kmplot - en to lt translation catalogue (351 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConstantsEditor)
en: Constant Editor
lt: Konstantų rengyklė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: The value must be a number (e.g. "pi^2")
lt: Vertė turi būti skaičius (pvz. „pi^2“)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: (invalid)
lt: (klaidingas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
lt: Vertė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Constant:
lt: Konstanta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, valueEdit)
en: Enter an expression that evaluates to a number
lt: Įveskite reiškinį, kurio sprendinys yra skaičius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Add a new constant
lt: Pridėti naują konstantą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Click this button to add a new constant.
lt: Nauja konstanta pridedama paspaudus šį mygtuką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdNew)
en: &New
lt: &Naujas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Constant
lt: Konstanta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
lt: Vertė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Document
lt: Dokumentas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Global
lt: Globalus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Delete the selected constant
lt: Pašalinti pažymėtą konstantą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Click here to delete the selected constant; it can only be removed if it is not currently used by a plot.
lt: Čia spustelėjus, bus pašalinta pažymėtoji konstanta; ją įmanoma pašalinti tik jei ji šiuo metu nėra naudojama grafike.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
lt: Paša&linti

en: Coordinates
lt: Koordinatės

en: Coordinate System
lt: Koordinačių sistema

en: The minimum range value must be lower than the maximum range value
lt: Rėžio minimumas privalo būti mažesnis nei rėžio maksimumas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal axis Range
lt: Horizontalios ašies rėžis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Custom boundary of the plot range
lt: Nustatytosios grafiko braižymo ribos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Enter a valid expression, for instance 2*pi or e/2.
lt: Įveskite taisyklingą reiškinį, pavyzdžiui 2*pi arba e/2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical axis Range
lt: Vertikalios ašies rėžis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic grid spacing is independent of zoom; there will be a fixed number of tics.
lt: Automatinis tinklelio akučių dydžio parinkimas nepriklauso nuo vaizdo mastelio; padalų skaičius bus pastovus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic
lt: Automatinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
lt: Parinktas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
lt: Reiškinys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, constantsButton)
en: Edit Constants...
lt: Keisti konstantas...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constantList)
en: Insert constant...
lt: Įterpti konstantą...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, functionList)
en: Insert function...
lt: Įterpti funkciją...

en: Functions
lt: Funkcijos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteButton)
en: delete the selected function
lt: pašalinti pažymėtą funkciją

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Click here to delete the selected function from the list.
lt: Čia spustelėjus bus pašalinta sąraše pažymėtoji funkcija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createNewPlot)
en: Create
lt: Sukurti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
lt: Funkcija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom plot range
lt: Nustatytos braižymo ribos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax)
en: Customize the maximum plot range
lt: Nustatyti maksimalias braižymo ribas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Customize the minimum plot range
lt: Nustatyti minimalias braižymo ribas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMin)
en: lower boundary of the plot range
lt: grafiko brėžimo apatinė riba

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, min)
en: Enter the lower boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
lt: Įveskite grafiko brėžimo apatinės ribos vertę. Įvesti galima ir reiškinius, tokius kaip 2*pi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMax)
en: upper boundary of the plot range
lt: grafiko brėžimo viršutinė riba

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, max)
en: Enter the upper boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
lt: Įveskite grafiko brėžimo viršutinės ribos vertę. Įvesti galima ir reiškinius, tokius kaip 2*pi.

note: i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, cartesianParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, parametricParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, polarParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, implicitParamete
en: Parameters
lt: Parametrai

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_integral) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, parametric_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, polar_f0) i18n: ectx: property 
en: Appearance
lt: Išvaizda

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Derivatives
lt: Išvestinės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show first derivative
lt: Rodyti pirmąją išvestinę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: If this box is checked, the first derivative will be plotted, too.
lt: Jei ši akutė pažymėta, tai grafike bus brėžiama dar ir pirmoji išvestinė.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show &1st derivative
lt: Rodyti &1–ąją išvestinę

