kmplot - en to lv translation catalogue (367 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConstantsEditor)
en: Constant Editor
lv: Konstanšu redaktors

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: The value must be a number (e.g. "pi^2")
lv: Vērtībai jābūt skaitlim (piem., "pi^2")

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: (invalid)
lv: (nederīga)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
lv: Vērtība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Constant:
lv: Konstantes:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, valueEdit)
en: Enter an expression that evaluates to a number
lv: Ievadiet izteiksmi, kuras atrisinājums ir izteiksme

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Add a new constant
lv: Pievienot jaunu konstanti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Click this button to add a new constant.
lv: Spiediet šo pogu, lai pievienotu jaunu konstanti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdNew)
en: &New
lv: Jau&ns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Constant
lv: Konstante

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
lv: Vērtība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Document
lv: Dokuments

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Global
lv: Globāla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Delete the selected constant
lv: Izdzēst izvēlēto konstanti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Click here to delete the selected constant; it can only be removed if it is not currently used by a plot.
lv: Spiediet šeit, lai dzēstu izvēlēto konstanti; to var dzēst tikai tad, ja tā netiek izmantota grafikā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Coordinates
lv: Koordinātas

en: Coordinate System
lv: Koordināšu sistēma

en: The minimum range value must be lower than the maximum range value
lv: Minimālajai intervāla vērtībai jābūt mazākai nekā tā maksimālajai vērtībai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal axis Range
lv: Horizontālās ass apgabals

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Custom boundary of the plot range
lv: Pielāgotas grafika intervāla robežas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Enter a valid expression, for instance 2*pi or e/2.
lv: Ievadiet derīgu izteiksmi, piemēram, 2*pi vai e/2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical axis Range
lv: Vertikālās ass apgabals

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_XScalingMode)
en: Horizontal axis Grid Spacing
lv: Horizontālās ass režģa atstarpes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic grid spacing is independent of zoom; there will be a fixed number of tics.
lv: Automātiskās režģa atstarpes nav atkarīgas no tuvinājuma līmeņa; atzīmju skaits būs fiksēts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic
lv: Automātiski

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
lv: Pielāgots:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_YScalingMode)
en: Vertical axis Grid Spacing
lv: Vertikālās ass režģa atstarpes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
lv: Izteiksme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, constantsButton)
en: Edit Constants...
lv: Mainīt konstanti...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constantList)
en: Insert constant...
lv: Pievienot jaunu konstanti...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, functionList)
en: Insert function...
lv: Pārvietot funkciju...

en: Functions
lv: Funkcijas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteButton)
en: delete the selected function
lv: izdzēst iezīmēto funkciju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Click here to delete the selected function from the list.
lv: Spiežiet šeit, lai izdzēstu izvēlēto funkciju no saraksta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createNewPlot)
en: Create
lv: Izveidot

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
lv: Funkcija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom plot range
lv: Pielāgots grafika intervāls

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax)
en: Customize the maximum plot range
lv: Pielāgot grafika minimuma apgabalu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Check this button and enter the plot range boundaries below.
lv: Spiediet šo pogu un ievadiet grafika apgabala robežas zemāk.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Customize the minimum plot range
lv: Pielāgot grafika minimuma apgabalu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMin)
en: lower boundary of the plot range
lv: zemākā grafika apgabala robeža

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, min)
en: Enter the lower boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
lv: Ievadi grafika intervāla apakšējo robežu. Izteiksmes kā 2*pi arī ir atļautas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMax)
en: upper boundary of the plot range
lv: augšējā grafika apgabala robeža

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, max)
en: Enter the upper boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
lv: Ievadi grafika intervāla augšējo robežu. Izteiksmes kā 2*pi arī ir atļautas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, cartesianParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, parametricParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, polarParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, implicitParamete
en: Parameters
lv: Parametri

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_integral) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, parametric_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, polar_f0) i18n: ectx: property 
en: Appearance
lv: Izskats

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Derivatives
lv: Atvasinājums

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show first derivative
lv: Parādīt pirmās kārtas atvasinājumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: If this box is checked, the first derivative will be plotted, too.
lv: Ja šis lodziņš ir ieķeksēts, tiks attēlots arī pirmās kārtas atvasinājuma grafiks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show &1st derivative
lv: Parādīt &1. kārtas atvasinājumu

