kmplot 0 - en to hr translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
hr: Podešeno:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
hr: Funkcija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
hr: Definicija

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
hr: Debljina linije osi:

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
hr: Boja rešetke

en: Print header table
hr: Ispiši tablicu zaglavlja

en: KmPlot
hr: KPilot

en: Colors
hr: Boje

en: &Hide
hr: &Sakrij

en: Slider No. %1
hr: Klizač br. %1

en: Empty function
hr: Prazna funkcija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
hr: &Osi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
hr: Funkcija &1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
hr: Funkcija &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
hr: Funkcija &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
hr: Funkcija &4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
hr: Funkcija &5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
hr: Funkcija &7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
hr: Funkcija &8:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
hr: Funkcija &6:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
hr: Funkcija &9:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
hr: Funkcija 1&0:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
hr: Nijedan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
hr: Linije

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
hr: &Širina linije:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
hr: Klizač

en: x-Axis:
hr: x-os:

en: y-Axis:
hr: y-os:

en: Functions:
hr: Funkcije:

en: Error in extension.
hr: Pogreška u ekstenziji.
