kmplot - en to br translation catalogue (138 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: (invalid)
br: (siek)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
br: Gwerzh :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdNew)
en: &New
br: &Nevez

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
br: Gwerzh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Document
br: Teul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Global
br: Hollek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
br: &Distruj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: 
en: Max:
br: Uhelañ :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_4) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx
en: Min:
br: Mun :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic
br: Emgefreek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
br: Diouzhoc'h :

en: Functions
br: Fonksionoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createNewPlot)
en: Create
br: Krouiñ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
br: Fonksion

note: i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, cartesianParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, parametricParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, polarParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, implicitParamete
en: Parameters
br: Rannbennadoù

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_integral) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, parametric_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, polar_f0) i18n: ectx: property 
en: Appearance
br: Neuziadur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &x:
br: &x :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: &y:
br: &Y :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
br: Spister :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
br: Prantad :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
br: Termenadur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelX)
en: x:
br: x :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelY)
en: y:
br: y :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
br: Anv :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rangeTitle)
en: <>:
br: <> :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
br: Lemel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
br: Ouzhpennañ ...

en: Open
br: Digeriñ

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
br: Ledander linenn an ahel

note: i18n: ectx: label, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Grid Line Width
br: Ledander linenn ar gael

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_GridStyle) i18n: ectx: label, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Grid Style
br: Giz ar gael

note: i18n: ectx: label, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Axis-line color
br: Liv linenn an ahel :

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
br: Liv ar gael

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Colors)
en: Color of function 1
br: Liv ar fonksion 1

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color0), group (Colors)
en: Choose a color for function 1.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Colors)
en: Color of function 2
br: Liv ar fonksion 2

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color1), group (Colors)
en: Choose a color for function 2.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 2.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Colors)
en: Color of function 3
br: Liv ar fonksion 3

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color2), group (Colors)
en: Choose a color for function 3.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 3.

note: i18n: ectx: label, entry (Color3), group (Colors)
en: Color of function 4
br: Liv ar fonksion 4

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color3), group (Colors)
en: Choose a color for function 4.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 4.

note: i18n: ectx: label, entry (Color4), group (Colors)
en: Color of function 5
br: Liv ar fonksion 5

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color4), group (Colors)
en: Choose a color for function 5.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 5.

note: i18n: ectx: label, entry (Color5), group (Colors)
en: Color of function 6
br: Liv ar fonksion 6

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color5), group (Colors)
en: Choose a color for function 6.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 6.

note: i18n: ectx: label, entry (Color6), group (Colors)
en: Color of function 7
br: Liv ar fonksion 7

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color6), group (Colors)
en: Choose a color for function 7.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 7.

note: i18n: ectx: label, entry (Color7), group (Colors)
en: Color of function 8
br: Liv ar fonksion 8

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color7), group (Colors)
en: Choose a color for function 8.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 8.

note: i18n: ectx: label, entry (Color8), group (Colors)
en: Color of function 9
br: Liv ar fonksion 9

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color8), group (Colors)
en: Choose a color for function 9.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 9.

note: i18n: ectx: label, entry (Color9), group (Colors)
en: Color of function 10
br: Liv ar fonksion 10

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color9), group (Colors)
en: Choose a color for function 10.
br: Diabit ul liv evit ar fonksion 10.

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
br: Liv an drekleur

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
br: &Aozañ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
br: &Gwel

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
br: &Ostilhoù

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
br: &Skoazell

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù

en: The file does not exist.
br: N'eus ket ur restr.

en: automatic
br: emgefreek

en: The function %1 could not be loaded
br: N'em eus ket kargañ ar fonksion %1

en: An error appeared when opening this file
br: Degouezhet ez eus ur fazi en ur digeriñ ar restr-se

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to continue and overwrite this file?
br: Bez' ez eus un restr gant an anv « %1 » endeo. Ha sur oc'h e fell deoc'h ? Ha fellout a ra deoc'h rasklañ ha kenderc'hel ?

en: Overwrite File?
br: Rasklañ ar restr ?

en: An error appeared when saving this file
br: Degouezhet ez eus ur fazi en ur enrollañ ar restr-se

en: Print header table
br: Moulañ reollin an daol

en: Transparent background
br: Drekleur treuzwelus

en: Centimeters (cm)
br: Santimetroù (sm)

en: Millimeters (mm)
br: Milimetroù (mm)

en: Width:
br: Ledander :

en: Height:
br: Uhelder :

en: Original Author
br: Oberour kentañ

en: svg icon
br: arlun svg

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
br: Pennañ

en: General Settings
br: Dibarzhoù hollek

en: Colors
br: Livioù

en: Fonts
br: Fontoù

en: Configure KmPlot...
br: &Kefluniañ KmPlot ...

en: E&xport...
br: E&zporzh ...

en: Zoom &In
br: &Tostoc'h

en: Zoom &Out
br: &Pelloc'h

en: Calculator
br: Jederez

en: &Hide
br: &Kuzhat

en: &Remove
br: &Lemel

en: Save As
br: Enrollañ e

en: The file could not be saved
br: N'em eus ket enrollañ ar restr.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Current Value:
br: Gwerzh red :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Speed:
br: Tizh :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Fast
br: Buan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Slow
br: Gorrek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useList)
en: List:
br: Listenn :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit the list of parameters
br: Aozañ roll an dibarzhoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
br: Aozañ ar roll ...

en: Remove all
br: Lemel an holl re

en: Syntax error
br: Fazi ereadurezh

en: Empty function
br: Fonksion goullo

en: Function could not be found
br: N'em eus ket kavout ar fonksion

en: Solid
br: Leun

en: Dot
br: Pik

en: Dash Dot
br: Pikoù tiredoù

en: Dash Dot Dot
br: Tired pik pik

en: Advanced...
br: Barek ...

en: Color:
br: Liv :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line style:
br: Giz al linenn :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
br: Ledander al linenn :

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QParameterEditor)
en: Parameter Editor
br: Aozer an rannbennadoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUp)
en: Move Up
br: Pignit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDown)
en: Move Down
br: Diskennit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdImport)
en: &Import...
br: &Enporzh ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
br: &Ezporzh ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
br: &Aheloù :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
br: &Kael :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Default Function Colors
br: Livioù dre &ziouer ar fonksionoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
br: Fonksion &1 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
br: Fonksion &3 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
br: Fonksion &2 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
br: Fonksion &4 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
br: Fonksion &5 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
br: Fonksion &7 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
br: Fonksion &9 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
br: Fonksion &6 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
br: Fonksion &9 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
br: Fonksion 1&0 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
br: Ebet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
br: Linennoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Crosses
br: Kroazioù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
br: Le&dander al linenn :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
br: Diskouez ar skridennadoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
br: Diskouez an aheloù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Show arrows
br: Diskouez biroù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_4)
en: Header table:
br: T&aolenn ar reollin :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_anglemode)
en: Angle Mode
br: Mod ar c'hogn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Degree
br: &Derez

en: x-Axis:
br: Ahel-x :

en: y-Axis:
br: Ahel-y :

en: Functions:
br: Fonksionoù :