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f1)
en: 1st derivative
lt: 1–oji išvestinė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show second derivative
lt: Rodyti antrąją išvestinę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show &2nd derivative
lt: Rodyti &2–ąją išvestinę

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f2)
en: 2nd derivative
lt: 2–oji išvestinė

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Integral
lt: Integralas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showIntegral) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: Show integral
lt: Rodyti integralą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: A point on the solution curve
lt: Sprendinio kreivės taškas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Initial Point
lt: Pradinis taškas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-point,for instance 2 or pi
lt: Įveskite pradinį x–o tašką, pavyzdžiui 2 arba pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
lt: Įveskite pradinę x–o vertę arba integralo reiškinį, pavyzdžiui 2 arba pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: enter the initial y-point, eg 2 or pi
lt: Įveskite pradinį y–o tašką, pavyzdžiui 2 arba pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: Enter the initial y-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
lt: Įveskite pradinę y–o vertę arba integralo reiškinį, pavyzdžiui 2 arba pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: The maximum step size used in numerically calculating the solution
lt: Maksimalus skaitinių skaičiavimų žingsnis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
lt: Tikslumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
lt: Žingsnis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
lt: Apibrėžimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricX) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricY) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, implicitEquation) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression
lt: Įveskite reiškinį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricX)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: cos(t)
lt: Įveskite funkcijos reiškinį.
    Fiktyvusis kintamasis yra t.
    Pavyzdžiui: cos(t)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricY)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: sin(t)
lt: Įveskite funkcijos reiškinį.
    Fiktyvusis kintamasis yra t.
    Pavyzdžiui: sin(t)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_9)
en: Plot range
lt: Brėžimo ribos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, min)
en: Lower boundary of the plot range
lt: Apatinė brėžimo riba

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, max)
en: Upper boundary of the plot range
lt: Viršutinė brėžimo riba

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an equation
lt: Įveskite lygtį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_13)
en: Plot Range
lt: Brėžimo ribos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Name of the function
lt: Funkcijos pavadinimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Enter the name of the function.
    The name of a function must be unique. If you leave this line empty KmPlot will set a default name. You can change it later.
lt: Įveskite funkcijos pavadinimą.
    Funkcijos pavadinimas neturi kartotis. Jei šį eilutė bus tuščia, tai KmPlot paskirs numatytąjį pavadinimą. Vėliau jį bus galima pakeisti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InitialConditionsWidget)
en: Initial Conditions
lt: Pradinės sąlygos

en: Search between:
lt: Ieškoti tarp:

en: Calculate the area between:
lt: Skaičiuoti plotą, esantį tarp:

en: Minimum is at x = %1, %2(x) = %3
lt: Minimumas ties x = %1, %2(x) = %3

en: Maximum is at x = %1, %2(x) = %3
lt: Maksimumas ties x = %1, %2(x) = %3

en: Area is %1
lt: Plotas lygus %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FunctionTools)
en: Function Tools
lt: Priemonės funkcijai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
lt: Pridėti...

en: Check this to have the constant exported when saving.
lt: Jei ši akutė pažymėta, tai įrašymo metu bus eksportuojamos konstantos.

en: Check this to have the constant permanently available between instances of KmPlot.
lt: Pažymėjus šią akutę, konstanta bus prieinama daugeliui tuo pat metu veikiančių KmPlot programų.

en: (Double-click on the gradient to add a stop)
lt: (stabdymo taškas gradiente bus padėtas ten, kur bus dukart spustelėta)

en: Remove stop
lt: Pašalinti stabdymo tašką

en: Could not find KmPlot's part.
lt: Nepavyko rasti KmPlot programos dalies.

en: Open
lt: Atverti

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
lt: Ašinės linijos storis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the axis lines.
lt: Įveskite ašinių linijų storį.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Checked if labels are visible
lt: Jei pažymėta, tada rodomos padalų vertės

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Check this box if the labels at the tics should be shown.
lt: Pažymėjus šią akutę, bus rodomos padalų vertės.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Checked if axes are visible
lt: Jei pažymėta, tada rodomos ašys

