &Add to list
uk: &Додати до списку

en: Add in new &Group
uk: Додати до нової &групи

en: &Copy here
uk: &Скопіювати сюди

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: V&ideo
uk: &Відео

en: More...
uk: Більше...

en: Opening DVD...
uk: Відкривання DVD...

en: Opening VCD...
uk: Відкривання VCD...

en: Opening Audio CD...
uk: Відкривання Аудіо-КД...

en: Opening pipe...
uk: Відкривання каналу...

en: Read From Pipe
uk: Читати з каналу

en: Enter a command that will output an audio/video stream
    to the stdout. This will be piped to a player's stdin.
    
    Command:
uk: Введіть команду, яка виводитиме звуковий та відео
    потоки у stdout. Потік даних звідти буде спрямовано у stdin програвача.
    
    Команда:

en: Intro
uk: Вступ

en: Opening file...
uk: Відкривається файл...

en: Exit
uk: Вийти

en: Opening a new application window...
uk: Відкривання нового вікна програми...

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Save File
uk: Зберегти файл

en: Error
uk: Помилка

en: Error opening file %1.
    %2.
uk: Помилка під час відкривання файла %1.
    %2.

en: Closing file...
uk: Закриття файла...

en: Ready
uk: Готово

en: Show Menu Bar with %1
uk: Показати панель меню з %1

en: Move here
uk: Пересунути сюди

en: New group
uk: Створити групу

en: &Delete item
uk: &Вилучити пункт

en: &Move up
uk: Пересунути в&гору

en: Move &down
uk: Пересунути в&низ

en: Auto play after opening DVD
uk: Після відкриття DVD автоматично почати відтворення

en: Start playing DVD right after opening DVD
uk: Розпочати відтворення DVD одразу після його відкриття

en: DVD device:
uk: Пристрій DVD:

en: Path to your DVD device, you must have read rights to this device
uk: Шлях до файла вашого DVD-пристрою, вам будуть потрібні права на читання з цього файла пристрою

en: Optical Disks
uk: Оптичні диски

en: CDROM - Audio Compact Disk
uk: CDROM - Звуковий компакт-диск

en: VCD - Video Compact Disk
uk: VCD - Відео компакт-диск

en: DVD - Digital Video Disk
uk: DVD - Цифровий відео-диск

en: Track %1
uk: Доріжка %1

en: Source
uk: Джерело

en: Auto play after opening a VCD
uk: Після відкриття VCD розпочати автоматичне відтворення

en: Start playing VCD right after opening VCD
uk: Розпочинати відтворення VCD одразу після його відкриття

en: VCD (CDROM) device:
uk: Пристрій VCD (CDROM):

en: Path to your CDROM/DVD device, you must have read rights to this device
uk: Шлях до файла вашого пристрою CDROM/DVD, вам будуть потрібні права на читання з цього файла пристрою

en: Track
uk: Доріжка

en: Audio CD
uk: Аудіо-КД

en: Pipe
uk: Канал

en: Pipe - %1
uk: Канал - %1

en: Most Recent
uk: Найсвіжіші

en: Persistent Playlists
uk: Постійні списки відтворення

en: Bind address:
uk: Адреса прив’язки:

en: If you have multiple network devices, you can limit access
uk: Якщо у вас є декілька мережевих пристроїв, ви можете обмежити доступ

en: Listen port:
uk: Очікувати на порті:

en: Maximum connections:
uk: Максимальна кількість з’єднань:

en: Maximum bandwidth (kbit):
uk: Максимальна пропускна здатність (у кбітах):

en: Temporary feed file:
uk: Тимчасовий файл подачі:

en: Feed file size (kB):
uk: Розмір файла подачі (у кБ):

en: Format:
uk: Формат:

en: Only avi, mpeg and rm work for mplayer playback
uk: Відтворення у Mplayer працює лише для avi, mpeg і rm

en: Audio codec:
uk: Аудіо-кодек:

en: Audio bit rate (kbit):
uk: Бітова швидкість аудіо (у кбітах):

en: Audio sample rate (Hz):
uk: Частота дискретизації аудіо (у Гц):

en: Video codec:
uk: Відео-кодек:

en: Video bit rate (kbit):
uk: Бітова швидкість відео (у кбітах):

en: Quality (1-31):
uk: Якість (1-31):

en: Frame rate (Hz):
uk: Частота кадрів (у Гц):

en: Gop size:
uk: Розмір Gop:

en: Width (pixels):
uk: Ширина (у пікселях):

en: Height (pixels):
uk: Висота (у пікселях):

en: Allow access from:
uk: Дозволити доступ з:

en: 'Single IP' or 'start-IP end-IP' for IP ranges
uk: «Один IP» або «початковий-IP кінцевий-IP» для діапазону

en: Host/IP or IP Range
uk: Вузол/IP або діапазон IP

en: Load
uk: Завантажити

en: Save
uk: Зберегти

en: Delete
uk: Вилучити

en: Start
uk: Почати

en: Broadcasting
uk: Трансляція

en: Profiles
uk: Профілі

en: Stop
uk: Зупинити

en: Failed to end ffserver process.
uk: Спроба завершення процесу ffserver завершилася невдало.