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f1)
en: 1st derivative
lv: 1. kārtas atvasinājums

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show second derivative
lv: Parādīt otrās kārtas atvasinājumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show &2nd derivative
lv: Parādīt &2. kārtas atvasinājumu

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f2)
en: 2nd derivative
lv: 2. kārtas atvasinājums

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Integral
lv: Integrālis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showIntegral) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: Show integral
lv: Parādīt integrāli

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: If this box is checked, the integral will be plotted, too.
lv: Ja šis lodziņš ir ieķeksēts, tiks attēlots arī integrāļa grafiks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: A point on the solution curve
lv: Punkts uz atrisinājuma līknes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Initial Point
lv: Sākuma punkts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-point,for instance 2 or pi
lv: Ievadiet sākuma x-vērtību, piem., 2 vai pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
lv: Ievadiet integrāļa sākuma x-vērtību vai izteiksmi, piem., 2 vai pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: enter the initial y-point, eg 2 or pi
lv: ievadiet sākuma y-vērtību, piem., 2 vai pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: Enter the initial y-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
lv: Ievadiet integrāļa sākuma y-vērtību vai izteiksmi, piem., 2 vai pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: The maximum step size used in numerically calculating the solution
lv: Maksimālais soļa lielums, ko izmantot atrisinājuma skailiskajā aprēķinā

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
lv: Precizitāte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
lv: Solis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
lv: Definīcija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricX) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricY) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, implicitEquation) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression
lv: Ievadiet izteiksmi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricX)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: cos(t)
lv: Ievadiet funkcijas izteiksmi.
    Saistītais mainīgais ir t.
    Piemērs: cos(t)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricY)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: sin(t)
lv: Ievadiet funkcijas izteiksmi.
    Saistītais mainīgais ir t.
    Piemērs: sin(t)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_9)
en: Plot range
lv: Grafika intervāls

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, min)
en: Lower boundary of the plot range
lv: Grafika intervāla apakšējā robeža

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, max)
en: Upper boundary of the plot range
lv: Grafika intervāla augšējā robeža

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an equation
lv: Ievadiet vienādojumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an expression for the function. 
    Example: loop(a)=ln(a)
lv: Ievadiet funkcijas izteiksmi. 
    Piemērs: loop(a)=ln(a)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_13)
en: Plot Range
lv: Grafika intervāls

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Name of the function
lv: Funkcijas nosaukums

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Enter the name of the function.
    The name of a function must be unique. If you leave this line empty KmPlot will set a default name. You can change it later.
lv: Ievadiet funkcijas nosaukumu.
    Funkcijas nosaukumam jābūt unikālam. Ja atstājiet šo lauku tukšu, KmPlot ievadīs noklusēto nosaukumu. Jūs varat to vēlāk mainīt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
lv: Vārds:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, implicitEquation)
en: Enter an expression for the function.
    Example: x^2 + y^2 = 25.
lv: Ievadiet funkcijas izteiksmi.
    Piemērs: x^2 + y^2 = 25.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression for the function.
    Example: f''(x) = -f
lv: Ievadiet funkcijas izteiksmi.
    Piemērs: f''(x) = -f

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InitialConditionsWidget)
en: Initial Conditions
lv: Sākuma nosacījumi

en: Search between:
lv: Meklēt starp:

en: Calculate the area between:
lv: Aprēķināt laukumu starp:

en: Minimum is at x = %1, %2(x) = %3
lv: Minimums ir pie x = %1, %2(x) = %3

en: Maximum is at x = %1, %2(x) = %3
lv: Maksimums ir pie x = %1, %2(x) = %3

en: Area is %1
lv: Laukums ir %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FunctionTools)
en: Function Tools
lv: Funkciju rīki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lv: Izņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
lv: Pievienot...

en: Check this to have the constant exported when saving.
lv: Atzīmējiet šo, lai saglabājot konstante tiktu eksportēta.

en: Check this to have the constant permanently available between instances of KmPlot.
lv: Atzīmējiet šo, lai konstante būtu pastāvīgi pieejama starp KmPlot instancēm.

en: (Double-click on the gradient to add a stop)
lv: (Dubultklikšķis uz gradientu, lai pievienotu pieturu)

en: Remove stop
lv: Noņemt pieturu

en: Could not find KmPlot's part.
lv: Netika atrasta KmPlot daļa.