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should be shown.
lt: Pažymėjus šią akutę, bus rodomos ašys.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Checked if arrows are visible
lt: Jei pažymėta, tada rodomos ašių rodyklės

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should have arrows.
lt: Pažymėjus šią akutę, bus rodomos ašių rodyklės.

note: i18n: ectx: label, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Grid Line Width
lt: Tinklelio linijų storis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the grid lines.
lt: Įveskite tinklelio linijų storio vertę.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_GridStyle) i18n: ectx: label, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Grid Style
lt: Tinklelio stilius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Choose a suitable grid style.
lt: Parinkite reikiamą tinklelio stilių.

note: i18n: ectx: label, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Tic length
lt: Padalos ilgis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Enter the length of the tic lines
lt: Įveskite padalos ilgio vertę

note: i18n: ectx: label, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Tic width
lt: Padalos storis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the tic lines.
lt: Įveskite padalos storio vertę.

note: i18n: ectx: label, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Left boundary
lt: Kairioji riba

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Enter the left boundary of the plotting area.
lt: Įveskite braižymo srities kairiosios ribos vertę.

note: i18n: ectx: label, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Right boundary
lt: Dešinioji riba

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Enter the right boundary of the plotting area.
lt: Įveskite braižymo srities dešiniosios ribos vertę.

note: i18n: ectx: label, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Lower boundary
lt: Apatinė riba

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Enter the lower boundary of the plotting area.
lt: Įveskite braižymo srities apatinės ribos vertę.

note: i18n: ectx: label, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Upper boundary
lt: Viršutinė riba

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Enter the upper boundary of the plotting area.
lt: Įveskite braižymo srities viršutinės ribos vertę.

note: i18n: ectx: label, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: label, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Whether to use automatic or custom scaling.
lt: Kada naudoti automatinį arba nustatytą masteli.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: whatsthis, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Select whether to use automatic or custom scaling.
lt: Parinkite kada naudoti automatini arba nustatytą mastelį.

note: i18n: ectx: label, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Width of a unit from tic to tic
lt: Vieneto plotis, nuo padalos iki padalos

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Enter the width of a unit from tic to tic.
lt: Įveskite vieneto plotį, nuo padalos iki padalos.

note: i18n: ectx: label, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Height of a unit from tic to tic
lt: Vieneto aukštis, nuo padalos iki padalos

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Enter the height of a unit from tic to tic.
lt: Įveskite vieneto aukštį, nuo padalos iki padalos.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Font of the axis labels
lt: Ašies žymų šriftas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the axis labels.
lt: Parinkite ašies žymų šriftą.

note: i18n: ectx: label, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Font of the printed header table
lt: Antraštės lentelės šriftas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the table printed at the top of the page.
lt: Parinkite lapo viršuje spausdinamos lentelės šriftą.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Font of diagram labels
lt: Grafiko etikečių šriftas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Choose a font for diagram labels.
lt: Parinkite grafiko etikečių šriftą.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Axis-line color
lt: Ašinių linijų spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Enter the color of the axis lines.
lt: Įveskite ašinių linijų spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
lt: Tinklelio spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridColor), group (Colors)
en: Choose a color for the grid lines.
lt: Parinkite tinklelio spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Colors)
en: Color of function 1
lt: 1–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color0), group (Colors)
en: Choose a color for function 1.
lt: Parinkite 1–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Colors)
en: Color of function 2
lt: 2–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color1), group (Colors)
en: Choose a color for function 2.
lt: Parinkite 2–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Colors)
en: Color of function 3
lt: 3–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color2), group (Colors)
en: Choose a color for function 3.
lt: Parinkite 3–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color3), group (Colors)
en: Color of function 4
lt: 4–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color3), group (Colors)
en: Choose a color for function 4.
lt: Parinkite 4–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color4), group (Colors)
en: Color of function 5
lt: 5–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color4), group (Colors)
en: Choose a color for function 5.
lt: Parinkite 5–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color5), group (Colors)
en: Color of function 6
lt: 6–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color5), group (Colors)
en: Choose a color for function 6.
lt: Parinkite 6–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color6), group (Colors)
en: Color of function 7
lt: 7–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color6), group (Colors)
en: Choose a color for function 7.
lt: Parinkite 7–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color7), group (Colors)
en: Color of function 8
lt: 8–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color7), group (Colors)
en: Choose a color for function 8.
lt: Parinkite 8–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color8), group (Colors)
en: Color of function 9
lt: 9–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color8), group (Colors)
en: Choose a color for function 9.
lt: Parinkite 9–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (Color9), group (Colors)
en: Color of function 10
lt: 10–osios funkcijos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color9), group (Colors)
en: Choose a color for function 10.
lt: Parinkite 10–osios funkcijos spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (anglemode), group (General)
en: Radians instead of degrees
lt: Vietoje laipsnių – radianai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (anglemode), group (General)
en: Check the box if you want to use radians
lt: Pažymėjus akutę, bus naudojami radianai

