kmplot - en to et translation catalogue (386 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConstantsEditor)
en: Constant Editor
et: Konstandiredaktor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: The value must be a number (e.g. "pi^2")
et: Väärtus peab olema arv (nt. "pi^2")

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: (invalid)
et: (vigane)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
et: Väärtus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Constant:
et: Konstant:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, valueEdit)
en: Enter an expression that evaluates to a number
et: Sisesta arvu hindav avaldis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Add a new constant
et: Lisa uus konstant

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Click this button to add a new constant.
et: Klõpsa nupul uue konstandi lisamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdNew)
en: &New
et: &Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Constant
et: Konstant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
et: Väärtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Document
et: Dokument

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Global
et: Globaalne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Delete the selected constant
et: Kustuta valitud konstant

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Click here to delete the selected constant; it can only be removed if it is not currently used by a plot.
et: Klõpsa siia valitud konstandi kustutamiseks. Konstanti saab eemaldada ainult siis, kui seda ei kasutata parajasti joonisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
et: &Kustuta

en: Coordinates
et: Koordinaadid

en: Coordinate System
et: Koordinaatide süsteem

en: The minimum range value must be lower than the maximum range value
et: Vahemiku miinimumväärtus peab olema väiksem kui maksimumväärtus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal axis Range
et: Horisontaalse telje vahemik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: 
en: Max:
et: Maks:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Custom boundary of the plot range
et: Joonisevahemiku kohandatud raja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Enter a valid expression, for instance 2*pi or e/2.
et: Sisesta sobilik avaldis, näiteks 2*pi või e/2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical axis Range
et: Püstise telje vahemik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_XScalingMode)
en: Horizontal axis Grid Spacing
et: Horisontaalse telje alusvõrgu vahed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic grid spacing is independent of zoom; there will be a fixed number of tics.
et: Alusvõrgu automaatsed vahed ei sõltu suurendusest: jaotismärkide arv on fikseeritud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
et: Kohandatud:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_YScalingMode)
en: Vertical axis Grid Spacing
et: Püstise telje alusvõrgu vahed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
et: Avaldis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, constantsButton)
en: Edit Constants...
et: Muuda konstante...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constantList)
en: Insert constant...
et: Lisa konstant...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, functionList)
en: Insert function...
et: Lisa funktsioon...

en: Functions
et: Funktsioonid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteButton)
en: delete the selected function
et: valitud funktsiooni kustutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Click here to delete the selected function from the list.
et: Klõpsa siia valitud funktsiooni kustutamiseks nimekirjast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createNewPlot)
en: Create
et: Loo

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
et: Funktsioon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom plot range
et: Kohandatud joonisevahemik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax)
en: Customize the maximum plot range
et: Joonisevahemiku maksimumi kohandamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Check this button and enter the plot range boundaries below.
et: Märgi, kui soovid sisestada allpool joonise rajad.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Customize the minimum plot range
et: Joonisevahemiku miinimumi kohandamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMin)
en: lower boundary of the plot range
et: joonisevahemiku alamraja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, min)
en: Enter the lower boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
et: Sisesta joonisevahemiku alamraja. Lubatud on sellised avaldised nagu 2*pi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMax)
en: upper boundary of the plot range
et: joonisevahemiku ülemraja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, max)
en: Enter the upper boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
et: Sisesta joonisevahemiku ülemraja. Lubatud on sellised avaldised nagu 2*pi.

note: i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, cartesianParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, parametricParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, polarParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, implicitParamete
en: Parameters
et: Parameetrid

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_integral) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, parametric_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, polar_f0) i18n: ectx: property 
en: Appearance
et: Välimus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Derivatives
et: Tuletised

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show first derivative
et: Esimese tuletise näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: If this box is checked, the first derivative will be plotted, too.
et: Märkimisel joonistatakse ka esimene tuletis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show &1st derivative
et: &Esimese tuletise näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f1)
en: 1st derivative
et: Esimene tuletis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show second derivative
et: Teise tuletise näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show &2nd derivative
et: &Teise tuletise näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f2)
en: 2nd derivative
et: Teine tuletis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Integral
et: Integraal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showIntegral) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: Show integral
et: Integraali näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: If this box is checked, the integral will be plotted, too.
et: Märkimisel joonistatakse ka integraal.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: A point on the solution curve
et: Punkt lahenduskõveral

