kmplot - en to ms translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
ms: Nilai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
ms: Nilai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
ms: Fungsi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
ms: Kepersisan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
ms: Nama:

en: The file does not exist.
ms: Fail tidak wujud.

en: Ignore Information
ms: Abai Maklumat

en: An error appeared when opening this file
ms: Ralat berlaku apabila membuka fail ini

en: Original Author
ms: Pengarang Asal

en: Various improvements
ms: Pelbagai peningkatan

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
ms: Umum

en: Colors
ms: Warna

en: E&xport...
ms: &Eksport...

en: The file could not be saved
ms: Fail tidak dapat disimpan

en: Slider No. %1
ms: Pelungsur No. %1

en: Empty function
ms: Fungsi kosong

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
ms: Tiada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
ms: Garis

en: Functions:
ms: Fungsi:
