kmplot - en to he translation catalogue (201 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConstantsEditor)
en: Constant Editor
he: עורך הקבועים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
he: ערך:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Add a new constant
he: הוסף קבוע חדש

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Click this button to add a new constant.
he: לחץ על כפתור זה כדי להוסיף קבוע חדש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
he: ערך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Click here to delete the selected constant; it can only be removed if it is not currently used by a plot.
he: לחץ כאן כדי למחוק את הקבוע הנבחר. אפשר למחוק אותו רק אם הוא לא בשימוש כרגע על ידי שירטוט.

en: The minimum range value must be lower than the maximum range value
he: מספר התחום המינימלי חייב להיות קטן מהמקסימלי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: 
en: Max:
he: מקסימום:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Custom boundary of the plot range
he: גבולות שרטוט מותאמים אישית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Enter a valid expression, for instance 2*pi or e/2.
he: הכנס ביטוי תקף. לדוגמה, 2*pi או e/2.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_4) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx
en: Min:
he: מינימום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
he: מותאם אישית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteButton)
en: delete the selected function
he: מחק את הפונקציה הנבחרת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Click here to delete the selected function from the list.
he: לחץ כאן כדי למחוק את הפונקציה הנבחרת מהרשימה.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
he: פונקציה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax)
en: Customize the maximum plot range
he: הגדר טווח מקסימלי לשרטוט

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Customize the minimum plot range
he: הגדר ערך מינימום לטווח השרטוט:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMin)
en: lower boundary of the plot range
he: גבול תחתון של תחום שירטוט

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, min)
en: Enter the lower boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
he: הכנס את הגבול התחתון של תחום השרטוט. ביטויים כגון 2*pi גם הם מותרים.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMax)
en: upper boundary of the plot range
he: גבול עליון של תחום השרטוט

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, max)
en: Enter the upper boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
he: הכנס את הגבול העליון של תחום השרטוט. ביטויים כגון 2*pi גם הם מותרים.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Derivatives
he: נגזרות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show first derivative
he: הראה נגזרת ראשונה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: If this box is checked, the first derivative will be plotted, too.
he: אם תיבה זו מסומנת תשורטט גם הנגזרת הראשונה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show &1st derivative
he: &הראה נגזרת ראשונה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show second derivative
he: הראה נגזרת שנייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show &2nd derivative
he: &הראה נגזרת שנייה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Integral
he: אינטגרל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showIntegral) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: Show integral
he: הראה אינטגרל

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Initial Point
he: נקודת התחלה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-point,for instance 2 or pi
he: הכנס את נקודת x ההתחלתית. לדוגמה 2 או pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
he: הכנס את נקודת x ההתחלתית בשביל האינטגרל. לדוגמה, 2 או 2/pi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: enter the initial y-point, eg 2 or pi
he: הכנס את נקודת y ההתחלתית. לדוגמה, 2 או pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: Enter the initial y-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
he: הכנס את נקודת y ההתחלתית בשביל האינטגרל. לדוגמה, 2 או pi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
he: דיוק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
he: הגדרה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricX)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: cos(t)
he: הכנס ביטוי לפונקציה.
    משתנה הבובה הוא t.
    לדוגמה: (cos (t

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricY)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: sin(t)
he: הכנס ביטוי לפונקציה.
    משתנה הבובה הוא t.
    דוגמה: (sin(t

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, min)
en: Lower boundary of the plot range
he: גבול תחתון של תחום שירטוט

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, max)
en: Upper boundary of the plot range
he: גבול עליון של תחום השרטוט