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Initial Point
et: Algpunkt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &x:
et: &X:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: &y:
et: &Y:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-point,for instance 2 or pi
et: Sisesta algne X-punkt, näiteks 2 või pii

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
et: Sisesta integraali algne X-väärtus või avaldis, näiteks 2 või pii/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: enter the initial y-point, eg 2 or pi
et: sisesta algne Y-punkt, näiteks 2 või pii

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: Enter the initial y-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
et: Sisesta integraali algne Y-väärtus või avaldis, näiteks 2 või pii/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: The maximum step size used in numerically calculating the solution
et: Maksimumsamm, mida kasutatakse lahenduse arvutamisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
et: Täpsus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
et: Samm:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
et: Definitsioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelX)
en: x:
et: X:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricX) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricY) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, implicitEquation) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression
et: Avaldise sisestamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricX)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: cos(t)
et: Sisesta funktsiooni avaldis.
    Fiktiivne muutuja on t.
    Näide: cos(t)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelY)
en: y:
et: Y:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricY)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: sin(t)
et: Sisesta funktsiooni avaldis.
    Fiktiivne muutuja on t.
    Näide: sin(t)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_9)
en: Plot range
et: Joonisevahemik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, min)
en: Lower boundary of the plot range
et: Joonisevahemiku alamraja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, max)
en: Upper boundary of the plot range
et: Joonisevahemiku ülemraja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an equation
et: Võrrandi sisestamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an expression for the function. 
    Example: loop(a)=ln(a)
et: Sisesta funktsiooni avaldis.
    Näide: loop(a)=ln(a)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_13)
en: Plot Range
et: Joonisevahemik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Name of the function
et: Funktsiooni nimi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Enter the name of the function.
    The name of a function must be unique. If you leave this line empty KmPlot will set a default name. You can change it later.
et: Sisesta funktsiooni nimi.
    Funktsiooni nimi peab olema unikaalne. Tühjaks jättes määrab KmPlot sellele vaikimisi nime, mida võib küll ka hiljem muuta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, implicitEquation)
en: Enter an expression for the function.
    Example: x^2 + y^2 = 25.
et: Sisesta funktsiooni avaldis.
    Näide: x^2 + y^2 = 25.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression for the function.
    Example: f''(x) = -f
et: Sisesta funktsiooni avaldis.
    Näide: f''(x) = -f

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InitialConditionsWidget)
en: Initial Conditions
et: Algtingimused

en: Search between:
et: Otsimisvahemik:

en: Calculate the area between:
et: Ala arvutamise vahemik:

en: Minimum is at x = %1, %2(x) = %3
et: Miinimum on x = %1, %2(x) = %3

en: Maximum is at x = %1, %2(x) = %3
et: Maksimum on x = %1, %2(x) = %3

en: Area is %1
et: Ala on %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FunctionTools)
en: Function Tools
et: Funktsioonitööriistad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
et: Lisa...

en: Check this to have the constant exported when saving.
et: Märkimisel eksporditakse salvestamisel konstant.

en: Check this to have the constant permanently available between instances of KmPlot.
et: Märkimisel on konstant kasutatav KmPloti erinevates seanssides.

en: (Double-click on the gradient to add a stop)
et: (topeltklõps üleminekul lisab peatuse)

en: Remove stop
et: Eemalda peatus

en: Could not find KmPlot's part.
et: KmPloti komponenti ei leitud.

en: KmPlot Files (*.fkt);;All Files (*)
et: KmPloti failid (*.fkt);; Kõik failid (*)

en: Open
et: Ava

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
et: Teljejoone paksus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the axis lines.
et: Sisesta teljejoone paksus.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Checked if labels are visible
et: Märgi, kui soovid näha tähiseid