en: Open
lv: Atvērt

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
lv: Ass līnijas platums

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the axis lines.
lv: Ievadiet ašu līnijas platumu.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Checked if labels are visible
lv: Atzīmēts, ja marķējumi ir redzami

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Check this box if the labels at the tics should be shown.
lv: Atzīmē šo izvēles rūtiņu, ja atzīmju marķējumiem vajadzetu būt redzamiem.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Checked if axes are visible
lv: Atzīmēts, ja asis ir redzamas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should be shown.
lv: Atzīmē šo izvēles rūtiņu, ja asīm vajadzetu būt redzamām.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Checked if arrows are visible
lv: Atzīmēts, ja bultiņas ir redzamas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should have arrows.
lv: Atzīmē šo izvēles rūtiņu, ja asīm vajadzetu būt ar bultiņām.

note: i18n: ectx: label, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Grid Line Width
lv: Režģa līnijas platums

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the grid lines.
lv: Ievadi režģa līniju platumu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_GridStyle) i18n: ectx: label, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Grid Style
lv: Režģa stils

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Choose a suitable grid style.
lv: Izvēlieties vēlamo režģa stilu.

note: i18n: ectx: label, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Tic length
lv: Atzīmes garums

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Enter the length of the tic lines
lv: Ievadiet atzīmju līniju garumu

note: i18n: ectx: label, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Tic width
lv: Atzīmju platums

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the tic lines.
lv: Ievadiet atzīmju līniju platumu.

note: i18n: ectx: label, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Left boundary
lv: Kreisā robeža

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Enter the left boundary of the plotting area.
lv: Ievadiet grafika lauka kreiso robežu.

note: i18n: ectx: label, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Right boundary
lv: Labā robeža

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Enter the right boundary of the plotting area.
lv: Ievadiet grafika lauka labo robežu.

note: i18n: ectx: label, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Lower boundary
lv: Apakšējā robeža

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Enter the lower boundary of the plotting area.
lv: Ievadiet grafika lauka apakšējo robežu.

note: i18n: ectx: label, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Upper boundary
lv: Augšējā robeža

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Enter the upper boundary of the plotting area.
lv: Ievadiet grafika lauka augšējo robežu.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelHorizontalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Horizontal Axis
lv: Etiķete uz horizontālajām asīm

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelHorizontalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Horizontal Axis.
lv: Etiķete uz horizontālajām asīm.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelVerticalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Vertical Axis
lv: Etiķete uz vertikālajām asīm

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelVerticalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Vertical Axis.
lv: Etiķete uz vertikālajām asīm.

note: i18n: ectx: label, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: label, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Whether to use automatic or custom scaling.
lv: Lietot automātisko vai pielāgoto mērogošanu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: whatsthis, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Select whether to use automatic or custom scaling.
lv: Izvēlieties, vai lietot automātisko vai pielāgoto mērogošanu.

note: i18n: ectx: label, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Width of a unit from tic to tic
lv: Platums vienībai starp atzīmēm

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Enter the width of a unit from tic to tic.
lv: Ievadiet starpatzīmju vienības platumu.

note: i18n: ectx: label, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Height of a unit from tic to tic
lv: Augstums vienībai starp atzīmēm

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Enter the height of a unit from tic to tic.
lv: Ievadiet starpatzīmju vienības augstumu.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Font of the axis labels
lv: Asu etiķešu fonts

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the axis labels.
lv: Izvēlieties fonta asu etiķetēm.

note: i18n: ectx: label, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Font of the printed header table
lv: Fonts drukātajai galvenes tabulai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the table printed at the top of the page.
lv: Izvēlieties fontu lapas augšdaļā drukātajai tabulai.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Font of diagram labels
lv: Diagrammu etiķešu fonts

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Choose a font for diagram labels.
lv: Izvēlieties diagrammu etiķešu fontu.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Axis-line color
lv: Asu līniju krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Enter the color of the axis lines.
lv: Ievadiet asu līniju krāsu.