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
lt: Fono spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundcolor), group (General)
en: The background color for the graph
lt: Grafiko fono spalva

note: i18n: ectx: label, entry (zoomInStep), group (General)
en: Zoom-in step
lt: Mastelio didinimo žingsnis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomInStep), group (General)
en: The value the zoom-in tool should use
lt: Vertė, kurią turi naudoti mastelio didinimo priemonė

note: i18n: ectx: label, entry (zoomOutStep), group (General)
en: Zoom-out step
lt: Mastelio mažinimo žingsnis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomOutStep), group (General)
en: The value the zoom-out tool should use
lt: Vertė, kurią turi naudoti mastelio mažinimo priemonė

note: i18n: ectx: label, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Extra detail when tracing
lt: Sekant pelės žymeklį, rodyti papildomos detalės

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Whether to show extra detail such as the tangent and normal when tracing a plot.
lt: Ar pelės žymeklio sekimo metu rodyti papildomas detales, tokias kaip liestinė ir normalė.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: &Priemonės

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė priemonių juosta:

en: The file had an unknown version number
lt: Nežinomas failo laidos numeris

en: The file does not exist.
lt: Tokio failo nėra.

en: An error appeared when opening this file (%1)
lt: Atveriant šį failą įvyko klaida (%1)

en: %1 could not be opened
lt: Nepavyko atverti %1

en: %1 could not be loaded (%2 at line %3, column %4)
lt: Nepavyko įkelti %1 (%3 eilutėje, %4 stulpelyje: %2)

en: automatic
lt: automatinis

en: The function %1 could not be loaded
lt: Nepavyko įkelti funkcijos %1

en: Line %1 is not a valid parameter value and will therefore not be included. Do you want to continue?
lt: %1 nebus įtraukta, nes ji, kaip parametro vertė, yra klaidinga. Tęsti toliau?

en: Would you like to be informed about other lines that cannot be read?
lt: Ar praneši ir apie kitas eilutes, kurių nepavyko perskaityti?

en: Get Informed
lt: Pranešti

en: Ignore Information
lt: Atsisakyti informacijos

en: An error appeared when opening this file
lt: Atveriant šį failą įvyko klaida

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to continue and overwrite this file?
lt: Failas pavadinimu „%1“ jau yra. Ar iš tikro tęsti toliau ir pakeisti jau esamą failą?

en: Overwrite File?
lt: Pakeisti failą?

en: An error appeared when saving this file
lt: Įrašant šį failą įvyko klaida

en: Print header table
lt: Spausdinti antraštės lentelę

en: Transparent background
lt: Skaidrus fonas

en: Pixels (1/72nd in)
lt: Pikseliai (1/72-oji colio)

en: Inches (in)
lt: Coliai (in)

en: Centimeters (cm)
lt: Centimetrai (cm)

en: Millimeters (mm)
lt: Milimetrai (mm)