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Check this box if the labels at the tics should be shown.
et: Märgi, kui soovid näha jaotiskriipsude tähiseid.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Checked if axes are visible
et: Märgi, kui soovid näha telgi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should be shown.
et: Märgi, kui soovid näha telgi.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Checked if arrows are visible
et: Märgi, kui soovid näha nooli

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should have arrows.
et: Märgi, kui soovid näha telgedel nooli.

note: i18n: ectx: label, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Grid Line Width
et: Alusvõrgustiku joone laius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the grid lines.
et: Sisesta alusvõrgu joonte paksus.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_GridStyle) i18n: ectx: label, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Grid Style
et: Alusvõrgu stiil

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Choose a suitable grid style.
et: Vali sobiv alusvõrgustiku stiil.

note: i18n: ectx: label, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Tic length
et: Jaotiskriipsu pikkus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Enter the length of the tic lines
et: Sisesta jaotiskriipsude pikkus

note: i18n: ectx: label, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Tic width
et: Jaotiskriipsu paksus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the tic lines.
et: Sisesta jaotisjoonte paksus.

note: i18n: ectx: label, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Left boundary
et: Vasak raja

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Enter the left boundary of the plotting area.
et: Sisesta jooniseala vasak raja.

note: i18n: ectx: label, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Right boundary
et: Parem raja

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Enter the right boundary of the plotting area.
et: Sisesta jooniseala parem raja.

note: i18n: ectx: label, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Lower boundary
et: Alumine raja

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Enter the lower boundary of the plotting area.
et: Sisesta jooniseala alumine raja.

note: i18n: ectx: label, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Upper boundary
et: Ülemine raja

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Enter the upper boundary of the plotting area.
et: Sisesta jooniseala ülemine raja.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelHorizontalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Horizontal Axis
et: Horisontaalse telje tähis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelHorizontalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Horizontal Axis.
et: Horisontaalse telje tähis.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelVerticalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Vertical Axis
et: Püstise telje tähis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelVerticalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Vertical Axis.
et: Püstise telje tähis.

note: i18n: ectx: label, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: label, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Whether to use automatic or custom scaling.
et: Kas kasutada automaatset või kohandatud skaleerimist.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: whatsthis, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Select whether to use automatic or custom scaling.
et: Vali, kas kasutada automaatset või kohandatud skaleerimist.

note: i18n: ectx: label, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Width of a unit from tic to tic
et: Ühiku laius jaotiskriipsude vahel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Enter the width of a unit from tic to tic.
et: Sisesta ühiku laius jaotiskriipsude vahel.

note: i18n: ectx: label, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Height of a unit from tic to tic
et: Ühiku kõrgus jaotiskriipsude vahel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Enter the height of a unit from tic to tic.
et: Sisesta ühiku kõrgus jaotiskriipsude vahel.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Font of the axis labels
et: Teljetähiste font

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the axis labels.
et: Vali teljetähiste font.

note: i18n: ectx: label, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Font of the printed header table
et: Päisetabeli font

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the table printed at the top of the page.
et: Vali lehekülje ülaosas asuva tabeli font.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Font of diagram labels
et: Diagrammitähiste font

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Choose a font for diagram labels.
et: Vali diagrammitähiste font.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Axis-line color
et: Teljejoone värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Enter the color of the axis lines.
et: Vali teljejoonte värv.