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
lv: Režģa krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridColor), group (Colors)
en: Choose a color for the grid lines.
lv: Izvēlieties režģa līniju krāsu.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Colors)
en: Color of function 1
lv: Funkcijas 1 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color0), group (Colors)
en: Choose a color for function 1.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Colors)
en: Color of function 2
lv: Funkcijas 2 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color1), group (Colors)
en: Choose a color for function 2.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 2.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Colors)
en: Color of function 3
lv: Funkcijas 3 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color2), group (Colors)
en: Choose a color for function 3.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 3.

note: i18n: ectx: label, entry (Color3), group (Colors)
en: Color of function 4
lv: Funkcijas 4 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color3), group (Colors)
en: Choose a color for function 4.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 4.

note: i18n: ectx: label, entry (Color4), group (Colors)
en: Color of function 5
lv: Funkcijas 5 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color4), group (Colors)
en: Choose a color for function 5.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 5.

note: i18n: ectx: label, entry (Color5), group (Colors)
en: Color of function 6
lv: Funkcijas 6 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color5), group (Colors)
en: Choose a color for function 6.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 6.

note: i18n: ectx: label, entry (Color6), group (Colors)
en: Color of function 7
lv: Funkcijas 7 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color6), group (Colors)
en: Choose a color for function 7.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 7.

note: i18n: ectx: label, entry (Color7), group (Colors)
en: Color of function 8
lv: Funkcijas 8 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color7), group (Colors)
en: Choose a color for function 8.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 8.

note: i18n: ectx: label, entry (Color8), group (Colors)
en: Color of function 9
lv: Funkcijas 9 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color8), group (Colors)
en: Choose a color for function 9.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 9.

note: i18n: ectx: label, entry (Color9), group (Colors)
en: Color of function 10
lv: Funkcijas 10 krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color9), group (Colors)
en: Choose a color for function 10.
lv: Izvēlieties krāsu funkcijai 10.

note: i18n: ectx: label, entry (anglemode), group (General)
en: Radians instead of degrees
lv: Radiāni grādu vietā

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (anglemode), group (General)
en: Check the box if you want to use radians
lv: Atzīmējiet šo izvēles lodziņu, ja vēlaties izmantot radiānus

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
lv: Fona krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundcolor), group (General)
en: The background color for the graph
lv: Grafika fona krāsa

note: i18n: ectx: label, entry (zoomInStep), group (General)
en: Zoom-in step
lv: Pietuviņāšanas solis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomInStep), group (General)
en: The value the zoom-in tool should use
lv: Vērtība, ko vajadzētu izmantot pietuvināšanas rīkam

note: i18n: ectx: label, entry (zoomOutStep), group (General)
en: Zoom-out step
lv: Attālināšanas solis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomOutStep), group (General)
en: The value the zoom-out tool should use
lv: Vērtība, ko vajadzētu izmantot attālināšanas rīkam

note: i18n: ectx: label, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Extra detail when tracing
lv: Papildu detaļas trasējot

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Whether to show extra detail such as the tangent and normal when tracing a plot.
lv: Vai grafika trasēšanas laikā rādīt papildu detaļas, piemēram, tangenti un normāli.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Mainīt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: &Palīdzība

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: The file had an unknown version number
lv: Failam bija nezināms versijas numurs

en: The file does not exist.
lv: Fails neeksistē.

en: An error appeared when opening this file (%1)
lv: Radās kļūda, atverot šo failu (%1)

en: %1 could not be opened
lv: Neizdevās atvērt %1

en: %1 could not be loaded (%2 at line %3, column %4)
lv: Neizdevās ielādēt %1 (%2 %3 .rindā, %4. kolonā)

en: automatic
lv: automātisks

en: The function %1 could not be loaded
lv: Neizdevās ielādēt funkciju %1

en: Line %1 is not a valid parameter value and will therefore not be included. Do you want to continue?
lv: Rindiņa %1 nav derīga parametra vērtība, tāpēc tā netiks iekļauta. Vai vēlaties turpināt?

en: Would you like to be informed about other lines that cannot be read?
lv: Vai vēlaties uzzināt par citām rindiņām, kuras nav iespējams nolasīt?

en: Get Informed
lv: Uzzināt

en: Ignore Information
lv: Ignorēt informāciju

en: An error appeared when opening this file
lv: Gadījās kļūda, atverot šo failu

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to continue and overwrite this file?
lv: Fails ar nosaukumu "%1" jau pastāv. Vai esat pārliecināts, ka vēlaties turpināt un pārrakstīt šo failu?

en: Overwrite File?
lv: Pārrakstīt failu?