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Enter the name of the function.
    The name of a function must be unique. If you leave this line empty KmPlot will set a default name. You can change it later.
he: הכנס את שם הפונקציה.
    שם הפונקציה חייב להיות ייחודי. אם תשאיר קו זה ריק KmPlot יגדיר שם ברירת מחדל. באפשרותך לשנותו לאחר מכן.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
he: שם:

en: Could not find KmPlot's part.
he: לא יכול למצוא חלק של KmPlot.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
he: עובי הקווים של ה&צירים:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the axis lines.
he: הכנס את עובי הקווים של הצירים.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Checked if labels are visible
he: מסומן אם תוויות נראות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Check this box if the labels at the tics should be shown.
he: סמן תיבה זו אם ברצונך שהתוויות בשנתות יראו.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Checked if axes are visible
he: מסומן אם הצירים נראים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should be shown.
he: סמן תיבה זו אם ברצונך שהצירים יראו.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Checked if arrows are visible
he: מסומן אם החצים נראים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should have arrows.
he: סמן תיבה זו אם ברצונך שהצירים יראו.

note: i18n: ectx: label, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Grid Line Width
he: עובי קו רשת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the grid lines.
he: הכנס את עובי קווי הרשת.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_GridStyle) i18n: ectx: label, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Grid Style
he: סגנון רשת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Choose a suitable grid style.
he: בחר סוג רשת מתאים.

note: i18n: ectx: label, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Tic length
he: אורך שנתות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Enter the length of the tic lines
he: הכנס את אורך קווי השנתות

note: i18n: ectx: label, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Tic width
he: עובי שנתות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the tic lines.
he: הכנס את עובי קווי השנתות.

note: i18n: ectx: label, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Left boundary
he: גבול שמאלי

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Enter the left boundary of the plotting area.
he: הכנס את הגבול השמאלי של אזור השרטוט.

note: i18n: ectx: label, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Right boundary
he: גבול ימני

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Enter the right boundary of the plotting area.
he: הכנס את הגבול הימני של אזור השרטוט.

note: i18n: ectx: label, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Lower boundary
he: גבול תחתון

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Enter the lower boundary of the plotting area.
he: הכנס את הגבול התחתון של אזור השרטוט.

note: i18n: ectx: label, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Upper boundary
he: גבול עליון

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Enter the upper boundary of the plotting area.
he: הכנס את הגבול העליון של אזור השרטוט.

note: i18n: ectx: label, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Width of a unit from tic to tic
he: רוחב יחידה בין קווי שנתות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Enter the width of a unit from tic to tic.
he: הכנס רוחב יחידה בין קווי שנתות.

note: i18n: ectx: label, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Height of a unit from tic to tic
he: גובה יחידה בין קווי שנתות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Enter the height of a unit from tic to tic.
he: הכנס מרחק אנכי בין קווי שנתות.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Axis-line color
he: צבע קווי הצירים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Enter the color of the axis lines.
he: הכנס את צבע קווי הצירים.

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
he: צבע הרשת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridColor), group (Colors)
en: Choose a color for the grid lines.
he: בחר צבע עבור קווי הרשת.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Colors)
en: Color of function 1
he: צבע של פונקציה מספר 1

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color0), group (Colors)
en: Choose a color for function 1.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 1

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Colors)
en: Color of function 2
he: צבע של פונקציה מספר 2

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color1), group (Colors)
en: Choose a color for function 2.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 2

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Colors)
en: Color of function 3
he: צבע של פונקציה מספר 3

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color2), group (Colors)
en: Choose a color for function 3.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 3

note: i18n: ectx: label, entry (Color3), group (Colors)
en: Color of function 4
he: צבע של פונקציה מספר 4

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color3), group (Colors)
en: Choose a color for function 4.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 4

note: i18n: ectx: label, entry (Color4), group (Colors)
en: Color of function 5
he: צבע של פונקציה מספר 5

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color4), group (Colors)
en: Choose a color for function 5.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 5.

note: i18n: ectx: label, entry (Color5), group (Colors)
en: Color of function 6
he: צבע של פונקציה מספר 6

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color5), group (Colors)
en: Choose a color for function 6.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 6.

note: i18n: ectx: label, entry (Color6), group (Colors)
en: Color of function 7
he: צבע של פונקציה מספר 7

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color6), group (Colors)
en: Choose a color for function 7.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 7.

note: i18n: ectx: label, entry (Color7), group (Colors)
en: Color of function 8
he: צבע של פונקציה מספר 8

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color7), group (Colors)
en: Choose a color for function 8.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 8.