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
et: Alusvõrgustiku värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridColor), group (Colors)
en: Choose a color for the grid lines.
et: Vali alusvõrgustiku joonte värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Colors)
en: Color of function 1
et: Funktsiooni 1 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color0), group (Colors)
en: Choose a color for function 1.
et: Vali funktsiooni 1 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Colors)
en: Color of function 2
et: Funktsiooni 2 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color1), group (Colors)
en: Choose a color for function 2.
et: Vali funktsiooni 2 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Colors)
en: Color of function 3
et: Funktsiooni 3 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color2), group (Colors)
en: Choose a color for function 3.
et: Vali funktsiooni 3 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color3), group (Colors)
en: Color of function 4
et: Funktsiooni 4 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color3), group (Colors)
en: Choose a color for function 4.
et: Vali funktsiooni 4 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color4), group (Colors)
en: Color of function 5
et: Funktsiooni 5 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color4), group (Colors)
en: Choose a color for function 5.
et: Vali funktsiooni 5 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color5), group (Colors)
en: Color of function 6
et: Funktsiooni 6 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color5), group (Colors)
en: Choose a color for function 6.
et: Vali funktsiooni 6 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color6), group (Colors)
en: Color of function 7
et: Funktsiooni 7 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color6), group (Colors)
en: Choose a color for function 7.
et: Vali funktsiooni 7 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color7), group (Colors)
en: Color of function 8
et: Funktsiooni 8 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color7), group (Colors)
en: Choose a color for function 8.
et: Vali funktsiooni 8 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color8), group (Colors)
en: Color of function 9
et: Funktsiooni 9 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color8), group (Colors)
en: Choose a color for function 9.
et: Vali funktsiooni 9 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color9), group (Colors)
en: Color of function 10
et: Funktsiooni 10 värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color9), group (Colors)
en: Choose a color for function 10.
et: Vali funktsiooni 10 värv.

note: i18n: ectx: label, entry (anglemode), group (General)
en: Radians instead of degrees
et: Radiaanid kraadide asemel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (anglemode), group (General)
en: Check the box if you want to use radians
et: Märgi, kui soovid näha kasutada radiaane

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
et: Taustavärv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundcolor), group (General)
en: The background color for the graph
et: Graafiku tausta värv

note: i18n: ectx: label, entry (zoomInStep), group (General)
en: Zoom-in step
et: Suurendusaste

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomInStep), group (General)
en: The value the zoom-in tool should use
et: Väärtus, mida kasutab suurendus

note: i18n: ectx: label, entry (zoomOutStep), group (General)
en: Zoom-out step
et: Vähendusaste

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomOutStep), group (General)
en: The value the zoom-out tool should use
et: Väärtus, mida kasutab vähendus

note: i18n: ectx: label, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Extra detail when tracing
et: Lisadetailid jälgimisel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Whether to show extra detail such as the tangent and normal when tracing a plot.
et: Kas näidata joonise jälgimisel lisadetaile, näiteks puutuja ja normaal.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: The file had an unknown version number
et: Fail on tundmatu versiooninumbriga

en: The file does not exist.
et: Faili ei ole olemas.

en: An error appeared when opening this file (%1)
et: Selle faili (%1) avamisel tekkis viga

en: %1 could not be opened
et: %1 avamine nurjus

en: %1 could not be loaded (%2 at line %3, column %4)
et: %1 laadimine nurjus (%2 real %3, veerus %4)

en: automatic
et: automaatne

en: The function %1 could not be loaded
et: Funktsiooni %1 laadimine nurjus

en: Open Parameter File
et: Parameetrifaili avamine

en: Plain Text File (*.txt)
et: Klaartekst (*.txt)

en: An error appeared when opening this file: %1
et: Selle faili avamisel tekkis tõrge: %1

en: Line %1 is not a valid parameter value and will therefore not be included. Do you want to continue?
et: Rida %1 ei ole sobiv parameetriline väärtus ning seda seepärast ei kaasata. Kas soovid jätkata?

en: Would you like to be informed about other lines that cannot be read?
et: Kas soovid saada teada ridadest, mida ei õnnestunud lugeda?

en: Get Informed
et: Tahan teada

en: Ignore Information
et: Ei taha teada

en: An error appeared when opening this file
et: Selle faili avamisel tekkis viga

en: Save File
et: Faili salvestamine

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to continue and overwrite this file?
et: Fail nimega "%1" on juba olemas. Kas tõesti jätkata ja kirjutada see üle?

en: Overwrite File?
et: Kas kirjutada fail üle?

en: An error appeared when saving this file
et: Selle faili salvestamisel tekkis viga

en: Print header table
et: Päisetabeli trükkimine

en: Transparent background
et: Läbipaistev taust

en: Pixels (1/72nd in)
et: pikslid (1/72 tolli)

en: Inches (in)
et: Tollid (in)

en: Centimeters (cm)
et: Sentimeetrid (cm)

en: Millimeters (mm)
et: Millimeetrid (mm)

en: Width:
et: Laius:

en: Height:
et: Kõrgus

en: Width is invalid
et: Laius on vigane

en: Height is invalid
et: Kõrgus on vigane

en: Slider %1
et: Liugur %1

en: Move slider to change the parameter of the function plot connected to this slider.
et: Liiguta liugurit sellega seotud funktsioonijoonise parameetri muutmiseks.