en: An error appeared when saving this file
lv: Saglabājot šo failu, tika atrasta kļūda

en: Print header table
lv: Izdrukāt galvenes tabulu

en: Transparent background
lv: Caurspīdīgs fons

en: Pixels (1/72nd in)
lv: Pikseļi (1/72 collas)

en: Inches (in)
lv: Collas (in)

en: Centimeters (cm)
lv: Centimetri (cm)

en: Millimeters (mm)
lv: Millimetri (mm)

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Width is invalid
lv: Nederīgs platums

en: Height is invalid
lv: Nederīgs augstums

en: Slider %1
lv: %1 slīdnis

en: Move slider to change the parameter of the function plot connected to this slider.
lv: Kustiniet slīdni, lai mainītu funkcijas grafika parametru, kas saistīts ar šo slīdni.

en: Original Author
lv: Sākotnējais autors

en: GUI
lv: Saskarne

en: Various improvements
lv: Dažādi uzlabojumi

en: Porting to Qt 4, UI improvements, features
lv: Pielāgošana Qt 4, saskarnes uzlabojumi, iespējas

en: svg icon
lv: svg ikona

en: command line options, MIME type
lv: komandrindas opcijas, MIME tips

en: Initial functions to plot
lv: Sākotnējās zīmējamās fukncijas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
lv: Pamata

en: General Settings
lv: Pamata iestatījumi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageDiagram)
en: Diagram
lv: Diagramma

en: Diagram Appearance
lv: Diagrammas izskats

en: Colors
lv: Krāsas

en: Fonts
lv: Fonti

en: Configure KmPlot...
lv: Konfigurēt KmPlot...

en: E&xport...
lv: &Eksportēt...

en: &Coordinate System...
lv: &Koordināšu sistēma...

en: &Constants...
lv: &Konstantes...

en: Zoom &In
lv: Tuv&ināt

en: Zoom &Out
lv: &Tālināt

en: &Fit Widget to Trigonometric Functions
lv: Uzstādīt logdaļu uz trigonometriskajām &funkcijām

en: Reset View
lv: Atstatīt skatu

en: Show Sliders
lv: Rādīt slīdņus

en: Calculator
lv: Aprēķināt

en: Plot &Area...
lv: Zīmēšanas &apgabals...

en: Find Ma&ximum...
lv: Atrast ma&ksimuma punktu...

en: Find Mi&nimum...
lv: Atrast mi&nimuma punktu...

en: Cartesian Plot
lv: Kartēziskais grafiks

en: Parametric Plot
lv: Parameriskais grafiks

en: Polar Plot
lv: Polārais grafiks

en: Differential Plot
lv: Diferenciālais grafiks

en: &Hide
lv: &Noslēpt

en: &Remove
lv: &Izņemt

en: Animate Plot...
lv: Animēt grafiku...

en: The plot has been modified.
    Do you want to save it?
lv: Grafiks ir izmainīts.
    Vai vēlaties to saglabāt?

en: This file is saved with an old file format; if you save it, you cannot open the file with older versions of KmPlot. Are you sure you want to continue?
lv: Šis fails ir saglabāts, izmantojot veco formātu; ja to saglabāsiet, jūs nevarēsiet to atvērt ar vecākām KmPlot versijām. Vai esat pārliecināts, ka vēlaties turpināt?

en: Save New Format
lv: Saglabāt jaunā formātā

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: The file could not be saved
lv: Failu neizdevās saglabāt

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
lv: Atvainojiet, kaut kas nogāja greizi, saglabājot attēlā "%1"

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, warningLabel)
en: The function must have an additional variable as a parameter, e.g. f(x,k) would have k as its parameter
lv: Funkcijai jābūt papildu mainīgajam kā tās parametram, piem., f(x,k) 'k' būs tās parametrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warningLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Warning:</span> The current function does not have a parameter, and so cannot be animated.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Brīdinājums:</span> Pašreizējai funkcijai nav parametra, un tādēļ tā nevar tikt animēta.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Final value:
lv: Beigu vērtība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Initial value:
lv: Sākotnējā vērtība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Current Value:
lv: Pašreizējā vērtība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Speed:
lv: Ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Fast
lv: Ātri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Slow
lv: Lēni

en: Slider No. %1
lv: Slīdnis nr. %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSlider)
en: Slider:
lv: Slīdnis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useList)
en: List:
lv: Saraksts:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit the list of parameters
lv: Mainīt parametru sarakstu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Click here to open a list of parameter values. Here you can add, remove, and change them.
lv: Spiediet šeit, lai atvērtu parametru vērtību sarakstu. Šeit jūs varat pievienot, dzēst un mainīt vērtības.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
lv: Mainīt sarakstu...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select a slider
lv: Izvēlieties slīdni