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Width is invalid
lt: Klaidingas plotis

en: Height is invalid
lt: Klaidingas aukštis

en: Slider %1
lt: %1 šliaužiklis

en: Move slider to change the parameter of the function plot connected to this slider.
lt: Šis šliaužiklis susietas su funkcijos grafiko parametru: stumdant šliaužiklį keičiamas parametras.

en: Original Author
lt: Pradinis autorius

en: GUI
lt: grafinė sąsaja

en: Various improvements
lt: Įvairūs patobulinimai

en: Porting to Qt 4, UI improvements, features
lt: Perkėlė į Qt4, patobulino grafinę sąsają, įdiegė naujas galimybes

en: svg icon
lt: svg ženkliukas

en: command line options, MIME type
lt: komandų eilutės parinktys, MIME tipas

en: Initial functions to plot
lt: Pirma braižomos funkcijos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
lt: Bendri

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageDiagram)
en: Diagram
lt: Grafikas

en: Diagram Appearance
lt: Grafiko išvaizda

en: Colors
lt: Spalvos

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Configure KmPlot...
lt: Konfigūruoti KmPlot...

en: E&xport...
lt: &Eksportuoti...

en: &Coordinate System...
lt: Koordinačių &sistema...

en: &Constants...
lt: &Konstantos...

en: Zoom &In
lt: Pa&didinti

en: Zoom &Out
lt: Su&mažinti

en: &Fit Widget to Trigonometric Functions
lt: &Valdiklį priderinti prie trigonometrinių funkcijų

en: Reset View
lt: Atstatyti rodinį

en: Show Sliders
lt: Rodyti šliaužiklius

en: Calculator
lt: Skaičiuoklis

en: Plot &Area...
lt: Grafiko &plotas...

en: Find Ma&ximum...
lt: Ieškoti m&aksimumo...

en: Find Mi&nimum...
lt: Ieškoti m&inimumo...

en: Cartesian Plot
lt: Dekarto grafikas

en: Parametric Plot
lt: Parametrinis grafikas

en: Polar Plot
lt: Polinis grafikas

en: Implicit Plot
lt: Neišreikštinis grafikas

en: Differential Plot
lt: Diferencialo grafikas

en: &Hide
lt: &Slėpti

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: Animate Plot...
lt: Animuoti grafiką...

en: The plot has been modified.
    Do you want to save it?
lt: Grafike yra pokyčių.
    Ar jį įrašyti?

en: This file is saved with an old file format; if you save it, you cannot open the file with older versions of KmPlot. Are you sure you want to continue?
lt: Šis failas įrašomas senu formatu; jei jis bus įrašytas, tai jo nepavyks atverti senesnės laidos KmPlot programa. Ar iš tikro tęsti toliau?

en: Save New Format
lt: Įrašyti nauju formatu

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: The file could not be saved
lt: Nepavyko įrašyti failo

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
lt: Įrašant paveikslą „%1“, kažkas pakrypo ne ta linkme

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, warningLabel)
en: The function must have an additional variable as a parameter, e.g. f(x,k) would have k as its parameter
lt: Funkcijoje turi būti dar vienas parametras (kintamasis), pavyzdžiui: f(x,k) turi papildomą parametrą k

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warningLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Warning:</span> The current function does not have a parameter, and so cannot be animated.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Įspėjimas:</span> Veikiamoji funkcija nebus animuojama, nes ji neturi parametro.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Final value:
lt: Galutinė vertė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Initial value:
lt: Pradinė vertė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Current Value:
lt: Dabartinė vertė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Speed:
lt: Sparta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Fast
lt: Greitai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Slow
lt: Lėtai

en: Slider No. %1
lt: Šliaužiklis nr. %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSlider)
en: Slider:
lt: Šliaužiklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useList)
en: List:
lt: Sąrašas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit the list of parameters
lt: Keisti parametrų sąrašą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Click here to open a list of parameter values. Here you can add, remove, and change them.
lt: Paspaudus čia, bus atvertas parametrų verčių sąrašas. Jas bus galima keisti, pridėti, pašalinti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
lt: Keisti sąrašą...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select a slider
lt: Pažymėkite šliaužiklį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select one of the sliders to change the parameter value dynamically. The values vary from 0 (left) to 100 (right).
lt: Pažymėkite vieną iš šliaužiklių, kuriuo galėsite dinamiškai keisti parametro vertę. Vertė gali kisti nuo 0 (kairėje) iki 100 (dešinėje).