en: Failed to start ffserver.
uk: Спроба запуску ffserver завершилася невдало.

en: Failed to start ffmpeg.
uk: Спроба запуску ffmpeg завершилася невдало.

en: Video device:
uk: Пристрій відео:

en: Audio device:
uk: Звуковий пристрій:

en: Name:
uk: Назва:

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

en: Do not immediately play
uk: Не починати відтворення негайно

en: Only start playing after clicking the play button
uk: Починати відтворення лише після того, як ви натиснете кнопку «Відтворення»

en: Norm:
uk: Формат сигналу:

en: Channel
uk: Канал

en: Frequency (MHz)
uk: Частота (у МГц)

en: You are about to delete this device from the Source menu.
    Continue?
uk: Ви намагаєтеся вилучити пристрій з меню Джерела.
    Продовжити?

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Driver:
uk: Драйвер:

en: dummy, v4l or bsdbt848
uk: макет, v4l або bsdbt848

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Path to your video device, eg. /dev/video0
uk: Шлях до файла вашого відео-пристрою, наприклад /dev/video0

en: Scan...
uk: Сканувати...

en: General
uk: Загальне

en: tv device
uk: пристрій ТБ

en: Television
uk: Телебачення

en: TV
uk: Телебачення

en: TV:
uk: ТБ:

en: Device already present.
uk: Такий пристрій уже існує.

en: No device found.
uk: Пристрій не знайдено.

en: TVScanner
uk: Сканер ТБ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: Пе&регляд

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

en: XVideo port
uk: Порт XVideo

en: Port base of the X Video extension.
    If left to default (0), the first available port will be used. However if you have multiple XVideo instances, you might have to provide the port to use here.
    See the output from 'xvinfo' for more information
uk: Базовий порт додатка X Video.
    Якщо залишити типове значення (0), буде використано перший же доступний порт. Але якщо у вас є декілька можливих джерел XVideo, вам слід би вказати тут потрібний порт.
    Щоб дізнатися про варіанти портів, перегляньте інформацію, яку виводить команда «xvinfo»

en: Communication port:
uk: Порт обміну інформацією:

en: Communication port with VDR. Default is port 2001.
    If you use another port, with the '-p' option of 'vdr', you must set it here too.
uk: Порт обміну інформацією з VDR. Типовим портом є 2001.
    Якщо ви використовуєте інший порт, передаючи його у вигляді параметра «-p» команди «vdr», вам слід ще раз вказати його тут.

en: Scale
uk: Масштаб

en: Aspects to use when viewing VDR
uk: Співвідношення сторін зображення для VDR

en: Dis&connect
uk: Роз’є&днатися

en: VDR Key Up
uk: VDR-кнопка «вгору»

en: VDR Key Down
uk: VDR-кнопка «вниз»

en: VDR Key Back
uk: VDR-кнопка «назад»

en: VDR Key Ok
uk: VDR-кнопка «гаразд»

en: VDR Key Setup
uk: VDR-кнопка «налаштування»

en: VDR Key Channels
uk: VDR-кнопка «канали»

en: VDR Key Menu
uk: VDR-кнопка «меню»

en: VDR Key Red
uk: Червона VDR-кнопка

en: VDR Key Green
uk: Зелена VDR-кнопка

en: VDR Key Yellow
uk: Жовта VDR-кнопка

en: VDR Key Blue
uk: Синя VDR-кнопка

en: VDR Key 0
uk: VDR-кнопка «0»

en: VDR Key 1
uk: VDR-кнопка «1»

en: VDR Key 2
uk: VDR-кнопка «2»

en: VDR Key 3
uk: VDR-кнопка «3»

en: VDR Key 4
uk: VDR-кнопка «4»

en: VDR Key 5
uk: VDR-кнопка «5»

en: VDR Key 6
uk: VDR-кнопка «6»

en: VDR Key 7
uk: VDR-кнопка «7»

en: VDR Key 8
uk: VDR-кнопка «8»

en: VDR Key 9
uk: VDR-кнопка «9»

en: &Connect
uk: З'&єднати

en: Host not found
uk: Вузол не знайдено

en: Connection refused
uk: У з'єднанні відмовлено

en: Custom VDR command
uk: Нетипова команда VDR

en: You can pass commands to VDR.
    Enter 'HELP' to see a list of available commands.
    You can see VDR response in the console window.
    