note: i18n: ectx: label, entry (Color8), group (Colors)
en: Color of function 9
he: צבע של פונקציה מספר 9

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color8), group (Colors)
en: Choose a color for function 9.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 9.

note: i18n: ectx: label, entry (Color9), group (Colors)
en: Color of function 10
he: צבע של פונקציה מספר 10

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color9), group (Colors)
en: Choose a color for function 10.
he: בחר צבע של פונקציה מספר 10.

note: i18n: ectx: label, entry (anglemode), group (General)
en: Radians instead of degrees
he: רדיאנים במקום מעלות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (anglemode), group (General)
en: Check the box if you want to use radians
he: סמן תיבה זו אם ברצונך להשתמש ברדיאנים

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
he: צבע רקע

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundcolor), group (General)
en: The background color for the graph
he: צבע הרקע לגרף

note: i18n: ectx: label, entry (zoomInStep), group (General)
en: Zoom-in step
he: צעד זום פנימה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomInStep), group (General)
en: The value the zoom-in tool should use
he: הערך שכלי הזום פנימה ישתמש בו

note: i18n: ectx: label, entry (zoomOutStep), group (General)
en: Zoom-out step
he: גודל זום החוצה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomOutStep), group (General)
en: The value the zoom-out tool should use
he: הערך שכלי הזום החוצה ישתמש בו

en: The file had an unknown version number
he: לקובץ הייתה מספר גרסה לא מוכרת

en: The file does not exist.
he: הקובץ לא קיים.

en: automatic
he: אוטומטי

en: The function %1 could not be loaded
he: לא ניתן היה לטעון את הפונקציה %1

en: Line %1 is not a valid parameter value and will therefore not be included. Do you want to continue?
he: שורה %1 היא לא ערך משתנה תקין ולכן לא תהיה מצורפת. האם ברצונך להמשיך?

en: Would you like to be informed about other lines that cannot be read?
he: האם לידע אותך על שורות אחרות שלא ניתן לקרוא?

en: Ignore Information
he: התעלם מהנתונים

en: An error appeared when opening this file
he: התגלתה תקלה בפתיחת הקובץ

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to continue and overwrite this file?
he: הקובץ שניקרא "%1" כבר קיים. האם ברצונך להחליף את הקובץ?

en: Overwrite File?
he: להחליף את הקובץ?

en: An error appeared when saving this file
he: נתגלתה טעות בעת שמירת הקובץ

en: Print header table
he: הדפס טבלת כותרת

en: Transparent background
he: רקע שקוף

en: Move slider to change the parameter of the function plot connected to this slider.
he: הזז את הסרגל כדי לשנות את הפרמטר של שרטוט הפונקציה המקושר לסרגל זה.

en: Original Author
he: כותב מקורי

en: GUI
he: ממשק

en: Various improvements
he: שיפורים רבים

en: svg icon
he: סמל SVG

en: command line options, MIME type
he: אפשרויות שורת פקודה, סוג MIME

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Colors
he: צבעים

en: Configure KmPlot...
he: הגדרות KmPlot...

en: E&xport...
he: &יצא...

en: &Coordinate System...
he: &מערכת קוראורדינטות...

en: Zoom &In
he: &זום פנימה

en: Zoom &Out
he: &זום החוצה

en: &Fit Widget to Trigonometric Functions
he: התאם לפונקציות טריגונומטריות

en: &Hide
he: &הסתר

en: The plot has been modified.
    Do you want to save it?
he: השרטוט שונה.
    האם לשמור אותו?

en: Save New Format
he: שמור עיצוב חדש

en: The file could not be saved
he: אי אפשר היה לשמור את הקובץ

en: Slider No. %1
he: מחוון מספר: %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit the list of parameters
he: ערוך את רשימת המשתנים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Click here to open a list of parameter values. Here you can add, remove, and change them.
he: לחץ כאן כדי לפתוח רשימה של ערכי משתנה. כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולשנות אותם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
he: ערוך רשימה...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select a slider
he: בחר סרגל