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select one of the sliders to change the parameter value dynamically. The values vary from 0 (left) to 100 (right).
lv: Izvēlieties vienu slīdni, lai mainītu parametra vērtību dinamiski. Vērtības mainās no 0 (pa kreisi) līdz 100 (pa labi).

en: Remove all
lv: Izmest visu

en: The function %1 is depended upon by the following functions: %2. These must be removed in addition.
lv: Funkciju %1 izmanto šādas funkcijas: %2. Tās arī ir jāizmet.

en: Syntax error
lv: Sintakses kļūda

en: Missing parenthesis
lv: Trūkst iekavu

en: Stack overflow
lv: Steks pārpildīts

en: Name of function is not free
lv: Funkcijas nosaukums nav brīvs

en: recursive function not allowed
lv: nav atļautas rekursīvas funkcijas

en: Empty function
lv: Tukša funkcija

en: Function could not be found
lv: Neizdevās atrast funkciju

en: The differential equation must be at least first-order
lv: Diferenciālvienādojumam jābūt vismaz pirmās pakāpes

en: Too many plus-minus symbols
lv: Pārāk daudz plus-mīnuss simbolu

en: Invalid plus-minus symbol (expression must be constant)
lv: Nederīgs plus-mīnuss simbols (izteiksmei jābūt konstantai)

en: The function has too many arguments
lv: Funkcijai ir pārāk daudz argumentu

en: The function does not have the correct number of arguments
lv: Funkcijai nav pareizais argumentu skaits

en: Solid
lv: Vienmērīga līnija

en: Dash
lv: Pārtraukta līnija

en: Dot
lv: Punktēta līnija

en: Dash Dot
lv: Svītrpunktu līnija

en: Dash Dot Dot
lv: Svītra punkts punkts

en: Advanced...
lv: Paplašināti...

en: Color:
lv: Krāsa:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlotStyleWidget)
en: Plot Style
lv: Grafika stils

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showPlotName)
en: Show the plot name
lv: Rādīt grafika nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showExtrema)
en: Show extrema (minimum/maximum points)
lv: Rādīt ekstrēmus (minimuma/maksimuma punktus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTangentField)
en: Show the tangent field:
lv: Rādīt tangensa lauku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useGradient)
en: Use a gradient for parameters:
lv: Parametriem izmantot gradientu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line style:
lv: Līnijas stils:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
lv: Līnijas platums:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QParameterEditor)
en: Parameter Editor
lv: Parametru redaktors

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: delete selected constant
lv: izdzēst izvēlēto konstanti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUp)
en: Move Up
lv: Pārvietot uz augšu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDown)
en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile
lv: Importēt vērtības no teksta faila