    VDR Command:
uk: Ви можете передавати VDR команди.
    Щоб переглянути список доступних команд, введіть «HELP».
    Відповідь від VDR ви можете побачити у вікні консолі.
    
    Команда VDR:

en: Port
uk: Порт

en: Media player
uk: Мультимедійний програвач

en: (c) 2002-2016, Koos Vriezen
uk: © Koos Vriezen, 2002–2016

en: Maintainer
uk: Супровід

en: file to open
uk: файл, який слід відкрити

en: +[File]
uk: +[Файл]

en: Auto
uk: Авто

en: Open Sound System
uk: Відкрита звукова система (OSS)

en: Advanced Linux Sound Architecture
uk: Удосконалене звукова архітектура Linux (ALSA)

en: Analog Real-Time Synthesizer
uk: Аналоговий синтезатор реального часу (ARTS)

en: JACK Audio Connection Kit
uk: Набір звукових з’єднань JACK

en: Enlightened Sound Daemon
uk: Полегшена звукова фонова служба (ESD)

en: Advanced Linux Sound Architecture v0.5
uk: Удосконалене звукова архітектура Linux (ALSA) v0.5

en: Advanced Linux Sound Architecture v0.9
uk: Удосконалене звукова архітектура Linux (ALSA) v0.9

en: Use back-end defaults
uk: Використовувати типові параметри сервера

en: Video Decode and Presentation API for Unix
uk: Програмний інтерфейс декодування та представлення відеоданих у Unix

en: Playlist background
uk: Тло списку відтворення

en: Playlist foreground
uk: Передній план списку відтворення

en: Console background
uk: Тло консолі

en: Playlist active item
uk: Активний запис у списку відтворення

en: Console foreground
uk: Передній план консолі

en: Video background
uk: Тло відео

en: Viewing area background
uk: Тло області перегляду

en: Info window background
uk: Тло вікна інформації

en: Info window foreground
uk: Передній план вікна інформації

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: Info window
uk: Вікно інформації

en: File %1 does not exist.
uk: Файл %1 не існує.

en: Sub title file %1 does not exist.
uk: Файла субтитрів %1 не існує.

en: Volume is
uk: Гучність

en: &Play with
uk: &Відтворити за допомогою

en: Con&sole
uk: Кон&соль

en: Play&list
uk: Сп&исок відтворення

en: &Zoom
uk: З&більшити

en: &Full Screen
uk: &На весь екран

en: Co&lors
uk: К&ольори

en: &Audio languages
uk: &Мови звукового супроводу

en: &Subtitles
uk: &Субтитри

en: Scale:
uk: Масштаб:

en: &Configure KMPlayer...
uk: &Налаштувати KMPlayer...

en: Unknown
uk: Невідомо

en: URL
uk: Адреса

en: URL -
uk: Адреса —

en: Failed to end player process.
uk: Спроба завершення процесу програвача завершилася невдало.

en: Size pattern
uk: Шаблон розміру

en: Cache pattern
uk: Шаблон кешу

en: Position pattern
uk: Шаблон розташування

en: Index pattern
uk: Шаблон покажчика

en: Reference URL pattern
uk: Шаблон еталонного URL

en: Reference pattern
uk: Шаблон еталона

en: Start pattern
uk: Шаблон запуску

en: VCD track pattern
uk: Шаблон доріжок VCD

en: Audio CD tracks pattern
uk: Шаблон доріжок Аудіо-КД

en: MPlayer command:
uk: Команда MPlayer:

en: Additional command line arguments:
uk: Додаткові параметри командного рядка:

en: Cache size:
uk: Розмір кешу:

en: kB
uk: КБ

en: Build new index when possible
uk: Побудувати новий покажчик, якщо це можливо

en: Allows seeking in indexed files (AVIs)
uk: Дозволяє довільне позиціювання у файлах з покажчиком (AVI)