en: Mathematical function plotter by KDE
et: KDE matemaatiliste funktsioonide graafiku joonistaja

en: (c) 2000-2002, Klaus-Dieter Möller
et: (c) 2000-2002: Klaus-Dieter Möller

en: Original Author
et: Algne autor

en: Matthias Meßmer
et: Matthias Meßme

en: Various improvements
et: Mitmesugused parandused

en: Porting to Qt 4, UI improvements, features
et: Qt 4 port, kasutajaliidese parandamine, mitmed võimalused

en: svg icon
et: SVG ikoon

en: command line options, MIME type
et: käsurea võtmed, MIME tüüp

en: Initial functions to plot
et: Algsed joonistatavad funktsioonid

en: URLs to open
et: Avatavad URL-id

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldised seadistused

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageDiagram)
en: Diagram
et: Diagramm

en: Diagram Appearance
et: Diagrammi välimus

en: Colors
et: Värvid

en: Fonts
et: Fondid

en: Configure KmPlot...
et: KmPloti seadistamine...

en: E&xport...
et: &Eksport...

en: &Coordinate System...
et: &Koordinaatide süsteem...

en: &Constants...
et: &Konstandid...

en: Zoom &In
et: &Suurenda

en: Zoom &Out
et: &Vähenda

en: &Fit Widget to Trigonometric Functions
et: So&bita element trigonomeetrilistele funktsioonidele

en: Reset View
et: Lähtesta vaade

en: Show Sliders
et: Näita liugureid

en: Calculator
et: Arvutamine

en: Plot &Area...
et: Joonist&amisala...

en: Find Ma&ximum...
et: Leia ma&ksimum...

en: Find Mi&nimum...
et: Leia mii&nimum...

en: Cartesian Plot
et: Descartes'i joonis

en: Parametric Plot
et: Parameetriline joonis

en: Polar Plot
et: Polaarne joonis

en: Implicit Plot
et: Ilmutamata joonis

en: Differential Plot
et: Diferentsiaaljoonis

en: &Hide
et: P&eida

en: &Remove
et: &Eemalda

en: Animate Plot...
et: Animeeri joonis...

en: Copy (x, y)
et: Kopeeri (x, y)

en: Copy Root Value
et: Juurväärtuse kopeerimine

en: The plot has been modified.
    Do you want to save it?
et: Joonist on muudetud.
    Kas soovid selle salvestada?

en: This file is saved with an old file format; if you save it, you cannot open the file with older versions of KmPlot. Are you sure you want to continue?
et: See fail on salvestatud vanas vormingus. Kui selle nüüd salvestad, ei saa sa seda enam Kmploti vanemate versioonidega avada. Kas tõesti jätkata?

en: Save New Format
et: Salvesta uues vormingus

en: Save As
et: Salvestamine

en: The file could not be saved
et: Faili salvestamine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Export as Image
et: Eksport pildina

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
et: Vabandust, midagi läks salvestamisel pildina "%1" valesti

en: Print Settings
et: Trükkimisseadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, warningLabel)
en: The function must have an additional variable as a parameter, e.g. f(x,k) would have k as its parameter
et: Funktsioonil peab olema antud parameetrina täiendav muutuja, nt. f(x,k) puhul on parameetriks k

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warningLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Warning:</span> The current function does not have a parameter, and so cannot be animated.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Hoiatus:</span> aktiivsel funktsioonil puudub parameeter, mistõttu seda ei saa animeerida.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Final value:
et: Lõppväärtus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Initial value:
et: Algväärtus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Current Value:
et: Aktiivne väärtus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Speed:
et: Kiirus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Fast
et: Kiire