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select one of the sliders to change the parameter value dynamically. The values vary from 0 (left) to 100 (right).
he: בחר את אחד הסרגלים המיועדים לשנות את ערך המשתנה בצורה דינמית. הערך יכול להשתנות 0 (משמאל) עד 100 (מימין).

en: Empty function
he: פונקציה ריקה

en: Function could not be found
he: לא ניתן למצוא את הפונקציה

en: Color:
he: צבע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
he: עובי קו:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QParameterEditor)
en: Parameter Editor
he: עורך פרמטרים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: delete selected constant
he: מחק את הקבוע הנבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile
he: יבא ערכים מקובץ טקסט

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile. Every line in the file is parsed as a value or expression.
he: יבא ערכים מקובץ טקסט. כל שורה בקובץ תתפרש כערך או ביטוי.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdImport)
en: &Import...
he: &ייבא...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile
he: יצא ערכים לקובץ טקסט

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile. Every value in the parameter list will be written to one line in the file.
he: יצא ערכים לקובץ טקסט. כל ערך ברשימת הפרמטרים יכתב לשורה אחת בקובץ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
he: &יצא

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Coords
he: &קואורדינטות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Color for the plot area behind the grid.
he: צבע אזור השרטוט מאחורי הרשת.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Click on the button the choose the color of the background. This option has no effect on printing nor export.
he: לחץ על הכפתור כדי להגדיר את צבע הרקע. לאפשרות זו אין השפעה על הדפסה או יצוא.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
he: &צירים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
he: &רשת:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Specify the color of the axes. The change will appear as soon as you press the OK button.
he: הגדר את צבע הצירים. השינוי יופיע מיד כשתלחץ על "אישור".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Specify the color of the grid. The change will appear as soon as you press the OK button.
he: הגדר את צבע הרשת. השינוי יראה מיד כשתלחץ על "אישור".

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Default Function Colors
he: &ברירת מחדל לצבעי פונקציה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
he: &פונקציה 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
he: &פונקציה 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
he: &פונקציה 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
he: &פונקציה 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
he: &פונקציה 5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
he: &פונקציה 7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
he: &פונקציה 8:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
he: פונקציה &6:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
he: פונקציה &9:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
he: פונקציה &10:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: No Grid will be plotted.
he: לא תצויר שום רשת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: A line for every tic.
he: קו לכל שנתה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
he: קווים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Only little crosses in the plot area.
he: רק פלוסים קטנים באזור השרטוט.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Crosses
he: צלבים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Circles around the Origin.
he: עיגולים סביב ראשית הצירים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Polar
he: קוטבי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
he: &עובי קו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Tic width:
he: &עובי השנתות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8_4)
en: Tic length:
he: אורך הש&נתות:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Check this if the axes' tics should be labeled.
he: סמן כאן אם ברצונך שהצירים יהיו מסומנים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
he: הראה תוויות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Check this if the axes should be visible.
he: סמן כאן אם ברצונך לראות את הצירים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
he: הראה צירים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Check this if the axes should have arrows at their ends.
he: סמן זאת אם ברצונך שיהיו חצים בקצות הצירים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Show arrows
he: הראה חיצים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_anglemode)
en: Angle Mode
he: מצב זווית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Trigonometric functions use radian mode for angles.
he: פונקציות טריגונומטריות ישתמשו במצב רדיאנים עבור מעלות.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Check this button to use radian mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
he: סמן כאן כדי להשתמש ברדיאנים למדידת מעלות. זה משנה רק עבור פונקציות טריגונומטריות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: &Radian
he: &רדיאנים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Trigonometric functions use degree mode for angles.
he: פונקציות טריגונומטריות משתמשות במעלות עבור זוויות.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Check this button to use degree mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
he: סמן כאן כדי כדי להשתמש במעלות כדי למדוד זוויות. זה משנה רק עבור פונקציות טריגונומטריות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Degree
he: &מעלות

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
he: סרגל

en: Axes Division
he: חלוקת הצירים

en: x-Axis:
he: ציר x:

en: y-Axis:
he: ציר y:

en: Functions:
he: פונקציות:

en: Error in extension.
he: שגיאה בסיומת.