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: Information
uk: Інформація

en: Not Running
uk: Не запущено

en: Buffering
uk: Буферизація

en: Playing
uk: Відтворення

en: Paused
uk: Призупинено

en: Player %1 %2
uk: Програвач %1 %2

en: Edit &item
uk: Змінити з&апис

en: &Copy to Clipboard
uk: &Копіювати до буфера

en: &Add Bookmark
uk: &Додати закладку

en: &Show all
uk: &Показати все

en: unnamed
uk: без назви

en: none
uk: немає

en: [attributes]
uk: [атрибути]

en: Preferences
uk: Параметри

en: Looks
uk: Вигляд

en: Output
uk: Вивід

en: Recording
uk: Запис

en: Output Plugins
uk: Додатки виводу

en: Postprocessing
uk: Остаточна обробка

en: Window
uk: Вікно

en: Keep size ratio
uk: Зберігати співвідношення

en: When checked, the movie will keep its aspect ratio
    when the window is resized.
uk: Якщо позначити, відео-зображення зберігатиме співвідношення сторін,
    коли ви змінюватимете розміри вікна.

en: Dock in system tray
uk: Додати у системний лоток

en: When checked, an icon for KMPlayer will be added to the system tray.
    When clicked, it will hide KMPlayer's main window and remove KMPlayer's task bar button.
uk: Якщо позначено, піктограму KMPlayer буде додано у системний лоток.
    Якщо ви наведете вказівник миші на цю піктограму і клацнете лівою кнопкою миші, головне вікно KMPlayer буде сховано, а кнопку панелі задач вилучено.

en: Auto resize to video sizes
uk: Автоматично підлаштовуватись під відео

en: When checked, KMPlayer will resize to movie sizes
    when video starts.
uk: Якщо позначено, KMPlayer підлаштовуватиме свої розміри під розміри
    відео-зображення після початку відтворення.

en: Remember window size on exit
uk: Запам’ятовувати розмір вікна

en: Always start with fixed size
uk: Завжди запускати програму з вікном фіксованого розміру

en: Loop
uk: Цикл

en: Makes current movie loop
uk: Зациклює поточний фільм

en: Allow frame drops
uk: Дозволити викидання кадрів

en: Allow dropping frames for better audio and video synchronization
uk: Дозволити викидання кадрів для кращої синхронізації відео і звуку

en: Auto set volume on start
uk: Встановлювати гучність автоматично

en: When a new source is selected, the volume will be set according the volume control
uk: Якщо вибрано нове джерело, звук буде встановлено відповідно до налаштувань гучності

en: Auto set colors on start
uk: Встановлювати кольори автоматично

en: When a movie starts, the colors will be set according the sliders for colors
uk: Після запуску відтворення фільму, буде встановлено кольори, що відповідають положенню повзунків кольорів

en: Control Panel
uk: Панель керування

en: Show config button
uk: Показати кнопку налаштування

en: Add a button that will popup a config menu
uk: Додати кнопку, що викликає меню налаштування

en: Show playlist button
uk: Показати кнопку списку відтворення

en: Add a playlist button to the control buttons
uk: Додати кнопку списку відтворення до кнопок керування

en: Show record button
uk: Показати кнопку запису

en: Add a record button to the control buttons
uk: Додати кнопку запису до кнопок керування

en: Show broadcast button
uk: Показати кнопку трансляції

en: Add a broadcast button to the control buttons
uk: Додати кнопку трансляції до кнопок керування

en: Forward/backward seek time:
uk: Крок позиціювання вперед/назад:

en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

en: Colors
uk: Кольори

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Location:
uk: Адреса:

en: Location of the playable item
uk: Адреса елемента для відтворення

en: Sub title:
uk: Субтитри:

en: Optional location of a file containing the subtitles of the URL above
uk: Необов’язкова адреса файла, що містить субтитри до фільму за вищенаведеною адресою URL

en: Load on demand
uk: Завантажувати за вимогою

en: When enabled, all embedded movies will start with a image that needs to be clicked to start the video playback
uk: Якщо увімкнути, всі вбудовані ролики запускатимуться у вигляді першого кадру, на який слід буде натиснути, щоб відтворити ролик повністю

en: Grab image when 'Click to Play' detected
uk: Вирізати картинку, якщо вказано параметр «Натиснути для відтворення»

en: When enabled and a HTML object has a HREF attribute, grab and save an image of the first frame of initial link. This image will be shown instead of a default picture.
uk: Якщо увімкнено, а HTML-об’єкт має атрибут HREF, вирізати і зберегти зображення першого кадру початкового посилання. Це зображення буде показано замість типової картинки.