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Slow
et: Aeglane

en: Slider No. %1
et: Liugur nr. %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSlider)
en: Slider:
et: Liugur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useList)
en: List:
et: Nimekiri:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit the list of parameters
et: Muuda parameetrite nimekirja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Click here to open a list of parameter values. Here you can add, remove, and change them.
et: Klõpsa siia parameetriliste väärtuste nimekirja avamiseks, kus saab neid lisada, eemaldada ja muuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
et: Muuda nimekirja...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select a slider
et: Vali liugur

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select one of the sliders to change the parameter value dynamically. The values vary from 0 (left) to 100 (right).
et: Vali liugur, millega parameetri väärtust dünaamiliselt muuta. Väärtused on vahemikus 0 (vasakul) kuni 100 (paremal).

en: Remove all
et: Eemalda kõik

en: The function %1 is depended upon by the following functions: %2. These must be removed in addition.
et: Funktsioon %1 sõltub järgnevatest funktsioonidest: %2. Ka need tuleb eemaldada.

en: Syntax error
et: Süntaksiviga

en: Missing parenthesis
et: Puuduv sulg

en: Stack overflow
et: Pinu ületäide

en: Name of function is not free
et: Funktsiooni nimi ei ole vaba

en: recursive function not allowed
et: Rekursiivne funktsioon ei ole lubatud

en: Empty function
et: Tühi funktsioon

en: Function could not be found
et: Funktsooni ei leitud

en: The differential equation must be at least first-order
et: Diferentsiaalvõrrand peab olema vähemalt esimest järku

en: Too many plus-minus symbols
et: Liiga palju pluss-miinusmärke

en: Invalid plus-minus symbol (expression must be constant)
et: Vigane pluss-miinusmärk (avaldis peab olema konstant)

en: The function has too many arguments
et: Funktsioonil on liiga palju argumente

en: The function does not have the correct number of arguments
et: Funktsioonil ei ole õige arv agrumente

en: Solid
et: Ühtlane

en: Dash
et: Kriipsjoon

en: Dot
et: Punktiir

en: Dash Dot
et: Kriips-punkt

en: Dash Dot Dot
et: Kriips-punkt-punkt

en: Advanced...
et: Muud...

en: Color:
et: Värv:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlotStyleWidget)
en: Plot Style
et: Joonise stiil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showPlotName)
en: Show the plot name
et: Joonise nime näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showExtrema)
en: Show extrema (minimum/maximum points)
et: Ekstreemide näitamine (miinimum/maksimupunktid)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTangentField)
en: Show the tangent field:
et: Puutuja näitamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useGradient)
en: Use a gradient for parameters:
et: Ülemineku kasutamine parameetritel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line style:
et: Joone stiil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
et: Joone paksus:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QParameterEditor)
en: Parameter Editor
et: Parameetriredaktor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: delete selected constant
et: valitud konstandi kustutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUp)
en: Move Up
et: Liiguta üles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDown)
en: Move Down
et: Liiguta alla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile
et: Väärtuste import tekstifailist

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile. Every line in the file is parsed as a value or expression.
et: Impordib väärtused tekstifailist. Faili iga rida parsitakse väärtuse või avaldisena.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile
et: Väärtuste eksport tekstifaili

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile. Every value in the parameter list will be written to one line in the file.
et: Ekspordib väärtused tekstifaili. Parameetrite nimekirja iga väärtus kirjutatakse faili eraldi reale.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
et: &Eksport...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Coords
et: K&oordinaadid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Color for the plot area behind the grid.
et: Joonise ala värv alusvõrgu all.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Click on the button the choose the color of the background. This option has no effect on printing nor export.
et: Klõpsa siin taustavärvi valimiseks. See ei mõjuta kuidagi trükkimist ega eksportimist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
et: &Teljed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
et: &Alusvõrk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Specify the color of the axes. The change will appear as soon as you press the OK button.
et: Määrab telgede värvi. Muudatus rakendub kohe pärast klõpsu nupule 'OK'.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Specify the color of the grid. The change will appear as soon as you press the OK button.
et: Määrab alusvõrgustiku joonte värvi. Muudatus rakendub kohe pärast klõpsu nupule 'OK'.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Default Function Colors
et: Funktsioonide vaikevärvi&d