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile. Every line in the file is parsed as a value or expression.
lv: Importēt vērtības no teksta faila. Katra rindiņa teksta failā tiek uztverta kā vērtība vai izteiksme.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdImport)
en: &Import...
lv: &Importēt...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile
lv: Eksportēt vērtības uz teksta failu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile. Every value in the parameter list will be written to one line in the file.
lv: Exportēt vērtības uz teksta failu. Katra parametra vērtība no saraksta tiks ierakstīta savā rindiņā teksta failā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
lv: &Eksportēt...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Coords
lv: K&oordinātes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Color for the plot area behind the grid.
lv: Krāsa grafika laukam aiz režģa.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Click on the button the choose the color of the background. This option has no effect on printing nor export.
lv: Spiediet pogu, lai izvēlētos fona krāsu. Šī izvēle neietekmē ne drukāšanu, ne eksportēšanu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
lv: &Asis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
lv: Rež&ģis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Specify the color of the axes. The change will appear as soon as you press the OK button.
lv: Norādiet asu līniju krāsu. Izmaiņas parādīsies tiklīdz nospiedīsiet OK pogu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Specify the color of the grid. The change will appear as soon as you press the OK button.
lv: Norādiet režģa krāsu. Izmaiņas parādīsies tiklīdz nospiedīsiet OK pogu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Default Function Colors
lv: No&klusētās funkciju krāsas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color1)
en: The default color for function number 2. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 2. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color4)
en: The default color for function number 5. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 5. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color0)
en: The default color for function number 1. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 1. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
lv: Funkcija &1:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color2)
en: The default color for function number 3. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 3. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
lv: Funkcija &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
lv: Funkcija &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
lv: Funkcija &4:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color3)
en: The default color for function number 4. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 4. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
lv: Funkcija &5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
lv: Funkcija &7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
lv: Funkcija &8:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color8)
en: The default color for function number 9. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 9. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
lv: Funkcija &6:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color6)
en: The default color for function number 7. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 7. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color7)
en: The default color for function number 8. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 8. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color5)
en: The default color for function number 6. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 6. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
lv: Funkcija &9:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color9)
en: The default color for function number 10. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
lv: Noklusētā 10. funkcijas krāsa. Lūdzu, ievērojiet, ka šie krāsu uzstādījumi ietekmē tikai tukšas funkcijas, tā kā, ja jums ir definēta funkcija Nr. 1 un jūs izmainiet tās krāsu šeit, izmaiņas jūs redzēsies nākamreiz, kad definēsiet funkciju Nr. 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
lv: Funkcija 1&0:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: No Grid will be plotted.
lv: Režģis netiks attēlots.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
lv: Nekas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: A line for every tic.
lv: Līnija katrai atzīmei.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
lv: Līnijas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Only little crosses in the plot area.
lv: Tikai mazi krustiņi grafika laukā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Crosses
lv: Krusti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Circles around the Origin.
lv: Rinķi ap sākumpunktu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Polar
lv: Polārais tīkls

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Axis Labels
lv: Asu etiķetes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Label on horizontal axis.
lv: Etiķetes uz horizontālajām asīm.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Label on vertical axis.
lv: Etiķetes uz vertikālajām asīm.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Axis widths:
lv: Asu līniju platumi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
lv: Līnijas &platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Tic width:
lv: Atzīmju platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8_4)
en: Tic length:
lv: Atzīmju garums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Check this if the axes' tics should be labeled.
lv: Atzīmējiet šo, ja asu atzīmēm vajadzētu būt marķētām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
lv: Rādīt marķējumus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Check this if the axes should be visible.
lv: Ieķeksē šo, ja asīm būtu jābūt redzamām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
lv: Rādīt asis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Check this if the axes should have arrows at their ends.
lv: Ieliec ķeksīti šajā lodziņā, ja asu galos vajadzētu būt bultiņām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Show arrows
lv: Rādīt bultiņas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Axes labels:
lv: Rādīt marķējumus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_3)
en: Diagram labels:
lv: Diagrammas etiķetes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_4)
en: Header table:
lv: Galvenes tabula:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_anglemode)
en: Angle Mode
lv: Lenķu režims

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Trigonometric functions use radian mode for angles.
lv: Trigonometriskās funkcijas lenķiem izmanto radiānu režīmu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Check this button to use radian mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
lv: Atzīmē šo pogu, lai izmantotu radiānu režīmu lenķu mērīšanai. Tas ir svarīgi tikai trigonometriskajām funkcijām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: &Radian
lv: &Radiāni

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Trigonometric functions use degree mode for angles.
lv: Trigonometriskās funkcijas izmanto grādu režimu lenķiem.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Check this button to use degree mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
lv: Atzīmē šo pogu, lai izmantotu grādu režīmu lenķu mērīšanai. Tas ir svarīgi tikai trigonometriskajām funkcijām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Degree
lv: &Grādi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Zoom
lv: Bez palielinājuma

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_zoomOutStep)
en: The value the Zoom Out tool should use.
lv: Vērtība, ko vajadzētu izmantot attālināšanas rīkam.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_zoomInStep)
en: The value the Zoom In tool should use.
lv: Vērtība, ko vajadzētu izmantot pietuvināšanas rīkam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DetailedTracing)
en: Draw tangent and normal when tracing
lv: Trasējot zīmēt tangenti un normāli

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
lv: Slīdnis

en: Plotting Range
lv: Zīmēšanas apgabals

en: Axes Division
lv: Asu dalīšana

en: x-Axis:
lv: x-Ass:

en: y-Axis:
lv: y-Ass:

en: Functions:
lv: Funkcijas:

en: Error in extension.
lv: Kļūda paplašinājumā.