en: Use movie player:
uk: Використовувати програвач:

en: Network bandwidth
uk: Пропускна здатність мережі

en: Sometimes it is possible to choose between various streams given a particular bitrate.
    This option sets how much bandwidth you would prefer to allocate to video.
uk: Іноді можна обирати між декількома потоками, які транслюються з окремими бітовими швидкостями.
    Цей параметр надасть вам змогу вказати, яку ширину каналу ви бажаєте віддати під відео.

en: Sometimes it is possible to choose between various streams given a particular bitrate.
    This option sets the maximum bandwidth you have available for video.
uk: Іноді можна обирати між декількома потоками, які транслюються з окремими бітовими швидкостями.
    Цей параметр встановлює максимальну ширину каналу, яку ви бажаєте віддати під відео.

en: Preferred bitrate:
uk: Бажана бітова швидкість:

en: kbit/s
uk: кбіт/с

en: Maximum bitrate:
uk: Максимальна частота вибірки:

en: Output file:
uk: Файл виводу:

en: Current source:
uk: Поточне джерело:

en: Recorder
uk: Записувач

en: Auto Playback
uk: Автоматичне відтворення

en: &No
uk: &Ні

en: &When recording finished
uk: &Коли буде завершено запис

en: A&fter
uk: За п&евний час

en: Time:
uk: Час:

en: Start &Recording
uk: Почати &запис

en: Stop &Recording
uk: Зупинити &запис

en: Current Source:
uk: Поточне джерело:

en: Format
uk: Формат

en: Same as source
uk: Оригінальний

en: Custom
uk: Нетиповий

en: Mencoder arguments:
uk: Параметри Mencoder:

en: FFMpeg arguments:
uk: Параметри FFMpeg:

en: Sets video driver. Recommended is XVideo, or, if it is not supported, X11, which is slower.
uk: Встановлює драйвер відео. Рекомендуємо використовувати XVideo, або, якщо цей додаток не підтримується, X11, який є повільнішим.

en: Enable use of postprocessing filters
uk: Увімкнути використання фільтрів остаточної обробки

en: Disable use of postprocessing when watching TV/DVD
uk: Вимкнути використання остаточної обробки під час перегляду ТБ/DVD

en: Default
uk: Типові

en: Fast
uk: Швидкі

en: Horizontal deblocking
uk: Горизонтальний деблокінг

en: Auto quality
uk: Автоматична якість

en: Chrominance filtering
uk: Фільтрування колірності

en: Vertical deblocking
uk: Вертикальний деблокінг

en: Dering filter
uk: Фільтр усунення кругів

en: Auto brightness/contrast
uk: Автоматична яскравість/контрастність

en: Stretch luminance to full range
uk: Розтягнути яскравість на весь діапазон

en: Temporal noise reducer
uk: Зменшення перехідного шуму

en: Custom Preset
uk: Власні налаштування

en: Linear blend deinterlacer
uk: Усунення черезрядковості лінійним змішуванням

en: Linear interpolating deinterlacer
uk: Усунення черезрядковості лінійною інтерполяцією

en: Cubic interpolating deinterlacer
uk: Усунення черезрядковості кубічною інтерполяцією

en: Median deinterlacer
uk: Усунення черезрядковості осередненням

en: FFmpeg deinterlacer
uk: Усунення черезрядковості FFmpeg

en: Deinterlacing
uk: Усування черезрядковості

en: Enable mplayer's default postprocessing filters
uk: Увімкнути типові фільтри остаточної обробки mplayer

en: Enable custom postprocessing filters (See: Custom preset -tab)
uk: Увімкнути нетипові фільтри остаточної обробки (Див. вкладку нетипових наборів)

en: Enable mplayer's fast postprocessing filters
uk: Увімкнути швидкі фільтри остаточної обробки mplayer

en: Filter is used if there is enough CPU
uk: Фільтр використовується, якщо наявні потужності ЦП

note: i18n( "Strength of the noise reducer" ) );
en: Stretches luminance to full range (0..255)
uk: Розтягує яскравість на весь діапазон (0..255)

en: You are about to have all your settings overwritten with defaults.
    Please confirm.
uk: Ви намагаєтеся перезаписати всі ваші параметри типовими.
    Будь ласка, підтвердьте ваше бажання.

en: Reset Settings?
uk: Повернути початкові параметри?

en: Embedded MPlayer by KDE
uk: Вбудований MPlayer від KDE

en: % Cache fill
uk: % заповнення кешу

en: KMPlayer: Playing
uk: KMPlayer: відтворення

en: KMPlayer: Stop Playing
uk: KMPlayer: відтворення зупинено