en: Remove all
lt: Visus pašalinti

en: The function %1 is depended upon by the following functions: %2. These must be removed in addition.
lt: %1 funkcija priklauso nuo šių funkcijų: %2. Be to, jas būtina pašalinti.

en: Syntax error
lt: Sintaksės klaida

en: Missing parenthesis
lt: Trūksta skliausto

en: Stack overflow
lt: Dėklas perpildytas

en: Name of function is not free
lt: Funkcijos pavadinimas nėra laisvas

en: recursive function not allowed
lt: rekursinės funkcijos yra draudžiamos

en: Empty function
lt: Tuščia funkcija

en: Function could not be found
lt: Nepavyko rasti funkcijos

en: The differential equation must be at least first-order
lt: Diferencialinė lygtis turi būti bent pirmosios eilės

en: Too many plus-minus symbols
lt: Pliuso-minuso simbolių yra pernelyg daug

en: Invalid plus-minus symbol (expression must be constant)
lt: Klaidingas pliuso-minuso simbolis (reiškinys privalo būti konstanta)

en: The function has too many arguments
lt: Funkcijoje yra pernelyg daug argumentų

en: The function does not have the correct number of arguments
lt: Funkcijos argumentų kiekis yra klaidingas

en: Solid
lt: Vientisa

en: Dash
lt: Brūkšninė

en: Dot
lt: Taškinė

en: Dash Dot
lt: Brūkšninė taškinė

en: Dash Dot Dot
lt: Brūkšninė dvitaškė

en: Advanced...
lt: Išsamiau...

en: Color:
lt: Spalva:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlotStyleWidget)
en: Plot Style
lt: Grafiko stilius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showPlotName)
en: Show the plot name
lt: Rodyti grafiko pavadinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showExtrema)
en: Show extrema (minimum/maximum points)
lt: Rodyti ekstremumą (minimumo ar maksimumo taškai)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTangentField)
en: Show the tangent field:
lt: Rodyti liestinės lauką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useGradient)
en: Use a gradient for parameters:
lt: Parametrams naudoti gradientą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line style:
lt: Linijos stilius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
lt: Linijos storis:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QParameterEditor)
en: Parameter Editor
lt: Parametrų rengyklė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: delete selected constant
lt: pašalinti pažymėtąją konstantą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUp)
en: Move Up
lt: Pakelti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDown)
en: Move Down
lt: Nuleisti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile
lt: Vertes importuoti iš tekstinio failo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile. Every line in the file is parsed as a value or expression.
lt: Vertes importuoti iš tekstinio failo. Kiekvienoje failo eilutėje turi būti po vieną vertę arba reiškinį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdImport)
en: &Import...
lt: &Importuoti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile
lt: Vertes eksportuoti į tekstinį failą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile. Every value in the parameter list will be written to one line in the file.
lt: Vertes eksportuoti į tekstinį failą. Kiekvienai vertei, iš parametrų sąrašo, bus skirta po vieną failo eilutę.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
lt: &Eksportuoti...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Coords
lt: &Koordinatės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Color for the plot area behind the grid.
lt: Grafiko srities, po tinkleliu, spalva.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Click on the button the choose the color of the background. This option has no effect on printing nor export.
lt: Spustelėję mygtuką, galėsite parinkti fono spalvą. Spausdinant ar eksportuojant, ši parinktis bus ignoruojama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
lt: &Ašys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
lt: &Tinklelis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Specify the color of the axes. The change will appear as soon as you press the OK button.
lt: Parinkite ašių spalvą. Pokytį pamatysite spustelėję mygtuką „Tinka“.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Specify the color of the grid. The change will appear as soon as you press the OK button.
lt: Parinkite tinklelio spalvą. Pokytį pamatysite spustelėję mygtuką „Tinka“.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Default Function Colors
lt: &Numatytos funkcijų spalvos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color1)
en: The default color for function number 2. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 2–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 2–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 2–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 2–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color4)
en: The default color for function number 5. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 5–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 5–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 5–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 5–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color0)
en: The default color for function number 1. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 1–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 1–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 1–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 1–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
lt: &1–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color2)
en: The default color for function number 3. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 3–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 3–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 3–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 3–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
lt: &3–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
lt: &2–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
lt: &4–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color3)
en: The default color for function number 4. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 4–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 4–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 4–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 4–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
lt: &5–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
lt: &7–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
lt: &8–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color8)
en: The default color for function number 9. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 9–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 9–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 9–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 9–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
lt: &6–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color6)
en: The default color for function number 7. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 7–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 7–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 7–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 7–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color7)
en: The default color for function number 8. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 8–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 8–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 8–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 8–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color5)
en: The default color for function number 6. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 6–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 6–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 6–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 6–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
lt: &9–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color9)
en: The default color for function number 10. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lt: 10–osios funkcijos numatytoji spalva. Turėkite omeny, kad ši spalvos nuostata įtakos tik tuščias funkcijas, tad, jei 10–oji funkcija jau yra apibrėžta ir čia bus pakeista 10–osios funkcijos spalva, tai šis pokyti matysite tik kai bus apibrėžta nauja 10–oji funkcija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
lt: 1&0–oji funkcija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: No Grid will be plotted.
lt: Tinklelis nebus spausdinamas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
lt: Nieko