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color1)
en: The default color for function number 2. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 2 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color4)
en: The default color for function number 5. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 5 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color0)
en: The default color for function number 1. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 1 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
et: Funktsioon &1:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color2)
en: The default color for function number 3. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 3 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
et: Funktsioon &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
et: Funktsioon &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
et: Funktsioon &4:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color3)
en: The default color for function number 4. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 4 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
et: Funktsioon &5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
et: Funktsioon &7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
et: Funktsioon &8:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color8)
en: The default color for function number 9. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 9 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
et: Funktsioon &6:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color6)
en: The default color for function number 7. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 7 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color7)
en: The default color for function number 8. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 8 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color5)
en: The default color for function number 6. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 6 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
et: Funktsioon &9:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color9)
en: The default color for function number 10. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
et: Funktsiooni number 10 vaikevärv. Palun arvesta, et see värviseadistus rakendub ainult tühjale funktsioonile, nii et kui oled määranud juba näiteks funktsiooni 1 ja muudad siin selle värvi, siis rakendub siin määratu järgmine kord, kui määrad uuesti funktsiooni 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
et: Funktsioon 1&0:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: No Grid will be plotted.
et: Alusvõrku ei joonistata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: A line for every tic.
et: Joon iga jaotiskriipsu kohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
et: Jooned

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Only little crosses in the plot area.
et: Ainult väikesed ristid joonisealal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Crosses
et: Ristid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Circles around the Origin.
et: Ringid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Polar
et: Polaarne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Axis Labels
et: Teljetähised

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Label on horizontal axis.
et: Rõhttelje tähis.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Label on vertical axis.
et: Püsttelje tähis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Axis widths:
et: Telgede paksus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
et: &Joone paksus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Tic width:
et: Jaotiskriipsu paksus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8_4)
en: Tic length:
et: Jaotiskriipsu pikkus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Check this if the axes' tics should be labeled.
et: Märgi, kui soovid näha teljejaotiste tähiseid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
et: Tähiste näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Check this if the axes should be visible.
et: Märgi, kui soovid näha telgi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
et: Telgede näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Check this if the axes should have arrows at their ends.
et: Märgi, kui soovid näha nooli telgede otstes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Show arrows
et: Noolte näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Axes labels:
et: Teljetähised:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_3)
en: Diagram labels:
et: Diagrammitähised:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_4)
en: Header table:
et: Päisetabel:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_anglemode)
en: Angle Mode
et: Nurgarežiim

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Trigonometric functions use radian mode for angles.
et: Trigonomeetrilised funktsioonid kasutavad nurkade korral radiaane.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Check this button to use radian mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
et: Selle märkimisel kasutatakse nurkade mõõtmisel radiaane. See on oluline ainult trigonomeetriliste funktsioonide korral.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: &Radian
et: &Radiaan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Trigonometric functions use degree mode for angles.
et: Trigonomeetrilised funktsioonid kasutavad nurkade korral kraade.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Check this button to use degree mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
et: Selle märkimisel kasutatakse nurkade mõõtmisel kraade. See on oluline ainult trigonomeetriliste funktsioonide korral.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Degree
et: Kraa&d

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Zoom
et: Suurendus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_zoomOutStep)
en: The value the Zoom Out tool should use.
et: Väärtus, mida kasutab vähendus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_zoomInStep)
en: The value the Zoom In tool should use.
et: Väärtus, mida kasutab suurendus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DetailedTracing)
en: Draw tangent and normal when tracing
et: Puutuja ja normaali joonistamine jälgimisel

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
et: Liugur

[ctx: %1=minimum value, %2=maximum value]
en: %1 to %2
et: %1 kuni %2

en: Plotting Range
et: Joonistamisvahemik

en: Axes Division
et: Teljejaotus

en: x-Axis:
et: X-telg:

en: y-Axis:
et: Y-telg:

en: Functions:
et: Funktsioonid:

[ctx: %1 is a subscript zero symbol]
en: root: x%1 =
et: juur: x%1 =

en: Error in extension.
et: Laiendi viga.