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: A line for every tic.
lt: Kiekvienos padalos linija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
lt: Linijos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Only little crosses in the plot area.
lt: Braižymo srityje rodyti tik mažus kryželius.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Crosses
lt: Kryželiai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Circles around the Origin.
lt: Apskritimai apie koordinačių pradžios tašką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Polar
lt: Polinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
lt: Linijos &storis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Tic width:
lt: Padalų storis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8_4)
en: Tic length:
lt: Padalų ilgis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Check this if the axes' tics should be labeled.
lt: Pažymėjus šią akutę, bus rodomos ašies padalų vertės.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
lt: Rodyti žymas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Check this if the axes should be visible.
lt: Pažymėjus šią akute, bus rodomos ašys.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
lt: Rodyti ašis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Check this if the axes should have arrows at their ends.
lt: Pažymėjus šią akutę, ašių galiuose bus rodomos rodyklės.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Show arrows
lt: Rodyti rodykles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Axes labels:
lt: Ašių žymos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_3)
en: Diagram labels:
lt: Grafiko etiketės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_4)
en: Header table:
lt: Antraštės lentelė:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_anglemode)
en: Angle Mode
lt: Kampo veiksena

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Trigonometric functions use radian mode for angles.
lt: Trigonometrinėse funkcijose kampas nurodomas radianais.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Check this button to use radian mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
lt: Pažymėjus šį mygtuką, kampai bus matuojami radianais. Tai svarbu tik jei naudojamos trigonometrinės funkcijos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: &Radian
lt: &Radianai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Trigonometric functions use degree mode for angles.
lt: Trigonometrinėse funkcijose kampas nurodomas laipsniais.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Check this button to use degree mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
lt: Pažymėjus šį mygtuką, kampai bus matuojami laipsniais. Tai svarbu tik jei naudojamos trigonometrinės funkcijos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Degree
lt: &Laipsniai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Zoom
lt: Mastelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DetailedTracing)
en: Draw tangent and normal when tracing
lt: Sekant pelės žymeklį rodyti liestinę ir normalę

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
lt: Šliaužiklis

en: Plotting Range
lt: Brėžimo ribos

en: Axes Division
lt: Ašių dalijimai

en: x-Axis:
lt: x ašies:

en: y-Axis:
lt: y ašies:

en: Functions:
lt: Funkcijos:

en: Error in extension.
lt: Plėtinyje yra klaida.
